Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (106. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
19.997
Cevap
782
Favori
1.599.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Thomas Anderson

quote:

Orijinalden alıntı: HIMYM

Şimdi aklıma 2 film daha geldi.

1.Bi tane çocuk vardı. Çocuk dediğim genç işte. İnternetten biriyle tanışıyodu. Alman. ismini sorunca erkek olduğunu sanıyodu. Ama aslında o isim almanya'da kız ismi olarak kullanılıyodu. Çocuk yanlış anlıyıp hakaret falan ediyodu sanırsam kıza. Sonra kız olduğunu anlıyodu. İşte uçakla almanyaya gidiyodu. Kız o sırada bi gezide oluyodu. çocuk nereye gitse kız ordan başka bi yere gitmiş oluyodu. Çocuk papa gibi falan giyinip kızı bulmaya çalışıyodu.

2.Ya çok ünlü bi film vardı hani adam adaya düşüyo. Orda işte delirmesin diye voleybol topuna el izi çıkarıp böyle insan gibi konuşuyodu onunla. Ya unuttum adını çok acil lazım.

1.film

http://www.imdb.com/title/tt0356150/

2.film

http://www.imdb.com/title/tt0162222/

çok teşekkürleeer :)
  • bugün çok sordum ama :D aklıma geldikçe yazıyorum işte. :D

genç bi çift vardı. balayına gidiyolar. sonra kadının kocası kaçırılıyo. kadın bütün her tarafta kocasını arıyo. Sorduğu herkes adamı tanımıyomuş gibi yapıyo. mesela bi maskeciye gidiyolar kocasıyla. dükkan sahibiyle kocası tartışıyo. kocası kaybolduktan sonra dükkana gittiğinde dükkan sahibi adamı hiç tanımıyomuş gibi yapıyo. bi örgüt gibi bişey kaçırmış adamı aslında ayin falan yapıyolar. o maskeci de bunlardan. En son kadın kocasını buluyo. kocasını kaçıran adam aslında kocasının kardeşimiymiş neymiş. öyle bişey. :D
  • hiç mi bilen yok yoksa çaylak muamelesi mi görüyorum
    nolur yardım bir film hatırlıyorum 90 larda izlemiştim koşucu (atlet) bi kız vardı bu arkadaş bi antrenörle tanışıyodu aralarında aşklar bişeyler ama can alan yeri kız evsiz barksızdı yanlış hatırlamıyosam cocacolanın reklam kutusunda yaşıyodu. hatta bir yarışında önündeki kızın saç tokasına takılıp yarışı kaybediyodu...
    havaalanına gitmesi gerekti önemliydi ama ayağının kapana kıstırıyodu bu filmi rahat 15 yıldır arıyorum herkese soruyorum ama bulamadım işte...
    çocukluk gerçekten başka hele 85 - 90 ların çocuğu olmak çok daha başka belki şimdi izlesem aynı şeyi hissedemem ama çok seyretmek istiyorum.
  • Selam arkadaslar.
    Cok kucukken star TV'de izlediğim bir film hatırlıyorum. Cok etkisinde kalmıştım ama filmin adını hatirlamadigim icin maalesef filme ulaşamıyorum:(
    Fazla uzatmadan konuya geceyim: karısı öldükten sonra maddi yetersizliği nedeniyle cocukları elinden alınıp sosyal hizmetlere verilen ve hayatı boyunca cocuklarını sosyal hizmetlerden geri almaya calisan bir babanin hikayesini konu alan bir film. Cok duygusal, cok sarsıcı bir filmi. Cocukların cocuk esirgeme yurdunda kalırken yaşadıkları, yedikleri dayaklar, kaçmaya calisirlarken yakalanmaları, vs.. En büyük cocuk hadim edildikten sonra baba mücadelesini kazanıyor,vs.. Bu filmi bilen varsa lütfen paylaşsın..
    Şimdiden teşekkürler:)
  • quote:

quote:

quote:

benim hatırlayamadığım bi kaç film var.
    1.Bir grup genç küçük bi uçakla dolaşmaya çıkıyolar. Uçağı kız kullanıyo. Bi karikatür dergisi var. Korkak bi çocuğa gösteriyolar bunu. Sonra bi fırtına bulutunun içine giriyolar.dışarda bişey var. içlerinden bi kaç tanesi ölüyo falan. Bu korkak çocuk küçüklüğünde de bi uçak kazası geçirmiş falan. En son dışarda ahtapot gibi bi yaratık var. Hepsi o korkak çocuk karikatür dergisinde o canavarı gördü diye olmuş falan. Aslında her şey çocuğun elindeymiş. Böyle bi film.
    2. 2 tane kız kardeş var bu ikisi de cadı. teyzeleri mi halaları mı ne onların yanında kalıyolar böyle onlar da cadı. Kasaba bunlarla dalga geçiyo cadılar diye. sonra bunlar büyüyo. Kızıl saçlı olan kız bi gece sevgilisiyle beraber evden kaçıyo. Sonra bi gün kızıl saçlı kız öbür kardeşini buluyo. Erkek arkadaşı çok pislik biri olmuş. beraber adamı öldürüyolar. sonra bu adamı teyzelerine getiriyolar. adamı masaya yatırıp büyü filan yapıyolar. çok eğlenceli komik bi filmdi.
    3. Ashton Kutcher'in bi filmiydi bu. Ashton Kutcherın canlandırdığı oğlan patronunun evine gidiyo (sanırım patronuydu.) patronunun bi işi var baykuş yada papağanına bakmasını istiyo. oğlan da patronun kızı varevde ona aşık oluyo. eve birsürü yabancı insan geliyo falan her taraf darmadağın oluyo. böyle bi filmdi buda.

3.film
    http://www.imdb.com/title/tt0270980/

teşekkürler :)

2. filmhttp://www.imdb.com/title/tt0120791/ bu olsa gerek
  • quote:

Orijinalden alıntı: eozakkas

quote:

quote:

quote:

1.Bir grup genç küçük bi uçakla dolaşmaya çıkıyolar. Uçağı kız kullanıyo. Bi karikatür dergisi var. Korkak bi çocuğa gösteriyolar bunu. Sonra bi fırtına bulutunun içine giriyolar.dışarda bişey var. içlerinden bi kaç tanesi ölüyo falan. Bu korkak çocuk küçüklüğünde de bi uçak kazası geçirmiş falan. En son dışarda ahtapot gibi bi yaratık var. Hepsi o korkak çocuk karikatür dergisinde o canavarı gördü diye olmuş falan. Aslında her şey çocuğun elindeymiş. Böyle bi film.
    2. 2 tane kız kardeş var bu ikisi de cadı. teyzeleri mi halaları mı ne onların yanında kalıyolar böyle onlar da cadı. Kasaba bunlarla dalga geçiyo cadılar diye. sonra bunlar büyüyo. Kızıl saçlı olan kız bi gece sevgilisiyle beraber evden kaçıyo. Sonra bi gün kızıl saçlı kız öbür kardeşini buluyo. Erkek arkadaşı çok pislik biri olmuş. beraber adamı öldürüyolar. sonra bu adamı teyzelerine getiriyolar. adamı masaya yatırıp büyü filan yapıyolar. çok eğlenceli komik bi filmdi.
    3. Ashton Kutcher'in bi filmiydi bu. Ashton Kutcherın canlandırdığı oğlan patronunun evine gidiyo (sanırım patronuydu.) patronunun bi işi var baykuş yada papağanına bakmasını istiyo. oğlan da patronun kızı varevde ona aşık oluyo. eve birsürü yabancı insan geliyo falan her taraf darmadağın oluyo. böyle bi filmdi buda.

3.film

Hadi 1. Filmde benden olsun http://www.imdb.com/title/tt1407049/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sethlans

quote:

Orijinalden alıntı: VTR

hmmm
    bi film vardı ama film hakkında tek söyleyebileceğim şu:
    süper güçleri olan bir adam yalnızca kırmızıya baktığı zaman güçleri geçici olarak gidiyordu :D

hımm bi başka filmde de;

uzaylı gibi bir adam camdan düştükten sonra yerdeki cam parçalarını yiyip iyileşiyordu:S

bu iki ilginç filmi hatırlayan var mıdır?

emeğinize sağlık şimdiden...

1.http://www.imdb.com/title/tt0082924/

sağolasın kardeşim. ilk film için.

ikinci filmi hala merakla bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erchamion

quote:

Orijinalden alıntı: shakir@

quote:

Orijinalden alıntı: Destdestron

quote:

quote:

Arkadaşlar anlatacağım filmi çok hatırlamıyorum ama tekrar izlemek istiyorum,benim için çok önemli bir anısı var,yıllar önce komşu kızıyla izlemiştik artık komşu kızıyla çok uzaklardayız onunla yaşadığım her şeyi tekrar anmak istiyorum...anladınız siz filme geçiyorum...

Bir at filmiydi...atlar vardı adamallar atları falan yakalıyordu...hatırladığım sahne son sahnesiydi...adam atlatrı serbesr bıralıyordu.sonra yazı çıkıyordu.bu film gerçektir diye yok şu kadar at vardı,şukadarı geri sallındı diye...arkadaşlar ancak bu kadar hatırlaya bildim... Benim için çok önemli

.

Sadece sonu olarak HIDALGO. Bİ bak derim.

harbiden film bu çok teşekkür ederim.bana nostalji yaşattın... :)

Nasıl anlatmışsın öyle. At yakalıyorlar felan. At yarışı yapıyorlar. Hiç benzemiyor diye söylememiştim ben Hidalgo'yu.

. Filmi çok önce izlemiştim 7-8 yıl olmuştur aklımda bir tek o sahne kalmıştı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: coldness

quote:

Orijinalden alıntı: eozakkas

quote:

quote:

quote:

3.film

Hadi 1. Filmde benden olsun http://www.imdb.com/title/tt1407049/

hepinize teşekkür ederim :)
  • arkadaşlar ben gecen sene bı fılm ızlemıstım adını hatırlıyamıyorum konusu şöyleydı bı kız var annesı hasta bı gun annesının oldugu yer yanıyo annesı oluyo kızın psıkolojısı bozuluyo ve akıl hastanesı tarzı bı yere goturuyorlar sonra çıktıgında işler karşıyıo babasının yenı eşini falan öldürüyodu en son hatırladıgım .
  • dostum tvde izlemiştim bi virüs çıkıyordu , herkes evini karantinaya alıyordu sonra adamın birisi evine gelen kadını içeri almıyordu dışarda tutuyordu ama halbuki virüs içeri girmiş , askerler adamı uyutarak olduruyorlardi çok beğenmiştim hatirliyan olursa sevinirim
  • birde şu var rus filmi gibiydi , 2 erkek arkadaş aynı evde kalıyorlardı birisinin sevgilisi arada bi gelip onunla yatıyodu ötekiside içine kapanık neyse bunların aklı esiyor dağda bir eve 3ü karavan gibi arabayla gidiyorlar, kız yattığı oğlan uyurken diğer utangac olanla yakınlaşıyor birlikte arabayla geziyorlar öpüşmeye felan başlıyorlar , sonra öteki bunu öğreniyor ama kabulleniyor sonra 3ü evin birisini soymaya giriyorlar ama içkiliydiler sanırım , havuza deri bi koltuk fırlatıyorlardı işte kafalar iyi işte böyle bi filmdi rus yada ukrayna yapımıdiye düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smrknt

arkadaşlar ben gecen sene bı fılm ızlemıstım adını hatırlıyamıyorum konusu şöyleydı bı kız var annesı hasta bı gun annesının oldugu yer yanıyo annesı oluyo kızın psıkolojısı bozuluyo ve akıl hastanesı tarzı bı yere goturuyorlar sonra çıktıgında işler karşıyıo babasının yenı eşini falan öldürüyodu en son hatırladıgım .

http://www.imdb.com/title/tt0815245/ olabilir mi?:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oğuzmert

birde şu var rus filmi gibiydi , 2 erkek arkadaş aynı evde kalıyorlardı birisinin sevgilisi arada bi gelip onunla yatıyodu ötekiside içine kapanık neyse bunların aklı esiyor dağda bir eve 3ü karavan gibi arabayla gidiyorlar, kız yattığı oğlan uyurken diğer utangac olanla yakınlaşıyor birlikte arabayla geziyorlar öpüşmeye felan başlıyorlar , sonra öteki bunu öğreniyor ama kabulleniyor sonra 3ü evin birisini soymaya giriyorlar ama içkiliydiler sanırım , havuza deri bi koltuk fırlatıyorlardı işte kafalar iyi işte böyle bi filmdi rus yada ukrayna yapımıdiye düşünüyorum

izlerken senin kafa iyiydi herhalde, alman filmi buyur:http://www.imdb.com/title/tt0408777/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Tambourine Man

quote:

Orijinalden alıntı: Oğuzmert

birde şu var rus filmi gibiydi , 2 erkek arkadaş aynı evde kalıyorlardı birisinin sevgilisi arada bi gelip onunla yatıyodu ötekiside içine kapanık neyse bunların aklı esiyor dağda bir eve 3ü karavan gibi arabayla gidiyorlar, kız yattığı oğlan uyurken diğer utangac olanla yakınlaşıyor birlikte arabayla geziyorlar öpüşmeye felan başlıyorlar , sonra öteki bunu öğreniyor ama kabulleniyor sonra 3ü evin birisini soymaya giriyorlar ama içkiliydiler sanırım , havuza deri bi koltuk fırlatıyorlardı işte kafalar iyi işte böyle bi filmdi rus yada ukrayna yapımıdiye düşünüyorum

izlerken senin kafa iyiydi herhalde, alman filmi buyur:http://www.imdb.com/title/tt0408777/

Gene rus gibiler kesin rus bunlar ayrıca teşekkürler
  • arkadaşlar bende bi korku filmi sorucam umarım bilen biri çıkar aklıma gelmiyo bi türlü..

aklımda kalan ayrıntıları sıralıcam izleyen biri çıkarsa eminim anlıcaktır şimdiden teşekkürler..

küçük bi kız hayalet kasabada kayboluyo.. kendi dışında kimse yok.. yıkık dökük bi yer.. peşinde de enteresan hayaletimsi bişey var.. yüzü yok ağzı var yada komple yüzü yok.. uçarak peşinden gidiyo kızın..
    kız kaçıyo çimenli bi yere geliyo.. çimenler diken oluyo ayağına batıyo yürüyenin fln.. o yüzü olmayan hayalette kızı kovalıyo sürekli işte.. sonra kız garip renklerle donatılmış bi mağarada birilerine rastlıyo fln..
    Japon filmi olması muhtemel..

hatırladığım ayrıntılar bunlar uzun süredir aklımı kurcalıyo izleyeli bir kaç sene oldu bilen bi arkadaş varsa ve yardım ederse çok minnettar kalırım..

lütfen..
  • selam arkadaşlar ben bi film daha sormak istiyorum.. filmin türü animasyon.. konusuna gelirsek:

2 arkadaş var biri esmer diğeri sarışın 2 erkek.. filmin başında boğa kovalıyo bunları..hırsız olabilme ihtimalleri var.. sonra eski bi medeniyetin arasına düşüyolar.. bunları idam etmeyi planlıyo o insanlar.. şanslarına tam elini kaldırdığında bi tanesi yanardağ patlıyo ve bunu o yaptı sanıyolar.. ikisinede tanrı diye tapıyolar.. basketbola benzer bi spor yapıyolar en iri 5 adama karşı ikisi.. küçük bi hayvan sayesinde 9-0 dan 9-9 a getiriyolar son sayıyı kendileri atıp 10-9 kazanıyolar.. sonlara doğru büyücü bunların tanrı olmadığını ortaya çıkarıyodu.. ama bunlar bi felaketten kurtarıyodu o kabileyi bu yüzden onlara saygıları devam ediyodu çok güzel bi çizgi filmdi..

hatırlayan arkadaşlar varsa lütfen yardımcı olsunlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pinkman34

arkadaşlar bende bi korku filmi sorucam umarım bilen biri çıkar aklıma gelmiyo bi türlü..

aklımda kalan ayrıntıları sıralıcam izleyen biri çıkarsa eminim anlıcaktır şimdiden teşekkürler..

küçük bi kız hayalet kasabada kayboluyo.. kendi dışında kimse yok.. yıkık dökük bi yer.. peşinde de enteresan hayaletimsi bişey var.. yüzü yok ağzı var yada komple yüzü yok.. uçarak peşinden gidiyo kızın..
    kız kaçıyo çimenli bi yere geliyo.. çimenler diken oluyo ayağına batıyo yürüyenin fln.. o yüzü olmayan hayalette kızı kovalıyo sürekli işte.. sonra kız garip renklerle donatılmış bi mağarada birilerine rastlıyo fln..

hatırladığım ayrıntılar bunlar uzun süredir aklımı kurcalıyo izleyeli bir kaç sene oldu bilen bi arkadaş varsa ve yardım ederse çok minnettar kalırım..

lütfen..

bu olabilir mi? http://www.imdb.com/title/tt0498311/
  • bi film vardı kadın adama benimle evlenir misin diyordu adam bilmem sen nasıl istersen diyordu adam her şeye bilemem sen nasıl istersen diyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asdww -- 6 Nisan 2012; 12:02:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coldness

quote:

Orijinalden alıntı: Pinkman34

arkadaşlar bende bi korku filmi sorucam umarım bilen biri çıkar aklıma gelmiyo bi türlü..

lütfen..

bu olabilir mi? http://www.imdb.com/title/tt0498311/

çok sağol dostum çok sevindirdin bu bünyeyi :D
  • 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.