Şimdi Ara

The Vampire Diaries (2009- ) | 6.Sezon (43. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.534
Cevap
23
Favori
170.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • The.Vampire.Diaries.s02e02.HDTV.xvid-FQM.avi
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur*
    The.Vampire.Diaries.s02e02.HDTV.xvid-FQM.avi

İşte bu süper oldu
  • Çeviri Durumu: "The Vampire Diaries"
    Dizi Bölümü :2x2 Çeviren :Lostris
    Başlama Tarihi :2010.17.09
    Çeviri Miktarı : %20
    Son Güncelleme :17-09-2010 11:45:45
    Durumu : Aktif

alt yazı çıkarsa izleriz geçen sezona göre çok yavaş ya 1.sezonda öğlen hazır oluyorddu
  • The.Vampire.Diaries.S02E02.720p.HDTV.x264-IMMERSE

hemen çekiyorum akşamdan önce hazır olur umarım altyazı yetiştircez diyede baştan sağma yapıyolar
  • Altyazıyı beklemedeyim
  • Altyazısız açtım bi güzel görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kubilây -- 17 Eylül 2010; 15:04:02 >
  • Hala %20de.
  • Beyler altyazının gelmesi 6-7'yi bulur boşuna beklemeyin.
  • Çeviri Durumu: "The Vampire Diaries"
    Dizi Bölümü :2x2 Çeviren :Lostris
    Başlama Tarihi :2010.17.09
    Çeviri Miktarı : %50
    Son Güncelleme :17-09-2010 3:43:01
    Durumu : Aktif

verilen altyazı düzgün mü yani iyi çevirilmiş mi ben divx yada indivx arici alt yazı indirmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Crowley

http://www.turkcealtyazi.org/sub/285695/the-vampire-diaries.html

FQM diyor sadece 720p senkron değil sanırım full hd çağında hala daha öncelik hdtvye veriliyor gerçi adamlarda haklı internet hızımız yerlerde sürünüyor sözde sınırsız denilen netimiz bile kotalı millet 720p indiremiyorki
  • quote:

Orijinalden alıntı: NéGRo

quote:

FQM diyor sadece 720p senkron değil sanırım full hd çağında hala daha öncelik hdtvye veriliyor gerçi adamlarda haklı internet hızımız yerlerde sürünüyor sözde sınırsız denilen netimiz bile kotalı millet 720p indiremiyorki

Full HD ne alaka ki herkes internet hızı yüzünden HDTV indiriyor. Önceliğin HDTV'ye verilmesi normal.
  • 1-2 yerde senkron ayarlamam gerekti.

@jacob108
    Altyazı fena değildi. Dixplanet'te de çevirmen değişmiş zaten. Önceden risendark çeviriyordu.

Bölüme gelecek olursak,

Caroline vampir olduğuna göre ölümü yakındır. Stefan ve Damon haricinde vampir olupta yaşayan yok daha. Katherine'i hariç tutuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz

quote:

Orijinalden alıntı: NéGRo

quote:

Full HD ne alaka ki herkes internet hızı yüzünden HDTV indiriyor. Önceliğin HDTV'ye verilmesi normal.

hocam yazdığım mesajın tamamını okusan zaten aynı şeyi bende söyledim tamamını okumadın ilk kelimeden yargılamayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zhongli -- 17 Eylül 2010; 16:50:02 >
  • Yine güzel bir bölümdü.

Artık bu kasabada aksiyon durmayacak gibime geliyor.
    Cadılar,vampirler,Kurt adamlar artık her yerdeler.
    Ama ben bu sefer Caroline'den ümitliyim başaracak gibi bu vampir olayını.
    Bonnie'ye oh iyi oldu manitası olmadan Caroline indirdi.
    Matt garibanım ya.Herkesin vampirlerden haberi var artık.Tüm arkadaşlarının bir tek o bilmiyor.
    Damon az kalsın güme gidiyordu yanlız bu bölüm.
    Taşa gelince kokusu çıkar heralde onunda yakında.Daha ikinci bölüm dizi süper gidiyor nazar değmesin ne diyeyim.

• evet gerçekten güzel bölümdü iyiden iyiye arkadan kurt adamlar geliyor,caroline yakında gider ümitsizim ben açıkcası,damon'un jer'e o yüzüğü alırım bir tarafına sokarım demesi süperdi :)

bonnie'ye iyiden iyiye gıcık kapmaya başladım böyle süper egolu hareketler vs ölsede kurtulsak
  • lan nerde 720p si..

zamnda da yok sinir oldum ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: HoLY.oNE

lan nerde 720p si..

zamnda da yok sinir oldum ya

bit-hdtv, hdtorrents
  • @onur 2. bölümü izlemeden yiodum valla spoileri'ni dalgınlığıma geldi açtım okumadan sayfayı kapadım şimdi izlicem S02E02 yorumlar geliyor bittikten sonra
  • valla stefan ve elananın uçrak dnme dolba bndği sahne ne kadr basit ve kotydu ya , onun dşnda guzel bi bolumdu
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.