Şimdi Ara

STAR S5233 (112. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.824
Cevap
7
Favori
806.950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: relax89

arkadşlar bende mp4 oynatılmıyo?
    izlicem videoyu çeviriyorum mp4 e dosya desteklenmiyo diyo...
    çıldırcam yha nedir bu bilen varmı?

kullanığım çevirici Format Factory

Ekranın formatına göre dönüştür rasgele çözünürlüğe çekersen oynatmaz.Yalnış hatırlamıyorsam 240x320 idi starın ekranı.
  • slm arkadaşlar oprann linkini vermiş arkadaş direk indirip pcye ordan telefona atp kurma şansmz varmı yardmcı olursanz sevinirim
  • güzel fikir bugün bende yapmayı düşünüyorum

quote:

Orijinalden alıntı: nehalem28

ahmet 2009 ne yapıstırdım ne sardım cok gergın bır sekılde arka kapaga yapıstırdım(gergın oldugu ıcın dırek yapısıyor)sonra kenarlarıda guzelce kırptım bence cok guzel oldu
    black label
    vatanda world e 5 taksıt 382 lira ayrıca beklersen wifi lisini alabilirsin ama bence wifi ye gerek yok 3g lisi cıkar onu bekle diyecem daha turkıyedekı operatorlerın daha 3g ye hazır olmadıgını anladım(daha kota sorgulama hızmetlerı bıle yok avea için konusuyorum)telefonu alıp almama sana kalmıs ben daha pazar gunu aldım hemde wifilisi cıkacagını bılmeme ragmen genede gıdıp aldım wifilisini niye beklemedin dersen malum herkes artık wireless a sıfre koyuyor sadece avm lerde cafelerde restaurantlarda gırebılırsın ama genellıkle avm lere restaurantlara arkadas cevremızle gıderız demı arkadaslarınla tam muhabbetın ortasında dur ben bı nete gırım mi? diyeceksın tabııkı hayır bence bu wifi işi star da biraz fuzuli olmuş hem fiyatını artıracak hemde kısıtlı alanlarda kullanabıleceksın(tabıı kullanabılırsen)

• bu foruma nasıl yazılıyoo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sultan Yavuz
    STARDA GİZLİ MENÜ VAR *#6984125*# NETWORK SETTING E GİRİN SERVİCE DOMAIN DE CS SEÇİN ŞARZI 10 GÜN GİTSİN E HARFİDE KAYBOLUYOR .

daha once yabanci bir forumda okumustum yeni bir menu geliyor dedigin gibi yalniz o e harfi gidince genede edgi hizinda baglanitormu acaba gerci hizda dusus olmadi ama insan supheleniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melihcan00

quote:

STARDA GİZLİ MENÜ VAR *#6984125*# NETWORK SETTING E GİRİN SERVİCE DOMAIN DE CS SEÇİN ŞARZI 10 GÜN GİTSİN E HARFİDE KAYBOLUYOR .

daha once yabanci bir forumda okumustum yeni bir menu geliyor dedigin gibi yalniz o e harfi gidince genede edgi hizinda baglanitormu acaba gerci hizda dusus olmadi ama insan supheleniyor.

Melihcan Sen bu arkadaşın dediği olayı denedin ve sarj da bir uzama süresi oldu mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vertas

quote:

Orijinalden alıntı: a|i

sözlük çok güzel teşekkürler ,, ya bu tuş takımını kaldırmayı tam anlatabilcek biri varmı ?

arkadaşım bir kaç mesaj önce yazmış ahmet2009.

onun dedigini yaptım ama olmuyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hips

quote:

quote:

Melihcan Sen bu arkadaşın dediği olayı denedin ve sarj da bir uzama süresi oldu mu ?

daha bugun ogleden once uyguladim onun icin beklemek lazim deneme asamasindayim

• quote:

Orijinalden alıntı: alpbey78

teşekkürler birde şu dosyayı editler misin?

http://www.dosyasitesi.com/showfile-561/tavla.jar

Dostum senin bu oyun açılınca oyunu download et diyor.
    Paralı sanırım sende indirerek mi oynadın ek kontor talep etmiyordur umarım bende tavla bulduk diye sevinmiştim bi cevaplarsan iyi olur...

• arkadaşlar operayı yükledim bende kullanımı güzel gerçekten de yan yatırınca ekran dönmüyor birde bbc news a giriyorum yazılar yine kargacık burgacık diğer sitelere giriyorum normal yazılar normal dimi bunu bende bi sorun yok ? birde alltaki tuşları kaldırınca sayfalar arası nasıl geçiş yapıcaksınız onu anlamadım :S
  • biriki şey buldum kimse paylaşmamış ben paylaşiyim.

opera da settings de landscape ekranı yan yatırıyor tavsiye etmem ama çok kullanışsız oluyor

advanced e girin navbar ı off yaparsanız da tuşlar gidiyor

ama bazı sitelerde yazılar neden hala ufacık onu çözemedim çözen varsa bi zahmet söylesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: babutsa

biriki şey buldum kimse paylaşmamış ben paylaşiyim.

opera da settings de landscape ekranı yan yatırıyor tavsiye etmem ama çok kullanışsız oluyor

advanced e girin navbar ı off yaparsanız da tuşlar gidiyor

ama bazı sitelerde yazılar neden hala ufacık onu çözemedim çözen varsa bi zahmet söylesin

büyütmek için ekrana parmağınla çift tıklama yap. sonra alt menüde zoom tuşu çıkacak ordan tekrar küçültebilirsin. program henüz beta ilerde daha iyi olacaktır. parmağınızı basılı tutunca ise metin seçme çıkıyor. bir de mutlaka alttaki navigasyon tuşlarını kaldırıp kullanın ekranı heba etmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vertas -- 17 Eylül 2009; 16:06:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jellybone

1-)Bizim telefonun kulaklık/sarj çıkısı OMNİA nınkiyle aynımıdır yoksa bizimkisi farklımı

2-)Kulaklık çeviricisinden alıp kullanan warmı iyi bir kulaklıgım war ses kalıtesı cok bozuk olurmu??.
  • sağol vertas ekranı heba etmeyin derken o tuşların ne gibi zararı oluyor ekrana ?
  • quote:

quote:

Paralı sanırım sende indirerek mi oynadın ek kontor talep etmiyordur umarım bende tavla bulduk diye sevinmiştim bi cevaplarsan iyi olur...

arkadaşım oyun paralı değil sadece ilk kurulumda kendi sitesine bağlanmakta buda kullandığın gprs ücreti ile ücretlendiriliyor ek ücret falan yok. bağlantı istemesinin tek nedeni bağlanarak cihazını tanıması ve cihazına uygun olan sürümü indirmesi. bizim starı otomatik tanıdığından dokunmatik oynayabiliyorsun. yalnız tavla pulları ekranda ufak kaldığından kalem kullanmanı tavsiye ederim.parmaklar biraz pullara göre büyük kalıyor vede yalnış hamle yapma nedeni olabiliyor. hiç korkmadan bağlantıya ok de ve çıkan ekranda "BACKGAMMON" u seç. ben bu tavla oyununu senelerdir kullanıyorum. ilk sonyericssonumda kulandım daha sonra hp ipaq'imde şimdide star'da daha nette bundan güzel tavla oyunu bulamadım.
    bence kullanın memnun kalacaksınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: babutsa

sağol vertas ekranı heba etmeyin derken o tuşların ne gibi zararı oluyor ekrana ?

Ekranın Pixel'ini bozuyor
    Şaka şaka dostum eşek gibi yer kaplıyor yetmezmi rahat göremiyorsun sayfayı...

quote:

quote:

quote:

quote:

daha bugun ogleden once uyguladim onun icin beklemek lazim deneme asamasindayim

Tamam usta bir süre sonra buraya yorumunu yazarsan çok iyi olur.
    Bende denerim...

quote:

quote:

quote:

arkadaşım oyun paralı değil sadece ilk kurulumda kendi sitesine bağlanmakta buda kullandığın gprs ücreti ile ücretlendiriliyor ek ücret falan yok. bağlantı istemesinin tek nedeni bağlanarak cihazını tanıması ve cihazına uygun olan sürümü indirmesi. bizim starı otomatik tanıdığından dokunmatik oynayabiliyorsun. yalnız tavla pulları ekranda ufak kaldığından kalem kullanmanı tavsiye ederim.parmaklar biraz pullara göre büyük kalıyor vede yalnış hamle yapma nedeni olabiliyor. hiç korkmadan bağlantıya ok de ve çıkan ekranda "BACKGAMMON" u seç. ben bu tavla oyununu senelerdir kullanıyorum. ilk sonyericssonumda kulandım daha sonra hp ipaq'imde şimdide star'da daha nette bundan güzel tavla oyunu bulamadım.
    bence kullanın memnun kalacaksınız.

Bilgi için teşekkurler deniyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hips -- 17 Eylül 2009; 16:47:04 >

• ha tahmin etmiştim yer kaplamaması için dediğinizi :D

sende pixel diince içim gitti : D
  • quote:

quote:

1-)Bizim telefonun kulaklık/sarj çıkısı OMNİA nınkiyle aynımıdır yoksa bizimkisi farklımı

2-)Kulaklık çeviricisinden alıp kullanan warmı iyi bir kulaklıgım war ses kalıtesı cok bozuk olurmu??.

• arkadaşlar bir kaç tane java oyunu paylaşmak istedim.hepsini denemedim. beğendiklerinizi kulanabilirsiniz.

http://www.dosyasitesi.com/showfile-584/oyun.rar
  • Herkese selam ;

Yeni üye oldum iyiki de olmuşum çoğu kişi gibi tam samsung s5233 alıcam bir girdim wi-fi çıkıcak diye duydum onu beklicem bende tam olarak ne zaman çıkacağını ve fiyatı ne olucak öğrenirseniz hemen paylaşın lütfen .

Birde kuzenime danıştım bu olayı sizlerinde yorumunu alıyım .. Benim gireceğim siteler telefondan facebook,youtube,gittigidiyor ve artık donanımhaber birde msn kullanırım bunlar düzgün ve hızlı çalışıyor dimi wi-fi olmadan ?

Benim wi-fi istemem boşuna her ay kontor gitmesini istemem Turkcell kullanıyorum ve aylık çok istiyorlar bu arada yorum yapacaksanız hangisini almam konusunda evde wireless yok bizim daha doğrusu internet yok öss dersler falan yeni taşındık ailem saolsun sınava kadar yaptırmayacak .
  • 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.