Şimdi Ara

AIKA Online(Rehber Eklendi) (EU IP BAN KALKIYOR!) (88. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.799
Cevap
1
Favori
107.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İndirdikden sonra us eu diye bi seçim var mı? yoksa clientleri ayrı mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4FY0K

biz sakin oluruz problem değil.bizim istemediğimiz düşük boyutta son derece güzel çeşitliği olan bu oyunun türkiyeye gelipte boş duran diğer tüm oyunlar gibi harcanmaması.yoksa önemsiz , ben us'ta da oynuyorum.

aynen usta dediğin gibi biraz oyunun reklama ihtiyacı var. aleveingames,bölümsonu canavarı,trgamer v.b. haber yapın
  • türkçe ne zaman olacak acaba oyun
  • Çeviri bitti. Hanbitsoft'a yolladık. test sunucusu yapıp bize verecekler. Tahminen 1 hafta oyunu kontrol ederiz, sorunları tespit edip tekrar geri yollarız. Onlar da bize CBT için client yapar, bizde oyunu açarız. CBT tahminen 4 ile 7 gün arası bişey olacak, 20 kat exp, tüm eşya mağazası açık olacak. Sınırlı sayıda kullanıcı ile yapılacak. CBT'de yer alacak kullanıcıların, keylerinin olması gerekmekte. CBT'de oyunda bug bulanlar Open Beta'da ödüllendirilecekler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legolas

Çeviri bitti. Hanbitsoft'a yolladık. test sunucusu yapıp bize verecekler. Tahminen 1 hafta oyunu kontrol ederiz, sorunları tespit edip tekrar geri yollarız. Onlar da bize CBT için client yapar, bizde oyunu açarız. CBT tahminen 4 ile 7 gün arası bişey olacak, 20 kat exp, tüm eşya mağazası açık olacak. Sınırlı sayıda kullanıcı ile yapılacak. CBT'de yer alacak kullanıcıların, keylerinin olması gerekmekte. CBT'de oyunda bug bulanlar Open Beta'da ödüllendirilecekler.

Evet üstad senden müjdeli haberleri bekliyoruz.Bu güzelim oyunun kaderi inşallah RF online gibi olmaz.Reklamlarınız çok yetersiz onu söyliyeyim.Öyle oyunlar tanıdımki oyunun kapalı betası olmadan binlerce facebookta tıklanama rekoru kırıyorlardı.Ama sizde reklam adına hiç bir çalışma göremedim.
  • oyun 4 ekim obtymiş 1 hafta önce cbt yapacaklar yani daha 1 ay felan var reklamı yaparlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turko24

quote:

Çeviri bitti. Hanbitsoft'a yolladık. test sunucusu yapıp bize verecekler. Tahminen 1 hafta oyunu kontrol ederiz, sorunları tespit edip tekrar geri yollarız. Onlar da bize CBT için client yapar, bizde oyunu açarız. CBT tahminen 4 ile 7 gün arası bişey olacak, 20 kat exp, tüm eşya mağazası açık olacak. Sınırlı sayıda kullanıcı ile yapılacak. CBT'de yer alacak kullanıcıların, keylerinin olması gerekmekte. CBT'de oyunda bug bulanlar Open Beta'da ödüllendirilecekler.

Evet üstad senden müjdeli haberleri bekliyoruz.Bu güzelim oyunun kaderi inşallah RF online gibi olmaz.Reklamlarınız çok yetersiz onu söyliyeyim.Öyle oyunlar tanıdımki oyunun kapalı betası olmadan binlerce facebookta tıklanama rekoru kırıyorlardı.Ama sizde reklam adına hiç bir çalışma göremedim.

Daha elimize oyunun Türkçe clienti ulaşmadı. Reklam işleri zamanı gelince halledilecek.

Close Beta 4 gün sürecek sonrasında 1 hafta ya da 10 gün bir ara sonra Open Beta başlayacak.

Close Beta 500 kişi ile sınırlı olacak. Anlaşacağımız sitelere 100'er adet Key verilecek.

100 kişiye de Facebook Sayfamızdaki Beğenenler arasında yapılacak çekilişle key verilir. Bilmeyenler için Facebook Sayfamız :http://www.facebook.com/aikaturkiye

Open Beta lvl 50 limiti ile başlayacak. Updateler Gpotato'da olduğu gibi geç olmayacak. 1-2 ayda bir büyük patch gelir.

Open Beta bir aksilik olmazsa Ekim'in ilk haftası çıkar.

Close Beta'da Eşya Dükkanı limitsiz olacak. Herşeyi deneyebilme şansına sahip olacaksınız. Close Beta'da yer alan kullanıcılara Open Beta başladığında ufak ödüller verilecek. Oyunun içerisinde hata bulanlara da ekstra olarak ödül dağıtılacaktır. Benim planım Close Beta'yı görkemli bir Kale Savaşı ile bitirmek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legolas -- 30 Ağustos 2012; 18:57:26 >
  • quote:

quote:

quote:

Daha elimize oyunun Türkçe clienti ulaşmadı. Reklam işleri zamanı gelince halledilecek.

Close Beta 4 gün sürecek sonrasında 1 hafta ya da 10 gün bir ara sonra Open Beta başlayacak.

Close Beta 500 kişi ile sınırlı olacak. Anlaşacağımız sitelere 100'er adet Key verilecek.

100 kişiye de Facebook Sayfamızdaki Beğenenler arasında yapılacak çekilişle key verilir. Bilmeyenler için Facebook Sayfamız :http://www.facebook.com/aikaturkiye

Open Beta lvl 50 limiti ile başlayacak. Updateler Gpotato'da olduğu gibi geç olmayacak. 1-2 ayda bir büyük patch gelir.

Open Beta bir aksilik olmazsa Ekim'in ilk haftası çıkar.

Close Beta'da Eşya Dükkanı limitsiz olacak. Herşeyi deneyebilme şansına sahip olacaksınız. Close Beta'da yer alan kullanıcılara Open Beta başladığında ufak ödüller verilecek. Oyunun içerisinde hata bulanlara da ekstra olarak ödül dağıtılacaktır. Benim planım Close Beta'yı görkemli bir Kale Savaşı ile bitirmek.

İnşallah reklam işinde geç kalmazsınız.Oyunun sabırsızlıkla bekliyorum.
  • Daha önceleri oynadığım bir oyun. Oldukça zevkliydi. Güzel bir ortam olursa ve abartı bir şekilde paragöz olmazsa oynanır. Bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vladiswar

Daha önceleri oynadığım bir oyun. Oldukça zevkliydi. Güzel bir ortam olursa ve abartı bir şekilde paragöz olmazsa oynanır. Bekliyorum.

evet us da oyun fazla paracı değildi yani para harcamadan çok güçlü bir karakter yaratılırdı burdada öyle olur inşallah çünkü usda fazla türk yok sohbet olmayınca oyunda sarmıyor
  • Oyuna yeni başlıyacaklar için mayngames den güzel bir rehber internette gezinirken buldum.

http://rehber.aika.mayngames.com/category/pvp/
  • Aika Online oyuncularına key ayarlarsan seviniriz Kesin tarih (pek kesin olmasada) vermenizde iyi olmuş. İnşallah açılışta level sınırı 50 olur ve yavaş yavaş epic1,2,3 e geçirirler. umarım tutulur bu oyun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rhadeon

Aika Online oyuncularına key ayarlarsan seviniriz Kesin tarih (pek kesin olmasada) vermenizde iyi olmuş. İnşallah açılışta level sınırı 50 olur ve yavaş yavaş epic1,2,3 e geçirirler. umarım tutulur bu oyun

Mete oyunun tutulması zor gibi ya.Millet emek isteyen oyunlara gelmiyor özellikle bizim milletimiz
  • Bu oyunda pvp 5 tane şehir var her şehirde ortala player sayısı olunca pvp mükemmel olur ama birisi diğerinde fazla olursa pvp nin tadını alamayız diyorum keşke otomatik şehirlere atma olsa en azından player bakımından denge olurdu.Sizce arkadaşlar!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turko2469 -- 4 Eylül 2012; 15:39:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turko2469

Bu oyunda pvp 5 tane şehir var her şehirde ortala player sayısı olunca pvp mükemmel olur ama birisi diğerinde fazla olursa pvp nin tadını alamayız diyorum keşke otomatik şehirlere atma olsa en azından player bakımından denge olurdu.Sizce arkadaşlar!

başlangıçda 3 ülke olacak diye biliyorum sayı artarsa 5'e çıkarıcaklar,otomatik atma olursa bencede güzel olur ama buseferde aynı nationda oynamak isteyen reelden arkadaşlar oynayamaz,isyan çıkar

ayrıca 1 ülke çok fazla olursa diğer ülkeler ona karşı birleşir felan.bu lordların elinde kardeş ülke olma meselesi var :D hem bu oyunun pvpsi hertürlü sarar.

http://www.youtube.com/watch?v=CL-ZQ9OjAOM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Devon Jade -- 4 Eylül 2012; 18:46:15 >
  • quote:

quote:

Bu oyunda pvp 5 tane şehir var her şehirde ortala player sayısı olunca pvp mükemmel olur ama birisi diğerinde fazla olursa pvp nin tadını alamayız diyorum keşke otomatik şehirlere atma olsa en azından player bakımından denge olurdu.Sizce arkadaşlar!

başlangıçda 3 ülke olacak diye biliyorum sayı artarsa 5'e çıkarıcaklar,otomatik atma olursa bencede güzel olur ama buseferde aynı nationda oynamak isteyen reelden arkadaşlar oynayamaz,isyan çıkar

ayrıca 1 ülke çok fazla olursa diğer ülkeler ona karşı birleşir felan.bu lordların elinde kardeş ülke olma meselesi var :D hem bu oyunun pvpsi hertürlü sarar.

peki üstad sen pvp yapmıssındır.Oyunda lag oluyormu donma falan yani yani yaptığın pvp den zevk alıyormussun çünkü player çok olursa donma olayları falan çok oluyor.Benim oynadığım oyunlarda genelde böyle oluyor.
  • quote:

quote:

quote:

peki üstad sen pvp yapmıssındır.Oyunda lag oluyormu donma falan yani yani yaptığın pvp den zevk alıyormussun çünkü player çok olursa donma olayları falan çok oluyor.Benim oynadığım oyunlarda genelde böyle oluyor.

yok hocam donma felan olmuyor.bende ilk büyük topluluga girerken 1 takılıyor sonra savaşda rahatsın yani donma olmaz.oyun zaten 800 MB. haritalarda geniş ve rahat oldugundan problem olmuyor.zaten benm pc özellkleri düşük
  • quote:

quote:

quote:

quote:

yok hocam donma felan olmuyor.bende ilk büyük topluluga girerken 1 takılıyor sonra savaşda rahatsın yani donma olmaz.oyun zaten 800 MB. haritalarda geniş ve rahat oldugundan problem olmuyor.zaten benm pc özellkleri düşük

eyvallah üstad inşallah dediğin gibi olurda rahat rahat pvp yaparız birde şu karekter meselesinde gunner de hızlı koşma ve gizlenme varmıydı benmi yanlış hatırlıyorum.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

eyvallah üstad inşallah dediğin gibi olurda rahat rahat pvp yaparız birde şu karekter meselesinde gunner de hızlı koşma ve gizlenme varmıydı benmi yanlış hatırlıyorum.

gunner'ın hızlı koşma skili hız potu bastıkça işlemiyor.yani hem hız potu basıp hem o skili kullanamıyosun.cleric'in haste'side öyle.ama dual gunner oyundaki en hızlı karakter,ve gizlenmeside var.ama rifle'daki gibi vurdukça açılmayan cinsten değil tabi normal stealth :)
  • eyvallah üstad tşk.ederim.
  • 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.