Şimdi Ara

NOKIA 5800 Donma SORUNU! YarDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
17.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar telfounumda donmalar oluyo ama kalıcı donmalar telfun pilini çıkarmadan kendine gelmiyor. Bazen siyah bazen beyaz ekran oluyor özellikle de telefon görüşmelerimden sonra. kapama tuşu çalışmaz, tuşlar işlemez oluyor. Bunun sebebi ciddi bir sorun mu yoksa normal bişey midir. özellikle 5800 kullanıcılarının deneyimlerini okumak isterim. Teşkkürler.

• kullandığın sürüm nedir ?
  • bir güncellemeyi dene. Olmaz ise servis yolu görünüyor. Yada *#7370# ile format atmayı dene. Kodu 12345
  • aynı sorun bendede var bazen farkına varmyorum görüşmeden sonra direk cebime koyduğum için sonra karşı taraf bilerek açmıyorum zannettiği için papaz oluyorum, bu teli iphone yi ile takas etmiştim bunu düzeltemdiğim için tekrar iphone alıcam. kaçkere güncelleme yaptım bilmiyorum bi değişiklik yok...

ayrıca servise verdim onlarda güncelleme yapmış yine tık yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi clubberh -- 17 Mayıs 2009; 13:05:49 >
  • 20.0.012 versiyonu. Güncellemeyi deneyecegm ama aklımda bi soru var. Acaba Hafıza kartında yüklü olan programlardan kaynaklanabilir mi garmin,torch,oyunlar falan?
  • bende de bu dediğin yeni sürümü attıktan sonra başladı,atmaz olaydım
  • abicim belki hafıza kartın dan olabilir sen birde arkadaslarin dedigi gibi versyon dene hafıza kartınada bak

Saygılar
  • şu telle sorunu bir ben yaşamadım ne iş anlamadım ha.
  • Zaten bu telefon cikmadan once herkes diyoru;

"Bu telefon efsane olacak"

Oldu da!

Ama! Amasi var iste.
  • quote:

Orjinalden alıntı: IRFUN4EVER

şu telle sorunu bir ben yaşamadım ne iş anlamadım ha.

nazar değdirmeyelim

bende varım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: anilozler

quote:

Orjinalden alıntı: IRFUN4EVER

şu telle sorunu bir ben yaşamadım ne iş anlamadım ha.

nazar değdirmeyelim

bende varım...

aman hocam nazar değmesin maşallah. Gerçi kullanmasını bilen, dilinden anlayan bir sıkıntı yaşamaz kolay kolay.
  • walla arkadaşlar MaşAllah diyelim o kadar sorun var diyolar ben şu ana kadar kasasında çok hafif bi boşluk var onun haricinde ne donanımsal ne yazılımla ilgili hiç bi sorun yaşamadım.. ayrıca ürünü de hepsiburada dan aldım...
  • bendede oluyor ve son formata ttırdım son sürümü kullanıyorum yinede çok nadir oluyor. bu nokianın işletim sisteminde var tıpkı windowsun donma sorunu gibi normal birşey.....
  • şu donma olayına çözüm bulabilen yok mu? Ben bu telefonu geçen hafta aldım ve alır almaz v40 yükledim, şimdi konuşmam bittiğinde donup kalıyor. Zaman zamanda çağrıya cevap verdiğimde karşı taraf beni duyamıyor bende onu duyamıyorum. Acaba versiyon yükseltirken kullanığım produckt kodundan mı kaynaklanıyordur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: suatgur

şu donma olayına çözüm bulabilen yok mu? Ben bu telefonu geçen hafta aldım ve alır almaz v40 yükledim, şimdi konuşmam bittiğinde donup kalıyor. Zaman zamanda çağrıya cevap verdiğimde karşı taraf beni duyamıyor bende onu duyamıyorum. Acaba versiyon yükseltirken kullanığım produckt kodundan mı kaynaklanıyordur?

Donma olayı bende de 1 defa oldu çözümü ne acaba?Gerçi güncelleme de yapmadım daha ama ?
  • Bu hafıza kartına hardformat nasıl atılıyor diğer başlıklardada okudum işe yarıyorsa bende yapayım. Faydasını gören var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: facelesstr

Bu hafıza kartına hardformat nasıl atılıyor diğer başlıklardada okudum işe yarıyorsa bende yapayım. Faydasını gören var mı?
    Yeşil Tuş + Kırmızı Tuş + Kamera Tuşu + Açma/Kapama tuşuna PIN kodunu sorana kadar basılı tut. rehberın yok olacak onun yedegını al en azından
  • quote:

Orijinalden alıntı: cizbudak

quote:

Orijinalden alıntı: facelesstr

Bu hafıza kartına hardformat nasıl atılıyor diğer başlıklardada okudum işe yarıyorsa bende yapayım. Faydasını gören var mı?
    Yeşil Tuş + Kırmızı Tuş + Kamera Tuşu + Açma/Kapama tuşuna PIN kodunu sorana kadar basılı tut. rehberın yok olacak onun yedegını al en azından

Bu bildiğim kadarıyla telefona format atıyor hafıza kartını nasıl formatlıyorz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi facelesstr -- 2 Mart 2010; 18:37:22 >
  • Hazıfa kartını çıkarıp bilgisayarda tam biçimlendir Fat32 formatında , cihaza da ayrıca format çekersin
    *#7370# tuşlayarak hard format çekersin , sonra da kapatıp hafıza kartını takarsın , hatta sim ve hafıza
    kartı takılıyken bir daha format çek zarar gelmez....
  • temaları kaldır,orjinal tema kullan
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.