Şimdi Ara

VÜCUT GELİŞTİRMEK İÇİN STEROİD KULLANMAK...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
4
Favori
170.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR VÜCUT GELİŞTİRMEK İÇİN STEROİD KULLANMANIN YARALARI VE ZARARLARI NELER BİLENİNİZ VARSA CEVAP YAZABİLİR Mİ YADA KULLANMIŞ OLANAR...

• Steroidlerle ilgili haklısınız. Farklı sitelerde kürler yapanları görüyorum, hiç kürden sonra öldüm kaldım mahfoldum diyeni görmedim, bilemem. Spor yapmayan, hiç ilaç kullanmayan insanlar bile hasta oluyor. Biraz genetik sanırım.

Piramit sistemi hakkında yorum yapmayacağım. Farklı çalışma sistemleri de var.

Ben geçen yıl 6 ay spor yaptım. 2 hafta önce de bırakmamak üzere başladım. Hiçbirşey kullanmıyorum. Bir supplement kürü yapsam iyi olacak... Beslenmeyi düzene sokuyorum.
    Şu vücuda 6 ayda kavuşsam çok mutlu olacağım. Hedefim bu. Şu an sadece göbek var bende, yağ oranını düşürsem bir...
    http://imageshack.us/photo/my-images/91/mensdivimageintlyp1.jpg/

Tabi gönül ister ki böyle olayım. st. almadan nereye kadar gidecek bakalım.
    Bu vücuda hayranım ya.

Meme uçlarından steroid kullandığı belli oluyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DHzgn -- 15 Ağustos 2012; 19:32:53 >

• vücut geliştirme başlığını görünce fakültede üroloji stajı geldi aklıma. paylaşayım da ibretlik olsun.

efenim beşinci sınıfta üroloji stajı alıyoruz. sabah derslerden sonra pratik uygulamalar için polikliniklere dağıldık. üç arkadaş doçent bir hocamızın odasında hasta bekliyoruz. hasta muayene odasına girdi, dalyan gibi boy pos endam kas o biçim. kısa bir anamnez sonrası hoca muayene yapmak üzere ayağa kalktı. (hastanın anamnezinde yaklaşık 10 yıldır vücut geliştirme yaptığı ve de spora başladığının üçüncü yılında steroid kullanımı mevcuttu. adamcaz kimseye de söyleyememiş utanmış ama steroid kullanımı sonucu testislerden biri atrofiye uğramış çükü de kalkmaz olmuş. geliş nedeni de ereksiyon olamaması)

hoca muayenesini yaptı, sonra bize de yaptırdı. bildiğin bi' testis yok. çükü de minnacık. bi' adama bakıyorum bi' çüküne. güler misin ağlar mısın lan.

neyse hafızlar siz siz olun öyle bilip bilmeden hap map cart curt kullanmayın. sonra son pişmanlık para etmez lan.

he ama sen adam gibi ağırlık kaldır, düzenli sporunu yap, öyle iğneydi oydu buydu bulaşma o işlere saygı duyalım kompela sana. o ayrı tabi.

http://www.itusozluk.com/goster.php/v%FCcut+geli%FEtirme/@9504977

• quote:

Orijinalden alıntı: wheaston

vücut geliştirme başlığını görünce fakültede üroloji stajı geldi aklıma. paylaşayım da ibretlik olsun.

efenim beşinci sınıfta üroloji stajı alıyoruz. sabah derslerden sonra pratik uygulamalar için polikliniklere dağıldık. üç arkadaş doçent bir hocamızın odasında hasta bekliyoruz. hasta muayene odasına girdi, dalyan gibi boy pos endam kas o biçim. kısa bir anamnez sonrası hoca muayene yapmak üzere ayağa kalktı. (hastanın anamnezinde yaklaşık 10 yıldır vücut geliştirme yaptığı ve de spora başladığının üçüncü yılında steroid kullanımı mevcuttu. adamcaz kimseye de söyleyememiş utanmış ama steroid kullanımı sonucu testislerden biri atrofiye uğramış çükü de kalkmaz olmuş. geliş nedeni de ereksiyon olamaması)

hoca muayenesini yaptı, sonra bize de yaptırdı. bildiğin bi' testis yok. çükü de minnacık. bi' adama bakıyorum bi' çüküne. güler misin ağlar mısın lan.

neyse hafızlar siz siz olun öyle bilip bilmeden hap map cart curt kullanmayın. sonra son pişmanlık para etmez lan.

he ama sen adam gibi ağırlık kaldır, düzenli sporunu yap, öyle iğneydi oydu buydu bulaşma o işlere saygı duyalım kompela sana. o ayrı tabi.

http://www.itusozluk.com/goster.php/v%FCcut+geli%FEtirme/@9504977

Önce şuna söyleyerek başlayayım; steroid kullanmadım yarışmacı olunmadığı süresince de kullanılmasına karşıyım ama hedef müsabık olmaksa kullanana saygı duyarım bu yüzden bu tür sallama yazılar yada bir adamı görüp tümden gelim tümevarım gibi mantık yürütmeler çok saçma. Herşey ayarında yapılırsa iyi sonuç verir; suyu bile fazla içseniz zehirlenirseniz kişi iğneydi oydu buydu kullanılıyorsa yukarıda ki sonuçların olmaması için hem kullanım sırasında hem kullanım bittikten sonra yapılanlar var; yarışmacı olup da ne iğneler görmüş ama işi ayarında ve bilinçle yapmış çocukları olan arkadaşlarım var tanıdığım ve bir tanesinin 38 yaşında ikinci çocuğu geçtiğimiz aylarda doğdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PÜSKÜLLÜ MORUK -- 8 Eylül 2012; 21:22:44 >

• hortlattigimin farkindayim ozur dilerim ama iki bilgileninhttps://sporapp.com/sozluk/a155/steroidler-hakkinda-her-sey okuyun ogrenin . 1.5 senedir spor yapiyorum ve 45 kg bench giriyosa bir herif 2.5 senedir bir sorun var kardesim ben 75 kg iel baslayip bos bara iniyorum drop setle (6 lik set) 21 ime kadar kullanmayi dusunmuyorum ama tamamen kullanilmayacak bir sey degil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: compengineer

ARKADAŞLAR VÜCUT GELİŞTİRMEK İÇİN STEROİD KULLANMANIN YARALARI VE ZARARLARI NELER BİLENİNİZ VARSA CEVAP YAZABİLİR Mİ YADA KULLANMIŞ OLANAR...

kardeş en az 2 yıl Fıtness içinde olman ve 22 yaşından büyük olman gerek ve bu steroid işleri o kadarda ucuz birşey değil Özl Doktorun olması Lazım
    tabi kullanmamanı tavsiye ederim etkiyi herkes 2-3 ayda görürsün diyolar ama Antreman ve Diyetine Uymazsan hiç Bir etki göremezsim hemde Göbeklenirsin bildigin Şişersin Steroid(Kortizon demek) Diyetine uymazsan seni şişirir
    arkadaşlarında dedigi gibi 6 aydan sonra diyet ve antre iyi uyarsan ucarsın Egon tavan yapar yarışmacı yada bu fıtnessmodelolmadıgın için bu egon bir yerden sonra düşüşe gecer bırakmak istersin bu seferde bırakamazsın zzyz Genc yaşda öldü örnek olsun sana :D
    Steroid kullanıcagına Al Protein tozunu Creatin BCA nı 1-2 yıl içinde yine Vücut Süper Yaparsın :D amaillla kullanıcam ben dersen Kara çigerlerine bi baktır saglam çalışıyormu Cok üstün bir şekilde işlem görmüyorsa kullanamazsın zaten kullansanda Hastanelik olursun
    Bol Şans
    BENİM 1 YILDA DOĞAL OLARAK GELEBİLDİGİM NOKTA BU ŞİMDİLİK DEVAM EDİYORUZ..

Bilgi almak istersen yardımcı olabilirim :D

• aşıyorum sınırımı ne yapacaksın ? ex kullanıyorum diyorsun steroid kullanıyorum diyorsun bunlar güzelmiş gibi anlatıyorsun toplumu özendiriyorsun bu söylediklerinin hepsinin kullanımı ve satımı yasaktır !!! birde türkiyeyi aşağılıyor adama bak yok türkiyedekiler cahil felan yazmış yok herkes aptal mış.bak adam kaç yıllık sporcu almanyada yaşıyor ne demiş video da dinle öğren adam diyorki buralarda pek kimse kullanmıyor avrupada steoid dendimi akla türkiye tayland afganistan hindistan gibi 2.dünya ülkeleri gelir zararlı diyorhttps://www.youtube.com/watch?v=1jAQzGx4ss8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strong mind strong body -- 23 Mart 2015; 0:40:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimonski

aşıyorum sınırımı ne yapacaksın ? ex kullanıyorum diyorsun steroid kullanıyorum diyorsun bunlar güzel diyorsun toplumu özendiriyorsun bu söylediklerinin hepsinin kullanımı ve satımı yasaktır !!! birde türkiyeyi aşağılıyor adama bak yok türkiyedekiler cahil felan yazmış yok herkes aptal mış.bak adam kaç yıllık sporcu almanyada yaşıyor ne demiş video da dinle öğren adam diyorki buralarda pek kimse kullanmıyor avrupada steoid dendimi akla türkiye hindistan gibi 2.dünya ülkeleri gelir zararlı diyorhttps://www.youtube.com/watch?v=1jAQzGx4ss8

ex e iyi bişi demedim kullanıpta bırakmış birisiyim dedim insan ne şikil anlamak isterse o şekil anlar senin için fesat ki başka şekilde anlamışsın steroid türkiyede diyaliz merkezlerinde hastanelerde hatta çogu eczanelerde yasal olarak satılır senin dünyadan haberin yoksa ben napim evet türkiyedeki doktorlar cahil ama bu onların suçu değil üniversitelerin iyi eğitim verememelerindendir steroid avrupa ve abd de çok yaygın olarak kullanılır abd yaşlı insanlar kendini iyi hissetmek için bile kullanıyorlar evet senin benim ülkem çok geri kalmış çünkü türkiye 3 ncü dünya ülkesi sömürge ülkesi insana değer sıfır.. başka dicek bişi bulamıyom sana dostum

• Avente kullanıcısına yanıt
    Hangi ürünleri kullanmaktasınız, bende iştah açıcı olarak ghrp6 almak istiyorum, steroid sipariş sitesi diye bir siteden zphc pharma ghrp 6 alacağım tavsiye edermisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: weirdo

Hangi ürünleri kullanmaktasınız, bende iştah açıcı olarak ghrp6 almak istiyorum, steroid sipariş sitesi diye bir siteden zphc pharma ghrp 6 alacağım tavsiye edermisiniz.

Ghrp 6 yı peptid kürümde kullanmıştım ama onun yerine dinabol kullanmanızı tavsiye ederim iştah açıcı olarak daha etkili bir ilaçtır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.