Şimdi Ara

STAR S5233

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.824
Cevap
7
Favori
806.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

3.0’’ WQVGA Tam Dokunmatik Ekran
    TouchWiz Kullanıcı Arayüzü
    3.2 Megapiksel Kamera
    Gülücük Yakalama Modu
    İnternet Tarayıcı
    Müzik Bul
    Mobil Blog

STAR S5233

• hp fiyatı 469TL , deneyenler varsa yorumlarını eklesinler ltf.

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=16001&productid=telcepsams5233

STAR S5233
  • evet yorumları beklıyoruz arkadaslar . sanırım guzel bı telefon en kısa zamanda ıncelıcem . acaba bıde bılgısı olan varmı dokunmatık ekran ya telefon kendı kalemı flan varmı acaba telefon uzerınde .
    Arkadaşlar bir istegim daha telefonu alan kısılerden 1-2 kamerasıyla cekılmıs fotograf koyarlarsa sevınırım buraya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fletch -- 7 Haziran 2009; 16:02:17 >
  • bende almaya düşünüyorum yorumlar lütfen.
  • telefondan wifi gps video kamera gibi beklentileri olmayan sadece dokunmatik bişey olsun diyenler için lg cookienin alternatifi olmuş.isteklere göre tercih edilebilir.
  • belki çok saçma sizce ama ben hala telefonu sadece telefon olarak kullanıyorum.birde kamerasını.çok pahalı telefon almak istemiyorum.telefon dediğinin şarzı uzun olmalı.en önemlisi bu.görünüşü hoş olması çok güzel tabiki.
  • saçma değil zaten belirttim isteklere cevap veriyorsa tercih edilebilir.o özellikleri istemeyenler için gayet hoş bi cihaz cookieden de çok ucuz.
  • Benim de bu model dikkatimi çekti. Özellikle mesaj yazarken yatay ekranda sanal klavyenin çıkması ve bunu çubuksuz :D kullanabilmek oldukça güzel. Fakat bu modelin bir üst modeli S5603 Preston`u beklemekte fayda var derim. 3G, flaşlı kamera vs. gibi artıları var.

http://www.log.com.tr/samsungdan-iki-yeni-dokunmatik-s5233-star-ve-s5603-preston/
  • Arkadaşlar merhaba telefonumu değiştirmeyi düşünüyorum.4 adayım var.
    Samsung S 5233 469 YTL
    General Mobile WSDT1 379 YTL
    HTC Touchviva 569 YTL
    Sony Ericcson P1 599 YTL

Siz ne tavsiye edersiniz ? Samsung un bu modelini çok beğendim.Ancak sanırım işletim sistemi standart ve program yüklenmiyor.HTC ve Sony Ericsson da wifi var bildiğiniz gibi....General Mobile dada Windows var ve fiyat uygun ....Aklım Samsung ta aslında ama ....Biraz youtube,biraz facebook ve program yüklenebilecek bir telefon istiyorum.Wifi önemli değil ,internet paketleriyle de bunu hallederim sanırım ama farklı programlar yüklemek keyifli oluyor.
    Yorumlarınızı bekliyorum.Teşekkürler....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolerman80 -- 7 Haziran 2009; 23:11:21 >
  • Eğer şarjı yazıldığı gibiyse tam benlik,bu cihaz bu fiyata bence çok iyi.Yani bu kadar özellik benim ihtiyacımı fazlasıyla karşılıyor hepsiburadadan avea kampanyasıyla %5 de indirim yapılıyor kaçırmamak gerek
  • daha kullanan yok heralde???
    kız arkıma almayı düşünüorum??
  • arkadaşlar bu telefonda stereo hoparlör var mı?
  • cihaz gelsin , bir kaç güne bir inceleme yazısı yazarım...
  • ÜRÜN CUMARTESİ GECESİ KULLANMAYA BASLADIM IKI CIZGI SARJI VARDI HALA HERHANGI BIR UYRAI VERMEDI.
    HERKES MERAK ICINDE EKRANI PARMAKLADIGI ICIN EKRAN ISIGI COK ACIK KALDI.
    HAREKET SENSORU OZELLIGI MEVCUT. TELEFONU YAN CEVIRINCE INTERNET SAYFALARI DAHA RAHAT GOZUKUYOR.
    ICINDE JAVA OYUN YUKLU OLARAK GELIYOR.
    ALISANA KADAR BIRAZ SIKINTI CEKEBILIRSINIZ.
    BU FIYATA GUZEL CIHAZ. 2 GB HAFIZA KARTI ILE BERABER GELDI.

ALAN ARKADASLARA ( BEN DAHİL ) İYİ GUNLERDE KULLANMALARI DILEGIYLE.
  • KAMERA SIYLA CEKILMIS FOTOGRAFLARI BEKLIORUZ ARKADASLAR
  • quote:

Orjinalden alıntı: coolerman80

Arkadaşlar merhaba telefonumu değiştirmeyi düşünüyorum.4 adayım var.
    Samsung S 5233 469 YTL
    General Mobile WSDT1 379 YTL
    HTC Touchviva 569 YTL
    Sony Ericcson P1 599 YTL

Siz ne tavsiye edersiniz ? Samsung un bu modelini çok beğendim.Ancak sanırım işletim sistemi standart ve program yüklenmiyor.HTC ve Sony Ericsson da wifi var bildiğiniz gibi....General Mobile dada Windows var ve fiyat uygun ....Aklım Samsung ta aslında ama ....Biraz youtube,biraz facebook ve program yüklenebilecek bir telefon istiyorum.Wifi önemli değil ,internet paketleriyle de bunu hallederim sanırım ama farklı programlar yüklemek keyifli oluyor.
    Yorumlarınızı bekliyorum.Teşekkürler....

Senın seceneklerının arasında HTC ıle SAMSUNG u bende kıyaslıyorum . Bence HTC nın artısı WİFİ olması . Kablosuz internet kullanabılıo . Kuzenımde var HTC gecen evde kablosuz ınt kullanarak ınternete gırdım harıka calıstırıo alet . her sıteye rahatlıkla gırdım . Alınırsa HTC bu ozellıgı ıcın alınır . Sanırım Samsung un bu modelınde kablosuz ınternet kullanarak ınternete ucretsız gırebılme fonksıyonu yok bence cok buyuk bır eksık . Samsungda bu ozellık olsaydı dusunmeden S5233 alacaktım .
  • quote:

Orjinalden alıntı: simlocker

ÜRÜN CUMARTESİ GECESİ KULLANMAYA BASLADIM IKI CIZGI SARJI VARDI HALA HERHANGI BIR UYRAI VERMEDI.
    HAREKET SENSORU OZELLIGI MEVCUT. TELEFONU YAN CEVIRINCE INTERNET SAYFALARI DAHA RAHAT GOZUKUYOR.

hayırlı olsun arkadaşım,güle güle kullan..
    daha detaylı inceleme istiyorus
  • simlocker

bir an önce hızlı bi inceleme yapıp bilgilendirirsen bizi seviniriz :)

cekilen fotolar, kullanım rahatlığı, sarj süresi vs...

birde.. işlemci hakkında bilgisi olan var mı ?
  • dokunmatik ekrana alısınca diğer telefonları kullanmak çok daha zor oluyor
    1-2 güne zaten hemen alışıyorsun.
    iyi günlerde kullanın, çekim kalitesi için fotograf örneklerini ekleyebilirsen seviniriz.

quote:

Orjinalden alıntı: simlocker

ÜRÜN CUMARTESİ GECESİ KULLANMAYA BASLADIM IKI CIZGI SARJI VARDI HALA HERHANGI BIR UYRAI VERMEDI.

• symbian'dan şaşmayın derim bence samsung yine yapacağını yaptı ve birçok özelliğin giriş seviyesini koyarak ucuza satmaya başladı ben derimki almadan önce 2 kez düşünün e250 hezimeti gibi sonuçlanacağına inanıyorum.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.