Şimdi Ara

X MEN WOLVERİNE LEVEL 11'DE KALDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
6.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar oyunda level 11 de bir tapınakta takılı kaldım 3 tane heykel var düzeneği çalıştırıp onları ileri getiriyorsun sonra kucaklarından taş tabletler açılıyor işte orada kaldım dün biraz uğraştım belki basittir ama ben bir türlü geçmeyi beceremedim ne yapmamız gerekiyor bir fikri ola varmıdır acaba?
    Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler

• oyun nasil dostum?bitsin diyemi oyunuyorsun yoksa surukleyici mi?
  • o taş tabletlerden atlayıp karşıya geçiyosun.
  • şu devasa robotla kapışıyorum sanırım son level bu olsa gerek
  • yaaa tööbee tööbe bişe derddimde şimdi
  • adoni

O heykellerden 3 adet var onların yanlarına git ve hepsinin önlerindeki tahtaları kır. Onların önlerinde bi tahta var onları kırdıktan sonra ceviriyorsun ve 3'üde açılmış oluyor sonra atlıya atlıya geçiyorsun karşı tarafa.

husmenus

Hayır son boss o değil. Ondan sonra 3 adet daha geliyor.
  • Barbarım söle çekinme kardeşim
    ScRyedd hocam 2. heykele sıçrıyorum ama 3.heykele kadar bir türlü yetişemedim deli oldum yaf
  • İzledim ama emin olamadım.

• quote:

Orjinalden alıntı: bluet

oyun nasil dostum?bitsin diyemi oyunuyorsun yoksa surukleyici mi?

Valla ne yalan söyleyim beni baya sardı sürükleyici geldi bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adoni -- 12 Mayıs 2009; 12:43:34 >
  • arkadaşım o heykellerde şunu yap
    önce dedikleri gibi ikisinin önünde tahtalar var birinin tahtasını direk kır
    en sondaki heykelin önğndeki tahtalar yüksek onun için orda en uçta bir yere çık orda bir blok var onu tekmeleyerek aşağı it ve çekerek 3.heykelin sol tarafına getir duvara daya üstüne çık ordan tekrar bi yere atlayacaksın ve o tahtalarıda kıracaksın
    sonra çarka gel çevir kalkanlar indiğinde atlamaya başla fakat beklemeden atla ve önce tek çarpıya bas atlama anında sonra havada iken 2 kez çarpıya bas ki hızlı takla atarak diğer platformlara atlayasın beklersen olmuyor 10 saniyede geçeceksin
  • quote:

Orjinalden alıntı: narutoninja

arkadaşım o heykellerde şunu yap
    en sondaki heykelin önğndeki tahtalar yüksek onun için orda en uçta bir yere çık orda bir blok var onu tekmeleyerek aşağı it ve çekerek 3.heykelin sol tarafına getir duvara daya üstüne çık ordan tekrar bi yere atlayacaksın ve o tahtalarıda kıracaksın
    sonra çarka gel çevir kalkanlar indiğinde atlamaya başla fakat beklemeden atla ve önce tek çarpıya bas atlama anında sonra havada iken 2 kez çarpıya bas ki hızlı takla atarak diğer platformlara atlayasın beklersen olmuyor 10 saniyede geçeceksin

Hocam dediklerini yaptım dün gece tahtaları kırdı 2. heykele geldim ama 3. heykele geçemedim bir türlü saat gece 2 idi belkide ondan belkide beceremedim...

• koskoca adam level11 de kalmış ,uğraştığı şeye bak
  • quote:

Orjinalden alıntı: adoni

quote:

Orjinalden alıntı: narutoninja

arkadaşım o heykellerde şunu yap

Hocam dediklerini yaptım dün gece tahtaları kırdı 2. heykele geldim ama 3. heykele geçemedim bir türlü saat gece 2 idi belkide ondan belkide beceremedim...

dediğimi yap kardeşim sen hızlıca önce atlarken bri kez çarpı sonra havada 2 kez çarpı ve tam zamanında oraya varacaksın hatta zaman bile kalıyor heykeller kapanmıyor bazen bir yerde fazla takılınca makinayı kapatmak lazım oyundna soğumamak namına

• quote:

Orjinalden alıntı: demirarca

koskoca adam level11 de kalmış ,uğraştığı şeye bak

Napalım Gökayım sardım oyuna gönder bir gh deneyelimÇok merak ediyorum cidden.

narutoninja teşekkür ederim ilgin için ilk fırsatta deneyeceğim dediklerini ama şehir dışındayım pazara ancak bakabilirim...
  • olmaz hemen bak gece 12 ye kadar halletmen lazım
  • Keşke halledebilsem şuan şehir dışındayım
  • quote:

Orjinalden alıntı: adoni

quote:

Orjinalden alıntı: demirarca

koskoca adam level11 de kalmış ,uğraştığı şeye bak

Napalım Gökayım sardım oyuna gönder bir gh deneyelimÇok merak ediyorum cidden.

narutoninja teşekkür ederim ilgin için ilk fırsatta deneyeceğim dediklerini ama şehir dışındayım pazara ancak bakabilirim...

YAAA OGGLUM BAGLAMA DEGİL O GİTAR GİTAR ABİCİM GİTAAR

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.