Şimdi Ara

Satılık- BMW E46 330iden çıkan 17' Jant. Çok temiz.. İhtiyacı olan kaçırmasın!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
7.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Bursa
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Makyajlı e46 kasa 330i araçtan çıkan 17"lik jantlar satılıktır.

ORJİNAL BMW JANTIDIR. Replika değildir.

5 bijonludur. 17" tir.

Jantlar çok temizdir. Herhangi bir vuruk yada işlem yoktur. Bakım dahi gerektirmez diye düşünüyorum.

1buçuk senedir depoda durduğu için birazcık tozlanmış. Ancak iyice yıkayıp parlattıktan sonra sıfırdan farkı kalmaz.

Jantlar bir arkadaşımdan kalma. 45-50.000km kadar kullanıldı diye hatırlıyorum. Lastik değişim zamanı geldiğinde kendine farklı jantlar almıştı. O sebeple bunları birdaha hiç kullanmadı.

Vakti zamanında bunlarıda opsiyon olarak bmwden almıştı diye hatırlıyorum. Opsiyon diyorum; Genelde 7 kollu cantların bijonları açıktadır. Ancak dikkat ederseniz bu jantta bijonların üzerinde kapak vardır. Vede jant deseni diğerlerinden biraz farklıdır.

Gördüğünüz gibi içi tamamen toz :)

Aracın üzerindeki duruşu burada gösterilmektedir;

Alttaki fotoğraftaki ise Türkiyede 325 ve 330larda genel olarak görülen jant modelidir

4 adettir. Ve toplamda 4 adet fiyatını 500 lira olarak düşündüm.

Ciddi alıcı iseniz pazarlık yapabiliriz.

Jantlar şu anda evimde bulunmaktadır. Evim Bursa/Nilüfer/Ertuğrulkenttedir.

Dilerseniz evimden alabilirsiniz. Dilerseniz de uygun filo kargo gönderileriyle Türkiyenin heryerine uygun fiyata gönderi yapabilirim.

Jantın genel özelliklerin tam olarak bilmiyorum.

Yani BMWden başka hangi araçlara uyar bu konuda fikrim yok. Fikri olan alt mesajalara yazabilir.

Öncelikle PM ile irtibat kuralım.

Bana oradan telefon numaranızı verirseniz sizi arayabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desiya -- 8 Haziran 2009; 23:03:53 >

• selam arkadaşım cantlar duruyor ise alabilirim irtibata geçelim muhsinertugrul@hotmail.com msn gsm 0543 522 14 83hayırlı günler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.