DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yönetici Olarak Çalıştırma sorunu!!!1
4
Cevap
0
Favori
19.158
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Yönetici Olarak Çalıştırma sorunu!!!1
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      279 Mesaj
      08 Mayıs 2009 21:29:51
      bu sorunu çözmem aslında başka bir sorunu çözmeme yardımcı olucak ben ayrıcalık düzeyinin neden aktif olmadığını öğrenmek istiyorum yönetici olarak çalıştır kutusu doldurulmuyor.

• iOS Beta Kullanıcısı
      3863 Mesaj
      08 Mayıs 2009 22:10:42
      Bende'de öyle birtek sana özel değil . Zaten sağ tuş kutusunda yönetici olarak çalıştır komutu var . Oraya tıklaman bununla aynı işe geliyor . Bu sdece her seferinde yönetici olarak çalıştrmana olanak sunuyor'ki zaten yöneticisin sistem'de .

Foto�raflar�ma buradan ula�abilirsiniz
    • Yüzbaşı
      279 Mesaj
      08 Mayıs 2009 22:15:44
      teşekkürler bir başka sorunum var aslında onu çözmem için o kutuyu işaretlemem gerekiyordu sağ tıklayıp yönetiçi olarak çalıştır diyebiliyorum ama işime yaramamıştı ikisi arasında bir fark olmadığını öğrenmem iyi oldu. yani öyleyse

• iOS Beta Kullanıcısı
      3863 Mesaj
      08 Mayıs 2009 22:31:52

quote:

Orjinalden alıntı: EAedp

teşekkürler bir başka sorunum var aslında onu çözmem için o kutuyu işaretlemem gerekiyordu sağ tıklayıp yönetiçi olarak çalıştır diyebiliyorum ama işime yaramamıştı ikisi arasında bir fark olmadığını öğrenmem iyi oldu. yani öyleyse

Nedir sorununuz buyrun söyleyin yardımcı olmaya Çalışalım ?

Foto�raflar�ma buradan ula�abilirsiniz
    • Yüzbaşı
      279 Mesaj
      10 Mayıs 2009 12:55:18

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Yönetici Olarak Çalıştırma sorunu!!!1
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.