Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (205. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.995
Cevap
782
Favori
1.598.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben bundan 6-7 yıl önce bir film seyrettim. birazını ve adını bulamıyorum... hapiste olan siyahi erkek bir sevgilisi var ve sevgilisi 10-12 yaşlarında şişman bir çocuğa bakıyordu... ismini bulabilirseniz sevinirim..
  • Merhaba,

Baş rol oyuncusu galeride araba satıcısı olarak çalışıyordu.Hatırlayamadığım bir nedenden kovuluyordu yada istifa ediyordu. Sonrasında çamaşırhanede bir kızla tanışıp filmin geri kalanında kızı etkilemeye çalışıyordu.Sık sık huzurevinde olan büyükbabasını da ziyaret ediyordu.Ve filmin sonunda göl gibi bir yerin kenarında büyük babasıyla oturuyordu, kızda bir kaç yan bankta anneannesiyle oturuyordu ve adamı nasıl bir oyun oynadığını gösteriyorlardı.

Çamaşırhane yerine huzur evinde de tanışmış olabilirler :) Yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bad_Wolf

Merhaba,

Baş rol oyuncusu galeride araba satıcısı olarak çalışıyordu.Hatırlayamadığım bir nedenden kovuluyordu yada istifa ediyordu. Sonrasında çamaşırhanede bir kızla tanışıp filmin geri kalanında kızı etkilemeye çalışıyordu.Sık sık huzurevinde olan büyükbabasını da ziyaret ediyordu.Ve filmin sonunda göl gibi bir yerin kenarında büyük babasıyla oturuyordu, kızda bir kaç yan bankta anneannesiyle oturuyordu ve adamı nasıl bir oyun oynadığını gösteriyorlardı.

Çamaşırhane yerine huzur evinde de tanışmış olabilirler :) Yardımcı olursanız sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sethlans

quote:

Orijinalden alıntı: AkarqideR

Merhabalar...
    Benim adını hatırlayamadığım 2 film var, biri askeri biri komedi...
    Askeri olan film yaklaşık 15 yıl önce tv de izlediğim bir filmdi. Konusu bir grup mahkum cezaları karşılığında bir askeri göreve veriliyorlar, ölecekse bunlar ölsün gibi. başlarında 1-2 profesyonel asker var bunlardan biri başrol zaten. Film ormanda geçiyor abd filmi olması lazım. Hatırladığım sahnelerden birinde bunlar düşman askerlere yakalanıyor ve başlarına içi yılan dolu çuval geçiriyorlar. Askerlerden biri ağzı ile bu yılanı öldürüyor ve düşman askeri çuvalı çıkardığında yılanın kafasını ona tükürüyor falan... Diğer bir sahne ise askerlerden biri mayına basıyor ve arkadaşları mayını devre dışı bırakmaya çalışıyor ayağını kaldırmadan, bu sırada düşman askerlerinin geldiğini farkediyorlar ama onu bırakıp kaçamıyorlar, içlerinden birisi koşarak ve havaya ateş açarak düşmanların dikkatini başka yöne çekip grubu kurtarıyor ve ölüyor.

Komedi filminde tek sahne hatırlıyorum başrol iki siyah oyuncu. Bunlardan biri yaralı numarası yapmak için arkadaşına beni ufaktan bıçakla diyor. Oda bıçaklıyor ama bıçağın ucunu sokuyor ve bir kere. Sonra bıçaklanan bu ne be acımadı bile diyor senin erkekliğin bu kadar mı falan diyor. Diğeri gaza gelip 15-20 kere bıçaklıyor arkadaşını, dur artık demesine rağmen...

Askeri film özellikle çocukluğumun filmi diyebilirim... Verdiği derste güzeldi, normal hayatta birbirlerini tanımayan ve insanlara çeşitli kötülükler yapan insanlar bu görev ile birbirlerini korumayı, ancak birlik ve beraberlik ile oradan kurtulacaklarını öğreniyorlar dost oluyorlar...

1. film Soldier Boyz olabilir

http://www.imdb.com/title/tt0114489/

2. film ise Scary Movie'de sanki öyle bir kısım vardı ama biri beyaz biri siyahiydi sanırım.

Soldier boyz doğru. Teşekkürler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BEYLER 6-7 YIL ÖNCE İZLEDİĞİM FİLM.OLAY AMATÖR KAMERAYLA ÇEKİLİYOR 5-6 KİŞİ BİR EVE GİRİYOLAR HATIRLADIĞIM KADAR SARIŞIN Bİ ADAMIN KÜÇÜKKEN YAŞADIĞI EVDİ HERALDE GİRDİKLERİ EVDE YAŞANMIŞ İŞKENCE ESKİ OLAYLAR FLN KAMERAYA ALINIYO YİNE ÜST KATTA İŞKENCE ODALARI O KOKU HALA VARMIŞ ODADA VS HATIRLADIĞIM BUNLAR GİZLİ Bİ BÖLME BULUP YERİN ALTINA DOĞRU Bİ ODAYA GİRİYO TEK
  • arkadaşlar 90 lı yıllarda izlemiştim bole kanal d falan yayınlamıştı olay şöyleki cadılar bayramında bir ev var evde bir sihirbaz vede panter var küçük bir çocuk bu sihirbazdan etkileniyor hatta bir sahnede panterle karşı karşıya gelip çekyatın altında kalıyor falan 3 tanede hırsız eve girmeye çalışıyor eve girdikten sonra yaşadıkları olaylar falan korkyorlar falan çocukluk filmi :)
  • Merhaba arkadaşlar
    ismini hatırlayamadığım bir korku filmi var 4-5 sene önce izlemiştim .bir adam karısına bi oyuncak bebek hediye alıyordu veya bilinmeyen bir yerden gelyordu tam hatırlayamadım şimdi bu bebeğin şeytani güçleri vardı uğursuzluklar getiriyordu bu alenin başına adam bebeği gömüyordu fakat bebek yine evden çıkıyordu filmin final sahnesinde adam şato gibi bir yere gidiyordu he birde bebek öldüreceği insanların çığlık atmasınımı bekliyordu ne öyle kalmış aklımda bu filmi bulamadım ismini söyleyebilecek varsa kendisine imdiden çok teşekkür ederim
  • bir film vardı 15 sene kadar önce izlemiştim çok az hatırlıyorum çocuklar vardı atari oyunu gibi bir şey oynuyorlardı daha sonra oyunun içine giriyorlardı ve bir şeylerden kaçıyorlardı bilen var mı acaba ismini?
  • değerli arkadaşlar 10 yıl kadar yarısını izlediğim bir film vardı konusu sanırım ingilterede bir tepe var fakat kasabada yaşayanlar bu tepenin ölçüm yapılaıp dağ olması nıo istiyor ve belli bir metreye ulaşınca dağ sayılacak olması nedeniyle tüm kasaba toprak taşıyor tepeye sonunda dağ oluyormu orayı izleyemedim sanırım cine 5 de çıkmışdı ama filmin adını hatırlayamıyorum hafızsı güçlü değerli arkadaşlardan yardımlarını beklerim saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: birbakıpçıkıcam

Merhaba arkadaşlar
    ismini hatırlayamadığım bir korku filmi var 4-5 sene önce izlemiştim .bir adam karısına bi oyuncak bebek hediye alıyordu veya bilinmeyen bir yerden gelyordu tam hatırlayamadım şimdi bu bebeğin şeytani güçleri vardı uğursuzluklar getiriyordu bu alenin başına adam bebeği gömüyordu fakat bebek yine evden çıkıyordu filmin final sahnesinde adam şato gibi bir yere gidiyordu he birde bebek öldüreceği insanların çığlık atmasınımı bekliyordu ne öyle kalmış aklımda bu filmi bulamadım ismini söyleyebilecek varsa kendisine imdiden çok teşekkür ederim

Toplam 5 filmden oluşan Chucky Serisi .

Child's Play (1988)
    Child's Play 2 (1990)
    Child's Play 3 (1991)
    Bride of Chucky (1998)
    Seed of Chucky (2004)
  • quote:

Orijinalden alıntı: eskes

değerli arkadaşlar 10 yıl kadar yarısını izlediğim bir film vardı konusu sanırım ingilterede bir tepe var fakat kasabada yaşayanlar bu tepenin ölçüm yapılaıp dağ olması nıo istiyor ve belli bir metreye ulaşınca dağ sayılacak olması nedeniyle tüm kasaba toprak taşıyor tepeye sonunda dağ oluyormu orayı izleyemedim sanırım cine 5 de çıkmışdı ama filmin adını hatırlayamıyorum hafızsı güçlü değerli arkadaşlardan yardımlarını beklerim saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: obili

quote:

Orijinalden alıntı: eskes

değerli arkadaşlar 10 yıl kadar yarısını izlediğim bir film vardı konusu sanırım ingilterede bir tepe var fakat kasabada yaşayanlar bu tepenin ölçüm yapılaıp dağ olması nıo istiyor ve belli bir metreye ulaşınca dağ sayılacak olması nedeniyle tüm kasaba toprak taşıyor tepeye sonunda dağ oluyormu orayı izleyemedim sanırım cine 5 de çıkmışdı ama filmin adını hatırlayamıyorum hafızsı güçlü değerli arkadaşlardan yardımlarını beklerim saygılar.

hayır kardeşim bu değil o bebek hareketsiz sadece gözleri oynuyor ve şeytani güçleri var filmin başında kadını öldürüyor sonra adam bu olayın peşine düşüyor böyle enteresan bir bebek adam götürüp mezarlığa gömüyor eve geliyor yine evde sandığın içinden çıkıyor. adamın bir babası var üvey annesi, adamın felç geçirdiğini söylüyor oğluna fakat filmin sonunda anlaşılıyorki kadın adamı öldürmüş içini boşaltmış kukla gibi oynatıyor adamı öyle dehşet bir filmdi veya ben ufaktım bana öyle geldi
  • hayır kardeşim bu değil o bebek hareketsiz sadece gözleri oynuyor ve şeytani güçleri var filmin başında kadını öldürüyor sonra adam bu olayın peşine düşüyor böyle enteresan bir bebek adam götürüp mezarlığa gömüyor eve geliyor yine evde sandığın içinden çıkıyor. adamın bir babası var üvey annesi, adamın felç geçirdiğini söylüyor oğluna fakat filmin sonunda anlaşılıyorki kadın adamı öldürmüş içini boşaltmış kukla gibi oynatıyor adamı öyle dehşet bir filmdi veya ben ufaktım bana öyle geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: obili

quote:

Merhaba arkadaşlar

Toplam 5 filmden oluşan Chucky Serisi .

Child's Play (1988)
    Child's Play 2 (1990)
    Child's Play 3 (1991)
    Bride of Chucky (1998)
    Seed of Chucky (2004)

hayır kardeşim bu değil o bebek hareketsiz sadece gözleri oynuyor ve şeytani güçleri var filmin başında kadını öldürüyor sonra adam bu olayın peşine düşüyor böyle enteresan bir bebek adam götürüp mezarlığa gömüyor eve geliyor yine evde sandığın içinden çıkıyor. adamın bir babası var üvey annesi, adamın felç geçirdiğini söylüyor oğluna fakat filmin sonunda anlaşılıyorki kadın adamı öldürmüş içini boşaltmış kukla gibi oynatıyor adamı öyle dehşet bir filmdi veya ben ufaktım bana öyle geldi
  • quote:

Merhaba arkadaşlar

Aynı mesajı üç defa yazmana gerek yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X kare -- 8 Aralık 2012; 14:17:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cioranrr

bir film vardı 15 sene kadar önce izlemiştim çok az hatırlıyorum çocuklar vardı atari oyunu gibi bir şey oynuyorlardı daha sonra oyunun içine giriyorlardı ve bir şeylerden kaçıyorlardı bilen var mı acaba ismini?

Arcade (1993)
  • Arkadaşlar film aklıma geldi kaç sene önce izledim onu bile bilmiyorum

Bir film var periyle ilgiliydi minik periler vardı evde dolaşıyorlarda bahçede ip açıp birinin göğsüne bıçak batırıyorlardı ev falan yanıyordu bunları hatırlyıroum sadece yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: X kare

quote:

Merhaba arkadaşlar

Aynı mesajı üç defa yazmana gerek yok

cevabın için teşekkürler haklısın görüntü kirliliği oldu fakat silemedim yanlış yerden alıntı yapmışım yoksa bende biliyorum 3 defa yazmama gerek olmadığnı

• Arkadaşlar bu videoda dakika 2:27 den itibaren bir film yada diziden kesit veriliyor, ismini bilen varsa lütfen söylesin kafayı yedimm...

Ayrıca bir film daha vardı, gökyüzünde piramitler vs. filmin afişi böyleydi gezdim gezdim bulamadım...
    Amerika da sanırım, gökyüzünde yollar falan yapmışlar, bir kız adamlardan kaçıyordu süper teknolojili bir arabayla..

Aklınıza gelen bütün filmleri yazabilirsiniz...

Şimdiden çok teşekkür ederim...

Edit:Bu konuyu yanlışlıkla 2 kere açtım...

Edit 2 : Filmin adı, daha doğrusu videodaki dizinin adı ''V'' (ziyaretçiler)

Edit 3: 2. Filmin adı ''İmmortel''

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi achellias -- 10 Aralık 2012; 2:35:23 >
  • BEYLER 6-7 YIL ÖNCE İZLEDİĞİM FİLM.OLAY AMATÖR KAMERAYLA ÇEKİLİYOR 5-6 KİŞİ BİR EVE GİRİYOLAR HATIRLADIĞIM KADAR SARIŞIN Bİ ADAMIN KÜÇÜKKEN YAŞADIĞI EVDİ HERALDE GİRDİKLERİ EVDE YAŞANMIŞ İŞKENCE ESKİ OLAYLAR FLN KAMERAYA ALINIYO YİNE ÜST KATTA İŞKENCE ODALARI O KOKU HALA VARMIŞ ODADA VS HATIRLADIĞIM BUNLAR GİZLİ Bİ BÖLME BULUP YERİN ALTINA DOĞRU Bİ ODAYA GİRİYO TEK
    TIMARHANE(2012) Film i ne benziyor
  • 
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.