Şimdi Ara

İnternet iLe kartpaylaşımı yapabilen en ucuz Uydu Alıcısı 59.99 TL

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
8.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İnternet iLe kartpaylaşımı yapabilen Uydu Alıcısı YU_MAT_TU IQ cccam nevcamd GBOX ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------İnternet iLe kartpaylaşımı yapabilen Uydu AlıcıMI satıyorum. free veya paralı serverler bularak şifreli kanalları izleyebilirsiniz.Örnek olarak ben forumlarda bulunabilen free serverler ile aljazire sport kanallarında yayınlanan bizi ilgilendiren lig maçlarını seyretim. Fiyatı 59.99 TL dır. Kumandası mevcuttur.
    Özellikleri
    -Bilgisayardan yazılım yükleme RS 232 kablo ile (artı 5 liraya gönderiririm.)
    - TV Scart soketi
    - Çoklu Dil seçeneği ingilizce türkçe,fransızca ,almanca,ispanyolca italyanca,arapça.hintçe
    - Pal-NTSC seçeneği
    - Diseq 1.0/1.2,0/12 V,13/18 V, 22 Khz özellikleri destekleme
    - Ekranda Kanal Bilgisi
    -Manual ve otomatik kanal arama özelliği
    -SCPC/MCPC, C/Ku band özelliği
    -BİLGİSAYARDAN YAZILIM-KEY-KANAL LİSTESİ YÜKLEYEBİLME ÖZELLİGİ
    -ÜCRETLİ YA DA ÜCRETSİZ İNTERNET PAYLAŞIMLARI İLE ÇOK SAYIDA ŞİFRELİ KANALI AÇABİLME ÖZELLİĞİ

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi /UMUT/ -- 30 Mayıs 2009; 2:30:23 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• LAN bağlantı yerini göremedim. nasıl internete bağlanabiliyor?
  • Arkadaşım bu cihaz uydu üzerindenmi internete bağlanıyor. Bu bildiğimiz standart uydu alıcısı. Modem girişi nerede. Birde bu cihazın model numarası varmı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: abrahamme

Arkadaşım bu cihaz uydu üzerindenmi internete bağlanıyor. Bu bildiğimiz standart uydu alıcısı. Modem girişi nerede. Birde bu cihazın model numarası varmı.

rs 232 kablosu ile bilgisayara bağlanır, truman share adlı bir programı bilgisayara kurarak internete bağlanılır ve kart paylaşımı yapılır. Cihaz yumatu IQ dür.ilgili forumlarda daha fazla bilgi ve free server bulabilirsiniz.
    quote:

LAN bağlantı yerini göremedim. nasıl internete bağlanabiliyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi /UMUT/ -- 30 Mayıs 2009; 2:31:11 >

• quote:

Orjinalden alıntı: /UMUT/

rs 232 kablosu ile bilgisayara bağlanır, truman share adlı bir programı bilgisayara kurarak internete bağlanılır ve kart paylaşımı yapılır. Cihaz yumatu IQ dür.ilgili forumlarda daha fazla bilgi ve free server bulabilirsiniz.

Dostum bu 5 senelik cihazlarda bile mevzutki zaten. İnternetten dosyayı indiricen seri kabloyla cihaza aktarıcan. Bu zaten standart bi olay arkadaşım. İnternetten kendini güncelleye bilen dedin zaman o bu olmuyor. Kendini güncelleyen cihazların arkasında LAN girişi var ve cat5 ile modeme takılır. Cihazın menüsünden server kaydedersin. cihaz oralara modem üzerinden bğlanıp otomotik olarak çeker. Seninki bundan değil. Standart uydu alıcısı seninkisi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: abrahamme

quote:

Orjinalden alıntı: /UMUT/

Dostum bu 5 senelik cihazlarda bile mevzutki zaten. İnternetten dosyayı indiricen seri kabloyla cihaza aktarıcan. Bu zaten standart bi olay arkadaşım. İnternetten kendini güncelleye bilen dedin zaman o bu olmuyor. Kendini güncelleyen cihazların arkasında LAN girişi var ve cat5 ile modeme takılır. Cihazın menüsünden server kaydedersin. cihaz oralara modem üzerinden bğlanıp otomotik olarak çeker. Seninki bundan değil. Standart uydu alıcısı seninkisi.

heh ozaman cihazın adı dreambox falan oluyor.fiyatıda ona göre oluyor.bu cihaz internetten kendini güncellemiyor.bilgisayar yardımı ile internete bağlanarak kart paylaşımı yapıyor . standart cihaza emu yazılımı atmak ile karıştırmayın. hangi 5 senelik cihazda bu özellik var merak ettim ayrıca.
    Cihaz hakkında bişey bilmiyorsun bide satışı baltalıyorsun.. Çok ayıp.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi /UMUT/ -- 30 Mayıs 2009; 12:44:50 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.