Şimdi Ara

RADYO FENOMEN'DE ÇALAN PARÇA İSİMLERİ ? (406. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.432
Cevap
165
Favori
1.656.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 404405406407408
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FreeDoom

quote:

Orijinalden alıntı: .Runaway.

quote:

Orijinalden alıntı: onuralpozsoy

merhaba arkadaşlar, ben fenomen de dinlediğim şarkının ismini bulamadım bir türlü. başında şöyle başlıyordu; dıt dı dıt dı dıt dı dıt dırı dırı dıt dı diye devam ediyor. İlk okuyuşta mesaj çok komik geliyor :D bu şarkıyı bulabilmeme yardım ederseniz sevinirim :)

Sözlerden aklınızda olan var mı ?

Zaten ne tesadüftür bütün şarkılar " dıt dıt dırı dırı dıt dı dı " diye gider ama bir türlü bulunamaz :) Şarkıyı soran kardeşe lafım yok normal yani bunu demesi.

Tarifim müthiş biliyorum :D araba sürüyordum kayıt edemedim oyüzden ama sözlerini zorlayınca hatırladım ve şarkıyı buldum.

ANDA ADAM - Love On You

http://www.youtube.com/watch?v=k-59SNbAHEU
  • Akon - Chammak Challo çalıyor ama fenomende çalanı bir türlü bulamadım. Remixin adı bilen var mı?
  • arkadaslar bı bı sarkı arıyorum ama elımde sadece ses kaydı var yardımcı olurmusunuz sımdıden tşk ederım saygılar..
    http://www.fileserve.com/file/BTS2cku/ses kaydı.rar
  • rezervleyelim. paylaşımlar için teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: nigaa

arkadaslar bı bı sarkı arıyorum ama elımde sadece ses kaydı var yardımcı olurmusunuz sımdıden tşk ederım saygılar..
    http://www.fileserve.com/file/BTS2cku/ses kaydı.rar

• FENOMEN'de çalıyor mudur bilmiyorum ama dün akşam saat 19:30 sularında plazmalı bir cafeye girdim. NUMBER ONE TV'de bir şarkı çalıyordu,çok şaşırdım. Baştan sona yabancı fakat lisan çok kötüydü,tıpkı Türk söyler gibi.. Kırmızı koltukta oturan,yanında çeşitli kızlar olan,saçları kumral,ince ince örgülü,arkadan toplanmış genç bir çocuk söylüyordu. İsmini göremedim. Kötü lisanıyla sürekli ''I want you baby...I want you,Iwant you,Iwant you...'' diyordu. Nakaratı sürekli böyleydi. Merak ettim Türk müdür acaba,bileniniz var mı? Anlayan olduysa adıını yazsın bi zahmet..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxPyromaniaxx -- 13 Aralık 2011; 14:44:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxPyromaniaxx

FENOMEN'de çalıyor mudur bilmiyorum ama dün akşam saat 19:30 sularında plazmalı bir cafeye girdim. NUMBER ONE TV'de bir şarkı çalıyordu,çok şaşırdım. Baştan sona yabancı fakat lisan çok kötüydü,tıpkı Türk söyler gibi.. Kırmızı koltukta oturan,yanında çeşitli kızlar olan,saçları kumral,ince ince örgülü,arkadan toplanmış genç bir çocuk söylüyordu. İsmini göremedim. Kötü lisanıyla sürekli ''I want you baby...I want you,Iwant you,Iwant you...'' diyordu. Nakaratı sürekli böyleydi. Merak ettim Türk müdür acaba,bileniniz var mı? Anlayan olduysa adıını yazsın bi zahmet..

Keşke ses kaydı alsaydın.
  • quote:

quote:

FENOMEN'de çalıyor mudur bilmiyorum ama dün akşam saat 19:30 sularında plazmalı bir cafeye girdim. NUMBER ONE TV'de bir şarkı çalıyordu,çok şaşırdım. Baştan sona yabancı fakat lisan çok kötüydü,tıpkı Türk söyler gibi.. Kırmızı koltukta oturan,yanında çeşitli kızlar olan,saçları kumral,ince ince örgülü,arkadan toplanmış genç bir çocuk söylüyordu. İsmini göremedim. Kötü lisanıyla sürekli ''I want you baby...I want you,Iwant you,Iwant you...'' diyordu. Nakaratı sürekli böyleydi. Merak ettim Türk müdür acaba,bileniniz var mı? Anlayan olduysa adıını yazsın bi zahmet..

Ses kaydı alamazdım...da o önemli değil.Şarkının nakaratı olduğu gibi aklımda.Ben mırıldanır kaydederim de,yüklemeyi bilmiyorum malesef :)
  • quote:

quote:

quote:

Ses kaydı alamazdım...da o önemli değil.Şarkının nakaratı olduğu gibi aklımda.Ben mırıldanır kaydederim de,yüklemeyi bilmiyorum malesef :)

Elindeki kayıdıwww.zippyshare.com 'a yükle sonrada ordan çıkna linki buraya kopyala ve şarkını bul :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FreeDoom -- 13 Aralık 2011; 18:26:30 >
  • şuan çalan parça nedir beyler ? :(
  • quote:

Castin Bibır Bence

Evet Evet Kesinlikle O, Betimlemeleri Tekrar Okudum da !

• yaw bi erkek nakaratında sesini incelterek o nakaratı bi daha söylüyor çalıyo fenomende i know you that me gibi bişey sölüyo sonra sesini incelterek bi daha söylüyo pop tarzı bilen var mı
  • salıbaras salıbaras diyo bi şarkıda arkadaşlar bi kadın söylüyo ince bi sesi var bulamadım :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: user05

salıbaras salıbaras diyo bi şarkıda arkadaşlar bi kadın söylüyo ince bi sesi var bulamadım :(

• quote:

Orijinalden alıntı: .Runaway.

quote:

salıbaras salıbaras diyo bi şarkıda arkadaşlar bi kadın söylüyo ince bi sesi var bulamadım :(

Saol Genç çok teşekkür ederim :)
  • Rica ederim keyifle dinleyin.
  • I like the way Prudovni diye bi şarkı daha var onuda bulamadım ben :)
  • quote:

I like the way Prudovni diye bi şarkı daha var onuda bulamadım ben :)

• aman

xxPyromaniaxx aradığın şarkı bu.1995 yılında yonca evcimik albümünde bulunan şarkının 2011 versiyonudur.
  • bir kaç gündür dinliyorum fenomende, bir bayan söylüyor, ortalarında bir erkek söylüyor söylerken kopuyor..şarkıyı tanıtmadan önce vj elektronik müzik ağırlıklı olduğunu söylüyor..ama sözleri aklımda değil..bilen varmıdır..
  • 
Sayfa: önceki 404405406407408
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.