Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (91. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
11 Misafir (2 Mobil) - 9 Masaüstü2 Mobil
5 sn
19.997
Cevap
782
Favori
1.599.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: X kare

quote:

Orijinalden alıntı: utorrent

benim aradığım film bir kaç yıl önce kanaltürk'te çıktı, sarışın küt saçlı siyah kaşlı bir kadın ve ortalama 15 yaşlarında oğluyla bir kasabaya gelirler ama başları belaya girer ve orda uzun boylu kızıl saçlı seksi ama önüne geleni öldüren bir kadınla karşılaşırlar ve kadın onlara yardım eder, ve arabaya binip uzaklaşırlar, bu filmin başlarıydı, reklam çıkmıştı ve benimde işim çıkmıştı, gazatelerde ve internette çok araştırdım ama kanaltürk o zamanlar başka bir şirkete devredilmişti bende o filmin bilgilerine ulaşamadım ismini bilsem yeter...

Galiba bu filmden bahsediyorsun,http://www.imdb.com/title/tt0303758/ diğer bir adıda Lady Jane Killer

abicim yaratıkmısın sen vallaha o, kızma ama film bahane sarışın hatun şahane
  • quote:

Orijinalden alıntı: reactor1111

2. dünya savaşı sırasında 14 yaşında alman bir çocuk askere çağırılıyordu. sonra bu çocuk askere gittikten sonra evi bombalanıyor ve annesiyle ablası ölüyordu. daha sonra ise rus ajanı oluyordu bu çocuk. bu filmi adı neydi?

yok mu beyler bu filmi hatırlayan? aklıma gelen birkaç bölümünüde anlatayım. bu alman çocuk birliği bozguna uğrayınca ruslardan kaçıyordu sonra üniformasını filanda çıkartıp askerden kaçmıştı. üvey olduğundan rus devleti bu çocuğu yetiştirip ajan yapıyordu. sonra bunu ingiltereye gönderiyorlardı. ingilterede kaldığı evin sahibi zenci bir kadındı. o kadınla çıkmaya filan başlamışlardı.
  • 1990 - 2000 yılları arasında bir film

filmde bir kız bisiklet üzerinde cadde ve sokaklarda geziyordu ( frikik vererek )

evlenmesine kısa bir süre kala yaslı bir adamla yatıyordu.

fransız filmi olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: roptesambir

1990 - 2000 yılları arasında bir film

filmde bir kız bisiklet üzerinde cadde ve sokaklarda geziyordu ( frikik vererek )

fransız filmi olabilir.

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X kare -- 4 Haziran 2012; 15:25:20 >
  • quote:

quote:

fransız filmi olabilir.

Juliette Lewis mi oynuyordu başrolde?

emin değilim...

bisiklet üzerinde geziyordu :)
  • quote:

quote:

quote:

fransız filmi olabilir.

emin değilim...

Benim aradığım bir film var ona benzettim yaşlı adamla otobüste mi tanışıyordu?
  • quote:

quote:

quote:

fransız filmi olabilir.

emin değilim...

lola veya yoya gibi bişey olabılır fılmın adı
  • quote:

quote:

quote:

quote:

fransız filmi olabilir.

emin değilim...

lola veya yoya gibi bişey olabılır fılmın adı

Lolita ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lederland

arkadaşlar iran veya ırak o tarafın filmi. filmde bir çocuk elinde kamera veyahut fotoğraf makinası var bununla insanları çekiyor ve para kazanıyor kazandığı paralarla maç izlemeye mi gidiyordu öyle bişey filmde 14-18 yaş arası bir çocuk oynuyor arap ülkesi filmi ama..

dieğer filmde komşusu bir kadını öldürüyor ve bir çocuk ekibi bunu görüyor ve cinayeti ispat etmeye çalışıyorlar adamın evine giriyorlar pencereden adamın penceresine merdiven uzatıyorlar böyle bir filmdi işte.. :)

cevaplar için sağolun şimdiden.. :)

yukardaki mesajlara baksaydın görürdün ikinci sorduğun filmicevabını verdim

Alıntıları Göster
    mesajı yazdıktan sonra fark ettim filmi eywallah :):)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sen Aydınlatırsın Geceyi

quote:

Orijinalden alıntı: 1389mo

Bizim arkadaşlar clash of titans'ın başında bir fragman görmüşler. Melekler cinayet falan işliyormuş. Nedir ismi bilen var mı ?

Legion büyük ihtimal.

Alıntıları Göster
    Yolda geçen bir korku filmi vardı arkadaşlar tam korku filmi değil ama yolda geçiyordu çocuğun kız arkadaşını kaçırıyorlardı. Mükemmel ötesi bir filmdi tekrar izlemek istiyorum fakat ismini hatırlayamadığımdan dolayı 2 haftadır arıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KingReis

Yolda geçen bir korku filmi vardı arkadaşlar tam korku filmi değil ama yolda geçiyordu çocuğun kız arkadaşını kaçırıyorlardı. Mükemmel ötesi bir filmdi tekrar izlemek istiyorum fakat ismini hatırlayamadığımdan dolayı 2 haftadır arıyorum.

http://www.imdb.com/title/tt0455960/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thomas Anderson

quote:

Orijinalden alıntı: KingReis

http://www.imdb.com/title/tt0455960/

Hocam harikasın ya.. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: slyman_b

Bi filim vardı ;

Zenci mahallesiydi galiba çoğu oyuncu zenciydi. Gökten yeşil bi meteor düşüyor, bi zenci eleman düşen meteorun yanına gidiyor ve süpermen gibi bi şey oluyo değişik güçlere sahip oluyo. Ama o uzaydan düşen cisim azaldıkça gücü de azalıyordu. Mahalledeki tarlalardaki balkabaklarını güçleriyle 10 kat falan büyütüyordu acayip bi şeydi bilen var mı ?

??
  • quote:

quote:

Bi filim vardı ;

Zenci mahallesiydi galiba çoğu oyuncu zenciydi. Gökten yeşil bi meteor düşüyor, bi zenci eleman düşen meteorun yanına gidiyor ve süpermen gibi bi şey oluyo değişik güçlere sahip oluyo. Ama o uzaydan düşen cisim azaldıkça gücü de azalıyordu. Mahalledeki tarlalardaki balkabaklarını güçleriyle 10 kat falan büyütüyordu acayip bi şeydi bilen var mı ?

??

Alıntıları Göster
    bir film vardı.başkanı öldürmeye çalışıyorlar patlama oluyor. bu patlamayı başkalarının gözünden aktarıyordu adını bilen var mı?
    acil
  • quote:

Orijinalden alıntı: kusadasi89

bir film vardı.başkanı öldürmeye çalışıyorlar patlama oluyor. bu patlamayı başkalarının gözünden aktarıyordu adını bilen var mı?
    acil

http://www.imdb.com/title/tt0443274/
  • quote:

quote:

acil

teşekkür ederim=))
  • quote:

quote:

quote:

acil

teşekkür ederim=))

rica ederim
  • arkadaşlar bu filmi trt de izlemiştim yıllar önce film yarı gerçek hayat yarı animasyon türünde. filmde bir çocuk 8-10 yaşlarında bunun iki ablası yada teyzesi var onun gibi bişey bu çocuk daha sonra bir balkabağının içinde uçmaya başlıyor balkabağının içinde kurt ve birkaç karakter daha var uçuyorlar gökyüzüne ama o balkabağına nasıl giriyor onu bilemiyorum hatırlamadım çünkü. bu veya buna benzer film hangisisi acaba teşekkürlerrr.. :9
  • quote:

Orijinalden alıntı: VTR

quote:

Orijinalden alıntı: metin3027

http://www.vindir.net/20-saniyede-kilik-degistirme-vay-beee-230.html

bu flimi bilen biri Var mı arkadaslar Simdiden Teşekürler

http://www.imdb.com/title/tt1003052/

filmde Bir ailenin çocuğu oluyor, çocuk biraz büyüyüp 2-3 yaşlarına gelince anne ve babası çocukta özel güçler olduğunu farkediyor, hatta birgün çocuğun babası birşey tamir ederken parmağını hafiften yaralıyor ve çocuk gelip babasının parmağını tutuyor ve birkaç saniye sonra parmak iyileşiyor, hatırladığım başka bir sahne de: çocuk tahminen 10-15 yaşlarına geldiği zaman arkadaşlayla göl gibi bir yere gidiyorlar, orada yüzerken arkadaşları bu çocukla dalga geçmeye başlıyor (yada dışardan başka birileri gelip suyun içine girip çocuğa sataşıyorlar tam haırlamıyorum) bu esnada çocuk ellerini suyun yüzeyine koyuyor ve bir anda su kaynayıp fakırdamaya başlıyor diğer çocuklar korkup kaçıyor

filmi 90′larda trt de izlemiştim. altın madolyonlu ya da tılsımlı çocuk gibi bir adı vardı ama orjinal ismi olmadan bulamıyorum. malum bizimkiler ilgisiz çeviriyorlar hala orjinal isimleri…

kafa yoran herkese şimdiden teşekkürler…

Alıntıları Göster
    filmde Bir ailenin çocuğu oluyor, çocuk biraz büyüyüp 2-3 yaşlarına gelince anne ve babası çocukta özel güçler olduğunu farkediyor, hatta birgün çocuğun babası birşey tamir ederken parmağını hafiften yaralıyor ve çocuk gelip babasının parmağını tutuyor ve birkaç saniye sonra parmak iyileşiyor, hatırladığım başka bir sahne de: çocuk tahminen 10-15 yaşlarına geldiği zaman arkadaşlayla göl gibi bir yere gidiyorlar, orada yüzerken arkadaşları bu çocukla dalga geçmeye başlıyor (yada dışardan başka birileri gelip suyun içine girip çocuğa sataşıyorlar tam haırlamıyorum) bu esnada çocuk ellerini suyun yüzeyine koyuyor ve bir anda su kaynayıp fakırdamaya başlıyor diğer çocuklar korkup kaçıyor

filmi 90′larda trt de izlemiştim. altın madolyonlu ya da tılsımlı çocuk gibi bir adı vardı ama orjinal ismi olmadan bulamıyorum. malum bizimkiler ilgisiz çeviriyorlar hala orjinal isimleri…

• quote:

Orijinalden alıntı: VTR

Alıntıları Göster
    Aradığım film bir komedi filmi. Moviemax festival kanalında da gösterilmişti. Kahramanımız babasının vasiyeti üzerine onu memleketine götürüyordu defnetmek için. Hatta daha ucuz olur diye arabayla gidiyorlardı. Kahramanımızın yanında çocuğu ve 2 yaşlı akrabası da vardı. Filmdeki kişiler yahudiydi. Fransızca konuşuluyordu filmde. Baş kahramanın burun kısmında bant olan kemik çerçeveli gözlüğü vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the breaking_point -- 25 Şubat 2012; 5:31:13 >
  • 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.