Şimdi Ara

Lütfen tavsiyede bulunurmusunuz? Hts 3367 düşünüyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba bugun beylikdüzü medimarkette Philips hts 3367 5.1 ses sistemi ve playerini inceledim fiyatı 799 lira..
    Tam alacakken önce sizlere sormaya karar verdim..

-Ürünün performansı nasıl?
    -799 lirayı hakediyormu?
    -Aynı fiyatta başka ürünler tavsiye edermisiniz?
    -Bu ürüne anfi gibi şeyler almam gerekiyormu?

Cevaplarsanız çok sevinirim yanlış birşey almak istemiyorum..

Teşekkürler.

• philips in genelde 5.1 compakt sistemlerinin sesi gerçekten iyidir ben beğenirim sinemada oldukça keyif verir...
    bu cihazıda biliyorum ses konusunda tavsiye ederim ancak dısc performansına bir şey diyemem genelde dvd izlerseniz sıkıntı çekmezsiniz ancak dvıx vb formatlarda nsl dır onu bilemiyorum...

özellikleri oldukça iyi 1080p çıkışı olmasıda çok iyi lcd vb tv niz varsa oldukça işe yarar

ancak fiyatı başka 5.1 lerede bakmanıza olanak sağlıyor compakt sistem istiyosanız birçok çeşit bulacağınız gibi...
    sadece ses sistemi olan ve compakt sistemlere göre çok daha iyi olan 5.1 avr lerede bakmanınz mümkün ancak bütçenizin üstüne 250-300 tl daha koyma imkanınız varsa

compakt sistemlerde samsung,lg,sony nin modellerine baktınızmı? dediğim aralıkta bütçe genişletebilirsenizde 5.1 set avr lere bakmanınızı tavsiye ederim
  • Cevap için teşekkürler açıkçası 5.1 konusunda büyük bir deneyimim yok gerekirse 200 daha ekleyip daha iyisine yönelebilirim.. Ayrıca 1080p destekli lcd mevcut. compact sistem nedir bilmiyorum ama sony lg ve samsungun ürünlerinide gezdim markette.

Ayrıca bugun almayıda erteliyorum forumda konuşulanlara göre karar vericem.

Bu arada 5.1 playstation3 ligtv ve film için alınacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moffaka -- 8 Mayıs 2009; 16:30:21 >
  • compakt sistem nedir? içinde dvd playeri ve amfi,hop takımıyla olan ev sinema sistemleridir örn düşündüğünüz sistem...

lcd tv nizde var ve p3 içinde düşünüyorsunuz anladığım kadarıylada 200 tl daha ekleyebiliyorsunuz buda yaklaşık 1000 tl demek ozaman size çok daha memnun kalacağınız hem ses hem bağlanabilinirlik açısından sistem tavsiyelerinde bulunayım o paraya gidip compakt sistem sakın almayın derim size verdiğim linkte;

2.3.4.5.6 modellere bakmanızı öneririm

http://www.sony.com.tr/product/hcs-cinema-surround-kit
  • @yuxeses çok teşekkürler tekrar pazartesi yada salı günü son kararı verip seçimi yapıcaz artık.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.