Şimdi Ara

ZİEBART - SONAX - MEGUİARS boya koruma tavsiye...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
8
Favori
72.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yeni araç alacağım için boya koruma konusu çok ciddi derecede kafama takılmış durumda.

Hangi firmaya gitsem herkes kendi malının en iyisi olduğunu söylüyor...

Meguairs markası hakkındaki yorumlarınızı almak isterim... Lütfen kullanan arkadaşlar tavsiyelerini yazarsa sevinirim. Şimdiden Çok teşekkürler.

• Haziran 'ın ilk haftası Meguairs 'a götürüp yaptırmayı planlıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: TorwaK

Haziran 'ın ilk haftası Meguairs 'a götürüp yaptırmayı planlıyorum

Fiyat olarak ne hocam
  • Gittiğimde pazarlık yaptım. 150 nakit 'e anlaştım.
  • yok mu fikir sunacak bir arkadaş.???

kimsenin bilgisi yok mu bu konuda arkadaşlar.????
  • Würth iyi diyorlar üstad. Sonax'ta da Shell kampanyası var 250 TL'ye geliyor. Ona da bakabilirsin.
  • Herkese Merhaba,
    Boya korumada Meguiars'ı tek geçebilirsiniz.Ama asla unutmayın kullanılan malzeme kadar uygulama merkezi de önemlidir.
    Ankara'da bulunan arkadaşlar için HappyCar'ın sahibi Şaban Akdaş ile iletişime geçmesini tavsiye ederim.Telefonu 533-6536001.Ayrıca 7 ilde şubeleri var.Bu adamlar TOFAŞ'a Bursa fabrikasında taşeron olarak da iş yapıyorlar ve bana göre Ziebart ve Sonax ile rekabet edebilecek kalitede tek Türk firması.
    Yeni aldığım aracım için cam film(Solargard) ve Meguiars boya+motor+iç döşeme korumayı 520 tl'ye yaptırdım.İsim vermiyim,başka bir yerde sadece boya korumaya 200 tl istediler.
    Ve çok iyi iş çıkarıyorlar.Acayip titiz biri olduğumu söyledim ki öyleyimdir,adam bana "Çankaya şubemize gelin,hem çayımızı için hem de nasıl uygulama yaptığımızı görün,sonra karar verin dedi...".Ve gerçekten bu kadar başarılı olacağını tahmin etmemiştim.
    Ankara'da yer alan arkadaşlar isterlerse Çankaya şubesinin müdürü olan Tahsin Bey'le iletişime geçebilirler.5336536002.
    Tüm bunları gidip Ziebart ya da Sonax'ta dünyanın parasını bayılmayın diye yazdım.Umarım yardımcı olmuşumdur.

• Meguiarsta karar kıldım ben de. Konyadaki tek bayi var. 250-300 arası dedi. 225'e zor ikna ettim. Tek bayi olunca fazla zorlayamadık. Sonax'ın 360 TL fiyat çektiği yerde iyidir dedim artık ne yapayım. Siyah olmasaydı yaptırmazdım ama güneş yanığı yapması çok kuvvetli ihtimal arabanın. Siyah araba alacaklar bundan sonra bunu düşünsünler bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aces High61 -- 1 Haziran 2009; 18:40:02 >
  • İnegöl'de oto yıkamacı bir arkadaşım var o da meguiars oneriyor ,gerçi ellerinde birtek o var ,abd mal ıdiyo :D normalde 200TL felan dio ama eskiden beri tanıdığım için bana 150tl felan veren yeter dedi ancak arkadaş malzeme kadar uygulayan da önemli demiş ,şimdi içime bi kurt düştü
  • Meguiars tabiki
  • Ben bir çok firmayı denedim diyebilirim aracım 2007 model ve 6 defa farklı firmalarda uygulama yaptırdım en son Carwax diye bir firmada ve aracım şuan sıfır durumda diyebilirim. Aslında burda önemli olan birşey var oda malzemeyi kullanacak usta ben arkadaşıma yaptırdım aracımı İstanbul'da isterseniz irtibata geçip gereken bilgileri kendisinden alabilirsiniz 0535 468 98 98 0216 455 94 95 Sercan Altıparmak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: bmnankara

Meguiarsta karar kıldım ben de. Konyadaki tek bayi var. 250-300 arası dedi. 225'e zor ikna ettim. Tek bayi olunca fazla zorlayamadık. Sonax'ın 360 TL fiyat çektiği yerde iyidir dedim artık ne yapayım. Siyah olmasaydı yaptırmazdım ama güneş yanığı yapması çok kuvvetli ihtimal arabanın. Siyah araba alacaklar bundan sonra bunu düşünsünler bence.

225 tl sadece boya koruma'mı yoksa,motor+vinil(döşeme koruma) da dahil mi?Bu arada dikkat edin,motor ,vinil koruma denilen yerlerin bazıları sadece motor ve iç detay temizlik yapıyor,koruma uygulamıyor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: oracleoracle

quote:

Meguiarsta karar kıldım ben de. Konyadaki tek bayi var. 250-300 arası dedi. 225'e zor ikna ettim. Tek bayi olunca fazla zorlayamadık. Sonax'ın 360 TL fiyat çektiği yerde iyidir dedim artık ne yapayım. Siyah olmasaydı yaptırmazdım ama güneş yanığı yapması çok kuvvetli ihtimal arabanın. Siyah araba alacaklar bundan sonra bunu düşünsünler bence.

225 tl sadece boya koruma'mı yoksa,motor+vinil(döşeme koruma) da dahil mi?Bu arada dikkat edin,motor ,vinil koruma denilen yerlerin bazıları sadece motor ve iç detay temizlik yapıyor,koruma uygulamıyor...

Sadece boya koruma...

• quote:

quote:

quote:

Sadece boya koruma...

Sadece boya koruma için çok para...Gel Ankara'ya komple korumayı bu fiyata Happycar'da yaptır derim...Hem daha karlı çıkarsın hem de güzel bir haftasonu sehayati yaparsın:)))

• quote:

quote:

quote:

quote:

Sadece boya koruma...

Sadece boya koruma için çok para...Gel Ankara'ya komple korumayı bu fiyata Happycar'da yaptır derim...Hem daha karlı çıkarsın hem de güzel bir haftasonu sehayati yaparsın:)))

Karaman-Ankara yol masraflarını karşılayacan mı birader

• çok teeşekküler arkadaşlar. Ben boya koruma olayını Meguiars firmasına yaptırmaya karar kıldım.

İstanbul'da Kadıköy'deki ana uygulama ve eğitim merkezinde yaptıracağım. Resmi internet sitesinde yazan yerde. Herhalde iyi yaparlar.

herkese çok teşekkür, değerli yorumları için.
  • Bende SONAX tan fiyat aldım; İÇ+DIŞ+MOTOR YIKAMA toplamda 385 TL peşin fiyat verdiler, bahar kampanyası varmış.
  • würth'ü de tavsiye ederim
  • Sonax fena diil diye biliyorum
  • arkadaşlar ben aracı sonax a götürdüm diğerlerinide gezdim sordum ama NANO boya koruma türkide sadece SONAX da var cam görüntüsünde seramik bazlı bir boya koruma daha dogrusu kaplama tarzı bişey ben çok memnunum saga sola emanet edemem aracımı sizede tavsiye ederim boya koruma ve temizlik hakkında yardımcı olabilirim
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.