Şimdi Ara

Minoxil forte %5 Kullanan var mı içimizde ??faydalı mı değil mi ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.002
Cevap
36
Favori
888.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Abrek Cestav

quote:

Orijinalden alıntı: fz18

quote:

minoxidil üzerine hiç bir şey yok.alın faydasını göreceksiniz

ben daha iyi diye dnc-l aldın yanlış mı yaptık yani?

söyle söyleyim dayım eczacı.ve bircok ürün sattı ama hiç biri minoxidil kadar etkili değil diyor.bana da minoxidil veriyor.kendisinde bile etkili olduğunu söylüyor.

yalnız dnc-l içerisinde minox %5 var zaten hatta başka etken maddelerde.. yoksa senin dediğin ürünün iki katı parayı ödemezdim. neyse inşallah faydasını görürüzde burada paylaşırım..

• quote:

quote:

quote:

quote:

minoxidil üzerine hiç bir şey yok.alın faydasını göreceksiniz

ben daha iyi diye dnc-l aldın yanlış mı yaptık yani?

söyle söyleyim dayım eczacı.ve bircok ürün sattı ama hiç biri minoxidil kadar etkili değil diyor.bana da minoxidil veriyor.kendisinde bile etkili olduğunu söylüyor.

yalnız dnc-l içerisinde minox %5 var zaten hatta başka etken maddelerde.. yoksa senin dediğin ürünün iki katı parayı ödemezdim. neyse inşallah faydasını görürüzde burada paylaşırım..

özelden bilgilendirirsin

• bu minoxili sert bi şekilde mi yoksam yumuşak bir şekilde mi sürteceğiz kafaya?
    3 ay marankinin ilacını kullandım fos çıktı.
    İnşallah bu bari işe yarar
  • bende bugün itibari ile kullanmaya başladım 1 ayın sonun etkisini göstermesi lazım mış okuduklarıma göre benim saçım kel değil sadece yanlarım açılmaya başladı ve dökülme aşırı derecede arttı inşllah etkisini gösterir yaşım 25
  • Arkadaşımın saçları dökülüyordu aşırı derecede 3 ay kullandı ve aşırı derecede fark var.Bu arada doktor tavsiyesi ile kullandı.Bence ilk önce doktora git
  • Rogain Minoxidil ile Minoxil Forte arasında ne fark var?
    Hangisi daha iyi? İçerikleri aynı mı?

Benimde biraz önlerde açılma var, deneyeyim bende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roohans

Rogain Minoxidil ile Minoxil Forte arasında ne fark var?
    Hangisi daha iyi? İçerikleri aynı mı?

Benimde biraz önlerde açılma var, deneyeyim bende.

forte sprey şeklinde rogainin ise köpük şeklinde olanları var.ikiside aynı şey kullanım şekilleri farklı biri fayda ediyorsa diğeride edecektir
  • ARKADAŞLAR BENİM YAŞIM 17 SAÇLARIM ÇOK SEYRELDİ VE DÖKÜLÜYODU ALMAN HASTANESİNE GİTTİM DOKTORUM RENOKIN DİYE İLAÇ VERDİ FİYATI BİRAZ PAHALLI AMA BEN FAYDASINI GÖRDÜM DOKTORUM 2AY SONRA BANA GEL DEDİ DAHA 2HAFTA OLDU BAYA FAYDASI VARhttp://www.renokin.com.tr/renokin-urunleri-ve-kullanimi GİRİN Bİ BAKIN ZARARI YOK !
  • yas 34, saclar seyreldi haliyle. minoxil forte spreyi almak niyetindeyim.
    sampuan mi sprey mi desem? fark var mi sonuclar acisindan acaba?
  • bende minoxil forte % 5 aldım...fakat şişesini kullanamadım ya...nasıl kullanacagiz bu siseyi...o ucundaki uzun cubuk seklindeki plastigi cıkartacakmıyız kullanırken..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevemem1985

bende minoxil forte % 5 aldım...fakat şişesini kullanamadım ya...nasıl kullanacagiz bu siseyi...o ucundaki uzun cubuk seklindeki plastigi cıkartacakmıyız kullanırken..

çıkartmayacaksın onu spreyin ucu o, yukarı kaldır ve saç diplerine sık
  • yapma ya :) ben cıkartıp oyle denedim....obur turlu icinden hic bi sey cıkmadı ya..ucumu kapalı oluyo acaba :) igneyle deleyim o zaman...birde bunu sabah kullandıktan sonra aksam kullanırken once saclarınızı yıkıyormusunuz...
  • Revivogen kullanın.
  • arkadaşlar MİNOXİL FORTE İLE MORALLERİM TAVAN YAPTI... =))
    2 AY ONCE BASLARKEN SAÇIMIN RESMNİ ÇEKMİŞTİM DÜN İTİBARİYLE YENİ HALİNE BAKTIM İNANILMZ DEGİŞİLKLİK VAR.. NEREDEYSE TEPEMDE SAÇ KALMAMISTI.. ŞİMDİ SAÇLARIM TÜY OLMAKTAN ÇIKIP KALINLASTI VE KÜÇÜK KÜÇÜK YENİ SAÇLARIN ÇOĞALDIGINI GORUYORUM..VAKTİM OLDUGU Bİ ZAMAN RESMLERİDE PAYLASIRIM KESİNLİKLE DENEYİN.. DOKULURSE BASLADIGINIZDA ALDIRIS ETMEYİN DEWAM EDİN..BASKA ÇÖZÜMÜ YOK.
  • akadaslar,
    bahsekonu ilaçların neredeyse tamamını kullandım; şüphe yokki çoğu en azından dökülmeyi durdurma bağlamında etkili diyebiliriz. yalnızca içlerinde enpahalı olanının bir işe yaramadığını deneyimlemiş durumdayım. o da renokin.
  • arkadaşlar foruma yenı katıldım öncelıkle herkse merhaba...ben minoxil forte kullanmaya baslayalı 1 ay oluyo 1. kutu bıtmek uzere..ve saclarım öle bir dökülüyokı anlatamam...sacıma uyquladıqım zaman lavabonun beyazlıqını qoremıyortum sac tellerınden...psıkolojım altust oldu..yemın ederım ruhsal denqem bozuldu..bu tedavıde kullandıqın ürüne ınanmakda buyuk rol oynuyor..İnanarak baslamıstım bu urune ama şuan cok kotuyum...qecicekmı dokulmem ne yapıcam..yasım 23.hç qecicek qıbı durmuyor.ç.bıraksammı sımdı onu dusunuyorum..sımdıden tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetizma

arkadaşlar foruma yenı katıldım öncelıkle herkse merhaba...ben minoxil forte kullanmaya baslayalı 1 ay oluyo 1. kutu bıtmek uzere..ve saclarım öle bir dökülüyokı anlatamam...sacıma uyquladıqım zaman lavabonun beyazlıqını qoremıyortum sac tellerınden...psıkolojım altust oldu..yemın ederım ruhsal denqem bozuldu..bu tedavıde kullandıqın ürüne ınanmakda buyuk rol oynuyor..İnanarak baslamıstım bu urune ama şuan cok kotuyum...qecicekmı dokulmem ne yapıcam..yasım 23.hç qecicek qıbı durmuyor.ç.bıraksammı sımdı onu dusunuyorum..sımdıden tesekkurler

yaşım 17 bende 22 gün oldu minoxil forte kullanalı aşırı dökülme yaşadım ve yaşıyorumda ama hiç kafana takma moralinide bozma çıkacagına inan çünkü vücut strese dayanamaz sürekli çıkacagına inan ve 4-6 ay kesin sonuca varırsın birde ben çinko kullanıyorum her gün akşam tok karına 1 tane minoxil forte yi de sabah 5 püskürtme akşam 5 püskürtme

• arkadaşlar bende başlayalı 3 hafta oldu ama sanki dökülme çoğaldı yada bana öyle geliyor birde kullanımı hakkında sorunlarım var ilacı kullandıktan sonra ne kadar zaman sonra saçı yıkıyoruz sabah akşam diye iki doz kullanımı olduğu için yani hiç yıkamadan iki doz u da uygulayabiliyormuyuz ümidim kırılmak üzere dökülme durmadığı sürece şimdiden teşekkürler
  • Ben de minoxil forte kullanmayı düşünüyorum seyrek bölgelerde saç artışı gözlemleyen arkadaşlar var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nomenore

arkadaşlar bende başlayalı 3 hafta oldu ama sanki dökülme çoğaldı yada bana öyle geliyor birde kullanımı hakkında sorunlarım var ilacı kullandıktan sonra ne kadar zaman sonra saçı yıkıyoruz sabah akşam diye iki doz kullanımı olduğu için yani hiç yıkamadan iki doz u da uygulayabiliyormuyuz ümidim kırılmak üzere dökülme durmadığı sürece şimdiden teşekkürler

Şu anda kullanalı 44 gün oldu ve bensaçlarım uzunken bayagı bi dökülüyordu sonra saçları 3 e vurdurdum artık hiç dökülmüyor yavaş yavaş uzıtcak ve dökülme azalıcak bu arada her sabah akşam 5 püskürtme ve asla yıkamıycaksın öyle kalcak 2 günde veya 3 günde 1 yıkıycaksın saçlarını Ben Ketoral şampuanı kullanıyorum memnunumda ve şakalarımda tüylenme oldu uzayınca tamamen anlıycam benim sadece şakalarda yok falza açıkta değil aslında ama gelecek için kullanmak istiyorum

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.