Şimdi Ara

USBden DivX Gösteren Sistemler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Forumu baya bi dolaştım ancak USB den özellikle DivX oynatan veya oynatabildiğini söyleyen bir konuya rastlayamadım. Bu nedenlede bu mesajı yazıyorum.

Bir ev sinema sistemi almak istiyorum. Şu an Laptopumu 42" LCD ye bağladım ve laptoğu DVDPlayer gibi kullanıyorum, ancak laptopu çıkartıp yerine laptop kadar işimi görecek bir sinema sistemi almak istiyorum.

Ancak en çok isteidğim özellik USB den DivX çalması. CD yaz izle yaz izle değilde, USB koy izle yapmak istiyorum.

Forumdaki bazı modelleri inceledim özellikle Samsung HT-TX715 için bazı arkadaşlar 500GB Hdd taktım izliyorum dedi. Gitim bizzat test ettim cihazı 4 GB USB bellekten yukarsını desteklemediğini gördüm.

Şimdi arkadaşlar 1.000 1.500 TL bütçe ayırdım bu işe, bana önereceğiniz bir sinema sistemi var mıdır?

Not: 1- SONY 860 660 830 modellerinde USB den DivX çalma yok Bizzat test ettim.

Şimdiden teşekkürler...
    Saygılar...

• sizin yapmanız gerek şu madem media da sıkıntı çekmek istemiyosunuz yani istediğiniz dısc formatını sıkıntı çekmek istemiyosunuz ozaman compakt sistemlerden uzak duracaksınız yapmanız gereken şu

ayırdığınız bütçeye çok güzel bir 5.1 avr alabilirsiniz modelleri vereyim

http://www.sony.com.tr/product/hcs-cinema-surround-kit

bu link teki 2.3.4.5.6. modellere bakın bunlar sadece ses sitemidir kompakt sistemlere göre en başarışı farkı dışardan opsiyonel olarak dıgıtal ve analog şeklinde bir çok cihaz bağlana bilmesidir örn"hdmı 1080p 3giriş 1çıkış"

gelelim player e usb den sorunsuz dvix izlenmesi açısından ve görüntü ses olarak genelde memnun kalındığını gördüğüm bir kaç player var lg 392-482 philips 5990- 3380-3390 bulabilirseniz samsung 1080pk

böylelikle ses sitemi açısından bağlanabilinirlikte sıkıntı çekmiyecek media da da format sıkıntınız olmıyacak ve copmakt sisteme göre daha çok avantaj....ancak cihazları denemeden test etmeden almayın derim özellikle playerleri iyice test ettikten sonra karar verin ses sistemlerinde bir sıkıntınızın olcağını pek sanmıyorum

• Tekrar Merhaba

Bütçeyi 2.000 TL ye çıkardım ve Sony STR DA1200SE anfi
    Jacob Hoparlör seti ve Onykno DVD Player aldım toplamda kampanya dahil 2.000 TL nakit paraya aldım.

Sanırım en iyisini yaptım gibi :)

Not: Marka isimlerinde harf hatası yapmış olabilirim.
  • hayırlı olsun güle güle kullanın...

str da1200es amfi bildiğim kadarı ile hdmı üstünden sadece görüntüyü veriyo ses vermiyo? bilip aldıysanız sorun yok bilmiyosanız sizin için sorun olmasın?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.