DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni tanışılan kızla ne konuşulur?
6
Cevap
0
Favori
16.310
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Yeni tanışılan kızla ne konuşulur?
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      08 Mayıs 2009 00:06:42
      Herşeyden konuşmayı bende biliyorum ama sıkıcı yada uygun olmayabileceği için bu forumda sormayı uygun gördüm. İnsanlara iyi niyetlerle yaklaşıyorum ama bunun kimse yeterli olmadığını anladım.

Yeni tanıştığım bir kız var. Kızla şu ana kadar çok fazla konuşmadık. Havadan sudan, müzik falan. Kız 18'lerinde. Türk değil. Ne konuşsam diye düşünüyorum.Bu arada kızlara genel olarak sorular sorulduğunda sıkıldıklarını gözlemledim.

Ne yapacağımı şaşırdım. Özellikle forumdaki kızlardan yardım bekliyorum. Yardım edin ey dh ahalisi .

• Binbaşı
      1276 Mesaj
      08 Mayıs 2009 19:37:59
      Yukarı

• Teğmen
      103 Mesaj
      08 Mayıs 2009 19:51:21
      forumda kız mı var özellikle onlardan yardım bekliosun
      filmlerden güncel olaylardan felan konuş.arada bi espri yaptın mı muhabbet ilerler.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      08 Mayıs 2009 19:54:32
      Hiç ilgisi yok kızlara soru sorduğunda kızlar hoşlanır. Ama ne sorduğununda etkisi var tabiki.İlgi alanı içerisindeki soruları yönelt.

Güzel bir wallpaper :http://www.canatilla.com/wallpaper1453/wallpaper3_b.jpg

Not : Kullananlardan tşk beklerim...
    • Yarbay
      4640 Mesaj
      08 Mayıs 2009 20:01:02
      dizi izliyip izlemediğini sor.tabi dizi izliyosan.lost ,heroes ,gossip girl, prison break ,how i met your mother,two and a half man vs bu gibi dizilerin izlenme oranı fazladır genelde

• Binbaşı
      1625 Mesaj
      08 Mayıs 2009 20:32:44
      nereli ise ülke hakkında sorular sor oraya birgün gitmek isterim beraber gezeriz falan
      bende sana istanbulu gezdiririm

• 18 Nisan 2011 18:10:32
      up

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Yeni tanışılan kızla ne konuşulur?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.