Şimdi Ara

hızlı saç uzatmak-saçım ne kadar sürede uzar? (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
3
Favori
226.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Moruk saç nasıl uzar diye arattım google da senin konu üstte çıktı okudum sonuna kadar :D
    Ben de kendim 8nu kesiyordum ki önleri keserken makina bozuldu makasla alıp devam edeyim dedim makas iz yaptı 2 yerden kuaföre gittim gece 10da, belki 3ten bile kısa yaptı saçı ki hala izler görünüyor.
    Sen nasıl uzattın bi taktik verir misin dostum :')
    Saç traş makinası olarak da neyi kullanıyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Real Slim Shady

Moruk saç nasıl uzar diye arattım google da senin konu üstte çıktı okudum sonuna kadar :D
    Ben de kendim 8nu kesiyordum ki önleri keserken makina bozuldu makasla alıp devam edeyim dedim makas iz yaptı 2 yerden kuaföre gittim gece 10da, belki 3ten bile kısa yaptı saçı ki hala izler görünüyor.
    Sen nasıl uzattın bi taktik verir misin dostum :')
    Saç traş makinası olarak da neyi kullanıyorsun

valla nasıl uzattım tam hatırlamıyorum. zeytinyağı falan sürmüştüm. uzama hızını arttırdı mı emin değilim. tıraş makinesi de kullanmıyorum. makasla kesiyorum. zaten tıraş makinesiyle kesebileceğim bir yer yok. öyle bir makine yok yani. kısa olur benim istediğimdem.
  • Makasla kendi saçını kesiyorsun hem de amatör olarak :| Bravo dostum

• quote:

Orijinalden alıntı: Real Slim Shady

Makasla kendi saçını kesiyorsun hem de amatör olarak :| Bravo dostum

çok zor değil. 4 5 yıldır kestiğim için profesyonel bile olmuş olabilirim. 2 ayna olması lazım tabi. yoksa zor iş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chandler Bing

10 gün sonraki kız 2 yıldır aşık olduğum kız. geçenlerde çok yakınlaştık. ama kız pişman olmuş, görüşmeye devam edicez. edicez ama... saç fire verdi. kız zor bir kız. güzel de. hiç çıkmamış. ben o kadar uğraştım ki hiç bir insan evladı başkasına bu kadar uğraşmaz. evlenmemiz lazım artık, evlenmeden bırakmam. işte ss işte güven:

hızlı saç uzatmak-saçım ne kadar sürede uzar?

Şuanda senle aynı durumdayım dostum. Tek farkımız zaman farkı. :) 2-3 yıldır görüşmediğim kız benle görüşmek istiyor ve ben kızdan hoşlanıyorum. Ben de senin yaptığın gibi bir hata yaptım. Berbere gittim ve az kısalt dememe rağmen çok kısalttı. Çok sinirlendim ve 1 haftada nasıl saçımı uzatırım diye Google'da arama yaparken senin konuya denk geldim. :) Konuyu okudum, sen bırakmışsın kızı ama umuyorum sonumuz aynı olmaz. Güzel de kız yani, aramızda bir şeyler olsun isterim. :) İnternetten aradığım kadarıyla da 1 haftada saçı uzatmanın bir yolu yokmuş. Güzel dilekleriniz ve dualarınız benimle olsun. :(
  • Durum n'oldu?

• barbariansss kullanıcısına yanıt
    Abi emin misin ya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saçı hızlı uzatmak diye bisey yok dna nin degismesi lazim sac tirnak keratin içerir. Saçı hizli uzayan birinin saci maksimum 1 ayda 2,5 cm uzar normal bir insanda ayda 1,5 cm istediginizi yapin sadece boşa denemis olursunuz. Suana kadar denemedigim sey kalmadi 1,5 sene oldu sac ayni hizinda uzuyo o yüzden bosuna ugrasmayin salın gitsin. 2 gunde 1 yikamaniz yeterli.

• Chandler Bing kullanıcısına yanıt
    hocam burada söylenenlerden hangileri işe yaradı söylersen çok mutlu edeceksin :)
  • Saç sefada uzar :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

10 gün sonraki kız 2 yıldır aşık olduğum kız. geçenlerde çok yakınlaştık. ama kız pişman olmuş, görüşmeye devam edicez. edicez ama... saç fire verdi. kız zor bir kız. güzel de. hiç çıkmamış. ben o kadar uğraştım ki hiç bir insan evladı başkasına bu kadar uğraşmaz. evlenmemiz lazım artık, evlenmeden bırakmam. işte ss işte güven:

Hocam konuyu hortlatıyorum sene 2016 7 sene geçmiş ne oldu nasıl geçti buluşma evlimisiniz suanda yengeyle :))

• quote:

Orijinalden alıntı: JamesAlanTR

quote:

Hocam konuyu hortlatıyorum sene 2016 7 sene geçmiş ne oldu nasıl geçti buluşma evlimisiniz suanda yengeyle :))

yok hayır evlenmedik. o buluşmadan 2-3 yıl sonra sanırım izmir'e taşındım, o da bolu'ya taşındı. arada ankara'da görüştük ve sevgili olmak istediğini ima etti, bu sefer de ben istemedim vesaire. şimdi ikimiz de ankara'dayız. benim başka bir sevgilim var, 2,5 yıldır onunlayım. bu kızla da nadiren mesajlaşıyoruz, çok çok nadiren buluşuyoruz. hala sevgilisi yok, olacak gibi de değil bence. aşıktım evet ama geçti tamamen gerçekten. ben de şaşırdım geçmesine.
  • Chandler Bing kullanıcısına yanıt
    Oo olaylar baya karışıkmıs :) yalnız dikkat et yenge yakalamasın mesajlastıgını :)

• Durum n'oldu?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.