Şimdi Ara

HYUNDAİ i20 ANA KONU (916. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
29.239
Cevap
201
Favori
1.962.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 914915916917918
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: banistercaq

İscilik dahil mi o fiyat oldu, hangi bayi acaba

İşçilik hariç. İşçilik ücreti sadece balata değişimi için ne kadar bilmiyorum. Genel bakumda 78 lira civarı işçilik alınmış. Servis Ankara'da Hyundai Akbak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tesekkur ederim bilgiler icin, servisler arasi fiyat farkini aklim almiyor, ne bakim fiyati fiks ne de yedek parca fiyati

• Tutturdukları kadar. Pazardan meyva sebze alır gibi pazarlık etmek lazım.

Bu arada en sonunda yazılım atma işlemini yaptırdım. 40 km/sa hızda tık deyip kapılar kilitleniyor kontağı kapatinca açılıyor. Havalı oldu :)

Tabi işin içine ekstralar girince muayene kaldı. Cumaya erteledim.

• Muayene icin simdiden randevu almayi unutmayin, kapi kilitleme olayi gercekten gerekli, bende bodrumda ki servisten istemistim ama yapamamislardi, buyuk sehirdeki servisler teknik konularda daha tecrubeliler.

• quote:

Orijinalden alıntı: dimitrivasilis

quote:

quote:

3 Temmuzda aldığım 1.4 CVVT Otomatik aracımla klima kapatmadan ve aracı çoğu zaman agresif kullanarak katettiğim yollarda km - aldığım yakıt - km'deki yakıt harcaması şu şekilde dostlar:

acente çıkışı 0 km aldığım yakıt 171 TL
    0-360 km arası tüketilen yakıt 130 TL, km'de yaklaşık 36 Kr
    360-840 km arası tüketilen yakıt 155 TL, km'de yaklaşık 32 Kr
    840-1100 km arası tüketilen yakıt 97 TL, km'de yaklaşık 37 Kr
    1100 km'den sonraki tüketimi yakıt alımından sonra paylaşırım.

1100-1430 km arası tüketilen yakıt 112 TL, km'de yaklaşık 33 Kr.

1430-1870 km arası tüketilen yakıt 162 TL, km'de yaklaşık 36 Kr.

bundan sonraki paylaşımlarım LPG bazında olacak :) çünkü hafta sonu BRC LPG montajını yaptırdım.

kazasız sürüşler, hayırlı yolculuklar dilerim...

2185-2475 km arası tüketilen LPG 65 TL, km'de yaklaşık 22 Kr.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugrahan18

Tutturdukları kadar. Pazardan meyva sebze alır gibi pazarlık etmek lazım.

Bu arada en sonunda yazılım atma işlemini yaptırdım. 40 km/sa hızda tık deyip kapılar kilitleniyor kontağı kapatinca açılıyor. Havalı oldu :)

Tabi işin içine ekstralar girince muayene kaldı. Cumaya erteledim.

Bu işlemi bende yaptıtacağım geçen seneden beri ama bi türlü olmadı,bu 50bin bakımında da unutmuşum servise sormayı
    60bin bakımına kaldı artık...
    Servis fiyatları çok değişken 40bin bakımı için Afyon Servis 500 dedi,Anamur Deryada 289tl yaptırmıştım bu kadar fark olur mu
  • herkese merhaba,
    hyundai yeni i20 1.2 cvvt jump satın aldım. aracı dün teslim aldım. eşim kullanacak. ilk defa hyundai sahibi olduk.
    umarım memnun kalırız.
    yeni 1.2 motorun yakıt tüketimi inşallah bizi üzmez...zira lpg taktırmayı dusunmuyorum.
    Arac genel olarak tam bir şehir içi otomobili.
    Yalnız aracın frenleri biraz zayıf gibi geldi bana. Pedala sıkıca basmak gerekiyor.
  • Arkadaslar elinde i20'nin makyaj öncesi kataloğu olan varsa gönderebilir mi? Özellik olarak modeller arasında ne gibi farklar var bakmak istiyoruz.

mkelleci@gmail.com adresine gönderebilir ya da burdan link paylaşabilirseniz çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KORO

herkese merhaba,
    hyundai yeni i20 1.2 cvvt jump satın aldım. aracı dün teslim aldım. eşim kullanacak. ilk defa hyundai sahibi olduk.
    umarım memnun kalırız.
    yeni 1.2 motorun yakıt tüketimi inşallah bizi üzmez...zira lpg taktırmayı dusunmuyorum.
    Yalnız aracın frenleri biraz zayıf gibi geldi bana. Pedala sıkıca basmak gerekiyor.

Hayırlı OLsun...Aramıza Hoşgeldiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkelleci

Arkadaslar elinde i20'nin makyaj öncesi kataloğu olan varsa gönderebilir mi? Özellik olarak modeller arasında ne gibi farklar var bakmak istiyoruz.

mkelleci@gmail.com adresine gönderebilir ya da burdan link paylaşabilirseniz çok sevinirim.

Makyaj öncesi donanım tabloları baya karışık kataloğdan karşılaştırma yapmanız zor,Hindistan üretimi ve Türkiye üretimi Troylar ve bunlşarın donanımları arasında farklılıklar var hatta Türkiyede üretilen Start pakette bile belli bir süre sonra değişiklikler oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

quote:

Arkadaslar elinde i20'nin makyaj öncesi kataloğu olan varsa gönderebilir mi? Özellik olarak modeller arasında ne gibi farklar var bakmak istiyoruz.

Makyaj öncesi donanım tabloları baya karışık kataloğdan karşılaştırma yapmanız zor,Hindistan üretimi ve Türkiye üretimi Troylar ve bunlşarın donanımları arasında farklılıklar var hatta Türkiyede üretilen Start pakette bile belli bir süre sonra değişiklikler oldu.

2011 model, prime,mode ve team arasındaki farklar desem biraz konuyu daraltmış olur muyum :)
  • Bu sabah aracin yanina gittigimde sol taraftaki sibop kapaklarinin yerinde yeller estigini gordum insanlar 2 kapagi alacak kadar aciz olmuslar malesef

• quote:

quote:

herkese merhaba,
    umarım memnun kalırız.

Hayırlı OLsun...Aramıza Hoşgeldiniz.

teşekkürler. insallah memnun kalırız.
  • jump modelinde jant kapağı var. lastik ebadı aynı kalmak şartıyla çelik jantla değiştirmeyi dusunuyorum serviste 650 tl fiyat verdiler. Fiyat nasıl sizce?
    Bir de bu çelik jantın görüntü dısında bir faydası olur mu? ne bileyim yol tutusana falan bir faydası olmaz herhalde?
  • quote:

jump modelinde jant kapağı var. lastik ebadı aynı kalmak şartıyla çelik jantla değiştirmeyi dusunuyorum serviste 650 tl fiyat verdiler. Fiyat nasıl sizce?
    Bir de bu çelik jantın görüntü dısında bir faydası olur mu? ne bileyim yol tutusana falan bir faydası olmaz herhalde?

Sanırım 15'' jantlar,650 fena bi fiyat değil bana 750tl demişlerdi.
    Görüntü ve sağlamlık açısından iyi olur zira saç jantlar çukura düşünce hemen yamulabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: banistercaq

Bu sabah aracin yanina gittigimde sol taraftaki sibop kapaklarinin yerinde yeller estigini gordum insanlar 2 kapagi alacak kadar aciz olmuslar malesef

Benimde başıma gelmişti 2sini çalmışlardı
  • quote:

quote:

quote:

2011 model, prime,mode ve team arasındaki farklar desem biraz konuyu daraltmış olur muyum :)

İlk sayfaya göz atarsanız yararlı bilgiler bulabilirsiniz.
  • quote:

quote:

jump modelinde jant kapağı var. lastik ebadı aynı kalmak şartıyla çelik jantla değiştirmeyi dusunuyorum serviste 650 tl fiyat verdiler. Fiyat nasıl sizce?

Görüntü ve sağlamlık açısından iyi olur zira saç jantlar çukura düşünce hemen yamulabiliyor.

evet 15''. lastikleri değiştirmeyeceğim. kormetal diye bir marka takıyorlar serviste.

bu arada aracı aldıgım fiyatı söylemedim. 1.2 cvvt jump modelini 25,5 aldım. serviste tüm camlara (ön cam hariç) film çektirdim. Güzel bir işçilik yapmışlar begendim. orjinal gibi duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KORO -- 16 Ağustos 2012; 11:59:43 >
  • quote:

quote:

quote:

evet 15''. lastikleri değiştirmeyeceğim. kormetal diye bir marka takıyorlar serviste.

bu arada aracı aldıgım fiyatı söylemedim. 1.2 cvvt jump modelini 25,5 aldım. serviste tüm camlara (ön cam hariç) film çektirdim. Güzel bir işçilik yapmışlar begendim. orjinal gibi duruyor.

Hayırlı olsun aramıza hoş geldiniz. sizi de ilk sayfaya ekledim
  • quote:

quote:

quote:

hayırlı olsun, 25,5 çok iyi fiyat, filo indirimi gibi paketlerdenmi yararlandınız?
  • 
Sayfa: önceki 914915916917918
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.