Şimdi Ara

SUBWOOFER TAVSİYESİ.... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
99
Cevap
0
Favori
76.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

alpın 2000w anfi aldım ve lopss marka mıt tız aldım(1 çift) 2 tane bas almayı düşünüyorum jbl 1000w(180 ytl) aslında almayı düşünüyorum kıcker (135 ytl)de var sizce ne alıyım bilgi verirseniz sevinirim arabam opel astra sedan yada farklı birşey önerirmisin?

teşekkürler
  • araban sedan olduğu için bas sesini almak biraz zor olacaktır.aldığın markalar noname ürünler.bir bas bir çift component ve de 4 kanallı bir ampli markalı mallarda bile 350 euro dan baslardı(hepsi dahil).ama artık almışşsın yapacak bir şey yok.
    deep blue 12 helix (made in germany) bas almanı tavsiye ederim.iki tane almana gerek yok zaten ampli beslemeyecektir.Bu bas 25o Watt rms gücünde.gerçek değerleridir.
    www.krcelektronik.com.
    buradan bakabilirsin, fiyatıda uygundur.......
  • JBL! Adamlar sadece hoparlör bir kaç tanede anfi üretiyorlar.Ev için Hi-Fi hoparlörlerinde efsane olan JBL in hemen hemen tüm rünlerini gözün kapalı alabilirsin!
  • ben rockfordfoqate p3 25cm punch derim 400ytl gibi bi fiyatı var ama ses mükkemmmel
  • 30 luk punch
  • hehe sanırım siz henüz dls 7200 e yi gormemıssınız 4 bobın var uzerınde ve gelmıs gecmıs en ıyı bass.......
  • arkadaşın arabasında var kicker kare tipli bişey acayip yav ikililer onun kadar bas veremiyo süper??
  • işte size ciftli jblhttp://img138.imageshack.us/my.php?image=dsc000327lg.jpg ama arkadaşın kickeri daha fazla bas çıkarı
  • bende jamesonn usa 750 felan dusunuyorum nasıl dır bu alet otot muzık center eee
  • 10 veya 12 inç rockford fosgate punch serisi derim, ben de kutulu tek 12 inclik vardı, süper sonuç almıştım ama kutu iyiydi tam olarak hava sızdırmazdı - okçu yapımı , korkunç ses alırdım, bas vurdumu insan sırtında hissederdi, ama arabadan arabaya da fark eder, sonuçta akustik.. bi de cut off frekansını fazla yükseğe ayarlama , daha etkili olur.
  • quote:

Orijinalinden alıntı: 3km3k

Varmı bunun gibisi bee
    http://img230.imageshack.us/my.php?image=15050295ey.jpg

ekmek resimn manyakmış

alın size kicker bundan alası yok http://img234.imageshack.us/my.php?image=dsc000346rd.jpg

• quote:

Orijinalinden alıntı: Ruhsuz__

quote:

Orijinalinden alıntı: 3km3k

Varmı bunun gibisi bee
    http://img230.imageshack.us/my.php?image=15050295ey.jpg

ekmek resimn manyakmış

alın size kicker bundan alası yok http://img234.imageshack.us/my.php?image=dsc000346rd.jpg

ilk arabaya mı baktın yoksa karıyamı

• slm benim arabamda şu anda pioneer TE-w305f war tüp bas çok kalite bas war ama benim ana ünite kamasonikti şu mp3 çalarlardan ses çok kötü ve baslar çok az geliyo bende bir tane daha TE-w305f ve bir ana ünite aldım DEh-P80mp ses inanılmayacak kadar değişti aranızda kabin yapmaktan anlayan warsa bana 2 subwoofer (30 cm lik) kabin ölçülerini ve şeklini gönderirmisiniz
  • Ben hala aynı soruyu soruyorum

quote:

Aranızda JBL W15 in Bass sesini almış biri varmı??

Kendisi JBL W15GTI

SUBWOOFER TAVSİYESİ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzm@n -- 6 Eylül 2005, 2:21:11 >

• sab wooferde benim size ses sistemlerinde tek önericeğim marka kicker benim favorim fakat rockford da güzel ama ona uygun alt katagori hariç diğer üst kademeler rockford da çok pahalı o yüzdeb comp 12 comp 15 compvr12 compvr15 ve üst kademede kare baslar mükemmel sonuç veriyor rms değerleri rocforda göre yüksek ve hesaplı sestede en öncü .....................
  • BANA BASS ÖNERİRMİSİNİZ YANİ BEN İKİ TANE BASS ALMAYI DUSUNUYORUM KAFAM COK KARISIK KİCKER JBL ARASINDA KALDIM BUTCEMDE COK DEGİL BANA UZMAN KİŞİ YARDIM EDERSE SEVINIRIM CVP BEKLİYORUMM MARKA MODEL YAZIN COK UZAKLARDAN BASS SESİNİN DUYULMASINI İSTİYORUM YARDIM EDİN BANA
  • ben istdiğin cevabı sana vereyim kardeşim sen ona buna saçma sapan ambalajlı işlere aldan ma türkiyenin gelmiş geçmiş en çok satan markaları Pioneer ve Kenwood dur.Hiç şaşmaz ben şahsen ikisini de şiddetle tavsiye ederim sana özellikle pioneer in alt frekansları yani diğer deyişle derin basları çok kaliteli.Ayrıca 500 watt 1000watt palavralarına da kulak asma her hoparlörün arkasında nominal değeri yazar asıl olan bu değerin anfininkine oranıdır.Yani anfininin o kanal için çıkışı rms 200 watt ise nominal değeri 250 300 olan bir subwoofer uygulamalısın daha altı da olabilir sorun çıkmaz ama daha üstü olursa hoparlör zarar görür.Bununiçin nominal değerleri daha büyük olan bir modeli alırsın.Pioneer in birçok ihtiyacı karşılayacak modeli mevcut
  • JBL

• Arkadaşlar merhaba,
    ben bugun (14.04.2006) katıldım, henuz çok yeniyim.

Benim sizden tavsiyem olacaktı,
    HONDA CIVIC 2002
    aracıma, aşağıda ki tesisatı yapmak istiyorum
    bu konuda fikirlerinizi bekliyorum, teşekkürler.

ana ünite : JCV KD G815 cd mp3 çalar
    amfi :alpin USA 604 600W x 4
    subwoofer : sansui 5030 30 cm 1000 w
    arkalar : sansui 5017 17 cm midbass
    önler : sansui 5013 13 cm mibbass

BU SİSTEM HAKKINDA ki düşüncelerinizi, msn den de yazabilirsiniz

msn adresim : barbarosum@msn.com
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.