Şimdi Ara

Battlefield 2:Project Reality(v1.0 ÇIKTI!) (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.324
Cevap
4
Favori
98.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güzel Çıkmısınız Keske Foto Yerine Video Alaydin
  • beyler pr atmiyoz mu
  • Tüh ya gececi olan tek bir ben varım galiba.
  • Gündüz öglen attiyoruz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Benking01TR

Gündüz öglen attiyoruz :)

Beyler korsan olarak online oynama imkanım yokmu ?

ya da avea TL karşılığı cd key verebilicek arkadaş varmı ? çok istiyorum sizle birlikte oynamayı her şeyi indirdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El_Niko -- 29 Ağustos 2013; 1:14:39 >
  • Beyler bu arada saat 12:00-14:00'a kadar bilgisayardayım. Yani öyle sabahleyin oynarsanız yazın geleyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: El_Niko

quote:

ya da avea TL karşılığı cd key verebilicek arkadaş varmı ? çok istiyorum sizle birlikte oynamayı her şeyi indirdim.

korsan oynama ihtimalin 2 tane server var korsan tabi biz korsan girmiyoruz cunku ping 121 falan oluo biz eu da takiliyoruz orjinal serverde orjinal alman lazim cunku hangi server girecegimiz belli olmuyo ama eu cok giriyoruz o yüzden orjinal al
  • Bügün Pr Yapalim mi ne yapalim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: El_Niko

quote:

pm den key yolluyorum 1 tane

bu keyi daha önce birkaç kişiye daha vermiştim. aktif olarak oynamıyorlarsa (oynadıklarını sanmam) sorun çıkarmaz key.
    oynuyorlarsada sadece onlar oynarken giremezsin oyuna ama dediğim gibi sorun olacağını sanmıyorum
  • Benking01TR kullanıcısına yanıt
    şimdi girebilirseniz oynayak. 1,5-2 saat sonra arkadaşım gelecek 5-6 ya kadar bir daha giremem
  • quote:

Orijinalden alıntı: GATIRCAN

şimdi girebilirseniz oynayak. 1,5-2 saat sonra arkadaşım gelecek 5-6 ya kadar bir daha giremem

girelim bekliyelim biraz ts3 de
  • ts3 e gelin toplaniyoruz 37.247.104.197:9999
  • Arkadaşlar ben ekran kartım yandığı için bayağıdır oyuna giremiyorum.

Yeni kart gelince anında oyuna girecem.
  • Arkadaşlar Hadi Bir Pr atalim Lütfen uzun zamandir atamiyoruzz
  • 08:00-12:00 arası oynarsanız yazın geleyim.
  • 1,2 gibi oynuyoruz seni cagirdim gelmedin :)
  • Pöh, pöh, pöh. 1,2 kim ben kim. Uykum o kadar yoktuda 2'ye kadar kaldıydım. Neyse, bugün yazın 12:00'ye kadar, gelirim.
    Edit: Bu arada ben artık genellikle co-op serverlerindeyim, helicopter, jet ve takım oyununa çalışıyorum. En dolu olan serverde beni görürsünüz.
    Nick: Lightbetter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _giray_ -- 31 Ağustos 2013; 7:23:07 >
  • Seni cagiriyoruz sen gelmiyorsun ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Benking01TR -- 31 Ağustos 2013; 12:00:41 >
  • Tatilden döndüm, oyunu kurmayı da düşünüyorum. Acaba Avrupa'da server sayısı kaç? Türkler hangilerinde yoğun olarak bulunuyor? (O serverlardan mümkün mertebe uzak durmak gerekecek.)
  • Benking01TR kullanıcısına yanıt
    Nereden çağrıyorsun yahu. Ben neyi bilmiyorum. UFO'lar gerçekten var mı? Ne o lan, yok uçak değil, yoksa..?
     Battlefield 2:Project Reality(v1.0 ÇIKTI!)
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.