Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (208. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
19.997
Cevap
782
Favori
1.599.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • admin ve yorumu okuyan arkadaşlarım bu filmin ismini bulursanız çok makbule geçer şimdiden teşekkür ediyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: robbenturk

yıllar önce izlediğim bir film vardı
    bir adaya giden bilim adamları, roswell otopsisi filmi bulurlar. ayrıca adada yalnız yaşayan ve uzaylılardan haberi olan bir adam da vardır. sonra adaya uzaylı yaratıklar gelir ve bilim adamlarını öldürmeye başlarlar.

hatta filmden bir diyaloğu ve bu diyaloğu takip eden sahneyi çok net hatırlıyorum. adadaki yaşlı adam, bilim adamına plağa benzeyen bir görüntü kaydı verir. bilim adamı da gülerek "erotik film mi izleyeceğiz" der. sonra kaydı izlerler, siyah beyaz bir görüntü, kafese kapatılmış bir yaratık, onun eşine otopsi yapıyorlar, yaratık dayanamıyor, kafesi parçalayarak çıkıyor ve otopsi yapan tüm doktorları öldürüyor.
    bunlar kaydı izlerken uzaylı yaratık onların kaydı izlediği yere geliyor, sonra bundan kaçmaya çalışıyorlar.

• Mrb arkdaşlar filmde dede torununa bi efsane anlatıyordu bu efsane bir köpek di. film başlarken normal sonradan çizgi film di.Bu köpek, kurt olmak istiyordu yardımcı olursanız sevinirim...
    Bir Köpek efsanesi felan idi !!!
  • arkadaşlar trt 2 de yıllar önce (tam hatırlamıyorum 6-7 yıl olabilir) bi film çıkmıştı. orta çağı anlatıyordu. filmin sadece sonunu hatırlıyorum ama söylersem spoilere girer diye korkuyorum. filmin sonunda adama tanrıya inanıyor musun diye soruyorlardı ve adam "tanrı öldü" diye bağırıyordu ve sonra öldürüyorlardı.var mı bu filmi bilen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bellaswan

Arkadaşlar ben küçükken bir film izlemiştim. Sadece birkaç yerini hatırlıyorum. Bir dinazorla bir kelebek savaşıyordu bundan eminim kelebek elektrik verek dinazorla savaşıyordu. Yanlış hatırlamıyorsam anne kelebek ölmüş savaşı yumurtadan yeni çıkan bir yavrusu kazanmıştı. Filmde çocuk başrol oyuncularıda vardı. Bundan tam emin değilim ama film Londra da geçiyordu galiba. Arkadaşlar yardım ederseniz sevinirim. Bir türlü aklıma gelmiyor.

çocukken izlemiştim bende kanald de japon filmi diye hatırlıyorum ama adı sittin sene aklıma gelmez :D
  • Arkadaşlar az önce arkadaşım bir film sordu bana bilemediğimden alıntı yapıyorum anlattıklarını

quote:

2 kardeş var
    biri bunu kundaktayken yakmaya falan çalışıyor
    biraz büyüyünce kötü olanı askeri okula yolluyorlar
    repliklerinden biri muhtemelen "artık tanrınız benim,bana tapacaksınız"
    ve çin'in üzerine çekirge sürüleri saldırıyor
    kötü tarafta olan kardeş,bir savaş sırasında şeytana dönüşüyor
    film hakkında bildiklerimiz bu kadar
    2000 ler filmi

umarım bilen çıkar merak ettim filmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: mandatorium

Arkadaşlar az önce arkadaşım bir film sordu bana bilemediğimden alıntı yapıyorum anlattıklarını

quote:

2 kardeş var
    biri bunu kundaktayken yakmaya falan çalışıyor
    biraz büyüyünce kötü olanı askeri okula yolluyorlar
    repliklerinden biri muhtemelen "artık tanrınız benim,bana tapacaksınız"
    ve çin'in üzerine çekirge sürüleri saldırıyor
    kötü tarafta olan kardeş,bir savaş sırasında şeytana dönüşüyor
    film hakkında bildiklerimiz bu kadar
    2000 ler filmi

umarım bilen çıkar merak ettim filmi

• dahi bir zenci çocuğun hayatını anlatıyordu, annesi falan çok çirkin olduğunu söylüyordu, büyüyünce markette çalışıyordu hatta ablası vardı albüm çıkarıcam diye para falan istiyordu
    bilen var mı?
  • mrb arkadaşlar. benimde 1990 yılların sonunda star ya da showda izlediğim bi film vardı. korku gerilim filmi. filmin konusuna gelince:
    filmde vampirlerin insanlar gibi yaşadıkları bir kasaba vardı. ve vampir olduklarını gizlemiyorlardı. hatta kendilerini tanıtmak ve anlatmak için gazeteden bir yazar çağırmışlardı. gazeteci adamda oğluyla beraber bu kasabaya gelir. onları tanımaya çalışır. vampirler bu gazeteci adama zararsız olduklarını anlatmasını istiyordu.
    hatırlayan var mı aranızda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: berentugba

mrb arkadaşlar. benimde 1990 yılların sonunda star ya da showda izlediğim bi film vardı. korku gerilim filmi. filmin konusuna gelince:
    filmde vampirlerin insanlar gibi yaşadıkları bir kasaba vardı. ve vampir olduklarını gizlemiyorlardı. hatta kendilerini tanıtmak ve anlatmak için gazeteden bir yazar çağırmışlardı. gazeteci adamda oğluyla beraber bu kasabaya gelir. onları tanımaya çalışır. vampirler bu gazeteci adama zararsız olduklarını anlatmasını istiyordu.
    hatırlayan var mı aranızda?

• quote:

Orijinalden alıntı: movielover

Bir film vardı yıllar önce izlemiştim.
    Aslında jumanji diye hatırlıyordum ancak bugün tekrar izlediğimde o olmadığını anladım.
    Film şöyle başlıyor: bir aile var çocuklarım biti kız diğeri erkek. Babalarının bir sahil kasabasında yaşayan kardeşi var ve yanlışlıkla bu aileye bir oyun yolluyor.
    Oyunu oynamaya başlıyor ancak daha sonra bırakmak istediklerinde oyun buna izin vermiyor
    Oyunun kuralları arasında asla yalan söylemek yok.
    Oyunun sadece bi bölümünü hatırlıyorum böyle tek tek taşların üzerinde kuyu gibi bi yerde kalıyorlar çünkü içlerinden biri yalan söylemişti ordan kurtulmaya çalışıyotlardı.
    En sonunda oyunu bitiriyorlar ve aşke bağları kuvvetleniyor daha sınrada bu oyunu geri yolluyorlardı

Günlerdir adını düşünüyorummm bilen var mı ?

• Merhaba arkadaşlar.
    Zamanında az çok fragmanını izlediğim ve o an listeye aldığım, ancak zamanla unutup bir daha da bulamadığım bir filmi arıyorum.
    Bu film, çok yakın olmasa da yakın tarihimizde gösterime girmiş olmakla beraber, tahmin ettiğim kadarıyla 16-17 yaşlarında çalışkan bir çocuğun zamanla serseri bir kişiliğe dönüştüğünü anlatmaktadır.
    Yani benim kısaca bu şekilde anladığım ve tv de buna benzer telaffuzla dile getirilen bir film. Filmi izleyemediğim için fazla detay veremedim.
    Eğer bu konuda izlemiş olduğunuz ve ya gözünüze çarpan bir film varsa alıntılayarak cevaplarsanız çok mutlu olurum.
    Teşekkürler.
  • BULABİLECEK BİR VATANDAŞ YOK MU?
    filmin başlangıcında bir adam ve evinde koruma vb adamları var ev köşke benziyor. hemen ardından evine kardeşi geliyor. Abisi, kardeşi gelince seviniyor, sarılıyorlar vs. kısa bir süre sonra evi siyah giyinimli teröristler basıyor ve herkesi taramaya başlıyorlar. evde, adamın yardımcıları vs hepsini öldürüyorlar. birde kız vardı onu da öldürüyorlar. kardeşi abisini saklıyor ama onu da bulup öldürüyorlar. sadece eve gelen kardeşi sağ kalıyor. kardeşi abisinin intikamını almak için bu teröristleri araştırmaya koyuluyor. bir sonraki sahnelerin birinde barda sıkışıp kalıyor ve daha önce yardım istediği iki küçük çocuk tarafından bardan kurtarılıyor. tam bir klasik aksiyon filmi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ToxicinFectioN

Merhaba arkadaşlar.
    Zamanında az çok fragmanını izlediğim ve o an listeye aldığım, ancak zamanla unutup bir daha da bulamadığım bir filmi arıyorum.
    Bu film, çok yakın olmasa da yakın tarihimizde gösterime girmiş olmakla beraber, tahmin ettiğim kadarıyla 16-17 yaşlarında çalışkan bir çocuğun zamanla serseri bir kişiliğe dönüştüğünü anlatmaktadır.
    Yani benim kısaca bu şekilde anladığım ve tv de buna benzer telaffuzla dile getirilen bir film. Filmi izleyemediğim için fazla detay veremedim.
    Eğer bu konuda izlemiş olduğunuz ve ya gözünüze çarpan bir film varsa alıntılayarak cevaplarsanız çok mutlu olurum.
    Teşekkürler.

Bu olabilir mi?
    http://m.imdb.com/title/tt1560970/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: X@ndeR

quote:

Orijinalden alıntı: ToxicinFectioN

Merhaba arkadaşlar.
    Teşekkürler.

Bu olabilir mi?
    http://m.imdb.com/title/tt1560970/

Evet üstadım budur.
    Filmin orijinal adının ne kadar "eğitimsiz suçlular" veya "eğitim görmemiş serseriler" olduğunu öğrensem de klasik bir şekilde "serseriler" olarak karşıma çıkacağını sanmıyordum.
    Şayet "Neds" adı atında hiç bulamazdım.
    Çok çok Teşekkürler.
  • Eskiden izlemiştim kaç yıl oldu bilmiyorum. Ama hatırladığım şey, genç biri mi çocuk mu bilmiyorum basketbol oynuyordu bir ayakkabı giyiyordu o ayakkabıyı giyince her attığı tutturuyordu. Hatırladığım bir yer daha var ora biraz spoilor'a girebilir.

Bu (çocuk yada genç) takıma giriyordu takımda baya yükseliyordu... Son bir maçta sanırım o ayakkabı yırtılıyordu.
  • Hadi bi tane de benden olsun :)

Bir polis var birde amiri polis olanın doğaüstü güçleri var sadece bakarak herşeyi yapabiliyor. Duran tırı hareket ettiriyor, yumurtayı karıştırırken bırakıyor kendi kendine karışıyor flen. Ama kırmızı rengi görünce tüm yetenekleri sıfırlanıyor böyle bir filmdi yardımcı olursanız memnun olurum :)
  • Arkadaşlar eskilerde bir flim izlemiştim türk yapımı bir flim adamı ortağı öldürüyordu karısı filan hastanede vuran adamda yaralı organ nakli gerekiyordu ölen adam katiline (ortağına) organı bağışlanıyordu ölen adamın karısı organ naklini onaylamıştı nakil yapılırken katile yapıldığını öğreniyordu ve iptal edilmesi için uğraşıyordu çok değişik bir konulu güzel bir flimdi eğer bulursanız sevinirim şimdiden emeğenize sağlık ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: QzWndrfl

Eskiden izlemiştim kaç yıl oldu bilmiyorum. Ama hatırladığım şey, genç biri mi çocuk mu bilmiyorum basketbol oynuyordu bir ayakkabı giyiyordu o ayakkabıyı giyince her attığı tutturuyordu. Hatırladığım bir yer daha var ora biraz spoilor'a girebilir.

Bu (çocuk yada genç) takıma giriyordu takımda baya yükseliyordu... Son bir maçta sanırım o ayakkabı yırtılıyordu.

Olabilir
    http://www.imdb.com/title/tt0308506/
  • quote:

Orijinalden alıntı: melancholym

Hadi bi tane de benden olsun :)

Bir polis var birde amiri polis olanın doğaüstü güçleri var sadece bakarak herşeyi yapabiliyor. Duran tırı hareket ettiriyor, yumurtayı karıştırırken bırakıyor kendi kendine karışıyor flen. Ama kırmızı rengi görünce tüm yetenekleri sıfırlanıyor böyle bir filmdi yardımcı olursanız memnun olurum :)

• 
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.