Şimdi Ara

ses sistemi eğitimi ve tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yahu arkadaşlar kaç gündür yazayım diye düşünüyordum şimdiye nasip oldu. benim ricam ve sıkıntım ses sistemlerinin bağlantısı hususunda. bir bilen ya da bilenler yardımcı olsa, şöyle resimli bir şekilde şöyle diplemesine anlatsa ne nedir, nasıl bağlanır. yanlız şunu da belirteyim bu konuda çok kara cahilim desem yeridir. merak var ama öğrenmek için fırsat olmadı. benim en temel sorunum şu. yeni bir lcd ve western hdmı media player almayı düşünüyorum. ikisini de alınca mutlaka iyi bir ses sistemi de kurmak gerek. bu konuda neler tavsiye edersiniz. nasıl bir sistem almalıyım, ve benim için çok önemli nasıl yapılır şu bağlantı. eminim benim gibi bu konuda eksikliği olan arkadaşlar vardır. onlara da yarar en azından.

• ana kalıplarıyla anlatmak gerekirse;

x lcd tv alınır heralde hdmı 3giriş 1çıkış olur
    playerinizdede hdmı çıkış var
    settede de hdmı 3giriş 1çıkış olur "bu 7.1 de olabilir 5.1 de"....

siz lcd tv nizi alın playerinizide zaten kafanızda belirlemişsiniz set önerisi çok gelecektir merak etmeyin ancak şu da var ii öneriler ve bilgilenmek istiyorsanız önce real olarak bütçe belirtmelisiniz sanal olarak pek ciddi tavsiyeler alamazsınız dediğim gibi önce lcd ve playeri halldedin gerisini elimizden geldiğince yardımcı oluruz

• anladım, bütçe olarak hepsini bir arada alacağım için uygun bir sistem kurmam gerek. 2500 civarlarında lcd, 300 wd. zaten epey bir sallar beni. fiyat performans açısından uygun olmalı benim için., malum apartmanlarda yaşıyoruz. çok da fazla insanları rahatsiz etmeden, doyurucu bir sistem kurmalıyım diyorum. sanırım 400-500 lira çıkartabilirim. yanlız wd nin dts çözme sorunu varmış okuduğum kadarıyla. ona göre bir sistem almam gerek. yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür.
  • playerinizin dts çözme gibi bir sorumluluğu yok! dıgıtal bağlantı ile alacağınız sistemde dts olsun o çözer genelde data sesler sette çözdürülür playerlerde olmasada olur sette olsun yeter birde dıgıtal bağlantı şartıyla tabiki
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.