DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Türkiye'nin en güzel tatil yeri neresi?
54
Cevap
2
Favori
32.283
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Türkiye'nin en güzel tatil yeri neresi?
Sayfaya Git:
Sayfa: 1

Türkiye'nin en güzel tatil yeri neresi?

(En Son Oy Tarihi: 25.6.2016)
Giriş
      5 Mesaj
      11 Haziran 2009 01:06:35
      Arkadaşlar pek tatil kültürüm yoktur ama yorucu bir senenin ardından doyasıya bir tatil yapmak istiyorum Sizce en güzel tatil yeri neresi? Herkesin fikir edinmesi açısından bilgisi olanlar da her yeri olumlu ve olumsuz yönleriyle tasvir ederse güzel olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teoberk3131 -- 11 Haziran 2009; 1:07:25 >

• Yüzbaşı
      993 Mesaj
      11 Haziran 2009 01:13:54
      Anketteki şıklardan Çeşme ve Kuşadasına gittim sadece :D

Kuşadası'nı severim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V_lkan -- 11 Haziran 2009; 1:13:42 >

• Er
      6 Mesaj
      11 Haziran 2009 01:19:36
      İzmir

Eroin ilk olarak bilim adamları tarafından tüberküloz ve kanser hastalarının acılarını dindirecek bir ilaç olarak yapılmıştır.

• Yüzbaşı
      304 Mesaj
      11 Haziran 2009 01:20:55
      diğer : datça 10 numara oteller falan çok güzel olmasada doğası harika. . .

Bir avuç dolusu hiç hayat. . .
    • Yüzbaşı
      828 Mesaj
      11 Haziran 2009 01:29:06
      didim i eklemeyi unutmuşsunuz listeye... bence mutlak eklenmeli, çok güzel bir tatil yeri!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi netcii -- 11 Haziran 2009; 1:28:58 >

utku
    • Yüzbaşı
      901 Mesaj
      11 Haziran 2009 01:40:10
      Ne tür bi tatil olduğunu yazmamışsınız ama kafa dinlemek için çeşm-i cihan Amasra'yı önerebilirim...

• Yarbay
      3893 Mesaj
      11 Haziran 2009 01:41:58
      Karadeniz

• Yüzbaşı
      359 Mesaj
      11 Haziran 2009 01:44:06
      Antalya

• Teğmen
      105 Mesaj
      11 Haziran 2009 01:46:45
      Antalya olabilir ,işte yane kemer,alanya...

• Çavuş
      71 Mesaj
      11 Haziran 2009 01:55:05
      biz çemeden başladık alanyadan cıktık heryeri gezdim ama marmaris kadar güzeli yok çeşmeyi bilen bilir ne iş olduğunu kuşadası sengin+kıro dolu didim fena değil bodrum berbat fethiye pahalı ve o fiyatlara gidip çalış plajında yüzülmez marmaris mukemmel heleki marmarise varmadan akyaka diye bir yer var süper bi yer bence once oraya git bir kaçgun akyakada kal ordan marmarise geçersin antalya rus ve alman dolu turist ilgini çekerse antalya yaparsın yoksa denizi nemi çekilmez antalyanın.

benden bukadar

Vatan imar istiyor, zenginlik ve refah istiyor, bilim ve ustalık, yüksek uygarlık, hür düşünce ve hür yaşayış istiyor.
      Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
      Bu memleket tarihte Türk'tü, bugün de Türk'tür ve ebediyen Türk olarak yaşayacaktır.

• Yüzbaşı
      590 Mesaj
      11 Haziran 2009 01:58:07
      Mersin / Tömük

"-Adalet diye birşey yok.. Bu dünyada yok"
      ( Spartacus )
    • Er
      5 Mesaj
      11 Haziran 2009 02:04:44
      quote:

Orjinalden alıntı: ZuCcaCiYeCi

biz çemeden başladık alanyadan cıktık heryeri gezdim ama marmaris kadar güzeli yok çeşmeyi bilen bilir ne iş olduğunu kuşadası sengin+kıro dolu didim fena değil bodrum berbat fethiye pahalı ve o fiyatlara gidip çalış plajında yüzülmez marmaris mukemmel heleki marmarise varmadan akyaka diye bir yer var süper bi yer bence once oraya git bir kaçgun akyakada kal ordan marmarise geçersin antalya rus ve alman dolu turist ilgini çekerse antalya yaparsın yoksa denizi nemi çekilmez antalyanın.

benden bukadar

Valla gayet bilgi verici olmuş sağol. Kültür ve doğa gezileri güzel olur ama şu anlık daha çok böyle denizi, kumu, doğası güzel olan, ayrıca hareketli bi yer lazım. Ayrıca sırf turist bol diye bi yere gitmek mantıklı değil. Aslında ben bodrum düşünüyodum ama internetten çoğu kişi bodrum berbat diyo. neden bu kadar ünlü o zaman burası. MFÖ niye şarkı yapmış bodrum için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teoberk3131 -- 11 Haziran 2009; 2:07:04 >

• Çavuş
      71 Mesaj
      11 Haziran 2009 02:15:56

quote:

Orjinalden alıntı: teoberk3131

Alıntıları Göster

Valla gayet bilgi verici olmuş sağol. Kültür ve doğa gezileri güzel olur ama şu anlık daha çok böyle denizi, kumu, doğası güzel olan, ayrıca hareketli bi yer lazım. Ayrıca sırf turist bol diye bi yere gitmek mantıklı değil. Aslında ben bodrum düşünüyodum ama internetten çoğu kişi bodrum berbat diyo. neden bu kadar ünlü o zaman burası. MFÖ niye şarkı yapmış bodrum için.

heryer çok pahalı luks barlar var sanatçıların cıktıgı sırf hava gümbet desen tumu yabancı turk cok nadir bulursun mekan sahipleri hep kıro onlarda turistlere çalısıyor turgutreisebile gittik belki orası guzeldir diye orasıda beş para etmez denizine girelim dedik bodrumun beach denilen yerleri var sırf godamanlık ama o beyaz evleri yokmu super gorunumu var işte bodrumun bodrumun adı var kendi yok artık

Vatan imar istiyor, zenginlik ve refah istiyor, bilim ve ustalık, yüksek uygarlık, hür düşünce ve hür yaşayış istiyor.
      Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
      Bu memleket tarihte Türk'tü, bugün de Türk'tür ve ebediyen Türk olarak yaşayacaktır.

• Yarbay
      3352 Mesaj
      11 Haziran 2009 02:51:37
      göcek

• Binbaşı
      1258 Mesaj
      11 Haziran 2009 02:59:38
      Ben Kuşadasına gittim,teyzemin evi orada. güzeldi gerçekten.ayvalık dikili çandarlı bergama akçay bu tür yerlere gittim.Eğlence istiyosan Kuşadası kafa dinlemek istiyosan Çandarlı. 300 lira parayla 1 hafta 10 gün tatil yapabilirsin çandarlıda

• Binbaşı
      1864 Mesaj
      11 Haziran 2009 03:01:41
      Fethiye

• Teğmen
      150 Mesaj
      11 Haziran 2009 03:03:37
      marmaris çok güzel turunç tarafları falan

• Çavuş
      58 Mesaj
      11 Haziran 2009 04:06:44
      Kuşadası mı yapmayın ya denizi desen bişi benzemez ya pistir ya dalgalıdır şehirden farkı yok kafa falan dinlencek yer değil pazar oldugumu butun aydın izmir akın eder

Paranız varsa Marmaris, Alanya, Antalya, Bodrum, Fethiye önüne geçemez gerisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi triptolemus -- 11 Haziran 2009; 4:07:26 >

• Yarbay
      8155 Mesaj
      11 Haziran 2009 04:22:40
      Saydığın bütün tatil yörelerine gittim.Ancak tatil anlayışı farklıdır,kimisi kafa dinlemeye gider kimisi sabahlara kadar eğlenmek için ,kimisi turist kovalamaya gider.Amacını söylersen yardımcı olabilirim Yalnız son 2-3 senedir Gökova - Akyaka ya gidiyorum,fazla eğlencek gece kulübü şusu busu yoktur ama tam dinlenmelik rahatlamalık bir yer..Bir hafta kalırsan bütün senenin yorgunluğunu atarsın

FORUMDA DEĞİLSEM, BİL Kİ EVDE DEĞİLİM
    • Er
      1 Mesaj
      11 Haziran 2009 04:27:46
      nevsehir/kapadokya

bizler tarihin ortanca çocuklarıyız, bir amacımız yada yerimiz yok.. ne büyük savaşı yaşadık ne büyük buhranı bizim savaşımız ruhani bir savaş en büyük buhranımız hayatlarımız..
    • Çavuş
      92 Mesaj
      11 Haziran 2009 08:29:10
      Ayvalık sarımsaklı.

• Er
      1 Mesaj
      11 Haziran 2009 08:47:29
      Antalya / Kaş

• Yüzbaşı
      714 Mesaj
      11 Haziran 2009 09:00:40
      KUŞADASI BKZ:İMZA

• Yarbay
      7087 Mesaj
      11 Haziran 2009 09:07:57

quote:

Orjinalden alıntı: ZuCcaCiYeCi

benden bukadar

Arkadaş kesinlikle haklı,Akyaka süper bir yer.

Eğer gideceksen orada Sarıgerme Otel vardı gerçekten çok güzel bir otel tavsiye edebilirim orayı.

• Teğmen
      161 Mesaj
      11 Haziran 2009 09:56:57
      insan nerde huzurlu ve rahat ediyorsa orası, ben şahsen tatilimi karadenizde geçiririm.
      yeşil ile mavinin kucaklaştığı yer, cennet bahçesi gibi.
      Gitmeyenler samsun-artvin arasını gezip görsünler tavsiye olunur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi domainci_ -- 11 Haziran 2009; 10:01:46 >

• Binbaşı
      1078 Mesaj
      11 Haziran 2009 12:02:04
      Ayvalık-Sarımsaklı yok

...Aşkımız iki gözlüklünün öpüşme çabasıydı;
      gözlükleri çıkarmak hiç aklımıza gelmedi.
    • Binbaşı
      1683 Mesaj
      11 Haziran 2009 12:12:10
      Akçay

• Yarbay
      2403 Mesaj
      11 Haziran 2009 12:15:27

quote:

Orjinalden alıntı: Darsh

Ayvalık-Sarımsaklı yok

Vazgeçilmez oralar.. Ayvalık - Altınova

Bir Ölür, Bin Diriliriz.
    • Uzaklaştırılmış 3 gün cezanın, 2 gün 18 saat 18 dakika kadarı kaldı.
      11 Haziran 2009 12:20:01
      Bu sene Datça'dayız

love comes again,rahat olun..
    • Yarbay
      2869 Mesaj
      11 Haziran 2009 12:27:20
      Yalnışlıkla kemeri işaretledim ama tabiki marmaris çok güzel ve hiç sıkılmayacağınız bir alan bi ay tatile gitmiştim oraya.

• Yüzbaşı
      611 Mesaj
      11 Haziran 2009 12:39:42
      rus turistlerin çoğunlukla olduuğ her yer

bu hesap 2 kisi tarafindan kullanilmaktadir
    • Yüzbaşı
      389 Mesaj
      11 Haziran 2009 12:53:21
      Antalya / Belek

Edit : İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi artdzy -- 14 Haziran 2009; 10:15:23 >

• Yarbay
      2869 Mesaj
      11 Haziran 2009 12:57:46

quote:

Orjinalden alıntı: artdzy

Antalya / Bellek

Bellek degil belek

• Yüzbaşı
      482 Mesaj
      11 Haziran 2009 12:58:57
      En iyisi heralde Bodrum falandır da En kötüsü Fethiye diyebilirim bilmiyorsun falan demeyin 4 sene otel işletti eniştem ve hiç bir gece de aman koptuk bu gece de vallahi dediğimiz bir gün olmadı.

• Yarbay
      4399 Mesaj
      11 Haziran 2009 12:59:22
      Bodrum/Turgutreis bodrum'un aksine çok serindir.Akşamüstü çok sakindir bence ege sahilindeki en iyi günbatımı manzarasına sahiptir.Akyarlar köyündeki koyları görülmeye yüzülmeye değerdir.Bodrum'u geç Turgutreis daha iyidir kafa dinlemek adına.

• Yarbay
      6643 Mesaj
      11 Haziran 2009 13:06:02
      Didim,Bodrum,Kuşadası üçünü hiçbirşeye değişmem arkadaşş

HERKES RÜTBESİNİ BİLECEK!
    • Yarbay
      2086 Mesaj
      11 Haziran 2009 13:14:59
      tatilden beklenti ve bütçeye göre değişir.mesela bodrum gece hayatı içindir.disko vs. meraklıysanız ,sabaha kadar zıplayıp akşaöa kadar yatırsınız.marmaris çok güzel ama bir o kadarda pahalıdır.
      birde işin maddi boyutu önemliyse cadde üzerinden değil iki sokak arkadan alışveriş yapın.lokanta,otel vs.dede iki sokak arkada yarı fiyata düşüyor.geçen yaz iş için 4 sefer alanyada kaldım.kaldığım oteller aynı stadüde olduğu halde birinde oda+kahvaltı 70 tl,iki sokak arkada oda+kahvaltı 25 tl.idi.hatta arka sokaktaki otelin havuzu çok daha güzeldi.oteli şirket ayarladığı için önce dikkat etmedim ama bir arkadaş bilgi isteyince sormuştum.

• Teğmen
      221 Mesaj
      11 Haziran 2009 13:40:23
      Bodrum'dan başkası yalan

• Yüzbaşı
      992 Mesaj
      11 Haziran 2009 13:49:57
      Marmaris sanki başka bi ülke gibi.. sokaklarında, çarşısında gezerken sanki başka bi ülkede gibi hissediyo insan. Geçen yaz gitmiştim çok çok az türk vardı gerek otellerde gerek çarşıda
      tabi bana öyle denk gelmişde olabilir genel olarak nasıl bilemem

• Emekli Yönetici
      4362 Mesaj
      11 Haziran 2009 13:56:46
      altınoluk tabiki gidin görünn

C4 1.6 e-Hdi Comfort Plus 112BG
    • Teğmen
      241 Mesaj
      11 Haziran 2009 13:58:10
      çeşme aşırı pahalı

• Binbaşı
      1690 Mesaj
      11 Haziran 2009 14:01:25
      Didim

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      11 Haziran 2009 14:06:42
      Kesinlikle Akyaka.
      Kalabalık tatil yerleri bana hitap etmiyor.

Hepiniz yüklediğim anlam kadarsınız.
    • Teğmen
      138 Mesaj
      23 Haziran 2009 11:40:27
      Bodrum: Abartıldığını düşünüyorum.Eğlence isteyenlere uyar, sakinlik ve doğa arıyorsanız uzak durun. Tepeleri kurak doğru dürüst ağaç yok.

Kuşadası: Hiçbir çekiciliği yok.Denizi kirli veya dalgalı.

Fethiye: İçi küçük ve şehir içinde denize girecek yer yok.Çalış plajı 10 km mesafede.Sahil boyunca oteller pansiyonlar var.Ölüdeniz'in denizi bambaşka tabi.Bir de Saklıkent'i, Yakapark'ı, Kelebekler Vadisi'ni vs. gezme imkanı olur.

Kemer: Denizi güzel, turisti bol.Özellikle de Rus turist.Akdeniz olsun derseniz en iyisi Kemer.Çevresini de gezersiniz.

Marmaris: İsteyene eğlence isteyene doğa ve düzgün deniz.Çevresinde bol bol gezilecek yerler ve eşsiz koylar.Bu listede en üst tercihim olur.

• Teğmen
      138 Mesaj
      23 Haziran 2009 11:49:34

quote:

Orjinalden alıntı: .TaneR.

Kesinlikle Akyaka.

Akyaka'da aile için uygun fiyatlı temiz otel önerisine ihtiyacım var.Herşey dahil veya oda + kahvaltı.Bilgi verecek arkadaşlar olursa sevinirim.

• Teğmen
      138 Mesaj
      24 Haziran 2009 10:51:24
      Yardımcı olacak arkadaş var mı? Akyaka'da otel tavsiyesi. Teşekkürler..

• Yarbay
      4727 Mesaj
      24 Haziran 2009 10:53:28
      Tabiki ALTINOLUK-----AYVALIK

,                   Osmanlı İmparatorluğu,

• Yüzbaşı
      610 Mesaj
      24 Haziran 2009 10:55:57
      Kastamonu/ Cide yeşille mavinin birleştiği nokta.

...Bir gün, İstiklâl ve Cumhuriyeti müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için, içinde bulunacağın vaziyetin imkân ve şerâitini düşünmeyeceksin!
    • Yüzbaşı
      676 Mesaj
      24 Haziran 2009 11:26:21
      Antalya / Belek

• Yarbay
      6106 Mesaj
      24 Haziran 2009 11:39:07
      arkadaşlar datçaya gideniniz oldu mu hiç

• Teğmen
      197 Mesaj
      24 Haziran 2009 11:54:30
      arkadaşlar antalyada yaşıyan biri olarak şunu söylemeliyimki alanyanın prestiji son 2-3yılda çok düştü ve hakikaaten çok güzel bir yer değil bence antalya merkez ve belek,kundu bölgesinde türkiyenin en lüks otel konforu vardır fakat tekirova,çamyuva bölgesinin denizi aşırı kalitedir yani tatil seçimine bağlı olarak 2 bölgeden biri veya merkez

• Yüzbaşı
      325 Mesaj
      29 Haziran 2009 17:59:52

quote:

Orjinalden alıntı: .TaneR.

Kesinlikle Akyaka.

Bilmemek değil öğrenmemek Ayıptır!

Sadece kişisel bir site ama isterseniz bi bakın
    • Yarbay
      5020 Mesaj
      29 Haziran 2009 18:06:21
      Tabiki MARMARİS AKTUR

Do Not Go Gentle Into That Good Night Dylan Thomas--Old: Stage 4 Astra Coupe Turbo 2001 estimated 280 BHP--Old: Alfa Romeo Guiletta 2015 New:Volkswagen Golf 2016 1.4 TSI Highline -- LG 60LB870V-- LG BH9540TW 5.1.4 1460W-- Sound Accoustics Isolation-- DxRacer King Series Gaming Chair--Creator of Antec 1200 SuSeSi--Corsair STRAFE RGB MX Silent--MM800 Polaris RGB --PROJECT CORSAIR OBSIDIAN 900D--Asus Z170S Sabertooth TUF--i7 6700K 4.5GHZ//1.250V--ASUS ROG STRIX GTX 1080 StreamRoLLeR BattleStation Best in Turkey --Asus PG348Q-GODZILLA (Second Owner in Turkey) G-SYNC 3440X1440-- Acer V17-791G GTX860M
    • Çavuş
      67 Mesaj
      02 Aralık 2014 02:23:18

• Yüzbaşı
      251 Mesaj
      02 Aralık 2014 02:25:48
      ortam arıyorsan güney kafa dinliyorsan doğu karadenizzz

Benim yerim çok uzakta , dualarla yaşıyorum.
Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Türkiye'nin en güzel tatil yeri neresi?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.