Şimdi Ara

Toner dolumu ile ilgili herşey (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.207
Cevap
32
Favori
299.771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam iyi günler ben kayseriden Ertuğrul. bende hp 1018 yazıcı varda yazıcı kağıdı arkalı önlü yazdırırken ön yüzü basarken değilde arka yüzü basarken kağıdın
    ucuna leke bırakıyor bu neden olur acaba. ağzına kadar dolduruyorum ondan olabilir mi? bide ben manyetiği hiç silmem olduğı gibi takarım doldururken yaptıklarım bunlar.
    atık deposunu iyi temizlerim bana yardım ederseniz sevirim. kolay gelsin.
  • Mcraeconrad kullanıcısına yanıt
    Toner dolumu ancak profesyonel ellerde yapılmalıdır. Baskı kalitesi için her nekadar toner tozunun kalitesi ön planda olsada drum, manyetik, bıçak gibi diğer aksamlarında performansa katkısı oldukça fazladır. Bu parçaların durumu ancak bir toner dolum tesisinde yapılacak testlerle belirlenir ve gerekliyse değişimi yapılır. Toner dolumu hakkında daha detaylı bilgi bu siteden alınabilir.http://www.deltasarf.com/ Saygılarımla.
  • hp 301 kartuşa canon uyumlu mürekkep olur mu
  • üstat elinde samsung scx 3405 çip resetleme programı var mı ?
  • xerox 3040 ın atık haznesi nerededir.
    Nasıl söküp temizleyebilirim?
  • Arkadaşlar ben sınıf öğretmeniyim
    siyah beyaz tonerimi kendim dolduruyorum
    ve artık sınıfıma bir renkli yazıcı almam gerektiğini düşünüyorum a3 baskı olacak fakat mürekpli - lazer karar veremedim. Şu an brother 6710 modelini seçer gibiyim
    dolumunu kendim yapacağım sınıfta ara sıra dergi çıkarayım içinde çocukların resmi de olsun-çipli olmasın-ilk alım maliyeti esnek fiyatı çıkarabilirim fakat daha sonraki masrafları ekonomik olsun

bilgisi deneyimi olanlar lütfen fikir versinler.
    bu formda emeği geçen herkese yürekten teşekkür ederim
  • Bir Bakın İsterseniz Tonerde Herşey yarı Fiyatına

http://tonerleri.com/
  • Kablosuz , siyah beyaz bir lazer yazici bakiniyorum . HP P1102w ve Samsung ML-2165w gozume carpti, ancak o samsungun muadil tonerinin fiyati nedir oyle ya . neyse, listeden cikarttim. P1102w nun malzeme va baski kalitesi nasildir? Ayrica muadil toner kullanirken sorun cikartir mi ? ilk cihazi aldiktan sonra muadil toner ile kac baskiya kadar bakimsiz kullanabilirim ? Bu tip sorularin cevabini bulur isem bu urunu almak istiyorum. bu isle ugrasan yardimci olabilecek birileri olursa cok sevinirim .
  • quote:

Orijinalden alıntı: zengier

Kablosuz , siyah beyaz bir lazer yazici bakiniyorum . HP P1102w ve Samsung ML-2165w gozume carpti, ancak o samsungun muadil tonerinin fiyati nedir oyle ya . neyse, listeden cikarttim. P1102w nun malzeme va baski kalitesi nasildir? Ayrica muadil toner kullanirken sorun cikartir mi ? ilk cihazi aldiktan sonra muadil toner ile kac baskiya kadar bakimsiz kullanabilirim ? Bu tip sorularin cevabini bulur isem bu urunu almak istiyorum. bu isle ugrasan yardimci olabilecek birileri olursa cok sevinirim .

Hocam hp nin eski modellerinden birini kullaniyorum. Bu model yeni versiyonu. Eski modelleri çok kaliteliydi ve hala 2. el fiyatı sıfır fiyatıyla aynı hp 1018_hp 1020 serilerinin. Bendeki modelde muadil kullaniyorum ve memnunum ama bu modelin kalitesi nasıl bilemiyorum.
    Bu model için çipli bir model olduğu fakat doldurulabiliyor olduğu söyleniyor. Çip sadece uyarı veriyormuş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• İyi geceler . Samsung ML-2165 kullanıcısıyım . Kalite itibariyle iyi bir yazıcı . Demosunu yaklaşık 2000 3000 kadar kağıt çıkartarak bitirdim . (Zaten 2700-2800 tanesi silik ) . Malumum toner gerekti . 0 alamam oldukça pahalı . Doldurmak istedim bilgisayarcı sordum 1-2 tane biri 120 biri 110 gibi dedi . Çipi yenidir o yüzden pahalı dediler. 0'ı 160 lira Bimekste. Biraz pahalı gibi geldi 110-120 . Evde kendim doldurmak istemiyorum pek anlamam . 110-120 normal fiyat mıdır ? Ümraniye - İstanbulda daha ucuza yaptırabileceğim bi yer var mıdır ? Öneriniz var mıdır ? Yada içimizde mesleği bu olan arkadaş varsa yardımcı olabilir mi ? Teşekkürler .
  • quote:

Orijinalden alıntı: zengier

Kablosuz , siyah beyaz bir lazer yazici bakiniyorum . HP P1102w ve Samsung ML-2165w gozume carpti, ancak o samsungun muadil tonerinin fiyati nedir oyle ya . neyse, listeden cikarttim. P1102w nun malzeme va baski kalitesi nasildir? Ayrica muadil toner kullanirken sorun cikartir mi ? ilk cihazi aldiktan sonra muadil toner ile kac baskiya kadar bakimsiz kullanabilirim ? Bu tip sorularin cevabini bulur isem bu urunu almak istiyorum. bu isle ugrasan yardimci olabilecek birileri olursa cok sevinirim .

Bu sorulara cevap verilirse bende bu yazıcı almayı düşünüyorum. Samsung ML2165W ile bu model arasında kaldım.
  • samsung scx 4600 yazıcımın tonerini doldurttum..fakat çıktı aldığımda yaklaşık 2 cm aralıklarla siyah siyah çizgiler çıkıyor..ne yapmalıyım acaba..şimdiden teşekkürler
  • Arkadaşlar köy okulunda öğretmenim. Tonerli lazer yazıcı almak istiyorum. Toneri kolay dolan ve çipsiz. Tavsiyeleriniz nelerdir. Canon ve Brother markaları çipsiz dediler ama eski modelleri çipsizdi. Hala bu markalar çipsiz mi
  • bulutcuk kullanıcısına yanıt
    Hocam Canon emin değilim ama brother hala chipsiz. Brotherdan daha kolay dolum olan bulamazsınız zaten
  • arkadaslar, su makinenin tozunu nasil bulabilirim ne olarak bakmam lazim, yardimci olursaniz sevinirim.http://mobile.donanimha...m=99361759&p=1#99361759

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bende canon 731 toner var bunların nasıl doldurulacagı hakkında bilgisi olan varmı şimdiden teşekkürler
  • selam arkadaş brother yazıcı kullanıyorum mfc 7320 ve hl-1111 kullanıyorum tozumu kendim doldurmak istiyorum bütün tozlar aynımıdır. yoksa önereceğiniz toz varmıdır
  • hp 338 70 tl sıfırı
    doldurulması 30 tl
    malzeme vs alıp ugrasmama deger mi?
  • arkadaşlar ben bu dönem başında sınıfıma brother dcp-1511 yazıcı aldım.şuan toner az uyarısı veriyor.bir önceki sınıfımda kullandığım brother yazıcıma (modelini hatırlamıyorum) üzerindeki tuşları kullanarak reset çekip yaklaşık 700 sayfa kadar daha çıktı alabiliyordum.acaba dcp-1511 modelinde de reset çekme olayı var mıdır? varsa nasıldır?yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • mürekkepli kartuşları dolduran arkadaşlar cevap verirse sevinirim. Ben de hp22 renkli ve hp21 siyah kartuş kullanan yazıcı var. Bendeki sorun renkli kartuşları sadece 1 kere doldurabiliyorum. İlk orjinal aldığımda içinde az mürekkep oluyor pek dayanmıyor yaklaşık 30 sayfa çıkarıp bitiyor. Bittiğinde her bir renke 4 ml civarı mürekkep koyuyorum ve 3-4 kat fazla dayanıp 100 sayfa civarı renkli resim alabiliyorum. Ama onlar bitince kartuş tekrar mürekkep almıyor. en fazla 1 ml alıyor. İçindeki süngerler tek kullanımlık gibi. bir kere tam kapasite doldumu artık mürekkep kabul etmiyor. Siyahta öyle bir sorun yok. 10 defadan fazladır doldurmama rağmen hala 4 ml civarı mürekkep alabiliyor. Renkli kartuştan ise bir defa doldurduktan sonra üst kapağı kesiyorum, süngerleri yıkayıp tekrar takıyorum. üst kapağı hava almıyacak şekilde yapıştırıp bantladıktan sonra tekrar her bir sünger 4-5 ml mürekkep alıyor. İlk kartuşumda kapağı kırarak açtığım için tekrar yazdırıken baskı kalitesi epey düşmüştü. 3 ay önce değiştirmiştim. Dün ise 2. kartuşumu bıçağı ısıtıp dikatlice düz bir şekilde kesip işlemi yaptım. Şimdi orjinalden faksız baskı almaya devam ediyor. Benim sorum renkli kartuşlarda süngerlerin bu şekilde olması normal mi yoksa ben doldururken bir hata mı yapıyorum?

not: bu arada dün bu işlemi yaparken hp'ye iyi saydırdım. 3 yıl önce 35 tl civarına aldığım hp22 kartuşun içi resimdeki gibiydi. Ve ilk aldığımda 30 sayfadan çok daha fazla çıktı çıkarıyordu.

Şimdi hp bu kartuşları xl diye 90 küsür tl ye satmaya başlamış. 60 tl'ye hp22 diye sattıkları kartuş ise dışarıdan aynı gözüksede içeriden bölmelerle % 25 civarı küçültülmüş. Dolayısı ile hem ilk alırken hem kendimiz doldurduğumuzda daha az mürekkep alıyor Adamlar tüketiciyi nasıl yolacaklarını şaşırmış resmen. 1 parça fazladan sünger ve 2 ml mürekkep için fazladan 30 tl istiyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fire.Sword -- 12 Aralık 2014; 17:00:22 >

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.