Şimdi Ara

logitech x230 mu yoksa x 240 mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar bu logitech lerden hangisi lvd tv için daha kullanıslıdır. malesef görerek alma şansım yok sizlerin tavsiyeleri ile alacam. çok fazla sesee ihtiyacı yok sadece temiz bir ses istiyorum okadar. ve fazla da para vermek istemiyorum.

• quote:

Orjinalden alıntı: osmanusl

arkadaslar bu logitech lerden hangisi lvd tv için daha kullanıslıdır. malesef görerek alma şansım yok sizlerin tavsiyeleri ile alacam. çok fazla sesee ihtiyacı yok sadece temiz bir ses istiyorum okadar. ve fazla da para vermek istemiyorum.

o setlerden alacağın boğuk bir ses ve duvarlara balyoz vururcasına kuru bi bass temiz veya kaliteli bir ses bekleme bu setlerden bass ön planda tutulmuş
  • Microlab fc362 361.x240 x230 gibi performanslı bir model değildir x230 da sesler boğuktur basslar uzun ve derindir.En iyi fc362 ve 361 dir.
  • Eğer sadece ikisi söz konusuysa X230 alabilirsiniz.
  • X230 derim.
  • İkisi Arasında Tabiki x230
  • x230
  • bende herikiside var x230 ankarada kaldı ondan x240 aldım arkadaşların sölediği doğrudur bu modellerde baslar ön planda bas seviyosan tercih edebilirsin ikisi arasında benim tercihim x230 daha iyi ... x240 control ünitesine falan sahip ama bana göre daha özensiz hazırlanmış bir set x230 dan sonra geriye doğru gitmiş logitech nedense işçilik, subw, genel özellikler,teknoloji bu modelde daha kötü üstelikte bu biraz daha pahalı creative 3100 bile 31 yada 29w tam hatırlamıyorum... bulunduğum ortamda x230 artık satılmıyo ondan bunu aldım şimdide elden çıkarmayı düşünüyorum uygun fiyata bulursam aytrik alacam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.