Şimdi Ara

ZİEBART - SONAX - MEGUİARS boya koruma tavsiye... (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
8
Favori
72.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enoktakenokta -- 27 Kasım 2014; 13:42:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bildiğin sonax meguars ziebart müşteri temsilcilerinin tavsiye altında reklam telefon vermece alanı olmuş burası. hepte 1 mesajlı üyeler nerden bulmuş gelmişlerse hemen konuya dahil oluvermiş yok şu bey yok bu bey şu telefondan ulaşamazsanız bu telefondan ulaşırsınız gibisinden firma bilgilerini paylaşmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WarSaw -- 24 Mayıs 2014; 22:52:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enoktakenokta

Boya koruma aracın yıkama sıklığına göre -6 ay ya da 1 yıl gibi- belli periyotlarla tekrarlanması gereken bir işlem. Şahsen ben sene içinde 2 kere yaptırıyorum, ilki ücretli, ikincisi ise ücretsiz revizyon uygulaması. Aracım 3,5 yıllık; sizi temin ederim boya koruma olmayan araçlara göre çok farklı durumda.

nerde yaptırıyorsunuz...
  • ...............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enoktakenokta -- 27 Kasım 2014; 13:58:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: firazor007

Beyler Bi Sorum Olacakda bizde yeni araç aldıkta boya koruma çok gerekli midir acaba ne işe yarar??

maliyet ne tutdu hocam ?
  • Izmirde tavsiye edeceginiz bi yer var mi acaba

• Ibrahim bey boshdaki yeri ufak geldigi icin dunya tic merekezi binasina gecdi. Tahran cad no 30. Benimde tavsiye edebilecegim biridir.
    0312 427 20 94

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tuff -- 25 Temmuz 2014; 1:24:23 >
  • Arkadaşlar Bursa için tavsiye edebileceğiniz boya koruma,cila(wax),kaput koruma ve cam filmi gibi işlemleri işini severek yapan,yaptığı işin arkasında duran,ve bir boya korumadan sonra revizyon korumasını da ücretsiz yapan profesyonel ekibi olan bir firma var mı ?
    Detaylı yıkama yapıp boya koruma da bizden abi diyen yıkamacıdan bozma firmalardan bahsetmiyorum.
    Marka bağımsız öneri istiyorum ama meguiars,sonax,3m gibi firmalar önceliğimdir elbette.Teşekkürler şimdiden.
  • Haliç/Trio Sonax'ın Mükemmel İşçiliği ve Mükemmel Müşteri İlişkileri

Arkadaşlar, aracıma 07.08.2014 tarihinde Haliç/Trio Sonax'ta HYBRID BOYA KORUMA UYGULAMASI yaptırdım.
    Aracımı 11.30 gibi teslim ettim ve 17.00'da teslim aldım. Aracımı teslim aldığımda inanın yüzüm güldü ve arabamın renginin değiştiğini fark ettim. Yapılan uygulamadan ve işçilikten inanın çok memnun kaldım.
    Aracımda kusur denebilecek bile hiçbir sorun bulamadım. Çalışan arkadaşların bile çok uğraştık Hocam demesi beni zaten fazlasıyla memnun etti.
    Haliç/Trio Sonax bayisinin hakkı ile iş yaptığını gönül rahatlığı ile söyleyebilir ve gönül rahatlığı ile herkese tavsiye edebilirim.
    Aracıma uygulama yapılmasında, başta Sonax Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Bülent Başaran Bey'e, SONAX Haliç/Trio Yetkilileri olan Özkan Canata, Davut Acıbuca ve Özkan Taşkın Beylere ilgilerinden ve yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum.
    Yetkili arkadaşlar, sağolsunlar o kadar iyiler ve ilgiler ki, bir aile bir arkadaş muhabbeti ile karşıladılar, ağırladılar ve uğurladılar. Bayide kendimi o kadar rahat hissettim ki... Bana bu yakınlığı, sıcaklığı ve ilgiyi veren yetkili arkadaşlara, aracıma emeği geçen tüm arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.
    Haliç/Trio Sonax bayisini de kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.
    Saygılarımla.

• Meguiars tek geçerim..
  • Merhaba

Aracıma boya koruma kendim yapmak istiyorum. Yatığım araştırmaya göre meguiars ürünleri ile aşağıdaki sıraya mı uymam gerekir?

1-Yıkama

2-Meguiars Clay bar kil uygulması (Meguiars Oick detailer ile)

3-Yıkama

4- Bu sırada acaba cila yapmak gerekir mi Hızlı cila vb. Gibi araçta ayrıca kılcal çizikler olduğu için hangi cila tavsiyeniz olur. Pratik ve hızlı çizik giderici

5-Son olarakta Meguiars NXT Generation

BU işlem sırası doğrumudur.

Teşekkürler.
  • Arkadaşlar 3 yaşında ticari aracın koltukları, plastik aksamı vs. krem renginde ve kirliler şöyle uygun fiyata temizletebileceğim neresi var İstanbul'da ? Balattaki ziebartdı galiba nasıl önerir misiniz ?
  • Bursada işini iyi yapan sonax ya da meguiars markalarını kullanan tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı? Campus Car Care var Üniversitenin orda. Boya koruma 350 TL dedi. Ama çok geldi. 2015 başında 125 TL ye kampanya yapmışlar. Şimdi bu fiyatlara yapıyorlar.
  • ZİEBART EXPRESS ANTALYA DA AÇILDI.

AŞAĞIDAKİ BİlGİLERDEN BİZE ULAŞABİLİR TÜM DETAYLARI GÖRÜŞEBİLİRİZ.
  • D.berkay kullanıcısına yanıt
    üstad istanbulda sizin gibi değerli biri varmı önerebileceğiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevrensel

üstad istanbulda sizin gibi değerli biri varmı önerebileceğiniz

Teşekkürler yorumunuz için. Bazı dönemler İstanbul'da uygulama yapmaya geliyorum. Onun haricinde koşuyolu tarafında detailworks var. Orayı önerebilirim.
  • D.berkay kullanıcısına yanıt
    siz ne zaman geliyorsunuz istanbula çok acelem yok aslında ::)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevrensel

siz ne zaman geliyorsunuz istanbula çok acelem yok aslında ::)

Genelde kış bitiminde geliyorum ancak bu sene fazlaca talep var. Belki fırsat yaratabilirsem kışa girmeden gelebilirim..

• ziebart florya da boya koruma yaptırmayı düşünüyorum. henüz fiyat almadım.

görüşleriniz?
  • arkadaşlar, arabamın üzerine ağaç reçinesi dolayısıyla sarı renk benekler kaldı. yıkattım çıkmadı.

temizletmek için aradığım heryer de, polisaj makinasıyla üzerinden geçip boya koruma yapmak lazım dediler. Konuyla ilgili öneriniz varmı, eğer denilen işlemi yap derseniz hangisini kullanayım. sonax, meguiars ya da doğuş oto da da yaptırabilirim. doğuş polytop diye bir markanın ürünlerini kullanıyorlarmış.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.