Şimdi Ara

Türkiye'nin en güzel tatil yeri neresi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
2
Favori
39.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki

Türkiye'nin en güzel tatil yeri neresi?

(En Son Oy Tarihi: 23.8.2023)
Giriş
  • Arkadaşlar pek tatil kültürüm yoktur ama yorucu bir senenin ardından doyasıya bir tatil yapmak istiyorum Sizce en güzel tatil yeri neresi? Herkesin fikir edinmesi açısından bilgisi olanlar da her yeri olumlu ve olumsuz yönleriyle tasvir ederse güzel olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teoberk3131 -- 11 Haziran 2009; 1:07:25 >

• Anketteki şıklardan Çeşme ve Kuşadasına gittim sadece :D

Kuşadası'nı severim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V_lkan -- 11 Haziran 2009; 1:13:42 >
  • İzmir
  • diğer : datça 10 numara oteller falan çok güzel olmasada doğası harika. . .
  • didim i eklemeyi unutmuşsunuz listeye... bence mutlak eklenmeli, çok güzel bir tatil yeri!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi netcii -- 11 Haziran 2009; 1:28:58 >
  • Ne tür bi tatil olduğunu yazmamışsınız ama kafa dinlemek için çeşm-i cihan Amasra'yı önerebilirim...
  • Karadeniz
  • Antalya
  • Antalya olabilir ,işte yane kemer,alanya...
  • Mersin / Tömük
  • quote:

Orjinalden alıntı: ZuCcaCiYeCi

biz çemeden başladık alanyadan cıktık heryeri gezdim ama marmaris kadar güzeli yok çeşmeyi bilen bilir ne iş olduğunu kuşadası sengin+kıro dolu didim fena değil bodrum berbat fethiye pahalı ve o fiyatlara gidip çalış plajında yüzülmez marmaris mukemmel heleki marmarise varmadan akyaka diye bir yer var süper bi yer bence once oraya git bir kaçgun akyakada kal ordan marmarise geçersin antalya rus ve alman dolu turist ilgini çekerse antalya yaparsın yoksa denizi nemi çekilmez antalyanın.

benden bukadar

Valla gayet bilgi verici olmuş sağol. Kültür ve doğa gezileri güzel olur ama şu anlık daha çok böyle denizi, kumu, doğası güzel olan, ayrıca hareketli bi yer lazım. Ayrıca sırf turist bol diye bi yere gitmek mantıklı değil. Aslında ben bodrum düşünüyodum ama internetten çoğu kişi bodrum berbat diyo. neden bu kadar ünlü o zaman burası. MFÖ niye şarkı yapmış bodrum için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teoberk3131 -- 11 Haziran 2009; 2:07:04 >

• göcek
  • Ben Kuşadasına gittim,teyzemin evi orada. güzeldi gerçekten.ayvalık dikili çandarlı bergama akçay bu tür yerlere gittim.Eğlence istiyosan Kuşadası kafa dinlemek istiyosan Çandarlı. 300 lira parayla 1 hafta 10 gün tatil yapabilirsin çandarlıda
  • Fethiye
  • marmaris çok güzel turunç tarafları falan
  • Kuşadası mı yapmayın ya denizi desen bişi benzemez ya pistir ya dalgalıdır şehirden farkı yok kafa falan dinlencek yer değil pazar oldugumu butun aydın izmir akın eder

Paranız varsa Marmaris, Alanya, Antalya, Bodrum, Fethiye önüne geçemez gerisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hypersomniac -- 11 Haziran 2009; 4:07:26 >
  • Saydığın bütün tatil yörelerine gittim.Ancak tatil anlayışı farklıdır,kimisi kafa dinlemeye gider kimisi sabahlara kadar eğlenmek için ,kimisi turist kovalamaya gider.Amacını söylersen yardımcı olabilirim Yalnız son 2-3 senedir Gökova - Akyaka ya gidiyorum,fazla eğlencek gece kulübü şusu busu yoktur ama tam dinlenmelik rahatlamalık bir yer..Bir hafta kalırsan bütün senenin yorgunluğunu atarsın
  • nevsehir/kapadokya
  • Ayvalık sarımsaklı.
  • Antalya / Kaş
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.