Şimdi Ara

HYUNDAİ i20 ANA KONU (1327. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
29.267
Cevap
202
Favori
1.965.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13251326132713281329
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: muallim_25

quote:

Orijinalden alıntı: mozdurak

Merhabalar
    İ20 1.2 MPI Jump + metalik boya için 47750 fiyat aldım sizce nasıl alınır mı

Kardeşim o fiyatin üzerine 1000 lira daha koy... Sana ocak 2016 çıkışlı 12 binde 1.2 style+pan vereyim.Boş araca o kadar para verme... jump ile style arasinda dağlar kadar fark var.. Hemde cam tavan....iğne ucu kadar bile hata yok araçta.... Eşim manuel kullanamiyor satma niyetim var...
    Jump ile style arasindaki fiyat farkı 5150 tl + 2750 cam tavan =7900 tl lik fark var
    1000 lira düş 6900 lira cebinde kalacak...

Kesinlikle haklı. Jump ile diğerleri arasında hakkaten dağlar kadar fark var.

• Arkadaşlar Ocak 2016 trafiğe çıkışlı 1.2 Benzinli İ20 Style çok acil satıyorum. Fiyat 44500. Pazarlık payı var. Kesinlikle boyasız hatasız garantili. Aksi çıkarsa ekspertiz ve yol masrafınızı öderim. Galeriye gitmesin yazık. Bu yıl 700 liraya taktırdığım kışlık lastikler, havuzlu paspas hediye.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-ogretmenden-kazasiz-boyasiz-tertemiz-2016-ocak-cikisli-i20-371952041/detay/
  • quote:

Orijinalden alıntı: KATRE

Arkadaşlar Ocak 2016 trafiğe çıkışlı 1.2 Benzinli İ20 Style çok acil satıyorum. Fiyat 44500. Pazarlık payı var. Kesinlikle boyasız hatasız garantili. Aksi çıkarsa ekspertiz ve yol masrafınızı öderim. Galeriye gitmesin yazık. Bu yıl 700 liraya taktırdığım kışlık lastikler, havuzlu paspas hediye.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-ogretmenden-kazasiz-boyasiz-tertemiz-2016-ocak-cikisli-i20-371952041/detay/

fiyat uygun satılacağını düşünüyorum hayırlısı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: `bELa

Merhaba arkadaşlar

i20 1.4 MPI ELITE OTM. (BENZİNLİ) + SMART PAKET için fiyat teklifi alan oldu mu acaba ? ne kadar bir indirim yapıyorlar

Smart paket hariç 61.000TL (trafik sigorta hariç)

edit: panaromik cam tavan ile beraber fiyatıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Engineer -- 12 Aralık 2016; 17:23:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: skapudan

1 senedir kullanıyorum arabayı sağ kapıdan gelen berbat trim seslerinden müzdaribim.

Aracı aldıktan 3 ay sonra sağ kapıdan tıkırtı gelmeye başladı.ilk yıl bakımında söyledim servise, hallettik dediler, biraz azalmış gibiydi ama 15 gün sonra tıkırtı gitti aynı yerden gıcırtı geliyor ve inanılmaz rahatsız edici.Servisteki puştlar muhtemelen sprey sıkıp bıraktılar, kalıcı bir şey yapılmamış belli ki daha kötü oldu, her çukurda kapı gıcırtısı gibi ses geliyor çıldırmak üzereyim.

Bende de sağ ön kapıda ses geliyor Bu hafta bakıma gittiğimde söylüycem bakalım ne yapcaklar.
  • quote:

Suspansiyonlardan rahatsız olan sadece ben miyim? Motoru, şanzımanı, yol rüzgar sesi yalıtımı gayet iyi ama süspansiyon bildiğin odun arkadaş, güm güm vuruyor her çukurda. Aslında darbe emme kabiliyeti iyi ama dan dun vurma sesi inanılmaz rahatsızlık veriyor. Araç kamerasıyla çekip defalarca izledim çukurlara sarsıntı gayet normal ama sürüş anında sesle birlikte sanki arabanın yarısı çukurda kalmış gibi bir intiba yaratıyor.

Bende süspansiyondan biraz rahatsızım.Araç kullanırken çukurlarda rahatsız oluyorum. 12.000 km de şuan aracım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliass

quote:

1 senedir kullanıyorum arabayı sağ kapıdan gelen berbat trim seslerinden müzdaribim.

Aracı aldıktan 3 ay sonra sağ kapıdan tıkırtı gelmeye başladı.ilk yıl bakımında söyledim servise, hallettik dediler, biraz azalmış gibiydi ama 15 gün sonra tıkırtı gitti aynı yerden gıcırtı geliyor ve inanılmaz rahatsız edici.Servisteki puştlar muhtemelen sprey sıkıp bıraktılar, kalıcı bir şey yapılmamış belli ki daha kötü oldu, her çukurda kapı gıcırtısı gibi ses geliyor çıldırmak üzereyim.

Bende de sağ ön kapıda ses geliyor Bu hafta bakıma gittiğimde söylüycem bakalım ne yapcaklar.

malesef bu sesler gelmeye devam edicektir ben daha önce 3 kez götürdüm ses bi süre kesilip tekrar başlıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: aliass

quote:

Suspansiyonlardan rahatsız olan sadece ben miyim? Motoru, şanzımanı, yol rüzgar sesi yalıtımı gayet iyi ama süspansiyon bildiğin odun arkadaş, güm güm vuruyor her çukurda. Aslında darbe emme kabiliyeti iyi ama dan dun vurma sesi inanılmaz rahatsızlık veriyor. Araç kamerasıyla çekip defalarca izledim çukurlara sarsıntı gayet normal ama sürüş anında sesle birlikte sanki arabanın yarısı çukurda kalmış gibi bir intiba yaratıyor.

Bende süspansiyondan biraz rahatsızım.Araç kullanırken çukurlarda rahatsız oluyorum. 12.000 km de şuan aracım.

i20 ağır bi araba olduğundan kullanılan amortisörleri sert seçmişler virajlarda bu sertlik çok işe yarıyor ama şehir içi baya sarsıntılı gidiliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: mozdurak

Merhabalar
    İ20 1.2 MPI Jump + metalik boya için 47750 fiyat aldım sizce nasıl alınır mı

Sakın almaaaa.Git ikinci el style ve hatta elite blue al , en babası 45 000 tl. jump da, arka camlara bile otomatik cam özelliği koymamışlar kaç lira maliyet getirecekseee.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kadirdalgic

quote:

Orijinalden alıntı: odyomex

ben bugün siparişini verdiğim aracı almaktan vazgeçtim, hala stoğa gireceği tarih bile belli değil, burada beni kızdıran nokta şu, güzel ülkemde zengin olan insanlar istedikleri gibi at oynatıyor, isteyen istediği şeyi anında yaptırıyor, bu bizlere (torpili az olan insanlara) geldiğinde araç stoğa girmedi, bugün girer, yarın girer, gelecek ay girer, belki, belki... İnsan sövmek istiyor, ama bu insanlar sövmeye de değmez...

hangi paketi sipariş vermiştiniz

İ20 1.4 Elite modelini sipariş etmiştik
  • Merhaba, bende i 20 2016 otomatik elite var. Bu gece arabayla yola ciktigimda direksiyon aşırı yumusakti, adeta tepki vermiyordu. Neden olabilir. Birde park modunda frene bastigimda ön yolcu tarafindan alttan bi tıklama sesi gelmeye başladı. Araç 9000 km de.
  • Arkadaşlar merhaba;

2014 1.2 d-cvvt modeli için fiyat alacağız. 50.000 km de ika paketli olduğunu söylediler. Katlanır ve elektrikli ayna, direksiyondan radyo ayarı, gövde rengi yan ayna ve kapı kolları da olduğu söylendi. Bunlar gerçekten jumpın ekstra paketi midir? Telefondan Bluetooth ve yağmur sensörü var mıdır bu araçta.

Hiç bir şekilde hata boya kaza çizik olmadığı belirtildi. 34 civarı bir fiyat isteniyor. Sizce bu fiyat nasıldır?

Şimdiden teşekkürler
  • Araba çok yakıyor hele hele otomatik olanı daha çok yakıyor ama güzel araba seviyorum henüz 1000 km de araç bakalım 1000 km daha yol yapayım lpg taktıracağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: eksamin

Araba çok yakıyor hele hele otomatik olanı daha çok yakıyor ama güzel araba seviyorum henüz 1000 km de araç bakalım 1000 km daha yol yapayım lpg taktıracağım

3-5.000 i aşınca nispeten azalır. Sabır.... :)
  • İnşallah azalır valla binmeyr korkar olduk bide benzin fiyatlark malum bakalım nasip:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arabayi ilk calistirdigimizda bip sesi ile beraber gostergede anahtar (alet) cikmaya basladi, bir saniye sonra sonuyor. Ariza belirtisi mi acaba ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar
    2014 kasa i20 aracımı sattım yerine yeni kasa i20 1.4 crdi style paket aldım. ilk gün itibarıyla memnunum. ötv ye yakalanmamak için bu alışı yaptım aslında 1 yıl daha bekleyip giriş bi tucson alabilirdim ama neyse memnunum aracımdan. Bir de sorum olacak sizlere ben çözemedim bilen varsa yardımcı olsun lütfen aracımda 12 V elektrik prizi var yada ben var sanıyorum. acaba gerçekten var mı bir de ben bunu nasıl kullanacağım klasik prize dair hiç bir şey göremedim maalesef. fotoğrafınıda ekliyorum.sorum çakmalıkla ilgili değil sağdaki kısımda yer alan aparat.

• uvanci U kullanıcısına yanıt
    Hocam 12v priz o boşluk zaten. Çakmaklıkla aynı esasen. Araçlar için olan buzdolapları, ısıtıcılı bardaklar, şarj cihazları bu şekilde giriş kullanıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cedrus32 kullanıcısına yanıt
    ayrıntılı cevap için teşekkür ederim. style pakette 12v priz verildiğini broşürde göremeyince şüpheye düştüm. tekrar teşekkürler.
  • Merhaba arkadaşlar aracım 2011 i20 troy dohc. sorunuma gelirsek.

Dün atiker gold lpg taktırdım. öglen işim bitti eve geldim. bugun ögleden sonra biryere gittim. hava karardıgında dönerken farları actıgımda dıkkatımı cektı ondan detaylı yazıyorum

1 . farları acınca hız ve devır gostergelerı ve aractakı dıgıtal ekranın ısıgı kısılıyo. Bu nu arastırınca farları acmamdan kaynaklandıgını okudum ancak arttırabılecegım bı ayar dugmesı yok far yukseklık ayarının yanında hıc bırsey yok baska bır yerde ama nerde ılk sorum bu.

2. olarak orta konsoldakı teyp dugmelerının ısıgı ornegın aux fm cd dugmelerının oldugu yer ısık hıc yanmıyor.far acık kapalı farketmıyor.

3. olarak far kapalı dıyelım klıma+hava surkulasyon+arka cam ısıtma dugmelerıne basıp acılınca buton uzerındekı lamba yanıyo normal olarak aktıf oldum dıyor ancakkk o an farı acarsam bu aktıf olan lamba sonuyor. klıma acık ama lambası sonuyo.

bu olaylar bu lpg takıldıkdan sonra oldu yapan arkadas bı yanlıslık yapmıs olabılırmı.

cevaplarınızı bekleyecegım.

• 
Sayfa: önceki 13251326132713281329
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.