Şimdi Ara

RADYO FENOMEN'DE ÇALAN PARÇA İSİMLERİ ? (124. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.432
Cevap
165
Favori
1.656.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MarlonBrando
    Buldum ben size söyleyim...Fransızcaymış nakaratında da Alors On Danse diyomuş :D uydurma bedava :)))))

Stromae - Alors On Danse :))))))

bu kadar basit bi şarkı için pes diyorum başka bişeydemiyorum=)
  • ıslığın melodisini mırıldanıp kayıt yapamazmısınız?
    quote:

Orijinalden alıntı: castraelectro

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar şu şarkıyada bakabilirmisiniz şarkı bob sinclar-love generation ın ıslıklı bölümüne benziyor 40yaşların daki bi adam ıslıktan sonra oh oh love gibi bişey diyor çok duyulduk bir şarkı bulursanız sevinirim.

arkadaşlar bu şarkıyı biliyorsunuzdur ya bulsam sormıcam zaten ama bulamadım kesin arşivinizde falan vardır lütfen ilgilenin şu şarkıyla

conjure baba bari sen yardım et.

ßu şarkı yalan oldu =(
  • quote:

Orijinalden alıntı: conjure
    ıslığın melodisini mırıldanıp kayıt yapamazmısınız?
    quote:

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar şu şarkıyada bakabilirmisiniz şarkı bob sinclar-love generation ın ıslıklı bölümüne benziyor 40yaşların daki bi adam ıslıktan sonra oh oh love gibi bişey diyor çok duyulduk bir şarkı bulursanız sevinirim.

arkadaşlar bu şarkıyı biliyorsunuzdur ya bulsam sormıcam zaten ama bulamadım kesin arşivinizde falan vardır lütfen ilgilenin şu şarkıyla

ßu şarkı yalan oldu =(

abicim ben ıslık çalamıyorum maleseffu fu fu fi fufu fi fi fu fu fu fu fi böyle ıslık love generation da da fu fu fu fufufufufufu mağazalarda falan çalar şarkı 2006 çıkışlı yanılmıyorsam herkes duymuştur ohoh love diyor sonra bişey uzatıyor dırıt dıttı dıttı dıttıddıtdı
  • Arkadaşlar linkteki şarkıyı 2 gündür aralıksız arıyorum. Nakarattan sonra akordiyonlu biz melodi giriyor hareketli bir şarkı sözlerinden bişey anlayan ya da şarkıyı bilen varsa yardımcı olur musunuz..

http://www.dosyasitesi.com/89053246
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahaddirr
    Arkadaşlar linkteki şarkıyı 2 gündür aralıksız arıyorum. Nakarattan sonra akordiyonlu biz melodi giriyor hareketli bir şarkı sözlerinden bişey anlayan ya da şarkıyı bilen varsa yardımcı olur musunuz..

Arash ft helena-broken angel budur dostum...
  • quote:

quote:

Arkadaşlar linkteki şarkıyı 2 gündür aralıksız arıyorum. Nakarattan sonra akordiyonlu biz melodi giriyor hareketli bir şarkı sözlerinden bişey anlayan ya da şarkıyı bilen varsa yardımcı olur musunuz..

Arash ft helena-broken angel budur dostum...

pardon dostum bu deil biri daha arıyordubulundu bu şarkı
  • Bu konu içinde mi bulundu ? Hala aramaktayım şarkıyı. =(
  • quote:

Bu konu içinde mi bulundu ? Hala aramaktayım şarkıyı. =(

ben bulurum sana şimdi üzme tatlı canını
  • quote:

İki arkadaş daha sormuştu ama bulamamıştık. In Grid - Le dregueur a benziyor ama. castra arama, önceden soran arkadaşların aldığı cevap da bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: noble_

quote:

İki arkadaş daha sormuştu ama bulamamıştık. In Grid - Le dregueur a benziyor ama. castra arama, önceden soran arkadaşların aldığı cevap da bu.

yannami yashmodi ya dom belive diye sözleri war
  • Akordiyon mixleri aynen bu şarkıdaki gibi evet.. Resmen varlığından şüphe ediyuorum bu şarkının artık =)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: conjure
    ıslığın melodisini mırıldanıp kayıt yapamazmısınız?
    quote:

quote:

quote:

quote:

ßu şarkı yalan oldu =(

abicim ben ıslık çalamıyorum maleseffu fu fu fi fufu fi fi fu fu fu fu fi böyle ıslık love generation da da fu fu fu fufufufufufu mağazalarda falan çalar şarkı 2006 çıkışlı yanılmıyorsam herkes duymuştur ohoh love diyor sonra bişey uzatıyor dırıt dıttı dıttı dıttıddıtdı

biliyorsanız şu şarkıyı da bir söyleyin yaw 10gündür arıorm 11.güne girdik
  • Orijinalden alıntı: psy_co

birdaha yükledim bu sefer hotfile rapid hep yıldız oldu.... :(
    http://hotfile.com/dl/108279694/17def04/1. mp3.html

Bunu Haala Bulabilen Yok Galiba....
  • quote:

Orijinalden alıntı: psy_co

Makenzo - Makulele (Tribalero's Groove Remix)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alish

quote:

Makenzo - Makulele (Tribalero's Groove Remix)

Teşekkürlker Alish - dostum süpersin.... ne kadar teşekkür etsem az...
  • herkese selam.bugün 11-03-2011 saat 18:30 ' da radyo fenomende çalan bir şarkıyı arıyorum.Bu şarkıyı bir bayan söylüyor.ya rusça yada romence tam anlayamadım.nakaratı na na na nananna diye duydum.arada bir ingilizce sözde söyledi.anladığım kadarıyla YOU MY OWN veya YOU MYLOVE diyordu.yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • herkese selam.bugün 11-03-2011 saat 18:30 ' da radyo fenomende çalan bir şarkıyı arıyorum.Bu şarkıyı bir bayan söylüyor.ya rusça yada romence tam anlayamadım.nakaratı na na na nananna diye duydum.arada bir ingilizce sözde söyledi.anladığım kadarıyla YOU MY OWN veya YOU MY LOVE diyordu.yardımcı olursanız çok sevinirim. ( Not : bu şarkıyı 2007 veya 2008 yılında dinlemiştim.O zamanda araştırıp bulamamıştım )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pron13 -- 11 Mart 2011; 22:36:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pron13
    herkese selam.bugün 11-03-2011 saat 18:30 ' da radyo fenomende çalan bir şarkıyı arıyorum.Bu şarkıyı bir bayan söylüyor.ya rusça yada romence tam anlayamadım.nakaratı na na na nananna diye duydum.arada bir ingilizce sözde söyledi.anladığım kadarıyla YOU MY OWN veya YOU MY LOVE diyordu.yardımcı olursanız çok sevinirim

Milk and sugar vs vaya condios-hey(nah neh nah)
  • quote:

quote:

herkese selam.bugün 11-03-2011 saat 18:30 ' da radyo fenomende çalan bir şarkıyı arıyorum.Bu şarkıyı bir bayan söylüyor.ya rusça yada romence tam anlayamadım.nakaratı na na na nananna diye duydum.arada bir ingilizce sözde söyledi.anladığım kadarıyla YOU MY OWN veya YOU MY LOVE diyordu.yardımcı olursanız çok sevinirim

senin çalışmalarını takdirle izliyorum sevgili kardeşim ama vayacon dios değil ne yazık ki ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pron13 -- 11 Mart 2011; 22:40:23 >
  • quote:

quote:

quote:

senin çalışmalarını takdirle izliyorum sevgili kardeşim ama vayacon dios değil ne yazık ki ..

saol dostumda nakaratta aynen böylemi diyor yoksa ritimimi uydırmaya çalışdın birde şarkının tarzı neydi
  • 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.