DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Lorbert Cornelius, erhanyoll Daha Az
2 Kayıtlı Üye, 9 Misafir Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
13.834
Cevap
551
Favori
891.247
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Sinema >> Sinema Genel >> Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz
Sayfaya Git:
Sayfa: <<< önceki 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 sonraki >>>
Giriş
      1593 Mesaj
      05 Aralık 2012 03:31:21
      quote:

Orijinalden alıntı: MatR0CK

Lütfen yardımcı olun bi bulamadım gitti şu filmi.Konusu kızılderili bi herif kabile şefinin oğlunu bulmak için şehremi ne iniyor.Oğlununda golf sahası vardı yanlış hatırlamıyorsam.Kızılderili herif heladan çeşme diye su içiyordu.Uçaktan domuz atıyorlardı aşağıda bi zencinin kafasının üstüne düşüyordu.Herifin kafası domuza giriyordu.2-3 sahnesini anca hatırlıyorum filmin ama bir türlü bulamadım

Senin filmde muhtemelen bu.

• Er
      2 Mesaj
      05 Aralık 2012 16:38:15
      ben bundan 6-7 yıl önce bir film seyrettim. birazını ve adını bulamıyorum... hapiste olan siyahi erkek bir sevgilisi var ve sevgilisi 10-12 yaşlarında şişman bir çocuğa bakıyordu... ismini bulabilirseniz sevinirim..

• Çavuş
      55 Mesaj
      05 Aralık 2012 18:38:28
      Merhaba,

Baş rol oyuncusu galeride araba satıcısı olarak çalışıyordu.Hatırlayamadığım bir nedenden kovuluyordu yada istifa ediyordu. Sonrasında çamaşırhanede bir kızla tanışıp filmin geri kalanında kızı etkilemeye çalışıyordu.Sık sık huzurevinde olan büyükbabasını da ziyaret ediyordu.Ve filmin sonunda göl gibi bir yerin kenarında büyük babasıyla oturuyordu, kızda bir kaç yan bankta anneannesiyle oturuyordu ve adamı nasıl bir oyun oynadığını gösteriyorlardı.

Çamaşırhane yerine huzur evinde de tanışmış olabilirler :) Yardımcı olursanız sevinirim.

• Binbaşı
      1593 Mesaj
      05 Aralık 2012 19:06:17
      quote:

Orijinalden alıntı: Bad_Wolf

Merhaba,

Baş rol oyuncusu galeride araba satıcısı olarak çalışıyordu.Hatırlayamadığım bir nedenden kovuluyordu yada istifa ediyordu. Sonrasında çamaşırhanede bir kızla tanışıp filmin geri kalanında kızı etkilemeye çalışıyordu.Sık sık huzurevinde olan büyükbabasını da ziyaret ediyordu.Ve filmin sonunda göl gibi bir yerin kenarında büyük babasıyla oturuyordu, kızda bir kaç yan bankta anneannesiyle oturuyordu ve adamı nasıl bir oyun oynadığını gösteriyorlardı.

Çamaşırhane yerine huzur evinde de tanışmış olabilirler :) Yardımcı olursanız sevinirim.

• Er
      2 Mesaj
      06 Aralık 2012 04:46:34

quote:

Orijinalden alıntı: Sethlans

Alıntıları Göster

1. film Soldier Boyz olabilir

http://www.imdb.com/title/tt0114489/

2. film ise Scary Movie'de sanki öyle bir kısım vardı ama biri beyaz biri siyahiydi sanırım.

Soldier boyz doğru. Teşekkürler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Er
      2 Mesaj
      06 Aralık 2012 19:03:01
      BEYLER 6-7 YIL ÖNCE İZLEDİĞİM FİLM.OLAY AMATÖR KAMERAYLA ÇEKİLİYOR 5-6 KİŞİ BİR EVE GİRİYOLAR HATIRLADIĞIM KADAR SARIŞIN Bİ ADAMIN KÜÇÜKKEN YAŞADIĞI EVDİ HERALDE GİRDİKLERİ EVDE YAŞANMIŞ İŞKENCE ESKİ OLAYLAR FLN KAMERAYA ALINIYO YİNE ÜST KATTA İŞKENCE ODALARI O KOKU HALA VARMIŞ ODADA VS HATIRLADIĞIM BUNLAR GİZLİ Bİ BÖLME BULUP YERİN ALTINA DOĞRU Bİ ODAYA GİRİYO TEK

• Er
      1 Mesaj
      07 Aralık 2012 01:38:30
      arkadaşlar 90 lı yıllarda izlemiştim bole kanal d falan yayınlamıştı olay şöyleki cadılar bayramında bir ev var evde bir sihirbaz vede panter var küçük bir çocuk bu sihirbazdan etkileniyor hatta bir sahnede panterle karşı karşıya gelip çekyatın altında kalıyor falan 3 tanede hırsız eve girmeye çalışıyor eve girdikten sonra yaşadıkları olaylar falan korkyorlar falan çocukluk filmi :)

saane
    • 08 Aralık 2012 00:35:15
      Merhaba arkadaşlar
      ismini hatırlayamadığım bir korku filmi var 4-5 sene önce izlemiştim .bir adam karısına bi oyuncak bebek hediye alıyordu veya bilinmeyen bir yerden gelyordu tam hatırlayamadım şimdi bu bebeğin şeytani güçleri vardı uğursuzluklar getiriyordu bu alenin başına adam bebeği gömüyordu fakat bebek yine evden çıkıyordu filmin final sahnesinde adam şato gibi bir yere gidiyordu he birde bebek öldüreceği insanların çığlık atmasınımı bekliyordu ne öyle kalmış aklımda bu filmi bulamadım ismini söyleyebilecek varsa kendisine imdiden çok teşekkür ederim

• Er
      1 Mesaj
      08 Aralık 2012 01:04:03
      bir film vardı 15 sene kadar önce izlemiştim çok az hatırlıyorum çocuklar vardı atari oyunu gibi bir şey oynuyorlardı daha sonra oyunun içine giriyorlardı ve bir şeylerden kaçıyorlardı bilen var mı acaba ismini?

• Er
      5 Mesaj
      08 Aralık 2012 01:10:04
      değerli arkadaşlar 10 yıl kadar yarısını izlediğim bir film vardı konusu sanırım ingilterede bir tepe var fakat kasabada yaşayanlar bu tepenin ölçüm yapılaıp dağ olması nıo istiyor ve belli bir metreye ulaşınca dağ sayılacak olması nedeniyle tüm kasaba toprak taşıyor tepeye sonunda dağ oluyormu orayı izleyemedim sanırım cine 5 de çıkmışdı ama filmin adını hatırlayamıyorum hafızsı güçlü değerli arkadaşlardan yardımlarını beklerim saygılar.

• Binbaşı
      1593 Mesaj
      08 Aralık 2012 05:12:00
      quote:

Orijinalden alıntı: birbakıpçıkıcam

Merhaba arkadaşlar
      ismini hatırlayamadığım bir korku filmi var 4-5 sene önce izlemiştim .bir adam karısına bi oyuncak bebek hediye alıyordu veya bilinmeyen bir yerden gelyordu tam hatırlayamadım şimdi bu bebeğin şeytani güçleri vardı uğursuzluklar getiriyordu bu alenin başına adam bebeği gömüyordu fakat bebek yine evden çıkıyordu filmin final sahnesinde adam şato gibi bir yere gidiyordu he birde bebek öldüreceği insanların çığlık atmasınımı bekliyordu ne öyle kalmış aklımda bu filmi bulamadım ismini söyleyebilecek varsa kendisine imdiden çok teşekkür ederim

Toplam 5 filmden oluşan Chucky Serisi .

Child's Play (1988)
      Child's Play 2 (1990)
      Child's Play 3 (1991)
      Bride of Chucky (1998)
      Seed of Chucky (2004)

• Binbaşı
      1593 Mesaj
      08 Aralık 2012 05:19:18
      quote:

Orijinalden alıntı: eskes

değerli arkadaşlar 10 yıl kadar yarısını izlediğim bir film vardı konusu sanırım ingilterede bir tepe var fakat kasabada yaşayanlar bu tepenin ölçüm yapılaıp dağ olması nıo istiyor ve belli bir metreye ulaşınca dağ sayılacak olması nedeniyle tüm kasaba toprak taşıyor tepeye sonunda dağ oluyormu orayı izleyemedim sanırım cine 5 de çıkmışdı ama filmin adını hatırlayamıyorum hafızsı güçlü değerli arkadaşlardan yardımlarını beklerim saygılar.

• 08 Aralık 2012 13:32:41
      quote:

Orijinalden alıntı: obili

Alıntıları Göster

hayır kardeşim bu değil o bebek hareketsiz sadece gözleri oynuyor ve şeytani güçleri var filmin başında kadını öldürüyor sonra adam bu olayın peşine düşüyor böyle enteresan bir bebek adam götürüp mezarlığa gömüyor eve geliyor yine evde sandığın içinden çıkıyor. adamın bir babası var üvey annesi, adamın felç geçirdiğini söylüyor oğluna fakat filmin sonunda anlaşılıyorki kadın adamı öldürmüş içini boşaltmış kukla gibi oynatıyor adamı öyle dehşet bir filmdi veya ben ufaktım bana öyle geldi

• 08 Aralık 2012 13:33:54
      hayır kardeşim bu değil o bebek hareketsiz sadece gözleri oynuyor ve şeytani güçleri var filmin başında kadını öldürüyor sonra adam bu olayın peşine düşüyor böyle enteresan bir bebek adam götürüp mezarlığa gömüyor eve geliyor yine evde sandığın içinden çıkıyor. adamın bir babası var üvey annesi, adamın felç geçirdiğini söylüyor oğluna fakat filmin sonunda anlaşılıyorki kadın adamı öldürmüş içini boşaltmış kukla gibi oynatıyor adamı öyle dehşet bir filmdi veya ben ufaktım bana öyle geldi

• 08 Aralık 2012 13:36:32
      quote:

Alıntıları Göster

Toplam 5 filmden oluşan Chucky Serisi .

Child's Play (1988)
      Child's Play 2 (1990)
      Child's Play 3 (1991)
      Bride of Chucky (1998)
      Seed of Chucky (2004)

• Yarbay
      3769 Mesaj
      08 Aralık 2012 14:14:35
      quote:

Orijinalden alıntı: birbakıpçıkıcam

Merhaba arkadaşlar

Aynı mesajı üç defa yazmana gerek yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X kare -- 8 Aralık 2012; 14:17:54 >

• Yarbay
      3769 Mesaj
      08 Aralık 2012 14:16:58
      quote:

Orijinalden alıntı: cioranrr

bir film vardı 15 sene kadar önce izlemiştim çok az hatırlıyorum çocuklar vardı atari oyunu gibi bir şey oynuyorlardı daha sonra oyunun içine giriyorlardı ve bir şeylerden kaçıyorlardı bilen var mı acaba ismini?

Arcade (1993)

• Er
      9 Mesaj
      08 Aralık 2012 16:18:55
      Arkadaşlar film aklıma geldi kaç sene önce izledim onu bile bilmiyorum

Bir film var periyle ilgiliydi minik periler vardı evde dolaşıyorlarda bahçede ip açıp birinin göğsüne bıçak batırıyorlardı ev falan yanıyordu bunları hatırlyıroum sadece yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar

• 08 Aralık 2012 19:46:56
      quote:

Orijinalden alıntı: X kare

Alıntıları Göster

Aynı mesajı üç defa yazmana gerek yok

cevabın için teşekkürler haklısın görüntü kirliliği oldu fakat silemedim yanlış yerden alıntı yapmışım yoksa bende biliyorum 3 defa yazmama gerek olmadığnı

• Yüzbaşı
      533 Mesaj
      08 Aralık 2012 22:59:53

Arkadaşlar bu videoda dakika 2:27 den itibaren bir film yada diziden kesit veriliyor, ismini bilen varsa lütfen söylesin kafayı yedimm...

Ayrıca bir film daha vardı, gökyüzünde piramitler vs. filmin afişi böyleydi gezdim gezdim bulamadım...
      Amerika da sanırım, gökyüzünde yollar falan yapmışlar, bir kız adamlardan kaçıyordu süper teknolojili bir arabayla..

Aklınıza gelen bütün filmleri yazabilirsiniz...

Şimdiden çok teşekkür ederim...

Edit:Bu konuyu yanlışlıkla 2 kere açtım...

Edit 2 : Filmin adı, daha doğrusu videodaki dizinin adı ''V'' (ziyaretçiler)

Edit 3: 2. Filmin adı ''İmmortel''

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi achellias -- 10 Aralık 2012; 2:35:23 >

Teknik bilgiler Kung Fu'nun başlangıcıdır, önemli olan felsefesini özümseyebilmektir...-*-*-
    • Er
      2 Mesaj
      09 Aralık 2012 04:08:33

BEYLER 6-7 YIL ÖNCE İZLEDİĞİM FİLM.OLAY AMATÖR KAMERAYLA ÇEKİLİYOR 5-6 KİŞİ BİR EVE GİRİYOLAR HATIRLADIĞIM KADAR SARIŞIN Bİ ADAMIN KÜÇÜKKEN YAŞADIĞI EVDİ HERALDE GİRDİKLERİ EVDE YAŞANMIŞ İŞKENCE ESKİ OLAYLAR FLN KAMERAYA ALINIYO YİNE ÜST KATTA İŞKENCE ODALARI O KOKU HALA VARMIŞ ODADA VS HATIRLADIĞIM BUNLAR GİZLİ Bİ BÖLME BULUP YERİN ALTINA DOĞRU Bİ ODAYA GİRİYO TEK
      TIMARHANE(2012) Film i ne benziyor

• Er
      5 Mesaj
      09 Aralık 2012 18:28:40
      ARKADAŞLAR BIR FILM ARIYORUM . HEMEN HEMEN 10 YIL ÖNCE FALAN SEYRETTIM . FILMIN KONUSU ŞÖYLE ; Biri erkek diğeri kız ,iki çocuk tavan arasında buldukları satranç gibi gizemli bir oyun bulur ve oynarlar . Fakat yapılan bir hata sonucu ortadan kayboluyorlar ,ve aradan uzun yıllar geçmiştir . Çocuklar erkek olanı büyük adam olmuştur ,fakat adam tuhaf biri. Saçı sakalı birbirine karışmış maymun gibi biri olmuştur. Gelip kendine çeki düzen verir. Ve o eski kız arkadaşına gelir. Kadın sarışın biri ,ismi sanırım Sarah idi . Oyunu bitirmek isterler. Ki eski zamana dönsünler . Ve o arada şehirde acayip şeylerde oluyor , seller falan gibi ..
      Oyunu bulup oynarlar. Ve zamanı geriye alırlar. Yani çocukluk dönemlerine dönerler. Sonra da o lanetli oyunu gidip bir yere atarlar . Sonra galiba başkaları onu buluyorlardi ,ve onların başına bela oluyordu . Tabii film bitiyordu..
      Lütfen bilen varsa yardımcı olabilir mi . Bilim kurgu türüydu galiba ..
      Tsk...

• Binbaşı
      1593 Mesaj
      09 Aralık 2012 18:35:43
      quote:

Orijinalden alıntı: buhara4149

ARKADAŞLAR BIR FILM ARIYORUM . HEMEN HEMEN 10 YIL ÖNCE FALAN SEYRETTIM . FILMIN KONUSU ŞÖYLE ; Biri erkek diğeri kız ,iki çocuk tavan arasında buldukları satranç gibi gizemli bir oyun bulur ve oynarlar . Fakat yapılan bir hata sonucu ortadan kayboluyorlar ,ve aradan uzun yıllar geçmiştir . Çocuklar erkek olanı büyük adam olmuştur ,fakat adam tuhaf biri. Saçı sakalı birbirine karışmış maymun gibi biri olmuştur. Gelip kendine çeki düzen verir. Ve o eski kız arkadaşına gelir. Kadın sarışın biri ,ismi sanırım Sarah idi . Oyunu bitirmek isterler. Ki eski zamana dönsünler . Ve o arada şehirde acayip şeylerde oluyor , seller falan gibi ..
      Oyunu bulup oynarlar. Ve zamanı geriye alırlar. Yani çocukluk dönemlerine dönerler. Sonra da o lanetli oyunu gidip bir yere atarlar . Sonra galiba başkaları onu buluyorlardi ,ve onların başına bela oluyordu . Tabii film bitiyordu..
      Lütfen bilen varsa yardımcı olabilir mi . Bilim kurgu türüydu galiba ..
      Tsk...

• Er
      2 Mesaj
      09 Aralık 2012 18:36:31
      Kafayı yiyecem yardım edin nolurr:)

çok eski olduğunu sanmıyorum ama neyse konusu 2 kardeş biri erkek ve polis yada özel güvenlikti sanırım. kız olan ise bilim adamı oldu. yıllardan beri görüşmüyorlardı. kız yerin altında inşa edilmiş çok gizli bi labaratuarda çalışıyor. yerin altında yaratık gibi bişey var bu yüzden bi panik bi korku oluşmuştu o yüzden çocuğun bulduğu ekibi yer altına alıyorlar. en son sahnesi herkez ölüyordu bu iki kardeş kalıyorlar çocuk ölüyordu kız kardeşide çok gizli bi sıvı enjekte ediyo ya yaşayacak süper güçlere kavuşacak yada diğer yaratık gibi olacaktı. tabi yaşıyordu güçleniyordu ve yaratığı öldürüyordu. diğer hatırladığım bi sahne ise kapılar nano teknolojı ile yapılmıştı. adamın biri kapıdan gecerken kapı sistemi bozulmuş ve adamı ortadan ikiye bölmüştü. adam tekerlikli sandalyede yaşıyordu.
      umarım hatırlarsınız bu filmi:(((((

• Er
      5 Mesaj
      09 Aralık 2012 19:07:58

quote:

Alıntıları Göster

Obili kardeşim çok teşekkür ediyorum .. çoktan arıyordum . Sağol ..

• Yüzbaşı
      488 Mesaj
      09 Aralık 2012 22:43:45
      arkadaşlar daha önceden startv de izlemiştim.Köpek balığı filmiydi. Köpek balıkları üstünde deneyler yapıyolardı daha sonra bunların çok zararlı olacağını bilen bir adam ve kızı öldürmek için uğraşıyor çok sayıda vardı en son helikopterle denizin üzerinden bomba atarak öldürdü bunları bilen varsa ismini söylesin uzun zamandır arıyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_murderer17 -- 10 Aralık 2012; 4:22:02 >

iPad Air - iPhone 5 - Ps3 - Chevrolet Captiva 2011
    • Yüzbaşı
      533 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: by_murderer17

arkadaşlar daha önceden startv de izlemiştim.Köpek balığı filmiydi. Köpek balıkları üstünde deneyler yapıyolardı daha sonra bunların çok zararlı olacağını bilen bir adam öldürmek için uğraşıyor çok sayıda vardı en son helikopterle denizin üzerinden öldürdü bunları bilen varsa ismini söylesin uzun zamandır arıyorum..

Mavi Korku (gerçekten eskimeyen bir film)

Teknik bilgiler Kung Fu'nun başlangıcıdır, önemli olan felsefesini özümseyebilmektir...-*-*-
    • Yarbay
      3769 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: aliye_

Kafayı yiyecem yardım edin nolurr:)

çok eski olduğunu sanmıyorum ama neyse konusu 2 kardeş biri erkek ve polis yada özel güvenlikti sanırım. kız olan ise bilim adamı oldu. yıllardan beri görüşmüyorlardı. kız yerin altında inşa edilmiş çok gizli bi labaratuarda çalışıyor. yerin altında yaratık gibi bişey var bu yüzden bi panik bi korku oluşmuştu o yüzden çocuğun bulduğu ekibi yer altına alıyorlar. en son sahnesi herkez ölüyordu bu iki kardeş kalıyorlar çocuk ölüyordu kız kardeşide çok gizli bi sıvı enjekte ediyo ya yaşayacak süper güçlere kavuşacak yada diğer yaratık gibi olacaktı. tabi yaşıyordu güçleniyordu ve yaratığı öldürüyordu. diğer hatırladığım bi sahne ise kapılar nano teknolojı ile yapılmıştı. adamın biri kapıdan gecerken kapı sistemi bozulmuş ve adamı ortadan ikiye bölmüştü. adam tekerlikli sandalyede yaşıyordu.
      umarım hatırlarsınız bu filmi:(((((

• Yüzbaşı
      488 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: achellias

Alıntıları Göster

Mavi Korku (gerçekten eskimeyen bir film)

bu değil bunu biliyorum benim aradığım film plajda felan geçiyor tatil beldesinde

• Binbaşı
      1593 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: by_murderer17

arkadaşlar daha önceden startv de izlemiştim.Köpek balığı filmiydi. Köpek balıkları üstünde deneyler yapıyolardı daha sonra bunların çok zararlı olacağını bilen bir adam öldürmek için uğraşıyor çok sayıda vardı en son helikopterle denizin üzerinden öldürdü bunları bilen varsa ismini söylesin uzun zamandır arıyorum..

Bu film olma ihtimali yüksek . Serinin diğer filmlerine de bakabilirsin.

• Yüzbaşı
      488 Mesaj
      quote:

Alıntıları Göster

Bu film olma ihtimali yüksek . Serinin diğer filmlerine de bakabilirsin.

buda deil yardımın için tşk galiba bulamıcam

• Yüzbaşı
      488 Mesaj

arkadaşlar daha önceden startv de izlemiştim.Köpek balığı filmiydi. Köpek balıkları üstünde deneyler yapıyolardı daha sonra bunların çok zararlı olduğunu görünce bir adam ve kızı bunları öldürmek için uğraşıyor çok sayıda köpek balığı vardı en son helikopterle denizin üzerinden bomba atarak öldürdü bunları bilen varsa ismini söylesin uzun zamandır arıyorum..

GÜNCELL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_murderer17 -- 10 Aralık 2012; 4:48:04 >

• Çavuş
      43 Mesaj
      Kardeş bahsettiğin bu olmalı http://www.imdb.com/title/tt0452625/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Berkin67 -- 10 Aralık 2012; 17:54:59 >

Kadir Has Üniversitesi - Bilgisayar Mühendisliği Devrek/Zonguldak
    • Çavuş
      43 Mesaj
      Arkadaşlar 2010 NBA Finalleri 7.maçı(Lakers-Celtics) sabahında hatta karne günü sabahıydı Show tv'de bir film izlemiştim, birkaç kareteci çocuk vardı bunlardan birinin kardeşine kalp gerekiyordu, dövüşerek alıyorlardı kalbi hatta kardeşi araba yarıştırdıktan koşarken düşüyordu kalbi zorlanıyordu ve hastaneye kaldırılıyordu böyle plaza gibi bir yerde kavga ediyorlardı Japon ya da Çin filmiydi.

Bir başka film de sorayım; çocuklar keman alıyorlardı ondan şifre çıkıyordu ve hazineye kadar gidiyorlardı ancak hazinenin anahtarı her seferinde atlattıkları adamdaydı ve bölüşüyorlardı hazineyi. Bu hazineden gelen altınla eski evleri vardı onu düzeltiyorlardı. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

• Çavuş
      43 Mesaj
      Bir film daha hatırladım da; adam ünlü ileride ünlü olacak şarkıcının sesini duydu mu nöbet geçirip bayılıyordu, sonra o sanatçıları çok ünlü ve çok zengin yapıyordu ancak ünlü yaptığı herkes ölüyordu, bir gün kızının sesine bayılmıştı ancak onun ölmesini istemediği için parmaklarını dişli çöplüğe sıkıştırıyordu (kızım şu alyansımı alır mısın deyip). Yanlış hatırlamıyorsam kız piyano çalıyordu heralde

• Yarbay
      3769 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: Berkin67

Arkadaşlar 2010 NBA Finalleri 7.maçı(Lakers-Celtics) sabahında hatta karne günü sabahıydı Show tv'de bir film izlemiştim, birkaç kareteci çocuk vardı bunlardan birinin kardeşine kalp gerekiyordu, dövüşerek alıyorlardı kalbi hatta kardeşi araba yarıştırdıktan koşarken düşüyordu kalbi zorlanıyordu ve hastaneye kaldırılıyordu böyle plaza gibi bir yerde kavga ediyorlardı Japon ya da Çin filmiydi.

Bir başka film de sorayım; çocuklar keman alıyorlardı ondan şifre çıkıyordu ve hazineye kadar gidiyorlardı ancak hazinenin anahtarı her seferinde atlattıkları adamdaydı ve bölüşüyorlardı hazineyi. Bu hazineden gelen altınla eski evleri vardı onu düzeltiyorlardı. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

2.film "Clubhouse detectives in big trouble" (2002)

• Yüzbaşı
      489 Mesaj
      Arkadaşlar yıllar evvel çocukken bir film izlemiştim. yanlış hatırlamıyorsam arnold schwarzeneger amcam oynuyordu. Bir tv şovu galiba studyodan yarışmacıları kaydırak havuzundaki gibi yerin altına gönderiyorlardı. orada birbirleriyle yarışıp hayatta kalma mücadelesi veriyorlardı. bi türlü hatırlayamadım. var mı hatırlayan?

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_67421596/mpage_1/f_/key_//tm.htm
    • Er
      2 Mesaj
      quote:

Alıntıları Göster

çoooookkk teşekkür ederim aradığım buydu işte:))

• Yüzbaşı
      959 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: Ukkaşe

Alıntıları Göster

25 ağustostan bu yana cevap yazan olmadı. Ama umudunu kaybetme

Mesajım konuda 4.ayına giriyor. ve hala cevap yok lütfen bir yardım

• Binbaşı
      1593 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: kaiowas

Arkadaşlar yıllar evvel çocukken bir film izlemiştim. yanlış hatırlamıyorsam arnold schwarzeneger amcam oynuyordu. Bir tv şovu galiba studyodan yarışmacıları kaydırak havuzundaki gibi yerin altına gönderiyorlardı. orada birbirleriyle yarışıp hayatta kalma mücadelesi veriyorlardı. bi türlü hatırlayamadım. var mı hatırlayan?

arnold ın oynadığını bile hatırlıyorken bulamaman ...

• Yüzbaşı
      489 Mesaj
      hocam aslına bakarsam salaklığıma denk geldi. adamın oynadıgını biliyoken bulmak çok kolay tabi. fakat inan mesajı gönderdikten sonra dank etti

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_67421596/mpage_1/f_/key_//tm.htm
    • Er
      2 Mesaj
      yıllar önce izlemiştim japon mafya filmiydi bir kadın vardı mafyanın başıydı erkek gibi giyiniyordu ona bir adam aşık olmuştu çok saftı bu adam ama kadın daha sonra aşık olmuştu adama evlenmişlerdi filmin sonunda kadını tekmeledikleri için bebeğini düşürmüştü o saf kocası bunu duyunca deliye dönmüştü sonra o da mafya olmuştu

• Er
      2 Mesaj
      11 Aralık 2012 00:12:41
      bu mafya kadın önce öylesine evleniyordu adamla sonra ailesi baskı yapıyordu sanırım çocuk yap diye asansörde bile zorluyordu adamı sevişelim diye :) önce sırf çocuk olsun diye sevişirken sonra adama aşık olmuştu

• Er
      11 Mesaj
      11 Aralık 2012 02:43:59
      merhaba bir kaç filmde ben sorayım

film lisede geçiyodu bi çocuk vardı futbol veya basketbol oynuyodu tam hatırlayamıyorum başka bi spor dalıda olabilir. sanırım kızları aşağı görüyodu dalga falan geçiyodu ve nedenini hatırlayamıyorum ama bi sabah kız olarak uyanıyodu ve kız olmanın nasıl bişe oldugunu başına gelen olaylarla anlıyodu komedi filmiydi bende tam hatırlayamıyorum umarım anlatabilmişimdir. :D

birde 7-8yıl önce show tv de izlemiştim sanırım, bi dinozor vardı veya öyle bişe tuzlu suya karşı dayanıksızdı hatta filmin sonunda arkadaşını kurtarmak için denize giriyordu ve küçük bi dinozor figürüne dönüşüyordu.

birde bursada yerli bi kanalda izlemiştim çok eski bi filmdi sanırım zenci bi adam bi çocuga hikaye anlatıyodu karakterler cizgi film karakteriydi tavşan falan vardı zifte basıyodu ve hareket edemiyodu tavşanı kovalayan bişe vardı yakalamak üzereyken bi şekilde ziftten kurtuluyodu. filmden aklımda kalan tek sahne bu zor ama belki izleyen biri vardır.

şimdiden teşekkürler

McLovin
    • Yüzbaşı
      334 Mesaj
      11 Aralık 2012 02:52:59
      Fi tarihinde dizi yahut seri film olması muhtemel bir yapımı arıyorum, trt yahut dönemin özel tvlerinden biride olabilir türkçe yayımlanmıştı.(15-20 yıl evvel gibi bir tarih net hatırlayamıyorum)

Filim'de bazen siyah beyaza dönen sahneler "Variller,Metalik akıllı küreler portakal ebatlarında uçabiliyor ve takip edebilyorlar, Kötü karekterimiz uzun boylu bir zat, uzaylı istilası benzeri teması var idi, karşı taraf ise bir grup gençten oluşuyordu, kısıtlı imkanlarla baş etmeye çalışıyorlardı", teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tmgnd -- 11 Aralık 2012; 2:57:24 >
    • Yüzbaşı
      334 Mesaj
      11 Aralık 2012 19:22:50
      quote:

Orijinalden alıntı: tmgnd

Fi tarihinde dizi yahut seri film olması muhtemel bir yapımı arıyorum, trt yahut dönemin özel tvlerinden biride olabilir türkçe yayımlanmıştı.(15-20 yıl evvel gibi bir tarih net hatırlayamıyorum)

Filim'de bazen siyah beyaza dönen sahneler "Variller,Metalik akıllı küreler portakal ebatlarında uçabiliyor ve takip edebilyorlar, Kötü karekterimiz uzun boylu bir zat, uzaylı istilası benzeri teması var idi, karşı taraf ise bir grup gençten oluşuyordu, kısıtlı imkanlarla baş etmeye çalışıyorlardı", teşekkürler.

EVREKAA EVREKAA

PHANTASM serisi 1 saat aradım falla sonunda gol

http://ia.media-imdb.co...ODU5ODg5._V1._SY317_.jpg

• Çavuş
      43 Mesaj
      11 Aralık 2012 20:35:23
      quote:

Orijinalden alıntı: McMuffin

merhaba bir kaç filmde ben sorayım

film lisede geçiyodu bi çocuk vardı futbol veya basketbol oynuyodu tam hatırlayamıyorum başka bi spor dalıda olabilir. sanırım kızları aşağı görüyodu dalga falan geçiyodu ve nedenini hatırlayamıyorum ama bi sabah kız olarak uyanıyodu ve kız olmanın nasıl bişe oldugunu başına gelen olaylarla anlıyodu komedi filmiydi bende tam hatırlayamıyorum umarım anlatabilmişimdir. :D

birde 7-8yıl önce show tv de izlemiştim sanırım, bi dinozor vardı veya öyle bişe tuzlu suya karşı dayanıksızdı hatta filmin sonunda arkadaşını kurtarmak için denize giriyordu ve küçük bi dinozor figürüne dönüşüyordu.

birde bursada yerli bi kanalda izlemiştim çok eski bi filmdi sanırım zenci bi adam bi çocuga hikaye anlatıyodu karakterler cizgi film karakteriydi tavşan falan vardı zifte basıyodu ve hareket edemiyodu tavşanı kovalayan bişe vardı yakalamak üzereyken bi şekilde ziftten kurtuluyodu. filmden aklımda kalan tek sahne bu zor ama belki izleyen biri vardır.

şimdiden teşekkürler

Kardeş birinci filmin türkçesi Kız Erkek Meselesi olsa gerek

• Çavuş
      43 Mesaj
      11 Aralık 2012 20:41:16
      quote:

Alıntıları Göster

2.film "Clubhouse detectives in big trouble" (2002)

Teşekkür ederim :)

• Er
      2 Mesaj
      11 Aralık 2012 21:11:50
      hep izlemek stedigim ama adını hatırlayamadıgım bi film var konusu: filmin başında bi kadın suikastçi arabası havaya uçurularak öldürülüyor. Onun yerini alacak birini yetiştirmek için küçük kızları kaçırıp egitiyorlar egitimden sonrada bu kızları birbirleriyle ölümüne dövüştürüyarlar. Sonunda üç kız kalıyor.... yardımcı olursanız sevinirim.

E_D_90 bu mesajı paylaştı

• Yüzbaşı
      255 Mesaj
      11 Aralık 2012 21:18:36
      quote:

Orijinalden alıntı: emraha25

hep izlemek stedigim ama adını hatırlayamadıgım bi film var konusu: filmin başında bi kadın suikastçi arabası havaya uçurularak öldürülüyor. Onun yerini alacak birini yetiştirmek için küçük kızları kaçırıp egitiyorlar egitimden sonrada bu kızları birbirleriyle ölümüne dövüştürüyarlar. Sonunda üç kız kalıyor.... yardımcı olursanız sevinirim.

• Er
      2 Mesaj
      11 Aralık 2012 21:25:46
      film 2009 öncesi bi film

• Er
      1 Mesaj
      11 Aralık 2012 22:44:37

quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Son zamanlarda bir film vardı, bu film neydi, adı neydi gibi konular açılmaya başladı.Bu konuda adını hatırlamadığınız filmleri yazabilirsiniz.

Her şey düzenli bir forum için.

Ekleme:
      Konunun temeli spoiler olduğu için bu konuda spoiler butonu kullanılmamaktadır. İzlemediği filmler hakkında bilgi öğrenen arkadaşlar buna dikkat etsinler :)

Ya bi film vardi...

Bi genc cocuk vardi bi dovus antronurunun yaninda calisiodu. Bu bi kizi seviyodu kizla beraber bi partiye gidiyodu partinin sahibi sarisin zengin cocukla kavga edio dayak yiyo zaten o antronorun yanina o zaman gidiyo bide bunun siyah dodge changer a benzeyen bi arabasi var he bide bu antronor cocugun disarda birileriyle kavga etmesini istemiyodu ama cocugun kavga ettigini anliyo sonra hoca atiyo salondan onu falan sonra affediyo geri aliyo falan bilen varsa ismini yazsin lutfen

• Er
      11 Mesaj
      12 Aralık 2012 00:35:23
      quote:

Orijinalden alıntı: Berkin67

Alıntıları Göster

Kardeş birinci filmin türkçesi Kız Erkek Meselesi olsa gerek

eyvallah kardeşim buydu

McLovin
    • Er
      11 Mesaj
      12 Aralık 2012 00:36:46
      quote:

Orijinalden alıntı: araptepeli

Alıntıları Göster

Ya bi film vardi...

Bi genc cocuk vardi bi dovus antronurunun yaninda calisiodu. Bu bi kizi seviyodu kizla beraber bi partiye gidiyodu partinin sahibi sarisin zengin cocukla kavga edio dayak yiyo zaten o antronorun yanina o zaman gidiyo bide bunun siyah dodge changer a benzeyen bi arabasi var he bide bu antronor cocugun disarda birileriyle kavga etmesini istemiyodu ama cocugun kavga ettigini anliyo sonra hoca atiyo salondan onu falan sonra affediyo geri aliyo falan bilen varsa ismini yazsin lutfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McMuffin -- 12 Aralık 2012; 0:37:11 >

McLovin
    • Er
      1 Mesaj
      12 Aralık 2012 02:43:01
      Filmi 2 yıl önce izlemiştim ama adını hatırlamıyorum.

Ada veya orman gibi bi yere kameralar yerleştirilmiş yanlış hatırlamıyorsam 10 ve üzeri kişinin yaşam mücadelesini konu ediniyordu. Death Race filminde olduğu gibi yaşamları internet üzerinden seyrediliyor ve de bahis yatırılabliyordu.

Filmin adını hatırlayamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Teşekkürler şimdiden

• Er
      1 Mesaj
      12 Aralık 2012 23:43:38
      Arkadaşlar ben küçükken bir film izlemiştim. Sadece birkaç yerini hatırlıyorum. Bir dinazorla bir kelebek savaşıyordu bundan eminim kelebek elektrik verek dinazorla savaşıyordu. Yanlış hatırlamıyorsam anne kelebek ölmüş savaşı yumurtadan yeni çıkan bir yavrusu kazanmıştı. Filmde çocuk başrol oyuncularıda vardı. Bundan tam emin değilim ama film Londra da geçiyordu galiba. Arkadaşlar yardım ederseniz sevinirim. Bir türlü aklıma gelmiyor.

• Er
      1 Mesaj
      13 Aralık 2012 00:21:54
      ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mortRainey -- 13 Aralık 2012; 0:39:02 >

• DH Yönetici
      8220 Mesaj
      13 Aralık 2012 08:26:31
      quote:

Orijinalden alıntı: kurbat

Filmi 2 yıl önce izlemiştim ama adını hatırlamıyorum.

Ada veya orman gibi bi yere kameralar yerleştirilmiş yanlış hatırlamıyorsam 10 ve üzeri kişinin yaşam mücadelesini konu ediniyordu. Death Race filminde olduğu gibi yaşamları internet üzerinden seyrediliyor ve de bahis yatırılabliyordu.

Filmin adını hatırlayamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Teşekkürler şimdiden

http://www.imdb.com/title/tt0443473/

• Binbaşı
      1649 Mesaj
      13 Aralık 2012 13:13:00
      hatırladığım kadarıyla adam veya çocuk resimdekine benzer baca gibi bişeyin içinde mahsur kalıyodu etrafında pek fazla ev yoktu gerilim tarzı bir film olması lazım
      son zamanlarda sürekli aklımda ama bir türlü bulamadım

• Er
      2 Mesaj
      13 Aralık 2012 14:16:46
      5 kız arkadaş bir evde toplanıp birbirlerine sırlarını anlatıyordu. bir süre sonra hepsine sırlarınızı açıklamam için 20 bin doları şuraya bırakın diye bir mektup gidiyordu. sonuçta aralarından biri bir tez almak için bu paraya ihtiyacım vardı demişti... filmin ismini hatırlayan var mı ?

Sayfa:   <<     < önceki   65 66 67 68 [69] 70 71 72 73 74   sonraki >     >>
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Sinema >> Sinema Genel >> Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz
Sayfaya Git:
Sayfa:
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.