Şimdi Ara

STAR S5233 (109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.824
Cevap
7
Favori
806.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ravenous

Telefonun sol alt köşesinde kararma oldu :S
    Dün arkadaş oynamıştı biraz çok canım sıkıldı
    Sanki parmak izi gibi duruyor orda,acaba çok mu bastırmış ki ya :(

Evet telefona çok bastırınca renk atıyor hafif ama hiç öyle takılı kalmadı.
    Ben ondan millet kullanırken hayvan gibi basmayın diyorum :)
    Can sıkıcı bir durum yanlız telefonu kapa aç bakalım düzelecek mi ?
    Ayrıca garantiye götürürsen çabuk halledebilirler gibi geliyor.

quote:

Orijinalden alıntı: j.sparrow

ark lar tele opera mını ındırdım ama normal tarayıcısı gıbı tam ekran olmuyo yanda tus takımı gozukmekte sızdede aynı sekılde mı yoksa ben yanlıs versıonunu mu ındırdım?

Aynısı bende de mevcut dostum altta tuş takımı çıkıyor.Yan döndürünce dönmuyor.
    Ancak mecburuz çünkü Opera ile daha rahat dolanabiliyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: mcdshop

Öncelikle herkese merhabalar demek isterim arkadaşlar ;

Bende star vede esımde 5603 mevcut yanlız 2 cıhazdada aynı sorun ıle karsılastım aslında sorun demeyeyım.Arayan kişiye resim atadığımız zaman resim kucuk boyutda cıkıyor full screen olarak cıkmıyor getjar.com da vede google da sorguladım bulamadım vede 5603 konu baslıgı altındada aradım bulamadım vede burdada baktım ama gözüme takılmadı belkide kaçmış olabılır eger kaçırdıysamda özür dilerim fakat ben arayan kısıye resım atadıgımda vede cagrı geldıgımde resmın full screen olarak cıkması ıstıyorum bu konu hakkında bilgisi olan arkadaslarım var vede yardımcı olursa cok tesekkur ederım.Bunu nokia larda FULL SCREEN CALLER ile yapıyoruz ama buda .sis uzantılı oldugu ıcın bızım cıhazlarımızda maalesef çalışmıyor doğal olrak vede jar uzantılısını kullanan varsa rica ediyorum...

Saygılarımla.....

Dostum nasıl fullscreen olur bilmiyorum ama tüm ekranı kaplamasına gerek yok ki arayan kişinin resminin.
    Zaten ne kadar telefonu açmayacaksın.Tabi sen bilirsin bilen varsa elbet yazar kolay gelsin...

• raveneus aldıgın yere gotur degıstırmeye calıs ayrıca sayın star kullanıcıları telefonda kac mb ınternet kullandıgımızı gosteren bır sayac var mı avea yı aradım daha kota sorgulama gibi bir hizmetlerinin olmadıgını soyledıler telefonunuzun sayacından bakıcaksınız dedıler

• Mesajlarda gelen kutusunu açıp bir mesaja girdiğimizde hani üstte sağda ve solda ok tuşu varya
    diğer mesajlara geçiyoruz ordan
    o oklarında sağ tarafındaki çalışmıyor
    çağrı merkeziyle görüştüm kalibrasyondan kaynaklanan bir hata olabilir dediler
    fabrika ayarlarına döndür düzelmezse yapacak bir şey yok dedi adam
    telefonu daha 2 gün kullandım teknik servis yolu göründü bana :((

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ravenous -- 15 Eylül 2009; 12:46:45 >
  • raveneus gecmıs olsun servis inşallah sorunu halleder
  • quote:

Orijinalden alıntı: nehalem28

raveneus gecmıs olsun servis inşallah sorunu halleder

Fabrika ayarlarına döndüm düzeldi,bu seferde mesajlara girince direk qwerty klavye açılıyor
    Tekrar aradım bana arada olur böyle şeyler fabrika ayarına dönün gibi cümleler söylediler :S
    Adam resmen idare et işte ya diye ima etti
    Hepsiburada.com dan aldım telefonu,kendilerine yazdım bu durumu.bakalım ne olacak
  • sorunun duzeldıgıne sevındım
  • quote:

raveneus aldıgın yere gotur degıstırmeye calıs ayrıca sayın star kullanıcıları telefonda kac mb ınternet kullandıgımızı gosteren bır sayac var mı avea yı aradım daha kota sorgulama gibi bir hizmetlerinin olmadıgını soyledıler telefonunuzun sayacından bakıcaksınız dedıler

KALAN PAKET100 YAZIP 9495 e yolla belki işe yarar yani denemekte fayda var :)

• omrfrk38
    maalesef olmadı musterı hızmetlerındekı bayanında dedıgı dogru galıba kota ıcın herhangı bır hızmetlerı yok boyle operatorler varken 3g li telefon alsan ne işe yarar daha kac mb bile harcadıgına bakamıyosun
  • Menu>arama kaydı>çağrı yöneticisi> veri sayacı
  • vertas teşekkür ederim
  • Bütün müslüman aleminin KADİR GECESİ MÜBAREK OLSUN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1.1.1.1 -- 15 Eylül 2009; 15:58:03 >
  • Turkcell internetten çıktığın an direk gösteriyor.
    Avea ilgili ile bi sorun demekki.
    Ayrıca Star kullanmayanların olmasın mı kandilin mubarek nehalem
    Şaka şaka neyse herkes'in kandili mubarek olsun da kandil msjına çevirmeyelim forumu ...
  • hips
    dediğin doğru msj degıstırıyorum ayrıca bızım star lar o kadar da narın alet degılmıs az once yerı opturdum kesın ben ekran gıttı dıye dusunurken telefon kapanmamıstı bıle
  • Çin malımı kore mi?
  • telefona hiç bakamdım çin mi kore mi olduguna bırazdan bakarım
  • quote:

hips
    dediğin doğru msj degıstırıyorum ayrıca bızım star lar o kadar da narın alet degılmıs az once yerı opturdum kesın ben ekran gıttı dıye dusunurken telefon kapanmamıstı bıle

Pek değil ama yinede korumak lazım dokunmatik ekran çünkü.
    Bende bacak bacak üstüne attığımda cebimde kaydı baya bir sürüklendi tak diye de bir ses geldi.
    Elime aldığında direk arka kapağa baktım zaten ota ... çizilen kapak biraz daha fazla çizilmişti ona sinir oldu sadece...
  • kore maşı zaten samsung güney kore firması:D :D
  • Arkadaşlar bu sorum teli uzun süredir kullanan arkadaşlara,

eski bir nokia kullanıcısıyım samsung ilk defa kullanıyom,bu telefon tasarım ve kullanım açısından çok ii ve uygun fakat yazılım olarak berbat.

bu yüzden yeni sürümünün çıkmasını dört gözle bekliyom. kendi programından bağlandığımda yeni yazılım yok diyor ve ben güncellemeyi seçtiğim zaman aygıt desteklenmiyor diye uyarı çıkıyor.

kendisinden başka program kullanmadan güncelleme yapma olanağı var mı?

ya da başka programlarla güncelleme yapınca herhangi bir problem yaşanıyor mu? Güncelleme yapamaya değecek yazılım gelişmesi söz konusu mu?

şimdiden tşk.
  • ya arkaslar ben yeni üye oldum.. bende 1 hafta oluyo starı alalı...
    ya ben ankarada oturuyorum bugün necatibeye gittim telefoncuların olduğu yere alt üst ettim bi tane bile silikon kılıf bulamadım çıldırdım..
    ya ankarada nerde bulcam ben bunu
  • kılıFa bnce gerek yoq zaten ekran kolay kolay çizlmiyor ve zatn en fzla 4 5 ay duzgn bakark kullanırız çoğumuz ondn sonra kım umursuyorki

taßi bu bnm düşünce!!!
  • 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.