Şimdi Ara

Battlefield 2:Project Reality(v1.0 ÇIKTI!) (64. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.324
Cevap
4
Favori
98.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arakdaşlar Nasıl oynayacağız ,?

Oyun orjinal
    Patch içersinde 1.4 vardı.
    reality sitesinden 1.5 patch indirdim kurdum 2 gb nerdeyse.

Ama realty programını bulamaıdım download da p.reality indirme linki nerdedir acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

Arakdaşlar Nasıl oynayacağız ,?

Oyun orjinal

Ama realty programını bulamaıdım download da p.reality indirme linki nerdedir acaba ?

http://www.realitymod.com/downloads#bf2

Burada "PR:BF2 v1.2 Full" yazan yerde Download Now'a tıkla. Tıklayınca altta Report ve Download çıkıyor. Download'a tıklayınca bilgisayarınıza torrent dosyası iniyor. Bu torrent dosyasıyla oyunu hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

quote:

Oyun orjinal

Burada "PR:BF2 v1.2 Full" yazan yerde Download Now'a tıkla. Tıklayınca altta Report ve Download çıkıyor. Download'a tıklayınca bilgisayarınıza torrent dosyası iniyor. Bu torrent dosyasıyla oyunu hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.

6.78 GB diyor bu oyunu indiriyor bende oyun mevcut nasıl yapacağız ?

• quote:

quote:

quote:

Oyun orjinal

Reality programından kastın oyun değil mi zaten? Bu torrent Project Reality modunu indiriyor. Battlefield 2'nin üstüne bu mod kurulacak zaten.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Oyun orjinal

Reality programından kastın oyun değil mi zaten? Bu torrent Project Reality modunu indiriyor. Battlefield 2'nin üstüne bu mod kurulacak zaten.

bir dakika bu mod mu ? Yani oyunun kendisi değil mi ?

Kurulu oyunun üstüne mi kuracağım bunu ? Yoksa silip bunu mu kuracağım ?

Kafam karıştı açıklarsan sevnirim tsk.

• hocam bildigimiz battlefield2 mi oyleyse nasil kurcaz orijinal cdsini tozlu raflarindan cikariyimmi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • programı kurdum deneme amaçlı oyuna da girdim.

Xfire'da çıkan server'lara bu program ile giriş yapamıorum ip'yi yazdığımda program kapanıyor. Ama kendi servrlarından 2 -3 tane server'a girebiliyorum. Oyun kurdum deneme amaçlı bu sefer helikoptere falan binince siyah ekran çıkmakta. bunu kullanamazsınız diyor program para mı istiyor diye düşündüm ama doğrunu burdan öğrenmek istedim. Bu programın 2. sürümü falan var mı belkide programda hata falan vardır ?
  • KURSAD. kullanıcısına yanıt
    Helikopter vs. araçları kullanabilmek için kit değiştirmeniz gerek. Yani siyah olması normal.
    kitinizi değiştirmek için kutular var, o kutuların yanına gidip "T" ye basın. İstediğiniz kiti seçince ayağınızın önünde olacak."G" ye basıp alanilirsiniz yerdeki kiti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya arkadaş , ben bir arkadşaımla giriyorum sürekli bizi server'dan kickliyorlar KEndi takım arkadaşımı da öldürmüyorum . Biri kamyonu çaldı dedi araçlar zinmetli mi Olayı çözemedim hala.
  • quote:

Ya arkadaş , ben bir arkadşaımla giriyorum sürekli bizi server'dan kickliyorlar KEndi takım arkadaşımı da öldürmüyorum . Biri kamyonu çaldı dedi araçlar zinmetli mi Olayı çözemedim hala.

Oyunu aşırı derecede simulasyon,araçları alıp kafana göre sürersen kicklerler,oyunda bir işin olmalı kamyonu sürüyorsan askerleri taşımalısın yada istenilen yere cephanelik tamir kitini götürüp bırakmalısın...mikrofonun yoksa yine banlanırsın.

Oyunun birinci amacı takım olarak oynamak,zaten tek tabanca dolaşırsan pek zevk alamazsın,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 30 Mart 2015; 20:20:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ürüng ayıg toyon

quote:

Ya arkadaş , ben bir arkadşaımla giriyorum sürekli bizi server'dan kickliyorlar KEndi takım arkadaşımı da öldürmüyorum . Biri kamyonu çaldı dedi araçlar zinmetli mi Olayı çözemedim hala.

Oyunu aşırı derecede simulasyon,araçları alıp kafana göre sürersen kicklerler,oyunda bir işin olmalı kamyonu sürüyorsan askerleri taşımalısın yada istenilen yere cephanelik tamir kitini götürüp bırakmalısın...mikrofonun yoksa yine banlanırsın.

Oyunun birinci amacı takım olarak oynamak,zaten tek tabanca dolaşırsan pek zevk alamazsın,

Evet farkettim , Yalnız bf3 oynuyorum artık ama bundaki takım oyununun T 'si bf3 oyununda kesinlikle yok.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ürüng ayıg toyon

quote:

Evet farkettim , Yalnız bf3 oynuyorum artık ama bundaki takım oyununun T 'si bf3 oyununda kesinlikle yok.

BF3 te takım oyununa şimdiye kadar hiç raslamadım,Rush haritasında bile doğru düzgün takım oyunu oynayan yok....Bombayı kuruyorum bir allahın kuluda gelip bombayı kurmuşlar gidip savunayım demiyorlar...Yine rush haritasında araçları doğru düzgün stratejik kullanamyanlarda yığınla...

• Dostlar 1,5 yıl sonra dönüş yapmak istiyoruz takım olarak lakin bende bir problem var ki launcher'ı çalıştırınca giriş yapamıyorum. Klavye ile ilgili herhangi bişey yaptığım anda donuyor launcher. Sildim tekrar kurdum gene aynı. 1.41 ve 1.50 patchlerini de kuruyorum. Sorun nerede olabilir? Pek çok yöntem denedik launcherda takılmasın diye hazır giriş yapılmış profil bile verdi arkadaşım ama bu sefer de login olmam gerekiyor, logine bastığım anda donuyor falan. Var mı böyle bir sorun yaşayan, oyuna bir türlü giremiyorum deli gibi özledim.
  • Bu modu geliştiren ekip squad adında bi oyun geliştiriyormuş.

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=402654862

buda greenlight şeysi. Oyun gerçekçi olacakmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uregil -- 19 Nisan 2015; 20:46:31 >
  • Arkadaşlar artık her yerde BF2 Complete Edition olarak satıldığı için 60tl vermek istemiyorum. Bu oyunu Pirate olarak kursak, modu oynayabiliyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10catboy10

Arkadaşlar artık her yerde BF2 Complete Edition olarak satıldığı için 60tl vermek istemiyorum. Bu oyunu Pirate olarak kursak, modu oynayabiliyor muyuz?

Oynayabiliyorsunuz diye biliyorum. Denemekten zarar gelmez Benimki orjinal, arkadaşınki korsan birlikte çok oynadık.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 10catboy10

Arkadaşlar artık her yerde BF2 Complete Edition olarak satıldığı için 60tl vermek istemiyorum. Bu oyunu Pirate olarak kursak, modu oynayabiliyor muyuz?

Oynayabiliyorsunuz diye biliyorum. Denemekten zarar gelmez Benimki orjinal, arkadaşınki korsan birlikte çok oynadık.

kuracaginiz keye bagli
  • N0YAN kullanıcısına yanıt
    Bende merak ediyordum,çünkü öyle key felan girmek yok.Direk oyunu indirim patch atıp,crack liyoruz.Acaba bu versyon ile oynama imkanımız var mı
  • Oyun şu an itibariyle Standalone sanırım. 1.3 Versiyonu artık Battlefield 2'ye gerek duymuyor. İndirip denemek lazım ben daha denemedim.
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.