Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (46. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
12 Misafir (2 Mobil) - 10 Masaüstü2 Mobil
5 sn
20.004
Cevap
782
Favori
1.599.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: EneSerhat

30 temmuz pazar günü trt1 de sabah gösterilen bir film vardı.

Türkçe adı ufaklık ama orjinal ismini bulamadım. Bilen var mı? (arnoldun hamile olduğu ufaklık değil )

filmde babası amerikaya giden bir çocuk vardı. Sokaklarda yaşıyordu ve bir bakkal onu yanına aldı, bakkalın temizliğinden ve satılanları müşterilerin evine götürüyordu.Bakkal olan adam çok sevdiği bir arkadaşını anlatıyor, sonra resmiini gösteriyor . Çocukta koynunda taşıdığı kolyedeki resmi gösteriyor anlıyorki o bakkal can dostunun oğlunu bulmuş.

Kruimeltje
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sethlans

quote:

Türkçe adı ufaklık ama orjinal ismini bulamadım. Bilen var mı? (arnoldun hamile olduğu ufaklık değil )

filmde babası amerikaya giden bir çocuk vardı. Sokaklarda yaşıyordu ve bir bakkal onu yanına aldı, bakkalın temizliğinden ve satılanları müşterilerin evine götürüyordu.Bakkal olan adam çok sevdiği bir arkadaşını anlatıyor, sonra resmiini gösteriyor . Çocukta koynunda taşıdığı kolyedeki resmi gösteriyor anlıyorki o bakkal can dostunun oğlunu bulmuş.

Kruimeltje

Teşekkürler
  • quote:

quote:

quote:

Kruimeltje

Teşekkürler

Rica ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: srv5

Bir film vardı. Türü ortaçağ fantazisi. Game of thrones tarzı yani. Bu filmde büyük bi savaş vardı krallıklar falan vardı. Detaylı olarak hatırlamıyorum ama büyük bir dişli makine vardı ve birinin yüzüğü bu makinelere düşüp durduruyordu ve düşmanları yeniyorlardı. Biliyorum imkansız bu kadar bilgiyle bulmak ama şansımı deniyim dedim küçükken izlemiştim.

bilader bende aynı filmi arıyorum.bi hafta once filan yazdım daha cevap gelmedi.acayip kafama takıldı o film ya.baya uzun zamandır da bakıyorum.o disli makine zamanı hızlandıran büyük bi zaman makinesi.kotu bi kadın yapıyor bu makineyi.krallık da bulutların üzerinde.cok super bir film.baya eski.gorsel olarak cok iyi.bi bulsam bayram edicem ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xreleave

Bu foruma 2 yıldır arada yazıyorum bu filmi Bir türlü bulamadım.

trt 2 demi 1 demi ne çıkmıştı 5-6 sene önce
    Amerikada kuzey-güney savaşımı ingiliz-frasnzı savaşımı hatırlamıyorum ama tüfekler vardı. Bir asker ormanda yaralanıyor ve çevrede kız yatılı okulu (bir çeşit kilise gibi birşey) dan kadın bu askeri bulup buraya getiriyorlar. Burda buranın artık başı mı diyim o akdın bu askeri tedavi etmeye calısıyor. Bu asker burdaki 3 4 kadınla - kızla değşik bir ilişki kuruyor. Hepsi bu adamı seviyor filan. Sonra adamın kolu mu bacagımı kesilmesi gerekiyor bu o baş kadın kesiyor. adam senin odana gelmedğim içinmi kestim filan diyordu.

bu şekilde bir film arıyorum, bu film hakkında zamanında bir iddaaya girmiştim, filmi bulamayınca askıda kaldı bu iddaa

• quote:

quote:

quote:

quote:

Kruimeltje

Teşekkürler

Rica ederim.

Maalesef altyazısını bulamadım. :(

• bu resim hangi filmden?
  • arkadaşlar merhaba, bir film arıyorum. zamanında digiturk te seyrettim. belki 6-7 sene olmustur. adını gelecege mektup dıye hatırlıyorum ama cıkmıyor nette.

eskıbı calısma masası vardıi gızlı gozunde eskı kagıtlar ve kalem vardı. oraya mektup koydugun zaman gecmıse mektup gıdıyordu. gecmıstede mektup koyunce gelecege mektup gelıyordu. ben o fılmı tekrardan ızlemek ıstıyorum ama bulamıyorum. ozamanlar kucuktum ve kımlerın oynadıgınıda hatırlamıyorum.

bı arkadasıma anlattım fılmı ve cok merak edıyor. biliyorum sacma gelıcek tabıkı ama belkı bı hatırlayan olur .)
  • quote:

Orijinalden alıntı: carman

arkadaşlar merhaba, bir film arıyorum. zamanında digiturk te seyrettim. belki 6-7 sene olmustur. adını gelecege mektup dıye hatırlıyorum ama cıkmıyor nette.

eskıbı calısma masası vardıi gızlı gozunde eskı kagıtlar ve kalem vardı. oraya mektup koydugun zaman gecmıse mektup gıdıyordu. gecmıstede mektup koyunce gelecege mektup gelıyordu. ben o fılmı tekrardan ızlemek ıstıyorum ama bulamıyorum. ozamanlar kucuktum ve kımlerın oynadıgınıda hatırlamıyorum.

bı arkadasıma anlattım fılmı ve cok merak edıyor. biliyorum sacma gelıcek tabıkı ama belkı bı hatırlayan olur .)

bu olabilir

http://www.imdb.com/title/tt0410297/
  • quote:

Orijinalden alıntı: carman

arkadaşlar merhaba, bir film arıyorum. zamanında digiturk te seyrettim. belki 6-7 sene olmustur. adını gelecege mektup dıye hatırlıyorum ama cıkmıyor nette.

The Love Letter ?
  • bende bu fimi 2006 yılında izlemiştim durduk yere aklıma geldi uykumu kaçırdı :)
    film siyah beyazdı herhalde restoran sahnesini hatırlıyorum adam birini öldürmesi gerek ama silahı yok yemek geliyor çok kötü gözüken birşey adam yemeği yedikçe kemikleri birleştirip silah yapıyordu daha sonrada adamı vuruyordu . Ama vurulma sahneleri fln çok değişikti blrde insanların bellerinde delikler vardı çok acayip bi filmdi hatırlayan varsa tekrar izlemek isterim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tulaykt

Merhabalar. en az 4 en fazla 7-8 yıl önce tv'de bir film izlemiştim. üç küçük kız vardı, maksimum 16 yaşındalardı. kızlardan biri sarışındı, o biraz daha dışa dönüktü öbürleri daha sakindi. bu sarışın olan bisikletle baya yol gidip evli bir adamın evine gidiyordu karısı yokken ve birlikte oluyorlardı. sonradan diğer iki kız da bunu gözetlediler pencereden ve onlar da aynı amaçla gelmeye başladılar. sarışının haberi yoktu başta sanırım hatta öğrenince paylaşamamıştı adamı. sonradan adam kızların gelmesini istemiyordu kızlar zorla şantajla falan geliyorlardı. bir ara evin etrafını motorlu adamlar çevirmişti kızlar saklanmıştı. hergün kızlardan biri geliyordu yada her hafta. bu kadarını hatırlıyorum umarım yardımcı olan çıkar.

yok mu bilen?
  • Benim izlediğim filmde küçük sarışın bi kız çocuğuna annesi bi fotoğraf makinası alıyo ve kızın ilk çektiği fotoğraf bi salyangozdu sonra sürekli resim çekmeye başlıyo büyüdüğü zaman evinin bir duvarı tamamen resimlerle kaplanmış bi şekilde oluyodu ve bi erkek arkadaşı vardı sakallı bi adamdı sanırım kızın evinde doğum kontrol haplarını bulunca bunun üstüne bi muhabbet dönüyodu aralarında bu arada kızın gözlükleri vardı umarım filmin ismi hakkında bi bilgiye sahip olan birisi vardır
  • Bir psikolojik gerilim filmi izlemiştim adını hatırlamaya çalışıyorum fakat bulamıyorum.Oyuncular bruce willis ve haley joel osment diye hatırlıyorum ve sixth sense filminin afişini görünce bu film diyorum ama maalesef o film değil.Filmin konusuna gelirsek bir psikolog ve oğlunun hikayesi.Sanırım annesi öldükten sonra problemler yaşayan oğlunu tedavi etmek isteyen baba onunla birlikte bir orman evine gider.Orada oğlunun hayali bir arkadaşı olduğunu ve onunla tehlikeli bir yakınlaşma içinde olduğunu farkeder.Oğlu hayali arkadaşıyla değişik yerlere gitmekte psikolojisi giderek bozulmaktadır.Filmin sonundada oğlunun hayali arkadaşının aslında babasının ikinci kişiliği olduğu ve annesinin ölümünede bu kişiliğin sebep olduğu anlaşılır.Babanın psikolog bayan arkadaşı çocuğu bu durumdan kurtarır.İmdb yi allak bullak ettim ve yukardaki oyuncuların bütün filmlerine baktım ama filmi bulamadım.Filmi hatırlayıpda ismini bilen varsa ve yardımcı olursa çok sevinirim.Film beni çok etkilemişdi ve tekrar izlemek istiyorum..
  • beyler bi mafya filmi vardı film 3 tane mafya elemanı ellerinde bir ölü adamı gömmeye çalışıyorken başlıyordu. Arabanın arka bagajında yatıyordu ölü adam hatta, sonra geçmişe felan dönüyordu çocuğun mafyaya katılışını felan gösteriyordu. robert de niro oynuyordu sanırsam. biliyor musunuz bu filmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blaze` -- 6 Ağustos 2011; 20:05:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Delling

beyler bi mafya filmi vardı film 3 tane mafya elemanı ellerinde bir ölü adamı gömmeye çalışıyorken başlıyordu. Arabanın arka bagajında yatıyordu ölü adam hatta, sonra geçmişe felan dönüyordu çocuğun mafyaya katılışını felan gösteriyordu. robert de niro oynuyordu sanırsam. biliyor musunuz bu filmi?

http://www.imdb.com/title/tt0099685/

harika bir filmdir şiddetle tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadow1414

Bir psikolojik gerilim filmi izlemiştim adını hatırlamaya çalışıyorum fakat bulamıyorum.Oyuncular bruce willis ve haley joel osment diye hatırlıyorum ve sixth sense filminin afişini görünce bu film diyorum ama maalesef o film değil.Filmin konusuna gelirsek bir psikolog ve oğlunun hikayesi.Sanırım annesi öldükten sonra problemler yaşayan oğlunu tedavi etmek isteyen baba onunla birlikte bir orman evine gider.Orada oğlunun hayali bir arkadaşı olduğunu ve onunla tehlikeli bir yakınlaşma içinde olduğunu farkeder.Oğlu hayali arkadaşıyla değişik yerlere gitmekte psikolojisi giderek bozulmaktadır.Filmin sonundada oğlunun hayali arkadaşının aslında babasının ikinci kişiliği olduğu ve annesinin ölümünede bu kişiliğin sebep olduğu anlaşılır.Babanın psikolog bayan arkadaşı çocuğu bu durumdan kurtarır.İmdb yi allak bullak ettim ve yukardaki oyuncuların bütün filmlerine baktım ama filmi bulamadım.Filmi hatırlayıpda ismini bilen varsa ve yardımcı olursa çok sevinirim.Film beni çok etkilemişdi ve tekrar izlemek istiyorum..

spoiler kodu icerisinde yaziyorum izlemeyenlere ayip olmasin

• quote:

Orijinalden alıntı: kanvesu

bende bu fimi 2006 yılında izlemiştim durduk yere aklıma geldi uykumu kaçırdı :)
    film siyah beyazdı herhalde restoran sahnesini hatırlıyorum adam birini öldürmesi gerek ama silahı yok yemek geliyor çok kötü gözüken birşey adam yemeği yedikçe kemikleri birleştirip silah yapıyordu daha sonrada adamı vuruyordu . Ama vurulma sahneleri fln çok değişikti blrde insanların bellerinde delikler vardı çok acayip bi filmdi hatırlayan varsa tekrar izlemek isterim..

eXistenZ (1999)
    http://www.imdb.com/title/tt0120907/
  • quote:

Orijinalden alıntı: xtyper

arkadaşlar trt izlediğim bir film var .tanıdığım oyuncu yok ama film çölde geçiyor adamın biri sürekli gri bir mercedes ile kaçıp hava alanına ulaşmaya çalışıyor.peşindede iyi iz süren biri var.adam amerika çöllerinde kayboluyor telefonla yol yardımı istiyor film bu şekilde kaçıp kovalama şeklinde devam ediyor.hatırladığım kadarıyla soygun sırasında arakaşlarına ihanet eden bir hırsız paraları alıp kaçmaya çalışıyor.filmin orjinal adını hatırlayanınız varsa yardım ederse sevinirim.

arkadaşlar yok mu fikri olan
  • filmi geçen sene izlemiştim, bi kadın böyle bitkisel hayata filan giriyor. bu karının yaşadığı daireye de bir adam taşınıyor. sonra bu kadının hayaleti filan musallat oluyor bu adama hafif komik bir film. bu kadın hafızasını da kaybetmişti sanırım, hemşire olduğunu öğreniyorlar kadının. adam evin çatı katını bahçe yapıyordu, filmin sonunda da kadını kurtalıyorlar filan hayata dönüyor böyle romantik de olabilir komedi de olabilir bi filmdi.
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.