Şimdi Ara

X-Men Origins: Wolverine inceleme videosu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
0
Favori
57.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Platform: PC, Playstation 3 ve Xbox 360

Ünlü çizgi roman serisi X-Men yeni vizyona giren filmiyle beraber oyunuyla da karşımızda. Bakalım genelde hayal kırıklığı yaratan film oyunlarına arasına yeni bir tane daha mı ekleniyor ?

Sistem Özellikleri

İşletim Sistemi: Windows XP (32bit)/Windows Vista (32/64bit)

İşlemci: Intel(R) Pentium (R) 4 3.0 GHz veya Intel (R) Core (TM) 2 E6300 ve AMD Athlon (TM) 64 3000+

Ram: 1 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 7800 GT 256 MB RAM veya daha iyisi, ATI Radeon X1800 256 MB RAM veya daha iyisi.

Boş Alan: 8GB disk alanı

• way bekledıgım gibi

eline sağlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SlimUltimate -- 17 Mayıs 2009; 22:48:23 >
  • yine cok ama cok gec gelen bir inceleme.....

Inceleme icin Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 17 Mayıs 2009; 22:51:27 >
  • Güzel inceleme. Teşekkürler.
  • Elinize saglik.Cok tesekkurler.
  • Assasin's Creedden sonra sarar mı acaba? Eğer o kadar iyiyse oynarım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Powermove

Assasin's Creedden sonra sarar mı acaba? Eğer o kadar iyiyse oynarım.

Ne ilgisi var anlamadım ?
  • Ben ps3 te demosunu oynadım oyunun acılıs vıdeosundakı grafıklerden oyun ıcıne gecınce ınsanda ınanılmaz hayal kırıklıgı yapıyor Oynanıs fena degıl ama grafıkler nextgene uygun degıl basıt kalmıs
  • Oyun gereksiz vahşet içeriyor
  • By_e ve yine süper bir inceleme eline sağlık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord De Seis -- 17 Mayıs 2009; 23:42:02 >
  • Grafikler idare eder. Fakat oynanış ve combolar mükemmel çok zekli bir oyun. Yaklaşık iki hafta önce bitirdim. Bitirdikten sonra tekrar bazı bölümlere girip oynadığım çok oldu. Bence bu oyun oynamaya değer.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Teacher

Oyun gereksiz vahşet içeriyor
    Nesi gereksiz Wolverine bu
  • Bencede oyun gereksiz vahşet içeriyor filiminde böyle sahnelerin olugunu sanmıyorum...
  • ben oyunu ps3 te bıtırdım cok zevklıydı gercekten herkese tasıye ederım...
  • grafikleri hiç beğenmedim
  • oynanabilirliğe az puan vermişsiniz
  • Yerinde bir puan olmuş.
  • Oyunu oynamadım ancak videodan gördüğüm kadarıyla oyunun hardcore pc oyuncularından ziyade k.o.n.s.o.l.c.u.l.a.r.a. hitap eden bir tarzı var. Garip garip hareketler, yumruk vs atınca garip ışık çakmaları, puan almalar, efektler filan bana fazla yapmacık geldi. Adamın vücut hareketlerinde de bir akıcılık ve yumuşaklık yok, fazla mekanik bir hareket tarzı var adamın...

Oyunun geneli sanki milleti türlü şekillerde kılıçtan geçirmeye dayanıyor gibi, hoplaya zıplaya acayip hareketler yapıp milleti deli gibi kılıçtan geçiriyoruz... Taktik ve plandan ziyade bol aksiyona önem veren bir oyun galiba...

edit: "k.o.n.s.o.l.c.u.l.a.r.a." hitap ediyor yazmıştım, k.o.n.s.o.l. kelimesinin üstü *** olarak çıkmış, k.o.n.s.o.l. demek yasak mı forumda?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi airea -- 18 Mayıs 2009; 13:15:54 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: airea

Oyunu oynamadım ancak videodan gördüğüm kadarıyla oyunun hardcore pc oyuncularından ziyade ****a hitap eden bir tarzı var. Garip garip hareketler, yumruk vs atınca garip ışık çakmaları, puan almalar, efektler filan bana fazla yapmacık geldi. Adamın vücut hareketlerinde de bir akıcılık ve yumuşaklık yok, fazla mekanik bir hareket tarzı var adamın...

Oyunun geneli sanki milleti türlü şekillerde kılıçtan geçirmeye dayanıyor gibi, hoplaya zıplaya acayip hareketler yapıp milleti deli gibi kılıçtan geçiriyoruz... Taktik ve plandan ziyade bol aksiyona önem veren bir oyun galiba...

Oyun zatem saf aksiyon diye geçiyor ne diye tatik olsun ki
    Video çok güzel olmuş

• quote:

Orjinalden alıntı: smd

quote:

Orjinalden alıntı: airea

Oyunu oynamadım ancak videodan gördüğüm kadarıyla oyunun hardcore pc oyuncularından ziyade ****a hitap eden bir tarzı var. Garip garip hareketler, yumruk vs atınca garip ışık çakmaları, puan almalar, efektler filan bana fazla yapmacık geldi. Adamın vücut hareketlerinde de bir akıcılık ve yumuşaklık yok, fazla mekanik bir hareket tarzı var adamın...

Oyun zatem saf aksiyon diye geçiyor ne diye tatik olsun ki
    Video çok güzel olmuş

Ben de taktik olsun demiyorum zaten... Saf aksiyon sevenlerin dışındaki kişilere hitap etmesinin güç olacağını belirtmek istedim...

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.