DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Arkadaşı kapak edicek laflar
31
Cevap
1
Favori
20.637
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Arkadaşı kapak edicek laflar
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      530 Mesaj
      14 Mayıs 2009 17:05:27
      Çok uzun süredir tanıştığım bi arkadaşım var. Yaklaşık 9 yıldır tanışıyoruz. Yani 1. sınıftan beri. Sürekli birbirimizde kalıyorduk son 4 yıldır, gecemiz gündüzümüz 4 yıldır bir geçiyordu. Ama yeni arkadaşlarını tercih etti ve artık bizimle takılmamaya başladı. Kısacası satış yaptı, 1 kerelik iş değil bu, onları tercih ettiğini söyledi. Msn de nick olarak vs. kullanabileceğim söz varmı bildiğiniz ? İyi bir dersi haketti de.

İşin kötüsü hala ona kızamıyorum/kızamıyoruz.

• Binbaşı
      1197 Mesaj
      14 Mayıs 2009 17:10:52
      ''Adı anıldığında işte dostum dedim , adım anıldığında tanımam dedi'' sırf kapak olsun diye yazma utansın.
      Benimde tanıdığım böyle biri var

The wind whistles down the cold dark street tonight.
    • Yarbay
      3289 Mesaj
      14 Mayıs 2009 17:11:22
      Bizi satanı biz beleşe veririz.

Made in Apachi

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      14 Mayıs 2009 17:13:17
      Kayseri bir arkadaşımın msnindeki adamın niki''Hayat fani ölüm ani bir kere versen nolur yani''

TEYZE MADRiD!
    • Yarbay
      8787 Mesaj
      14 Mayıs 2009 17:14:46

quote:

Orjinalden alıntı: MrGoLd

Kayseri bir arkadaşımın msnindeki adamın niki''Hayat fani ölüm ani bir kere versen nolur yani''

Konuyla bağlantısı nedir?

• Yüzbaşı
      865 Mesaj
      14 Mayıs 2009 17:17:01
      böyle laf dokundurmakla felan olacak iş değil.hiç kimse bulunmaz hint kumaşı değil.seninle konusacak die bi kaide de yok. o senden-sizden bıktıysa sende onunla görüşme olsun bitsin.

14 Mayıs 2009 17:19:34
      Laf Koymak İşe Yaramaz. Hiçbirşey Yazma. Umrunuzda Bile Olmadığını Düşünsün. Bu Ona Yeter

--DH Kütahyalılar Grubu--
      --- Lenovo Y550P --- LG 42LE5500 LED Tv - Vestel 40PF8230 LED Tv 2009 Citroën C4 1.6 Sx
      DH 2006 Üyesi
    • Yüzbaşı
      530 Mesaj
      14 Mayıs 2009 17:20:15

quote:

Orjinalden alıntı: mercan2021

böyle laf dokundurmakla felan olacak iş değil.hiç kimse bulunmaz hint kumaşı değil.seninle konusacak die bi kaide de yok. o senden-sizden bıktıysa sende onunla görüşme olsun bitsin.

Arkadaş lafı bize biraz uymuyordu aslında, 3 kişiyiz biz. Teki böyle çıktı işte.. Resmen kardeş gibiydik, direk değişti çocuk.

14 Mayıs 2009 17:22:01
      Düşman kelimesinin anlamını arkadaşlık sıfatı taşıyanlardan öğrendim.

Not:Sago dinlemem.

Triple H - Start Game - HHH
    • Binbaşı
      1237 Mesaj
      14 Mayıs 2009 17:30:28
      Bildiğim kadarı ile sende Sago dinliyorsun hocam, o yüzden Sago'nun sözlerini önermeye gerek yok.

(:

• Yüzbaşı
      746 Mesaj
      14 Mayıs 2009 17:33:50
      açacaksın yenerden "dostum yok" şarkısını sonra durduracaksın media playerı dursun bi köşede

msnde de açacaksın ne dinliyorum olayını. en güzel şarkı isimleri ile laf sokuyorum ben sevmediğim insanlara

• Yarbay
      6750 Mesaj
      14 Mayıs 2009 17:35:09
      3 kuruşluk insana 5 kuruşluk değer verirsen, gün gelir aradaki 2 kuruşluk farka seni satar

Donunu düşüren kahraman olamaz
    • Binbaşı
      1061 Mesaj
      14 Mayıs 2009 17:36:31
      Arkadaşım seni çok iyi anlıyorum aynı durum 9. sınıfta bizede oldu. Hatta bana oldu diyebilirim. En yakın arkadaşımdı ama yeni arkadaşlarını tercih etti küpeli , gitarlı , parası olan zengin çocuklara tercih edildik.

Biz kendimizi bozmadık daha da yakınlaştık ama şuan bizimle vakit geçirmek istiyor çok değil 2 yıl sonra eskisi gibi olacağımızı sandı arkadaş. Ama biz eskisi gibi değiliz artık. (lise3)

2006'lıyıg...(üyelik)
    • Binbaşı
      1430 Mesaj
      14 Mayıs 2009 17:45:48

quote:

Orjinalden alıntı: MeLanKoLia*

''Adı anıldığında işte dostum dedim , adım anıldığında tanımam dedi'' sırf kapak olsun diye yazma utansın.
      Benimde tanıdığım böyle biri var

cuk oturmuş laf

Sago kaf kef

• Binbaşı
      1042 Mesaj
      14 Mayıs 2009 17:49:13

quote:

Orjinalden alıntı: QuickPlay

Bizi satanı biz beleşe veririz.

Made in Apachi

• Yüzbaşı
      393 Mesaj
      14 Mayıs 2009 17:54:04

quote:

Orjinalden alıntı: MrGoLd

Hayat fani ölüm ani bir kere versen nolur yani''

süpermiş

• Yarbay
      2869 Mesaj
      14 Mayıs 2009 17:59:55
      Sagopa - Maskeli Balo

Nesine göre ki kiymetin degeri, yüregin çömelir egilir boynun, degeri biçilir kenara atilir, kiymetin de çikari varsa çikari yerinde dilenir, her duada tanri bin azarladi, ve bendim her nazarda pay kapandim zarlarim düsesti, esti madem bu matem bedeldi tanri her dem, bu deprem çökertti onca yonca bunca yikici darbe harbe motive etti gözümün önüne serdi derdi ferdi çikarin alevi sardi vardi her temelde tek emel. Yalanci dostu aldi karayel ardina ve herkes maske takmis, surati sarkmis, yüzünü asmis, kaçta kurtul balonun kahramani seytan, bulamacin içindeki tüm rhymelar isyanda. Ve degerin degeri kalmamis, ve her yarista çikarin adimi önde, adimi koyarim, adimi saklarim derinde. Adimiz hangi kelime, animiz nerede hangi cehennemde yaniyor? Yanimiz hep mi bostu? Kanimiz kardes de oldu neyse.

Yanima aldim kendimi ve yürüdüm ince çizgisinde yolumun ortalikta görünen herkesin adi yabanci, herkes kendi maskesiyle dolasir oldu yanibasimda, tanimaz oldum yüzleri ve keskelerle avunur oldum. Düslerimde gördügüm yüzüm benim mi? düsünür oldum, onca maske gözümün içine bakiyor sorgularcasina, ve burasi hep yabanci, hep yalanci doldu, çikmak istiyorum artik disari, birakin gideyim kendimi alip.

Yaratan beni dünya arenasina soktugunda tektim, her nefesi soludugumda hep Yektim bu ücralarda ben beni mi kaybettim, ve düsman kelimesinin anlamini arkadas sifatini tasiyanlardan ögrendim. Insan, insanligin hocasi durumunda eli masali. Hergün baska derslerde karsimda bambaska bir hoca abide, her sinavda farkli notlar almanin piskolojisine adim attigimda sanirim ilk okuldaydim, yani çocuktum, yola çikmis yeni yolcuydum, ben bu yolda çok mola verdim, muhabbete daldim, yolumu uzattim. Çok sima tanidim, ima aldim yüzleri aklima kazidim, adi anildiginda iste dostum dedim, adim anildiginda tanimam dedi takti maskesini yüzünü çevirdi ve sildi kalici tüm izleri, geri getiremedi zaman eskide kalan ani defterimi, her sayfada düstü maskesi. Simdilerde gözümün içine bakan herkes çikar pesinde takma ifadeler ardina gizlenmis tüm fesatlar, hesaplar egoist sevgilerinde sakli rüyalarinin sayilarini maskelerde gizlenmis tüm yüz hatlari. Bir zaman selamladi bu adami ve adam unutmadi.

Yanima aldim kendimi ve yürüdüm ince çizgisinde yolumun ortalikta görünen herkesin adi yabanci, herkes kendi maskesiyle dolasir oldu yanibasimda, tanimaz oldum yüzleri ve keskelerle avunur oldum. Düslerimde gördügüm yüzüm benim mi? düsünür oldum, onca maske gözümün içine bakiyor sorgularcasina, ve burasi hep yabanci, hep yalanci doldu, çikmak istiyorum artik disari, birakin gideyim kendimi alip.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metinyurdaer -- 14 Mayıs 2009; 18:03:30 >

• Yarbay
      8622 Mesaj
      14 Mayıs 2009 18:01:11
      Tarlada cesedimi bulmuşlar su yerine şarapla yıkamışlar mezarımın taşına fatiha yerine esrarlı gözler yazmışlar....!!!!!

İzmir Apaçi Team.

• Yarbay
      2862 Mesaj
      14 Mayıs 2009 18:03:28
      BENİ SATANI BEN BELEŞE VERİRİM

♥Ŧєηєявαнçє'm♥

Bazen Diyorlar Ki Bana; Ne Verdi FENER Sana ?
      Böyle Tutulacağına Hayatına Baksana.
      Bilmiyorlar ki Çekilmez Hayat Sen Olmayınca.
      Önce ALLAH'ım Sonra Sensin KANARYA !!

14 Mayıs 2009 18:05:30
      Bence şunu yaz.

Anan da satardı sonra sen oldun

• Yüzbaşı
      746 Mesaj
      14 Mayıs 2009 18:09:24
      kardeş olarak gördüğün arkadaşına bu lafları yakıştırıyorsan o senin bileceğin iş.

yakıştırıyorsan demek ki seninde arkadaşlığında var birşeyler...

• Binbaşı
      1170 Mesaj
      14 Mayıs 2009 18:13:01

quote:

Orjinalden alıntı: BaDRuLe

açacaksın yenerden "dostum yok" şarkısını sonra durduracaksın media playerı dursun bi köşede

msnde de açacaksın ne dinliyorum olayını. en güzel şarkı isimleri ile laf sokuyorum ben sevmediğim insanlara

İkiiiii Sıfır Sıfır Yediiiiiiiiiii

Giydikçe uzar abiiiiii diyen tezgahtar, uzadıkça şekil alır ablaaa diyen kuaför, unut o kızı sana daha iyileri layık kankaaa diyen arkadaşların. Bunların hepsi aynı örgütün mensubudur..
      Can`
    • Yüzbaşı
      530 Mesaj
      14 Mayıs 2009 18:24:28

quote:

Orjinalden alıntı: ImDeli_16

kardeş olarak gördüğün arkadaşına bu lafları yakıştırıyorsan o senin bileceğin iş.

yakıştırıyorsan demek ki seninde arkadaşlığında var birşeyler...

Bunları yazmadım zaten..

Adı anıldığında işte.................... bunu yazdım sadece.

• Binbaşı
      1550 Mesaj
      14 Mayıs 2009 18:45:12

quote:

Orjinalden alıntı: Emre654

Arkadaşım seni çok iyi anlıyorum aynı durum 9. sınıfta bizede oldu. Hatta bana oldu diyebilirim. En yakın arkadaşımdı ama yeni arkadaşlarını tercih etti küpeli , gitarlı , parası olan zengin çocuklara tercih edildik.

Biz kendimizi bozmadık daha da yakınlaştık ama şuan bizimle vakit geçirmek istiyor çok değil 2 yıl sonra eskisi gibi olacağımızı sandı arkadaş. Ama biz eskisi gibi değiliz artık. (lise3)

aynen benim arkadaşta satmıştı beni 6 ay sonra süpürgem oldu

• Çavuş
      76 Mesaj
      07 Mayıs 2014 21:44:53
      biz mamaklıyız kardaş

07 Mayıs 2014 22:00:31
      Yeminle son mesaja kadar 2009 u anlamadım .

So much... So much happened here... And ... So much is about to...
    • Yarbay
      2498 Mesaj
      07 Mayıs 2014 22:06:31
      quote:

Orijinalden alıntı: Moxee

biz mamaklıyız kardaş

Asırlık konuyu hortlatmışınız. Adam msn ye yazacam demiş artık yazacak Msn de kalmadı

Soruyorlar bana, mutlumusun, onca mutsuzun içinde mutluyum demek bir aldatmaca olmaz mı.
    • Teğmen
      235 Mesaj
      07 Mayıs 2014 22:08:17
      google da ''arkadaşlara kapak laflar diye aratmış heralde''

''Kişinin karakteri eline kuvvet geçince belli olur''
    • Onbaşı
      28 Mesaj
      07 Mayıs 2014 22:10:18
      Bir şey yazmakla,kinayeli konuşmakla olacak iş değil bence bu.Sende yüz verme,o size ne yapıyorsa aynısını ona yapın,eğer gerçekten size değer veriyorsa geri gelir,gelmezse zaten hiç senin olmamıştır :(

• Teğmen
      136 Mesaj
      07 Mayıs 2014 22:10:31
      quote:

Orijinalden alıntı: Halleluja

Tarlada cesedimi bulmuşlar su yerine şarapla yıkamışlar mezarımın taşına fatiha yerine esrarlı gözler yazmışlar....!!!!!

İzmir Apaçi Team.

Yazdım bir kenara

Ben seni bi bayrak gibi yaktım çünkü baban eski bi jakoben
    • Yüzbaşı
      416 Mesaj
      07 Mayıs 2014 22:11:52
      dat hort

• Yarbay
      2266 Mesaj
      07 Mayıs 2014 22:13:35
      Bu laflar bayır aşağı sana girsin dinozor da

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Arkadaşı kapak edicek laflar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.