Şimdi Ara

kvk dan garanti sorgulama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
88.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar n95 tel aldım arıza yaptı kvk ya gönderdim ama telefoncı gönderdi o yüzden elimde faturam yok.ımeı ile durumunu sorgulamak istiyorum kvk nın sitesi acılmıyo bitane yer acılıyo ama oda yanlıs heralde 3310 a bile garantili diyo lütfen yardım edin.tesekkürler

• Aşağıdaki linki dene istersen.

http://formtakibi.kvk.com/BlueForm.asp
  • Telefon servise yeni gönderildiyse ve teknik servisin kayıtlarına geçmemişse yukarıda verdiğim linkten tam bilgi alamazsın. Bir de KVK' nın cihaz sorgulama hizmeti hafta sonları genelde problemli oluyor. Hafta içi tekrar bakarsın.
  • Pili Çıkar Arkasında NOKIA.COM A.Ş Yazıyorsa İstanbul Genpa'ya Yurtiçi KArgo ile Yolla kvk ya yollama Benim Tavsiyem...
  • coktan yolladım bile :) o yüzden sordum durumunu nasıl ögrenirim diye cok denedim site hep problem cıkarttı bi site acıldı fakat oda herseye garantili diyo.ayrıca cihaz elimde edğil sadece ımeı sı var cok yeniyken gitti ve hiç bişe aklıma gelmedi bakmak direk gönderdim istanbuldaymıs galiba kvk oraya gitmiş.ama anlamadıgım sey neden bütün sehirlerde yada merkez sayılabiliecek sehirlerdede yok bu garanti istanbulda farklımı bakıyolar yada koskoca firmalar baska bayilik acamazlarmı bunuda hala anlamıs değilim.arkadasım hemen dediğin adrese bakıyorum tesekkürler
  • sorguladıgımda bu cıkıyo ne demek oluyo bu
    ımeı girdim ve yanında forum no filan diyo oralara bişe yazmadım bilmiyorum cünki ve asagıda olan reesim cıkıyo tam olarak ne demek
     kvk dan garanti sorgulama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mbjk -- 7 Haziran 2009; 13:49:40 >
  • Sadece imei numarasını yazmak yeterli. Şu anda yapacağın bir şey yok. Teknik servis cihazınla ilgili bir işlem yapmamış henüz. İleriki günlerde teknik servis o bilgileri güncelleyecektir. O zaman tamir ile ilgili daha detaylı bilgi alabilirsin sorgulama yaptığında.
  • peki bu garanti dahili yazması yeterlimi yani.yada ben bu kvk ya nasıl ulasabilirim mail veya telefon.
  • Garantili yazması o telefonun KVK tarafından garantili olduğunu gösteriyor. Bu tamir ile alakalı bir şey değil. Sadece senin telefonunun garantili olduğunu söylüyor. Telefonunu tamir için servise göndermişsin ama servis henüz telefona bakmamış. Servis telefonunu inceleyecek, tamir ile ilgili bilgileri oraya yazacak. Sen ileriki günlerde aynı şekilde sorgulama yaptığında tamir ile ilgili bilgileri görebileceksin.

KVK' nın sitesinde teknik servislerin telefon numaraları var. Telefonun hangi ildeki KVK servisine gittiyse oranın telefon numarasını bulabilirsin.
  • KVK' nın sitesi şu anda çalışmıyor. Başka bir zaman bakmak lazım.
  • yardımların için tesekkür ederim.cok saol.
  • ayrıca arkadsım kafamdan ımeı salladım yazdım onada garantili dedi alakası olmayan motorola cok eski bi tel denedim onada garantili diyo bu ne demek
  • kvk ye tel verdim teli geri aldığım zaman tel benim mi acaba die baya bi inceledim. sonunda anladım ki benimmiş. adamlar cihazı dağıtmışlar resmen
  • Şu anda düzgün çalışmıyor demek ki. Dediğim gibi bir kaç gün bekle. Telefonun servis tarafından incelenmeye başladığında oradaki bilgiler güncellenecektir.
  • arkadasım böyle yorumları cok okudum ve acaba göndermekle yanlısmı yaptım diyorum hiç görmedim kvk saglam diyen.akay kardes cok tesekkürler yardımların için.

bide ahmetkaymakcı sen hangi servise verdin
  • arkadaşlar bende form no 10 karakter ama orda 2 kutucukl var nasıl yazacaz kabul etmiyor lütfen yardım edin
  • arkadaşlar ben de nokia 5800Xm aldım türkcell bayisinden tlefonun içinde nokia a.ş. garantili yazıyor ve yukarıda arkadaşın dediği sitede sorguladım garanti dahili yazıyor daha alalı 3 gün oldu telefonum 2 yıl garanttide değil arkadaşlar

javascript:void(AddText('[:\'(]'))
  • bu sayfaya numara olarak ne girerseniz girin garanti dahili yazar :D kvk ana sayfada imei no sorgulama var ordan bakabilirsiniz
  • bende blackbery telefon var, yukarıda verilen link çalışmıyor, sorgulama yapabileceğim başka bir link var mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.