Şimdi Ara

RADYO FENOMEN'DE ÇALAN PARÇA İSİMLERİ ? (412. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.433
Cevap
165
Favori
1.656.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 410411412413414
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar düğünümde çalınacak hareketli yerli yabancı remix şarkılar arıyorum düğün sonunda disko tarzı bişey yapıcaz eğlenceli kıpır kıpır bişeyler arıyorum tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim.
  • Arkadşlar fenomende çalan bi şarkı var kadın söylüyor camon en dens ooooo wits sumba falan dior yardımcı olursanız sevinirim
  • rihanna cherrs olabilir
  • Merhabalar bir parçam var bilen varsa söyleyebilir mi? Şimdiden Teşekkürler.

Link: http://www12.zippyshare.com/v/93618456/file.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: serbay52

Merhabalar bir parçam var bilen varsa söyleyebilir mi? Şimdiden Teşekkürler.

Bu da Benden Gelsin...

• quote:

Orijinalden alıntı: JackGhosen

quote:

Orijinalden alıntı: serbay52

Merhabalar bir parçam var bilen varsa söyleyebilir mi? Şimdiden Teşekkürler.

Bu da Benden Gelsin...

çok çok teşekkür ederim :)
  • Arayanlara Flo Rida - Good Feeling Şarkısındaki Bölüm...

• quote:

Orijinalden alıntı: Lurtz Uruk Hai

quote:

Orijinalden alıntı: Aks The Gorgeous

az önce bir şarkı çaldı woohooo i am a million i am a alien filan diyor. Biliyor musunuz bu sarkıyı?

http://www.youtube.com/watch?v=_uYYfuBORto

?

yok bir erkek söylüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lurtz Uruk Hai

quote:

az önce bir şarkı çaldı woohooo i am a million i am a alien filan diyor. Biliyor musunuz bu sarkıyı?

http://www.youtube.com/watch?v=_uYYfuBORto

?

yok bir erkek söylüyor

ph electro-englishman in new york.

bi şarkı var walking with me veya watching gibi şeyler söyleyip melodiye giriyor .
    ayrıca baslarında waiting for someone doing for something diyede birşey var inşallah bulursunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FreeDoom

quote:

Orijinalden alıntı: uamustafa

1 ay önce fenomen de dinlemiştim. bir türlü bulamadım. kadın söylüyor parçayı parçanın içinde nakarat kısmı sanırım eeeeeeey ye ye ye ye ye ye yey aminatamus o tı leey i di aaa eeeeeeeey yeyeyeyeyeye sözleri hızlı müzik hareketli o yüzden kelimeleri anlamıyorum. sadece nakarat kısmı hatırlıyorum. çok güzel parça bulabilmem mümkün mü?

www.youtube.com/watch?v=ZR0v0i63PQ4 ??

maalesef bu da değil şarkı hareketliydi ve ses biraz daha inceydi. yeyeyeyeyeye kısmını biraz rihannadan daha hızlı soyluyordu. :( nasıl bir şarkıdır bu yaa bulunmaz.
  • quote:

quote:

quote:

1 ay önce fenomen de dinlemiştim. bir türlü bulamadım. kadın söylüyor parçayı parçanın içinde nakarat kısmı sanırım eeeeeeey ye ye ye ye ye ye yey aminatamus o tı leey i di aaa eeeeeeeey yeyeyeyeyeye sözleri hızlı müzik hareketli o yüzden kelimeleri anlamıyorum. sadece nakarat kısmı hatırlıyorum. çok güzel parça bulabilmem mümkün mü?

maalesef bu da değil şarkı hareketliydi ve ses biraz daha inceydi. yeyeyeyeyeye kısmını biraz rihannadan daha hızlı soyluyordu. :( nasıl bir şarkıdır bu yaa bulunmaz.

Olabilir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Runaway. -- 18 Aralık 2011; 20:48:15 >
  • arkadaşlar bi şarkı var en fazla 1 yıl falan olmuştur çıkalı yada 1 buçuk yıl ,,,

şarkının başında bi kadın bağırıyor masson masson feel ,,,, feel ,, masson masson ,,, dıye baslıyor ,,

boyle baya hareketlı bı sarkı ,,

bı de ıkı yıllık bı sarkı var :) tell want you wanna do gıbı bısey dıyo aynı seyı ıkı kere tekrarlıyo ,, bunuda kadın soyluyor ,,, boyle samba dijande sarkısı gıbı ,,
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Runaway.

quote:

quote:

quote:

Olabilir mi ?

http://www.youtube.com/watch?v=E_B97eReAoM&feature=player_embedded#! ewet buldummm sonunda bu şarkııı çok teşekkür ederim arkadasım :)
  • 1-just sex be ice just sex be ice maybe lose my mind maybe lose my soul maybe lose my cry
    2-my dream to less kan . what can I do in my heart what a do . in loved me mathti layyin layyin layyin layyin =D
    ikisinide erkek söylüyor metro fm'de çok çalıyor yardımcı olabilirseniz sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Republic of İreland

1-just sex be ice just sex be ice maybe lose my mind maybe lose my soul maybe lose my cry
    2-my dream to less kan . what can I do in my heart what a do . in loved me mathti layyin layyin layyin layyin =D
    ikisinide erkek söylüyor metro fm'de çok çalıyor yardımcı olabilirseniz sevinirim

• @uamustafa

Hangi şarkı olduğunu anlamadım ama bulunduğuna sevindim.
    Keyifle dinle.

@EASTWOOD1981

Hocam aradığın şarkı dilimin ucunda ama adını çıkaramadım. Feel my song diyor galiba orada.
    Aklıma geldiği gibi yazarım konuya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Runaway.

quote:

Orijinalden alıntı: Republic of İreland

1-just sex be ice just sex be ice maybe lose my mind maybe lose my soul maybe lose my cry

süpersin hocam
  • Keyifle dinleyin.
  • arkadaşlar eskiden dinlemiştim. şarkı hareketliydi nakarat kısmını bi kadın söylüyo you wanna kess me veya i wanna kess me gibi bişey söylüyo. Ha bide danza kuduro şarkısını kadınlar söylüydu. onun adı ne aynı danza kuduro ritmi ve sözleri var ama kadınlar söylüyo acil cevap bekliyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sercan2727

arkadaşlar eskiden dinlemiştim. şarkı hareketliydi nakarat kısmını bi kadın söylüyo you wanna kess me veya i wanna kess me gibi bişey söylüyo. Ha bide danza kuduro şarkısını kadınlar söylüydu. onun adı ne aynı danza kuduro ritmi ve sözleri var ama kadınlar söylüyo acil cevap bekliyorum..

• 
Sayfa: önceki 410411412413414
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.