Şimdi Ara

Uzman Çavuşlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 5 aylık askerliğim boyunca bu komutan dediğimiz insanları nasıl komutan yaptıklarına hatta nasıl insan diyebilebileceğimizi enine boyuna düşündüm.
    Bi sonuca ulaşamadım.
    Yahu bu kadar mı boş adamlar bu uzman çavuşlar.
    Sanki sokağa çıkmışlarda seçmişler bunları, hayattan hiç bir haberi olmayan, küfürden başka kelime bilmeyen, ellerinden hiçbir gelmeyen asalak gibi yaşayan varlıklar adeta.
    Kaç tane uzman çavuş gördüm, bi nebze normal davranışlar gösterenlerin sayısı 2'yi geçmedi.
    Bu kadar acizde olunmaz ama..İnsan acıyor bunların halini görünce. 5 ay komutanım demek zorunda kaldım bunlara..Yazık..

• size seçmeler gelmiş anlaşılan bizde en kıdemsiz uzman bile aramız çok iyidi.
    ayrıca onlar profesyonel ordunun askerleri
  • evet çok profesyoneller ama küfür konusunda, hakaret konusunda, askerleri şahsi işlerinde kullanma konusunda.. ama insanlık konusunda sınıfta kalırlar..
  • quote:

Orjinalden alıntı: süpürman

size seçmeler gelmiş anlaşılan bizde en kıdemsiz uzman bile aramız çok iyidi.

Aranız iyi olabilir, mesele o değil, adamların kültür ve bilgi seviyesi, dünyadan bihaber olmaları.
    Bu kadar boş-beleş adamlar olunmaz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: LSG

quote:

Orjinalden alıntı: süpürman

size seçmeler gelmiş anlaşılan bizde en kıdemsiz uzman bile aramız çok iyidi.

Aranız iyi olabilir, mesele o değil, adamların kültür ve bilgi seviyesi, dünyadan bihaber olmaları.
    Bu kadar boş-beleş adamlar olunmaz.

haklısın bişey diyememki devlet neredeyse kim olursa alıyor yılda3-4 dönem uzmanlık sınavı açılıyor. Komando birliklerinin profesyonelleşmesi rütbeli asker açığı oluşturdu TSK açığı kapatmak için neredeyse yoldan geçeni alacak. Şırnak ktm de uzman onbaşılar dağıtıma gelmişti sanki genral havasında dolaşıyolardı Bilmiyoki ikizce taburuna gidince kulede nöbet tutacakSınavlar daha seçici olmalı. Gerçekten bizdeki uzmanlar çok iyi insanlardı arkadaşlar hala görüşüyor demek size gerçekten seçmeler gelmiş .

• kufur edıyor koy kafayı a.q onların kendılerı bı pok sanıyorlar bende gıdıyorum 29 mayısta valla bana kufur ederlerse dırek gırerım ıster hapıs versınler koyarım kafayı
  • quote:

Orjinalden alıntı: LSG

5 aylık askerliğim boyunca bu komutan dediğimiz insanları nasıl komutan yaptıklarına hatta nasıl insan diyebilebileceğimizi enine boyuna düşündüm.
    Bi sonuca ulaşamadım.
    Yahu bu kadar mı boş adamlar bu uzman çavuşlar.
    Sanki sokağa çıkmışlarda seçmişler bunları, hayattan hiç bir haberi olmayan, küfürden başka kelime bilmeyen, ellerinden hiçbir iş gelmeyen asalak gibi yaşayan varlıklar adeta.
    Kaç tane uzman çavuş gördüm, bi nebze normal davranışlar gösterenlerin sayısı 2'yi geçmedi.
    Bu kadar acizde olunmaz ama..İnsan acıyor bunların halini görünce. 5 ay komutanım demek zorunda kaldım bunlara..Yazık..

Bizim bölükte uzmanlar dünya tatlısı insanlardı ama bu dediklerini bende birkaç seçmece astsubayıma yollamak istiyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.