Şimdi Ara

STAR S5233 (136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.824
Cevap
7
Favori
806.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sinematürk

Neticede telefon dokunmatik bir telefon, yani narin, tuştakımlı telefonlar gibi kullanırsan ki kullanırsında ama ömrü pekuzun olmaz. Mesaj yazmak özelliklede msn de konuşmak yada web de adres çubuğuna adres yazman 'qwert ' keyboard sayesinde çok rahat ancak önceden dokunmatik kullanmadıysan alışman gerekir. Alıştıktan sonra nekadar kolaylık olduğunu anlarsın. tuş takımlı telefonlarda msn ve web de tur atmak işkence çünkü.
    quote:

Orijinalden alıntı: mert1907

quote:

Orijinalden alıntı: kanideli

arkadas lar su anda kullandıgım nokia 6288 telefonuma cok alıstım. ben gunde en az 200 mesaj atarım yani mesajlasmak için kullanırım telefonu desem yeridir.

acaba bu telefondada şimdiki kadar seri yazabilirmiyim onu bilemiyorum. çunku 6288 ime alıstıgım için artık telefona bakmadan bile yazabiliyorum mesajları.

uzun zamandır para biriktiriyordum ve bu telefon cok hosuma gitti. acaba alırsam mesaj yazmakta sıkıntı cekermıyım??( ayrıca bazen sinirlendiğim zaman tuslara biraz sert basabiliyorum acaba bu telefona aynı uygulamayı yapsam bir sorun olurmu onu da bilemiyorum..

ve telefonu surekli dusurururum yani baya bir yerden yere düser benim kullandıgım telefon..

arkadaslar butun bunlara ne diyosunuz sizce almalımıyım bu telefonu önerileriniz????

Hocam nasıl telefon kullanıyorsun :D

arkadaslar telefon u coktan alacamda işte dediğim gibi sağlamlık ve seri mesaj yazmak konusu aklımda kalıyor bilmiyorum ne yapacagım

• selam arkadaşlar

telefonumu kaybedeli 1 hafta oluyor bende bu telefona merak sardım
    wi-fi olmayan modeli için fiyat araştırması yaptım
    bir kaç yerden aldığım rakamlar 390-499 arasında idi
    son dükkandaki arkadaşın bana söylediği şu oldu
    bunların bize gelişi 285 tl
    başka bir yere gidip sormaya gerek duymadım

sözün özü bunların fiyatı ne zaman düşer

saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: romasenko

selam arkadaşlar

saygılar

285 liraya ??
    5-6 yıl sonra : )

Electroworld'dan 399'a almıştım ve faturada bu rakamın 62 lirası vergi olarak gözüküyordu..
    Telefonun fiyatı şuanda en alt taban fiyatı olan 360 lirada sabit duracaktır boşuna bekleyeyim düşer diye düşünmenin manası yok..

• hepsiburada.com dan 370 aldım bilgine . Hatta 350 ye satan yerler bile var akakce.com dan fiyatlara bakabilirsin.
    quote:

Orijinalden alıntı: romasenko

selam arkadaşlar

saygılar

• arkadaslar benim soruma cevp vermediniz
  • Zaten ürünleri samsung pazarlamıyor distribütörler pazarlıyor ve servis işini onlar yapıyor .Dolayısıyla telpaya götüreceksin.
    quote:

Orijinalden alıntı: nehalem28

arkadaslar benim soruma cevp vermediniz
  • cevao icin tesekkur ederim birde usb den sarzi sizler nasil yapiyorsunuz acik mi kapalimi
  • quote:

cevao icin tesekkur ederim birde usb den sarzi sizler nasil yapiyorsunuz acik mi kapalimi

usb'yi taktığın an otomatik sarj etmeye başlıyor.
    usb den sarj yapmak gereksiz koskoca sarj aleti varken.
    müzik atarken sarjı biraz doluyor buda işine geliyor ;)
  • quote:

cevao icin tesekkur ederim birde usb den sarzi sizler nasil yapiyorsunuz acik mi kapalimi

Daha önce mesajını okumuştum usp den şarj olayını tavsiye etmiyoruz filan demişler ama saçmalık öyle bir durum olsaydı telefona bu özelligi koymazlardı he şunuda söyliyeyim aynı normal şarz gibi şarz oluyor usp'den bilgine.
  • Telefonu kardeşime yeni aldım wifili model cihaz çok şık ve kullanışlı widget olayı çok süper olmuş wifi performansı bana gayet iyi geldi komşunun netine 2 dişle bağlanıp takılmadan video izleyebiliyorum.çekim gücü çok iyi laptop 5 ağ buluyor cihazda 4 tane buldu gayet memnunum wifiden sırf bu yüzden aldım yüzümü kara çıkartmadı samsung helal olsun bu fiyata bu cihaz
    Şimdi çoğu kişi kullanmadan iphone,nokia vs. diyecek onlar iyi alınmaz bu fiyata diyecek ama iphone 3gs kullanan biri olarak şunu söylemeliyim tamam iphone daha gelişmiş bir model ama inanın TR fiyatları kazık ötesi kesinlikle Starı görünce apple ın attığı kazığı çok daha iyi anladım.
    Dokunmatik ekran beni çok şaşırttı omnia da ekranı kullanınca dedim iphone a yaklaşamaz samsung ama çok ilerleme kaydetmişler.Hassasiyet çok iyi qwerty klavye ile mesaj yazmak çok kolay ve hızlı.Wifili modelde kalemde geliyor ama kalemin hassasiyeti iyi değil biraz bastırmak gerekiyor.
    Alacaklara tavsiyem bir cepshopda güzelce incelesinler kafalarındaki tüm soru işaretleri kalkacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madmax50 -- 12 Ekim 2009; 0:05:41 >

• samsung star almayı düşünüyorum kamerası guzel foto cekebılyormu d900i gibi cekebiliyormu
  • ya arkadaşlar iiyi güzel anlatıyorsunuz. hepiniz sağlıklıca kullanın telefonu. ama 3 telefonda takıldım kaldım. Star, Preston ve Nokia 5530... normalde nnokia 5530 alcaktım ama, incelemelrim sonucu samsungun 2 teline göre hızı yawaş. wireless i iyi ama stara göre. 3G yok. fiyatt 550 civarı. ama forumlarda takip ettim, nokia kendi kendine reset atıyormuş sürekli... tabi artıları da var bisürü. ama karar veremiorum. 3G nin önemi yok benim için,. bu 3 telide kullnmış arkadaşlar ,yorum yapabilirler mi acaba?
  • demek starın wifilisi.de çıktı olsun problem değil . edge bana yetiyoda artıyo bile 100 mb pakete üye oldum turkcelin istediğim heryerden giriyorum hemde çok hızlı.hala kotam dolmadı..yanlız telefonun şarjı azaldığında hiçbir uygulamayı açamıyorsunuz bu çok kötü olmuş.resimlere bile bakılamıyor kamera açılmıyor internete girmiyor falan..
  • nokia yı oldum olası sevmem itici sevimsiz telefonlar yapıyolar samsunga yoğunlaş derim . bende star da var preston da . star mükemmel bir telefon ekran boyutu olsun dokunmatiği olsun birde wifilisi çıktı mütevazi şık bir telefon oldu.. preston için ön yargılı mesajlar çekmiştim daha önce ama kullandıkça çok hoşuma gitti. 2 sini karşılaştırırsak aralarında en çok göze batan farklar preston ın ekranı biraz daha ufak ama dokunmatiği daha hassas ve güzel.. preston ın menüsü 3 sekmeli , star 2 sekmeli.. menü bakımından preston daha hoşuma gitti .. prestonda 3g var starda yok hoş 3g nekadar kullanışlı iş görüyormu onu daha denemedim .. starın malzeme kalitesi daha yüksek preston ın malzeme kalitesini beğenmedim .. ama starın arka kapağı çabuk çiziliyor preston ın kapağı çizilmedi hala .. prestonda extra widget ler var daha da yükleyebiliyosun ama starda böyle bir imkanın yok . 2 side aynı programları kullanıyor ( ebuddy , opera vs vs )

prestonda flash var starda yok hoş ben 2sinde fotoğraf çekmedim benim için gereksiz bir özellik telefonda resim çekmek..
    starda qwerty var prestonda yok. hatta prestonda mesaj yazmak daha zor tuşlara alışmak zor geldi biraz ama preston a opera yüklersen qwerty geliyor..

özetle 2 sinide incele derim marketlerde iyi düşün derim ama nokia ya bakma bile ..

• quote:

Orijinalden alıntı: madmax50

Telefonu kardeşime yeni aldım wifili model cihaz çok şık ve kullanışlı widget olayı çok süper olmuş wifi performansı bana gayet iyi geldi komşunun netine 2 dişle bağlanıp takılmadan video izleyebiliyorum.çekim gücü çok iyi laptop 5 ağ buluyor cihazda 4 tane buldu gayet memnunum wifiden sırf bu yüzden aldım yüzümü kara çıkartmadı samsung helal olsun bu fiyata bu cihaz
    Şimdi çoğu kişi kullanmadan iphone,nokia vs. diyecek onlar iyi alınmaz bu fiyata diyecek ama iphone 3gs kullanan biri olarak şunu söylemeliyim tamam iphone daha gelişmiş bir model ama inanın TR fiyatları kazık ötesi kesinlikle Starı görünce apple ın attığı kazığı çok daha iyi anladım.
    Dokunmatik ekran beni çok şaşırttı omnia da ekranı kullanınca dedim iphone a yaklaşamaz samsung ama çok ilerleme kaydetmişler.Hassasiyet çok iyi qwerty klavye ile mesaj yazmak çok kolay ve hızlı.Wifili modelde kalemde geliyor ama kalemin hassasiyeti iyi değil biraz bastırmak gerekiyor.
    Alacaklara tavsiyem bir cepshopda güzelce incelesinler kafalarındaki tüm soru işaretleri kalkacaktır.

Kalem telefon üzerine takılabiliyormu yoksa ayrımı duruyor hocam?

• arkadaşlar daha önce soruldumu bilmiyorum ama ben telefon görüşmesi yaparken dışarıdan gelen çağrıda bana herhangi bir uyarı sesi gelmiyor nasıl anlıyacağız birinin bizi aradığını
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan_altinbas

quote:

Orijinalden alıntı: madmax50

Telefonu kardeşime yeni aldım wifili model cihaz çok şık ve kullanışlı widget olayı çok süper olmuş wifi performansı bana gayet iyi geldi komşunun netine 2 dişle bağlanıp takılmadan video izleyebiliyorum.çekim gücü çok iyi laptop 5 ağ buluyor cihazda 4 tane buldu gayet memnunum wifiden sırf bu yüzden aldım yüzümü kara çıkartmadı samsung helal olsun bu fiyata bu cihaz

Kalem telefon üzerine takılabiliyormu yoksa ayrımı duruyor hocam?

Yukardan bir giriş var sanırsam.
    Ben de tam bilmiyorum birazdan öğrenicem.

• sag ust kosede kalemı sokacagın bı yer var bende arka kapa orda 1mm'lık acıklık bırakıyor sızlerde nasıl olucak acaba
  • Merhaba;

Ben de telefonu 2 gün önce aldım. Burada okuduğum yorumlara göre, ekranı sağlam olmasına rağmen (hatta insanlar teknosada duvara sürttüklerinden falan bahsetmiş.) yine de çizilme olasılığı varmış. Bunun yanında Arka kapak da çok kolay çiziliyormuş. Bunun için kılıf kullanmayı düşünüyorum. Ama bir türlü hangi kılıfın daha iyi olabileceğine karar veremedim. Bu başlık altında arama da yaptım fakat gözedeğer bir tavsiye de göremedim.

Birkaç tane kılıf buldum, çekmeli kılıf kullanmak istemiyorum. Bulduklarımdan ikisi;
    http://img132.imageshack.us/i/samsungstars5233s5230de.jpg/
    http://img114.imageshack.us/img114/9811/samsungstars5233s5230de.jpg

Bunlardan birisini veya farklı benzer bir kılıfı kullananlar ve tavsiye edebilecekler var mı?

Şimdiden çok teşekkür ederim.

• Arkadaşlar kalem üst köşedeki yuvasına katlanarak oturuyor tamamen bütünleşiyor telefonun üst köşesiyle kalem olduğu anlaşılmıyor bile ama üstte de dediğim gibi kalem hassasiyeti iyi değil parmakla daha rahat kullanıyorum ilginç bir şekilde kalemle hafif bastırmak gerekiyor.
  • 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.