DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Vodafone`dan SMS Paketi ayda sadece 9 TL'ye 3000 SMS HER YÖNE [Sadece VODAFONE`DA]
376
Cevap
0
Favori
761.679
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Mobil Operatörler >> Vodafone >> Vodafone`dan SMS Paketi ayda sadece 9 TL'ye 3000 SMS HER YÖNE [Sadece VODAFONE`DA]
Sayfaya Git:
Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 sonraki >>>
Giriş
      1163 Mesaj
      05 Haziran 2009 09:46:17
      05.06.2009 tarihiyle yeni bir sayfa açılıyor…. sadece 9 TL'ye HERYONE EN COK SMS VODAFONE’DA
      Aylık 3000 SMS Paketi aktif Vodafone kontor bazli ön ödemeli hat sahibi aboneler için geçerlidir. Paketi almak icin abonelerin 7333 servis numarasına "ABONE" yazarak SMS gondermesi yeterlidir. SMS gonderiminin ardindan abonenin hesabindan 9 TL'ye dusulerek karsiliginda 30 gun gecerliligi olan ve yurtici tum Vodafone ve diger sebeke abonelerine gonderebilecekleri 3000 SMS hatlarina yuklenecektir. Günlük maksimum SMS gönderimi 100SMS’dir. Günlük 100 sms üzerindeki kullanımlar paketinin SMS ücreti üzerinden ücretlendirilir.

Üstelik diğer operatörler gibi sadece kendi aralarında değil herkesle mesajlaşabilsenler diye her yöne!!!

Esaslar:
      Servis numarasına gonderilen SMS ucretsizdir. Paket alimi periyodiktir iptal etmek istediklerinde aynı servis numarası üzerinden iptal edebileceklerdir
      Mevcut ve yeni tüm Vodafone Kontor Bazli Ön Ödemeli aboneleri Cep Dolusu SMS Paketi'nden yararlanabilirler.
      Vodafone Cep Dolusu SMS Paketi'nden yararlanabilmek için hattın aktif konumda olması gerekmektedir.
      SMS'ler özel servis kullanımları için geçerli olmayıp, sadece yurtiçindeki şebeke içi ve diger operatorlere gönderimler için geçerlidir.
      Kullanılmayan SMS'ler 30 gün sonunda devretmez ve silinir.
      SMS Paketi periyodik olarak kontörü olduğu anda düşülerek verilir. Abone talep ederse iptal edebilir.
      Şebeke içi geçiş, iptal, dondurma, devir, MNP port out durumlarında; varsa kalan SMS hakkı silinir.
      3000 SMS'in harcama önceliği ilk sıradadır. Abonenin Süper SMS bakiyesi varsa; onnet SMS gönderimleri Süper SMS bakiyesinden, offnet SMS gönderimleri ise Cep Dolusu SMS bakiyesinden düşer.
      9 TL bedel, kampanyaya katılım mesajını takiben bakiyeden anında düşer.
      Vodafone aylık SMS Paketini istediği tarihte sona erdirme hakkını saklı tutar.
      İlgili kampanya aktif Vodafone prepaid aboneleri için geçerlidir.

SIKCA SORULAN SORULAR:
      Paket aboneliği periyodik olarak yenilenecek mi?

Paket alimi periyodiktir iptal etmek istediklerinde aynı servis numarası üzerinden iptal edebileceklerdir.

Paket iptali nasıl yapabilir?

IPTAL yazıp 7333'e göndererek paketi iptal edebilir.

SMS paketindeki kısa mesaj hakları kaç gün boyunca kullanabilecek?

SMS paketindeki kısa mesajlar aylık paket tanımlaması yapıldıktan sonraki 1 ay(30 gün) içerisinde kullanılabilir. Aylık periyod abonelik yapıldığı saatte başlar, 30. günün sonunda (23:59) sona erer. Abonelik yenilendiğinde 00:00 da başlar. 30 günün sonunda kullanılmayan kısa mesajlar silinecektir.

Paketlerdeki kısa mesaj nerelerde geçerlidir?

Paketteki mesajlar tüm yurtiçi operatör abonelerine ve PSTN hatlarına gönderilen yurtiçi mesajlar için geçerlidir. Özel servis kısa mesaj servisleri için geçerli değildir. Roaming'de atılan mesajlar ayrıca ücretlendirilecektir.

Günlük SMS atma sınırı var mıdır?

Evet, abone gün içinde maksimum 100 SMS atabilir. Bundan sonraki mesajlar mevcut tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Farklı bir hediye SMS bakiyesi varsa, bu hediye SMS'lerinden harcar.

Kısa mesaj paketi alındıktan sonra hat devredilirse kısa mesaj hakları da devrolur mu?
      Hayır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xR4d -- 27 Nisan 2010; 22:14:17 >

ecHo
    • Yüzbaşı
      388 Mesaj
      05 Haziran 2009 09:56:13
      3 bin sms olayı harika olmuş. Keşke bunu günlük 100 sms ile sınırlandırmasaydılar hergün kaç mesaj attığımı mı hesaplayacağım. Diğer operatörlere nazaran çok iyi bir kampanya umarım daim olur. bugün yarın bu kampanya sona ererse hiç bir anlamı olmayacak. Cep1 tarifesine geçip aylık sms paketine abone olmak çok mantıklı:)

• Binbaşı
      1163 Mesaj
      05 Haziran 2009 09:58:41

quote:

Orjinalden alıntı: **BLL**

3 bin sms olayı harika olmuş. Keşke bunu günlük 100 sms ile sınırlandırmasaydılar hergün kaç mesaj attığımı mı hesaplayacağım. Diğer operatörlere nazaran çok iyi bir kampanya umarım daim olur. bugün yarın bu kampanya sona ererse hiç bir anlamı olmayacak. Cep1 tarifesine geçip aylık sms paketine abone olmak çok mantıklı:)

Tabi tabi süper oldu Sms paketi Dua Edelimde 3000 Sms HER Yöne Gnlük 100 SMS ßæna Yeter

ecHo
    • Yarbay
      13965 Mesaj
      05 Haziran 2009 09:59:01
      MUHTEŞEMSİNNN VODAFONEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

• Binbaşı
      1163 Mesaj
      05 Haziran 2009 10:00:55
      s.volkan geldin mi ßekliodum seni

ecHo
    • Yarbay
      13965 Mesaj
      05 Haziran 2009 10:10:40

quote:

Orjinalden alıntı: xR4d

s.volkan geldin mi ßekliodum seni

Abi bi daha okuyayım ya.. 35 kontöre 3000 her yöne diyor dimi bu..

Allahım beni tutma kontörlüye geçecem nerdeyse

Serpil Timuray valla ceoların kralısın sevdim seni..

Rekabetse rekabet diyorsun.

150 yükle 3 dk sı 1 kontöre her yöne konuş
      35 kontöre 3000 sms her yöne al..

Hayallerimin SMS tarifesi sonunda geldi..

Daha tek söz etmiyorum sana voda süpersin ..

Bak şimdi abone artışısını seyredin..

• Yüzbaşı
      388 Mesaj
      05 Haziran 2009 10:17:30
      Artık vodafone hattımı cüzdandan çıkarma zamanı geldi. Bir eksiğimiz kaldı oda aylık internet paketleri.

• Yarbay
      5748 Mesaj
      05 Haziran 2009 10:18:27
      Çok güzel bir tarife. Hepimize hayırlı uğurlu olsun

Şuan aktif durumda değil mi? Resmi sitesine baktım da göremedim. Başladı mı yoksa başlayacak mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nuMETALxx -- 5 Haziran 2009; 10:26:11 >

• Yüzbaşı
      538 Mesaj
      05 Haziran 2009 10:41:47
      Hayırlı Olsun Avea'nın Sms Önderliği Bittiğinin REsmidir Bu Kampanya...

Tekrar Hayırlı Olsun

---..V o d a f o n e ... F a r k ...V a r ..---

• Yarbay
      6333 Mesaj
      05 Haziran 2009 10:51:09
      Süper olmuş.çok bekletmediler tepkilere erken iyi bir paketle cevap verdiler.

hayırlı olsun.

• DH Yönetici
      8108 Mesaj
      05 Haziran 2009 10:54:12
      Vodafone vur derken öldürdü resmen...Bu paket çok kişiye hat aldırır...

• Yarbay
      5748 Mesaj
      05 Haziran 2009 11:01:04
      Birde internet paketi çıkarsalar çok güzel olacak. Ayrıca Cep Öğrenciler 250 kontör yüklediklerinde Vodafone içi 15 Dakikası 1 kontörün yanında en azından diğer operatörlerle dakikası 1 kontöre konuşabilsek Vodafone'un liderliğe oturduğu an olur.

• Yüzbaşı
      563 Mesaj
      05 Haziran 2009 11:02:03
      vay bee vodafone a bak..100 sms limiti sanırım sms yoğunluğu yaşanmasın diye yapılmıştır.süper olmuş..vodafone a geçicem 3 dakikası 1 e..vodafone dan inanılmaz ataklar var..serpil süpermiş

e.i.k.ö.k.
    • Yarbay
      3523 Mesaj
      05 Haziran 2009 11:15:55
      ne diyelim bekleyen arkadaşlar için harika olmuş ..... tek sorun kalıcılık eğer o konudada akıllı davranırlarsa iyi müşteri toplarlar gibime geliyor

Herkes Haddini Bilecek !
    • Binbaşı
      1054 Mesaj
      05 Haziran 2009 11:20:19
      tek kelimeyle harikaaa bir goll işte şimdi piyasanın ........ ***** .. böyle bir sms kampanyası yok ya dün de mail atmıştım acilen yapın diye

• Teğmen
      145 Mesaj
      05 Haziran 2009 11:30:13
      bu ne yaa. hemen vodafone a geçiyorum

• Binbaşı
      1163 Mesaj
      05 Haziran 2009 11:43:23

quote:

Orjinalden alıntı: osgour1907

bu ne yaa. hemen vodafone a geçiyorum

ecHo
    • Yarbay
      13965 Mesaj
      05 Haziran 2009 11:52:48
      Aveadan cevap bekliyorum hehe

Yediği yumruktan sonra kalkabilirse

• Yüzbaşı
      563 Mesaj
      05 Haziran 2009 11:58:56

Söylesem tesiri yok..
    • Yarbay
      6333 Mesaj
      05 Haziran 2009 12:05:33
      ABONE yazdım 7333e gönderdim 15dak oldu daha bir hareket yok! kontörde düşmemiş! iletim raporu geldi sadece

2.defa gönderdim işlem gerçekleşti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forbest -- 5 Haziran 2009; 14:27:52 >

• Yüzbaşı
      671 Mesaj
      05 Haziran 2009 13:26:39
      Hiç şaşırmadım çünkü beklediğim birşeydi süper oldu hem cep 1 hemde sms kampanyası.İnternet paketleride yakında gelir diye düşünüyorum

• Yarbay
      7322 Mesaj
      05 Haziran 2009 14:13:18
      günlük 100 sms sınırlamasıda neyin nesi saçmalık bence sevgililer günde 100 smsten fazla çekiyorlar ayıp ya.ya adam gibi yap ya da hiç yapma vodafone

Beşiktaşım;hayat sensin,dünyam sensin,herşey sensin...

mustafavmms
    • Yarbay
      13965 Mesaj
      05 Haziran 2009 14:21:58

quote:

Orjinalden alıntı: mustafa_(87)

günlük 100 sms sınırlamasıda neyin nesi saçmalık bence sevgililer günde 100 smsten fazla çekiyorlar ayıp ya.ya adam gibi yap ya da hiç yapma vodafone

o zaman super sms alacksin mustafa.kampanya tarihin en iyi sms kampanyasi.gunde 100 Mesaj oldukca fazla

• Yarbay
      7322 Mesaj
      05 Haziran 2009 14:25:49
      volkan hadi kendimizi kaptırdık bir anda 100üde aştık geçtik o zaman smslerim olmasına rağmen ücretlendirileceğim vodafone'nun yaptığı tuhaf bir iş olmuş diğer yaptıklarına benzememiş bence olmamış günde 100 smsten az atıyorum diyen insan zaten az sms kullanıyordur tartışmasız

mustafavmms
    • Yarbay
      5748 Mesaj
      05 Haziran 2009 14:36:57
      Aslında günlük 100 SMS kuralında kurnazlık var. Günde 100 mesaj atamazsan 3000 SMS'i dolduramazsın ki. Bazı günler olur fazlasıyla atarsın bazı günler olur 1 tane atarsın. 30 gün içinde 3000 SMS kimse atamaz bu kurnazlık sayesinde. Tabi benim için farketmez o kadar aşırı mesaj atmadığım için bana 35 kontöre her halükarda uyguna geliyor.

• Yarbay
      4691 Mesaj
      05 Haziran 2009 14:45:28
      arkadaşlar saçmalamayın cep1 den sonra buda harika bir kampanya bikerede su işin suyunu çıkarmayın birde saglam bir internet paketi çıkarttı mı avea yı oldurur türkcell i bayıltır.bu yeni ceo harika çıktı voda sonunda yurt dışındaki güçlü konumuna yakın ataklar yapıyor.bide mobil internet konusunda sağlam bir yumruk atarlarsa ozaman müthiş bir abone yagmuru olur vodafon a

• iOS Beta Kullanıcısı
      2869 Mesaj
      05 Haziran 2009 14:47:31
      Süper olmuş. Kampuscellde kalmanın bi manası kalmadı artık bence.

Hesap Şifrem : ███████████
    • Yarbay
      7322 Mesaj
      05 Haziran 2009 14:55:07
      mobil internet konusu 100 mb ile ölçülemez arkadaşlar vodafone yapacaksa 3g de atak yapmalı hem telefon hemde yanımızda modem olarak taşıyağımız bir telefon halini almalı vodafone ile birlikte telefonlarımız şu anda 100 mb internet paketi çıkartırsa benim gibi bir çok insanında ilgisini çekmeyecektir.3g ile birlikte sınırsız internet paketleri çıkmalıdır

mustafavmms
    • Binbaşı
      1359 Mesaj
      05 Haziran 2009 14:58:04
      vodafone içi günlük sms'te limit olmasa sadece diğer yönlere atılanda günlük 50 limit olsa daha iyi olurdu böylece sevgilileri de cezbeden bir sms paketi olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veziroglu -- 5 Haziran 2009; 14:59:07 >

• Yarbay
      7322 Mesaj
      05 Haziran 2009 15:07:33
      sitesinde 100 sms sınırı göremedim ben

http://www.vodafone.com...-dolusu-mesaj-paketi.php

mustafavmms
    • Yüzbaşı
      904 Mesaj
      05 Haziran 2009 16:11:43
      100sms sınırının Vodafone için ne yararı var pek çözemedim. Günde 3000 sms atıp devam eden 29 gün sms atamayacağına göre bu kişi şebeke yükü aynı değil mi?

Bir Turkcell fanatiği olarak bütün taktirlerimi topladı. Yıllanmış telsim SIM kartımı ortaya çıkarma vakti gelmiş de geçiyor

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_82697641/f_//tm.htm
    • Android Beta Kullanıcısı
      422 Mesaj
      05 Haziran 2009 16:22:30
      Banada mesaj geldi şimdi yanlış mı okuyorum diye tekrar tekrar bakıyorum mesaja valla süper gidiyor şu anda vodafone

• IOS Beta Tester
      13764 Mesaj
      05 Haziran 2009 16:25:26
      Banada yeni geldi mesaj ve incelemek için hemen buraya gerdim, günlük 100 kısıtlaması var sanırım? Ama yinede harika, hemen vodafone hattımı takıyorum.

• DH Yönetici
      2104 Mesaj
      05 Haziran 2009 16:25:42
      süper

• Yarbay
      2195 Mesaj
      05 Haziran 2009 16:28:34
      yarın avea hattımı vodafone a taşıyorum. Bunu yap canımı ye vodafone

• Binbaşı
      1054 Mesaj
      05 Haziran 2009 16:36:57
      aynen sitede 100 sms sınırlaması gibi birşey yazılmamış ama olsada çok önemli değil önceden 1 haftalık 100 sms alıyoduk..vodafone süpersin.

• Yarbay
      12669 Mesaj
      05 Haziran 2009 16:43:50
      olay budur demiştim güveniyorum diye beni yine hayal kırıklığına uğratmadın vf

Senin Açtığın Yerde OnYedi Yürek Karanlığa Gömülür
    • Yüzbaşı
      405 Mesaj
      05 Haziran 2009 16:50:10
      Vodafone'dan beklenen hareket gerçekleşti...Umarım belli bir sürelik kampanya değildir ve daimi kalır...Vodafone'a geçmem için artık birtek avantajlı bir internet paketi kaldı...Hadi vodafone 3G'de de göster büyüklüğünü...

Hayatta en hakiki mürşit ilimdir, fendir.

Mustafa Kemal ATATÜRK
    • Yüzbaşı
      292 Mesaj
      05 Haziran 2009 16:53:19
      100 SMS olayını bi netleştirsek arkadaşlar. Müşteri Hizmetleri'yle görüşen var mı?

Bir de Vodafone'a bir çağrı yaptım ama kimse destek olmuyor. s.volkan, mustafa_(87) neredesiniz arkadaşlar? :)

Başlık burada: http://forum.donanimhaber.com/m_32129280/tm.htm

• Yarbay
      8215 Mesaj
      05 Haziran 2009 16:54:07

quote:

Orjinalden alıntı: s.volkan

Alıntıları Göster

Abi bi daha okuyayım ya.. 35 kontöre 3000 her yöne diyor dimi bu..

Allahım beni tutma kontörlüye geçecem nerdeyse

Serpil Timuray valla ceoların kralısın sevdim seni..

Rekabetse rekabet diyorsun.

150 yükle 3 dk sı 1 kontöre her yöne konuş
      35 kontöre 3000 sms her yöne al..

Hayallerimin SMS tarifesi sonunda geldi..

Daha tek söz etmiyorum sana voda süpersin ..

Bak şimdi abone artışısını seyredin..

bak volkan şimdi oldu :) heryöne 1000 sms üstü versin kullanayım diyordum anneme gelen smsle okudum direk buraya zıpladım :) direk geçiyorum bu pakete tamda gece supersms in süresi doluyordu hepimize hayırlı olsun arkadaşlar.günlük 100 sms sorun değil bana o da uygun.Her açıdan 4*4 lük paket olmuş artık kralı gelse vodafonedan çıkaramaz beni

• Yarbay
      4078 Mesaj
      05 Haziran 2009 17:00:54
      vodafone yetkilileri büyük ihtimal forumumuzu takip ediyorlar.. buradan emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunarım..

2 adet vodafone hattım var birini taşımıştım.. iyi ki de taşımışım şimdi daha da çok memnunum..

vodafone cep 1 tarifesi ile her yöne 3dk 1 kontör + aylık 35 kontöre 3000 sms her yöne tarifem bunlar.

tekrar tekrar teşekkürler

• Yarbay
      13799 Mesaj
      05 Haziran 2009 17:08:39
      gözlerim yaşardı ne diyim rekabet başlıyor

• Binbaşı
      1698 Mesaj
      05 Haziran 2009 17:13:19
      vodafone un rekabete katılması çok güzel bir gelişme.

Dell XPS 502x
      4S
    • Yarbay
      2282 Mesaj
      05 Haziran 2009 17:26:52
      SUPER yazdım tam 7123 e yolluyodum mesaj geldi.. önce mesajı okudum sonra hemen vodafone.com.tr ve buraya geldim :D valla tam zamanında gelmş mesaj :D:D

• Yarbay
      3937 Mesaj
      05 Haziran 2009 17:31:31
      ve beklenen haber geldi.
      vodafone "yeter artık yok sınırlar" ve "vodafone'da fark var"
      sloganlarını tam anlamı ile gerçekleştirmiş oldu.
      başka bir konuda vodafone'u tepeden tırnağa değiştiren serpil timuray
      hakkında "kovun" diyen arkadaşların fikirlerini tekrar gözden geçirmeleri gerektiğini düşünüyorum.
      ayrıca volkan arkadaşımızın
      eski her yöne sms paketi bittiğinde haklı olarak tepkisini imzasında gösterdikten sonra
      şimdi de türkiye,'nin en iyi her yöne sms paketini sunan vodafone'u imzasında tebrik etmesini beklerdim.

"yeniden doğmak kadar mümkün"
    • Yarbay
      13799 Mesaj
      05 Haziran 2009 17:34:14
      diğer operatörlerden abone kayıbı yaşanmaması için mevcut paketlerde değişikliklere gidilicektir

• Binbaşı
      1163 Mesaj
      05 Haziran 2009 17:57:02
      memnuniyetler çok hoş

ecHo
    • Yüzbaşı
      848 Mesaj
      05 Haziran 2009 18:07:06
      Sözün bittiği yer MÜTHİŞ ÖTESİ

ŞOKLARDAYIM TÜRKİYE BİR İLK BU YAAA

YIKTI GEÇİRDİ VODAFONE TÜRKİYE DAKİ TARİFE VE SMS PAKETLERİNİ

KEŞKE BUNLAR 2 SENE ÖNCE OLSAYDI O ZAMAN VODAFONE LİDERLİĞE YÜKSELMİŞTİ BİLE BELKİ

Zaten aşk ne zaman doğru zaman kollar hiç bir zaman.
    • Yarbay
      13965 Mesaj
      05 Haziran 2009 18:12:45

quote:

Orjinalden alıntı: çok geç
      şimdi de türkiye,'nin en iyi her yöne sms paketini sunan vodafone'u imzasında tebrik etmesini beklerdim.

Tebrik ederizz buyrunn

• Yüzbaşı
      538 Mesaj
      05 Haziran 2009 18:16:17
      Bu Gidişle Turkcell Tahtı Bırakmak Durumunda Kalabilir ..... Vodafone Farkını Gösteriyor Artık Öğrenciler Avea dan Vodafone Geçme Zamanı...

Ama Gençler Avea'nın Genelde Açık Hatlarından Aldığı İçin Taşıyamayan Çok Olacak .. Yaşı Tutmayan Öğrenci Hemen Açık Hat ALıyor Tabi Ama Taşıyamıyor Bu Nedenle Kayıptır Bu Vodafone İçin.

• Yarbay
      4296 Mesaj
      05 Haziran 2009 18:19:40
      Vodafone artık gerçekten rekabet etmek için çabalıyor. Son günlerde çıkan kampanyalardan bunu anlıyoruz. Devamını da bekliyoruz.

| AMD Phenom II X4 B60 4,0GHz 1,36v | Asus M4A89GTD Pro/USB3 890GX-SB850 | Sunbeam Core-Contact Freezer | G.Skill RipjawsX 8GB (2x4GB) 1600MHz DDR3 CL8 | Gigabyte AMD Radeon HD7850@1,05GHz-5,5GHz|
      | Philips 27" 273E3LHSB/00 1ms | Aerocool Vx-9 600W | Philips MMS460 5+1 | Ocz vertex 3 60GB SSD (560-505)-Crucial M500 120GB|
    • Yüzbaşı
      538 Mesaj
      05 Haziran 2009 18:46:38
      Aman Elindekine Mukayet Ol.. Hattın Çalışıyorsa Açık Hat Sayılır..

• Binbaşı
      1382 Mesaj
      05 Haziran 2009 18:51:21
      dun cep1 bugun sms... peki yarın ne cıkacak gprs mi

bence artık vodafone kendine geldi hergun yeni bişi cıkaracak

iyilik yap denize at.
    • Yüzbaşı
      789 Mesaj
      05 Haziran 2009 19:02:38
      Cebime gelen mesajı okuduğumda bu bir devrim demiştim.. Ama günlük 100 mesaj sınırı beni hayal kırıklığına uğrattı.. Sevgilisi olan bunun yanında bir de süper sms aması gerekiyor.. Tabi ikisi birlikte alınabiliyorsa ya da süper sms hala hayatta ise..

Geleceğe yönelik gerçek cömertlik şu an mevcut olan her şeyden vazgeçmeyi içerir...!
      Filistin'e özgürlük...!
    • Yarbay
      3937 Mesaj
      05 Haziran 2009 19:07:38

quote:

Orjinalden alıntı: celikhalit8

Cebime gelen mesajı okuduğumda bu bir devrim demiştim.. Ama günlük 100 mesaj sınırı beni hayal kırıklığına uğrattı.. Sevgilisi olan bunun yanında bir de süper sms aması gerekiyor.. Tabi ikisi birlikte alınabiliyorsa ya da süper sms hala hayatta ise..

ikisi birlikte alınabiliyor fakat sitesinde bu 100 mesaj sınırından bahsedilmemiş
      ilerleyen günlerde kullananlar net bilgi verir.

• Yüzbaşı
      848 Mesaj
      05 Haziran 2009 19:08:02
      100 SMS SINIRI YOKKİ NERDEN ÇIKTI

■Mevcut ve yeni tüm Vodafone Kontor Bazlı ön ödemeli Vodafone aboneleri "Vodafone Cep Dolusu Mesaj Paketi"nden yararlanabilir.
      ■7333 servis numarasına gonderilen SMS ücretsizdir.
      ■SMS Paketi periyodik olarak her ayın sonunda abonenin hesabında yeterli kontörü olduğu anda düşülerek yenilenir. Abone talep ederse paketini iptal edebilir.
      ■Vodafone Cep Dolusu Mesaj paketini iptal etmek için abone "IPTAL" yazıp 7333'e SMS atabilir.
      ■Vodafone Cep Dolusu SMS Paketi'nden yararlanabilmek için hattın aktif konumda olması gerekmektedir.
      ■Kazanılan SMS'ler sadece yurtiçindeki şebeke içi ve diger operatörlere gönderimler için geçerlidir, özel servis kullanımları için geçerli değildir.
      ■Kullanılmayan SMS'ler 30 gün sonunda bir sonraki aya devretmez ve silinir.
      ■Şebeke içi geçiş, iptal, dondurma, devir, numara taşıma ile başka bir operatöre geçiş durumlarında eğer varsa kalan SMS hakkı silinir.
      ■Vodafone Süper SMS Paketi olanlar Vodafone Cep Dolusu Mesaj Paketi'nden de faydalanabilir.
      ■3000 SMS'in harcanma önceliği ilk sıradadır. Abonenin Süper SMS bakiyesi varsa Vodafone içi SMS gönderimleri Süper SMS bakiyesinden, Vodafone dışındaki SMS gönderimleri ise Cep Dolusu SMS bakiyesinden düşer.
      ■Kampanyaya katılım bedeli 35 kontördür. Bu bedel kampanyaya katılım mesajını takiben bakiyeden anında düşer.
      ■35 kontörün karşılığı tüm vergiler dahil 6,65 TL'dir. Bu fiyat 100 kontörün birim fiyatı baz alınarak hesaplanmıştır.
      ■Vodafone "Cep Dolusu Mesaj Paketi"ni istediği tarihte sona erdirme hakkını saklı tutar.

Zaten aşk ne zaman doğru zaman kollar hiç bir zaman.
    • Yarbay
      13965 Mesaj
      05 Haziran 2009 19:10:54
      Ya arkadaşlar 100 sms sınırı olsa ne olmasa ne..

Abartmayalım ya

• Yarbay
      8215 Mesaj
      05 Haziran 2009 19:12:05

quote:

Orjinalden alıntı: Vodafone TR

100 SMS SINIRI YOKKİ NERDEN ÇIKTI

■Mevcut ve yeni tüm Vodafone Kontor Bazlı ön ödemeli Vodafone aboneleri "Vodafone Cep Dolusu Mesaj Paketi"nden yararlanabilir.
      ■7333 servis numarasına gonderilen SMS ücretsizdir.
      ■SMS Paketi periyodik olarak her ayın sonunda abonenin hesabında yeterli kontörü olduğu anda düşülerek yenilenir. Abone talep ederse paketini iptal edebilir.
      ■Vodafone Cep Dolusu Mesaj paketini iptal etmek için abone "IPTAL" yazıp 7333'e SMS atabilir.
      ■Vodafone Cep Dolusu SMS Paketi'nden yararlanabilmek için hattın aktif konumda olması gerekmektedir.
      ■Kazanılan SMS'ler sadece yurtiçindeki şebeke içi ve diger operatörlere gönderimler için geçerlidir, özel servis kullanımları için geçerli değildir.
      ■Kullanılmayan SMS'ler 30 gün sonunda bir sonraki aya devretmez ve silinir.
      ■Şebeke içi geçiş, iptal, dondurma, devir, numara taşıma ile başka bir operatöre geçiş durumlarında eğer varsa kalan SMS hakkı silinir.
      ■Vodafone Süper SMS Paketi olanlar Vodafone Cep Dolusu Mesaj Paketi'nden de faydalanabilir.
      ■3000 SMS'in harcanma önceliği ilk sıradadır. Abonenin Süper SMS bakiyesi varsa Vodafone içi SMS gönderimleri Süper SMS bakiyesinden, Vodafone dışındaki SMS gönderimleri ise Cep Dolusu SMS bakiyesinden düşer.
      ■Kampanyaya katılım bedeli 35 kontördür. Bu bedel kampanyaya katılım mesajını takiben bakiyeden anında düşer.
      ■35 kontörün karşılığı tüm vergiler dahil 6,65 TL'dir. Bu fiyat 100 kontörün birim fiyatı baz alınarak hesaplanmıştır.
      ■Vodafone "Cep Dolusu Mesaj Paketi"ni istediği tarihte sona erdirme hakkını saklı tutar.

Evet sitesinde böyle birşey yok acaba arkadaş nerden alıntı yaptı

• Yüzbaşı
      789 Mesaj
      05 Haziran 2009 19:13:46

quote:

Abartmayalım ya

Abartmadım sadece fikrimi ve olanı söyledim.. Normal bir kişi günde 100 sms çekmez ama sevgilisi olan birisine git sor bakalım günde kaç sms çekiyor.. Ben 5000 smsten 1300 tane falan harcıyordum 1 haftada..

Geleceğe yönelik gerçek cömertlik şu an mevcut olan her şeyden vazgeçmeyi içerir...!
      Filistin'e özgürlük...!
    • Yarbay
      3937 Mesaj
      05 Haziran 2009 19:16:01

quote:

Abartmayalım ya

bence de
      zaten günde 100 smsten fazla mesaj atarsanız 3000 sms paketi 1 aydan önce biter.

volkan imza konusunu dikkate aldığın için teşekkürler.
      dikkat çekmek istediğim nokta
      nasıl beğenmediğimiz şeyleri söylüyorsak beğendiğimiz şeyleri de söylemeliyiz.

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 7   sonraki >     >>
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Mobil Operatörler >> Vodafone >> Vodafone`dan SMS Paketi ayda sadece 9 TL'ye 3000 SMS HER YÖNE [Sadece VODAFONE`DA]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.