Şimdi Ara

PARADIGM CLUB (BAŞKA KONU AÇMADAN BURADAN DEVAM EDELİM LÜTFEN) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.582
Cevap
22
Favori
220.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Siz objektif bir şekilde yazın, eğer tahmin ettiğim nedenlerden dolayı sorun çıkarsa ben arkanızdayım sevgili hometheatre. Gerekirse taşın altına elimizi sokarız yani. Forum burası tabii ki bilgi alacağız.

@aliyılmaz, dostum ben zorlama derken baskı yaratmış gibi olmamak gibi dedim, yoksa ne zorlaması, kim kimi zorluyor yahu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Feelgood -- 29 Temmuz 2009; 23:05:34 >
  • @hometheatre,

ağustosta izine geldiğimde istanbul-ayvalık seferini yaparken haftaiçine denk getirebilirsem gölcük te sizi rahatsız etmeyi düşünüyorum. özellikle 1932usd lik paket ilgimi çekti. 5-6 aydan önce alma şansım olmasa da şimdiden kurcalamaya başladım. umarım emellerime ulaşabilirim, iyi günler, iyi çalışmalar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darthnihilus

Siz objektif bir şekilde yazın, eğer tahmin ettiğim nedenlerden dolayı sorun çıkarsa ben arkanızdayım sevgili hometheatre. Gerekirse taşın altına elimizi sokarız yani. Forum burası tabii ki bilgi alacağız.

@aliyılmaz, dostum ben zorlama derken baskı yaratmış gibi olmamak gibi dedim, yoksa ne zorlaması, kim kimi zorluyor yahu?

konu ne beyler???
  • konu @darthnihilus paradigmler hakkında benden daha açıklayıcı bir inceleme istedi,arada zorlama kelimesi geçti (arkadaş oraya takıldı) hometheatre da "ben yardımcı olmak isterim aslında ama olamıyorum " cevabını verdi. yani konu paradigm
    quote:

Orijinalden alıntı: feelulive

quote:

Orijinalden alıntı: darthnihilus

Siz objektif bir şekilde yazın, eğer tahmin ettiğim nedenlerden dolayı sorun çıkarsa ben arkanızdayım sevgili hometheatre. Gerekirse taşın altına elimizi sokarız yani. Forum burası tabii ki bilgi alacağız.

konu ne beyler???

• quote:

Orijinalden alıntı: nomadmaster

@hometheatre,

ağustosta izine geldiğimde istanbul-ayvalık seferini yaparken haftaiçine denk getirebilirsem gölcük te sizi rahatsız etmeyi düşünüyorum. özellikle 1932usd lik paket ilgimi çekti. 5-6 aydan önce alma şansım olmasa da şimdiden kurcalamaya başladım. umarım emellerime ulaşabilirim, iyi günler, iyi çalışmalar.

estağfurullah nedemek herzaman bekleriz.Evet oldukça iyi bir fiyat , Paradigm Özel lansman fiyatları bu fiyatlar nezamana kadar geçerli olur müşterilere bağlı .Yoğun bir satın alma olursa bu fiyatlar yerini korur gibime geliyor.İnşallah önemli olan strateji .Doğru belirlemek lazım.İlla bütün seti birden alacağınız diye birşey yok .Parça parça zamana yayarak ta olabilir. Çok teşekkürler .

• bir kaç resim ekleyeyim dedim

PARADIGM CLUB (BAŞKA KONU AÇMADAN BURADAN DEVAM EDELİM LÜTFEN)

• Kardeş... Kaç matinesi müsait acaba?

Bunlar hastanenin en tehlikeli koğuşunda yatanlar işte! 13 Koğuşta olanlar.

Bir 6., 7. Koğuştayız.
  • Bunlar masum seri
  • Yok ben onu kastetmiyorum.

Adamın yaptığı odayı diyorum.

Hakkaten sinema mı? Yoksa adam evinde mi yapmış burayı o nu kastettim.
  • adamın evindeki sistem
  • burası ev mi?

yok canım saray burası..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by@li -- 30 Temmuz 2009; 18:51:34 >
  • bismillahirrahmanirrahim home theatre aminnn !!
  • Home Cinema işte
  • 31.08.2009 tarihinde özel kampanyalı fiyat uygulaması sona erecektir
  • haydaaa...
  • tarafımızdan silinmiştir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hometheatre -- 31 Temmuz 2009; 20:00:04 >
  • darthnihilus senin için iyi haberlerimiz var

kampanya tarihini askıya aldık

the show must go on

bu arada sistem koymadan da olmaz

• çok şık olmuş.

monitor 7 mi onlar ?
  • monitor7 ve cc190

sen karar verebildin mi? ne alacağına?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.