Şimdi Ara

Sistem tavsiyesi 2.1 ya da 2.0 (DİVOOM-ALTEC-MİCROLAB)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar yeni bir sistem almaya karar verdim ve bu ürünleri buldum siz hangisini önerirsiniz daha çok müzik ve film için.
    Ayrıca sesi açınca bozulmayan bir sistem istiyorum.Birde bulamadıklarım internet sitelerinde bunlar henüz gelmedi mi acaba Türkiye'ye bilgisi olanlar yazabilir mi.
    Önerilerinizi bekliyorum.

___________________________________________________________________________________________________________________
    Divoom (Gold Master) Xforce-5 http://www.divoom.com/X5.htm

__________________________________________________________________________________________________________________

Altec Lansing FX4021 http://www.hepsiburada.com/altec-lansing-fx4021-uzaktan-kumandali-21-speaker/productDetails.aspx?categoryid=256&productid=bd49149

___________________________________________________________________________________________________________________

Bulamadıklarım:

Microlab Pro3 http://www.microlab.cn/product/speakers/2.0%20SERIES/PRO%203.htm

Microlab Solo7c kumandalı olan model http://www.microlab.cn/product/speakers/2.0%20SERIES/SOLO-7c.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat1985 -- 14 Mayıs 2009; 0:42:44 >

• Ses açtıkça bozulmayan set yoktur, çeşitli nedenlerden dolayı (ses kartı, mp3 kalitesizliği vb.) her sette son sese doğru bozulma olur. Benim önerim Solo 7'yi dinlemeniz şeklinde olur. Bahsettiğiniz kumandalı Solo 7 Türkiye'ye ithal edilmediği için satılmıyor. Pro 1 de aynı şekilde, artık getirilmiyor, poiyasada sıfırı yok.
  • quote:

Orjinalden alıntı: paramparca

Ses açtıkça bozulmayan set yoktur, çeşitli nedenlerden dolayı (ses kartı, mp3 kalitesizliği vb.) her sette son sese doğru bozulma olur. Benim önerim Solo 7'yi dinlemeniz şeklinde olur. Bahsettiğiniz kumandalı Solo 7 Türkiye'ye ithal edilmediği için satılmıyor. Pro 1 de aynı şekilde, artık getirilmiyor, poiyasada sıfırı yok.

Tamamen bozulmayan demimde az bozulan diyim o zaman.Bazı setle var sesi açınca ne olduğu anlaşılmayan sesler veriyor.Solo7c için beklesem nasıl olurki acaba gelme ihtimali var mıdır?BU arada bunları dinleme şansım yok ben Afyon'dayım burada öyle arasdığınızı bulacağınız mağazalar yok aslında buradakilire mağazada denmez ya neyse.
  • x-force 5 ı ben kullandım 20 cm sw var ama bassları pek ıyı değil , suan solo7 dınledığım ıcın kıyaslarsam solo7 ıle ses olarakda ıyı değil hatta berbat

altec ı bı mağazada dınledım hosuma gıtmedı

solo7 yı suanda kullanıyorum saten , cokmu ıyı hayır ama fıyat performans urunu parasını hakedıyo kesınlıkle alınabılır , sesde bozulma yaparmı ? yapar ama cok abanmadıkca yapmaz baslarını cok acarsan yuksek seste tweeter lar dıstırtıon a gırıyor uzaktan dınlerken fark edemıyosun o yuzden dıkkatlı olmak lazım

pro3 hıc dınlemedım

mıcrolab ın urunlerı guzel oluyor fıyatlarıda fena değil , dengelı ses verır marka olrak mıcrolab ı tavsıye edebılırım
  • 7c gelmez, zaten Solo serisi yanlış hatırlamıyorsam 2007 yılında çıkan bir seri. Bu saatten sonra beklemek boşuna. Söylediğiniz sistemler içinde en iyisi Solo 7'dir. Hemen hemen her tür müziğe uyabilen bir yapısı var. Ama eğer bütçeyi biraz daha arttırabilirim derseniz başka sistemler de tavsiye edilebilir.
  • Yorumlar için teşekkürler.
  • microlab fc530 almayı düşünüyorum,kumandası var mı sesi nasıldır?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.