Şimdi Ara

Toner dolumu ile ilgili herşey (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.207
Cevap
32
Favori
299.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    SAYIN erenalp

KULLANDIĞINIZ TOZ MUHTEMELEN POLYESTER İCERİYOR.BU SORUN TESKİL EDEN BİR DURUM DEĞİL FAKAT BAHSETTİĞİNİZ SORUN FIRIN ISITICI MERDANEDE PRES YAPAN MERDANEDE YANAN TOZ .TEMİZLEYİN DİCEM AMA MAKINAYI SOKEMEZSİNİZ.HANGI SEHIRDESİNİZ ?
  • cihaza hiç bulaşma kaldır çöpe at,git brother al .xerox ve epson cihazları sorunlu yaklaşmayın arkadaşlar.paranıza yazık.
  • Soner_AKKAN S kullanıcısına yanıt
    SAYIN SONER AKKAN
    SAMSUNG CHİP FİYATI SUANDA BİZ TONER CİLERİN ALIS FİYATI 35 TL DİR.SİZ BU CHİPİ HER SEFERİNDE DEĞİŞTİRMEK ZORUNDASINIZ..
    ONERİM BİR :

SAMSUNG VERSİYON VERSİYON CİHAZ URETMEKTEDİR
    ÖRNEK CRUM NO 01.01.38 BU VERSİON NUMARASI 01,01 1,5 YIL YADA 1 YIL ONCE CIKAN SAMSUNGLARDA VARDI PARTİ PARTİ CIKARTIYORLR
    SONR CRUM NO 02 .02........SONRA CRUM NO 01,12,38 VERSİYONLAR CIKTI BUNLARI SUANDA YAZILIM ATILIYORMU BİLMIYORUM

SETAPTAN BUNU ÖĞRENİRSİNİZ TEST KAĞIDI DERİZ BİZ...EĞER CRUM YADA VERSİON NO 06.06 İSE BU CİHAZA YAZILIM ATABİLİRSİNİZ BUDA 20 TL DİR.ANTEP ELİT ELEKTRONİKTE HAVALE GECMENİZ GEREK SİZE SKYPE YOLUYLA YADA SİZN KULLANDIĞINIZ E-MAİL ADRESİNE DOSYA GELİR ORADAKI YONERGELERLE CİHAZA YAZILIM ATABİLİRSİNİZ.

CHİP BİZEDE MALİYATTIR ARKADASLAR SİZLEREDE MALİYET OLARAK DONER.BU URUNLERU DOLAR BAZINDA ALIYORUZ.KESKE İMKANIMIZ OLSADA YURT DISINDAN GETİRSEK.TANESİ 0,50 AMA 100 TANE ALIRSANIZ.

CİHAZA RESET ATTINIZ SORUN BUNUNLA BİTMİYOR..TONERİNİZİ DRAMI SORUN VERECEK ,BLADE SORN VERECEK VERECEKTE VERECEK.EN İYİSİ HP YADA CANON URUNLERİNİ ALIN ONLARDA CHİP SORUNU DİE BİŞİ YOK.TERCİH SİZN.

SAMSUNG 2165 FİYATI SUANDA teknosa fiyatı 189 tl
    mudil urun 130 tl

cihazın kendısı bana gore 5 para etmez

• NewAqePrince N kullanıcısına yanıt
    dram ı değiştirin
  • cool111 C kullanıcısına yanıt
    hocam muadil toner alıp stok yapsak acaba bunların bir ömrü varmıdır.

toner ve iç aksamı durduğu yerde bozulma yaparmı.

atıyorum 2-3 sene sonra kullansak sorun yaşarmıyız.
  • Lexmark mx710-de dolum mümkünmü arkadaşlar. Çip var dediler toner için çipi dolum yaptıkları tonere takıyorlar geçersiz/tanımlanamayan gibi bir hata veriyor. Tecrübesi olan arkadaşlar ne yapılabilir?
  • Toner dolumu yapacaklar için en uygun fiyatlı tozlar stoklarımızda mevcuttur. Yazıcı, Fotokopi Makinalarının Toner Tozları dışında yedek parçaları da bulunmaktadır.

Kyocera Mita » Yedek Parça, Toner, Toner Tozları, Fuser Film, Drum, Drum Ünitesi, Blade
    Ricoh » Yedek Parça, Toner, Toner Tozları, Fuser Film, Drum, Drum Ünitesi, Blade
    Canon » Yedek Parça, Toner, Toner Tozları, Fuser Film, Drum, Drum Ünitesi, Blade
    Konica Minolta » Yedek Parça, Toner, Toner Tozları, Fuser Film, Drum, Drum Ünitesi, Blade
    Sharp » Yedek Parça, Toner, Toner Tozları, Fuser Film, Drum, Drum Ünitesi, Blade
    Toshiba » Yedek Parça, Toner, Toner Tozları, Fuser Film, Drum, Drum Ünitesi, Blade
    Panasonic »Yedek Parça, Toner, Toner Tozları, Fuser Film, Drum, Drum Ünitesi, Blade
    Xerox »Yedek Parça, Toner, Toner Tozları, Fuser Film, Drum, Drum Ünitesi, Blade
    Baskı Makinaları »Yedek Parça, Toner, Toner Tozları, Fuser Film, Drum, Drum Ünitesi, Blade
    Nrg »Yedek Parça, Toner, Toner Tozları, Fuser Film, Drum, Drum Ünitesi, Blade
    Hp »Yedek Parça, Toner, Toner Tozları, Fuser Film, Drum, Drum Ünitesi, Blade
    Samsung »Yedek Parça, Toner, Toner Tozları, Fuser Film, Drum, Drum Ünitesi, Blade
    Lexmark »Yedek Parça, Toner, Toner Tozları, Fuser Film, Drum, Drum Ünitesi, Blade
    Brother »Yedek Parça, Toner, Toner Tozları, Fuser Film, Drum, Drum Ünitesi, Blade
    Oki »Yedek Parça, Toner, Toner Tozları, Fuser Film, Drum, Drum Ünitesi, Blade
    Epson »Yedek Parça, Toner, Toner Tozları, Fuser Film, Drum, Drum Ünitesi, Blade
    Olivetti »Yedek Parça, Toner, Toner Tozları, Fuser Film, Drum, Drum Ünitesi, Blade
    Utax »Yedek Parça, Toner, Toner Tozları, Fuser Film, Drum, Drum Ünitesi, Blade
    Sagem »Yedek Parça, Toner, Toner Tozları, Fuser Film, Drum, Drum Ünitesi, Blade

Brother Toner ve yedek parçaları, HP Toner ve Yedek Parçaları, Samsung Toner ve Yedek Parçaları, Ricoh Toner ve Yedek Parçaları

Toner dolumu ile ilgili herşey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SARFİKS BÜRO -- 25 Mayıs 2015; 15:44:32 >

• merhaba arkadaşlar. bir sorum var size. elimde birkaç adet Xerox boş toner var büyük makineler için. workcentre 78xx/75xx serileri ve D125 bu tonerlere dolum yapılır mı? yapan yerler var mıdır? boşunu satmak istiyorum da. varsa malumatı olan biri beni lütfen aydınlatsın kendisinden ricam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakalak

hocam muadil toner alıp stok yapsak acaba bunların bir ömrü varmıdır.

toner ve iç aksamı durduğu yerde bozulma yaparmı.

atıyorum 2-3 sene sonra kullansak sorun yaşarmıyız.

kuru rutubetsiz ve güneş ışığından uzak yerde stoklarsanız problem yaşamazsınız.
  • 2009 da aldigim tozla dolum yapiyorum hala. Bi sorun yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam,

Hp Pro 200 (M276N) yazicim var ve tonerlerim bitmek uzere. Doldurma islerinden pek anlamiyorum. O yuzden muadil toner kullanmayi dusunuyorum. Onerebilecegiz bir marka var mi?
    Tum tonerleri (Siyah, sari' mavi ve magenta) degistirmem gerekiyor.

Tesekkurler
  • cool111 C kullanıcısına yanıt
    sağol arkadaş.. bende oki b410d var çok güzel yazıcı.. ancak bu atık haznesi temizlemeyi yapamadım.. nasıl yapıcaz. sağolasın
  • Selamlar,

Canon CRG-719 XL muadil toner alacağım. Hangi firma güvenilirdir, nereden almamı tavsiye edersiniz?

Not: Xerox 3124 için satın aldığım ve "sıfır toner" sloganıyla satılan tonerden edindiğim kötü tecrübe yüzünden bu soruyu sorma ihtiyacı duyuyorum..
  • Merhaba.

Canon 6140dn yazıcı aldım su an ustunde demo toner var. Bu cihaza nasıl toner kullanmaliym?

Toner dolum mu yapayım yoksa sıfır muadil kartus mu alayim her defasinda?

Hangisi daha sağlıklıdır?
    Bunun kartusu drum unitesi ile birleşik mi?

• Arkadaşlar SAMSUNG SL-M2020 Mono Lazer Yazıcı yı medimarkttan aldım. Alırken görevliye sorduğumda toner bittiğinde 25 tl ücretle tekrar doldurabileceğimizi söyledi. Sonra aldık içindeki bitince doldurtmaya götürdüm ilk dolum için 150 tl para istediler. +25 de toner 175 tl istediler sonraki dolumlarda sadece 25 dediler çok sinir oldum bundan hiç bahsetmediler bana alırken bi fikri olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkhnakgl1905

Arkadaşlar SAMSUNG SL-M2020 Mono Lazer Yazıcı yı medimarkttan aldım. Alırken görevliye sorduğumda toner bittiğinde 25 tl ücretle tekrar doldurabileceğimizi söyledi. Sonra aldık içindeki bitince doldurtmaya götürdüm ilk dolum için 150 tl para istediler. +25 de toner 175 tl istediler sonraki dolumlarda sadece 25 dediler çok sinir oldum bundan hiç bahsetmediler bana alırken bi fikri olan var mı?

M. Markt'daki görevli size ağır yalan söylemiş. Aynı modelden arkadaşımdan var çip+muadil toner için 130 lira isteniyor. Aldığı güne lanet etti. Sanırım dolum içinde yazılım yüklenmesi gerekiyor.

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    yani işte şer.....eyv
  • Üstteki mesajıma benzer olsa da diğer konuda yazdığımı yayınlayacağım yardım için ;

Merhaba arkadaşlar , ben eşeklik ettim araştırmadan gittim mağazadan sl-m2020 satın aldım ama biraz da mağazadaki şer... görevlinin gazabına uğradık toner bittiğinde ne yapacağımızı sorduğumuzda 25 tlye dolduruorlar cevabını aldık çünkü hiç ilk dolum için 150 tl çip kırdırmadan felan bahsetmedi.. Neyse şimdi benim merak ettiğim gittigidiyorda 81 tlye muadil toner gördüm ben eğer o toneri alırsam takıp kullanacağım peki o bittiğinde gene 80 liraya yenisini mi almam lazım yoksa 25 tlye doluyor mu ? 25 tl ye doluyor ise sanırım orijinal olmadığı için ömrü nasıl olur sizce? Tam bilgili değilim ve bu görevli yüzünden dilimiz yandı en ekonomik nasıl halledebilirim fikri olan varsa yardımcı olsun lütfen şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkhnakgl1905

Üstteki mesajıma benzer olsa da diğer konuda yazdığımı yayınlayacağım yardım için ;

Merhaba arkadaşlar , ben eşeklik ettim araştırmadan gittim mağazadan sl-m2020 satın aldım ama biraz da mağazadaki şer... görevlinin gazabına uğradık toner bittiğinde ne yapacağımızı sorduğumuzda 25 tlye dolduruorlar cevabını aldık çünkü hiç ilk dolum için 150 tl çip kırdırmadan felan bahsetmedi.. Neyse şimdi benim merak ettiğim gittigidiyorda 81 tlye muadil toner gördüm ben eğer o toneri alırsam takıp kullanacağım peki o bittiğinde gene 80 liraya yenisini mi almam lazım yoksa 25 tlye doluyor mu ? 25 tl ye doluyor ise sanırım orijinal olmadığı için ömrü nasıl olur sizce? Tam bilgili değilim ve bu görevli yüzünden dilimiz yandı en ekonomik nasıl halledebilirim fikri olan varsa yardımcı olsun lütfen şimdiden teşekkürler.

brother hl-1111 makinam var. surekli teli temizle hatasi veriyor bunun bir cozumu var mi.
    3 defa saga sola cekiyorum ama kısa sure sonra yine ayni hatayi veriyor.

yanlislikla alinti yapmisim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcroses -- 13 Şubat 2016; 2:44:40 >

• brother hl-1111 makinam var. surekli teli temizle hatasi veriyor bunun bir cozumu var mi.
    3 defa saga sola cekiyorum ama kısa sure sonra yine ayni hatayi veriyor.
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.