Şimdi Ara

Sevgiliye güzel hayaller

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
51.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sevgilim güzel bi hayal kurmami istiyor...

Bana bi hayal kurar misiniz?

Sms yollucam...

• Valla açılsın artık bi sevgililer bölümü

Keşke yanımda olsan sana sarılsam sonra ayrılsam gözlerine uzun uzun baksam bidaha sarılsam de gir ordan
  • quote:

Orjinalden alıntı: Göktuğ AYAS

Valla açılsın artık bi sevgililer bölümü

Keşke yanımda olsan sana sarılsam sonra ayrılsam gözlerine uzun uzun baksam bidaha sarılsam de gir ordan

Ya işte böyle böyle yazın ben birlestirip yollim..

Suan kafam cok agriyor ya kuramıyorum yardım lütfen...
  • paran varsa EVENSTAR al
  • Ne Biçim bir muhabbettir bu ?
  • Muhabbeti begenmıyorsun madem niye buradasın ?

İsin yoksa burada yazma madem
  • İlerde evlenelim,aşkımızın meyvelerini toplayalım.
  • yav sevgilin bizden hayal kurmanı istemiyor senden istiyor , özel şeydir bu tür şeyler alla alla
  • Şaka falan mı bu ? Yoksa ciddi ciddi mi soruyorsun?
  • Gece yarısı sahildeyiz , kimseler yok .. Birbirimize sarılmışız ayın denize vurduğu ışıkla denizi izliyoruz vs.vs arada sevişiyoruz falanda ekle .. derdimde özele girer diye laf etmedim
  • gidin 1denz kenarına otrun kumsala o senn dzlerine yatsın saçını okşa iyikiş warsn falan 3-5 gzel söz arkadan hoş 1 müzik ve çaktrmadan tek bi tane koprdğın çiçek
    (ulen akşam akşam hayal gücümü çalştrdnız genee:]] hiç yaşamadım böyle 1 olayı yaşamakta istemezdm çok ormantik bi ortam çnkü:))
  • Demek ıstıyorsun ben kendımce yazayım o zaman.Sevgilim seni çok seviyorum vucut ölçülerin mukemmel.Çok ateşlisin seni ev boş olduğu anda çağrıp nikahı basacam.

Sevgiline yazacağın için fazla resmi olmasın dedim.
  • gözüme çarptı o kadar ama şunu söylemeden edemiyeceğim çok çocukça bir muhabbet gibi geldi bana
  • you , me and hot tube
  • Sana yorum yapamıyorum.

@orionsguard geçen de konuşmuştuk bu konu hakkında şimdi bunu okudum gülmeye başladım.
  • Sırf benim kız arkadaşımmı böyle şeyler istiyo derdim yanlız değilmişim
  • Onun duymak istediği hayaller geleceğe yatırım hayalleridir işte ilerde evlenince balayına şuraya gideriz işte yok efendim bi kaç haftaya seni annemle tanıştırayım de bak hemen pusup nasıl kikirdemeye başlıcak olay sevişme sahilde koşma muhabbeti değil gençler sizin kuracağınız hayallere edeyim :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • escada35 kullanıcısına yanıt
    Selam ela hanım evlenince balayında şuraya buraya gideriz, sahilde hiç hayal kurmam. Ben de balçovadayım tanışalım mı

• quote:

Orijinalden alıntı: Don Quilote

Selam ela hanım evlenince balayında şuraya buraya gideriz, sahilde hiç hayal kurmam. Ben de balçovadayım tanışalım mı

çok karizmatiksin bence bakma ona

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Genjuro kullanıcısına yanıt
    Turuncu 11'ler dağıldığından beri kendimi toparlayamadım

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.