Şimdi Ara

g51 sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bilgisayarıma format attım fakat 5+1imde sorun var ses sistemim logitech g51 işletim sistemim xp ses kartım realtek format atmadan önce düzgünce çalışıordu fakat formattan sonra bozuldu normal modda çalşdırınca 2+1 olıo matrix tsuna basdımda hepsinden ses gelior ses kartımdan test ediorum hepsinden gelior ses ses müzik acdımda 2 uydudan ses gelior matrixe basdmda ise hepsinden gelior ses kartımda 5+1 secili bunun cözümü varmı yoksa 5+1im bozuldumu

• yardım edicek kimse yokmu
  • Formattan önceki kullandığın ayarlarımı kullanıyorsun şuan. Mesela matrix moda almadan 5.1 destekleyen bir dvd film tak bakalım sonuç ne olcak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: genckaptan

Formattan önceki kullandığın ayarlarımı kullanıyorsun şuan. Mesela matrix moda almadan 5.1 destekleyen bir dvd film tak bakalım sonuç ne olcak.

eved hersey aynı hic bisey değişmedi dedini yapıcam eğer değismezse ne yapmam lazım
  • Driver ı tekrar kurabilirsin. Daha güncel bir driver olursa daha iyi olur kanaatindeyim. Bir dene bakalım olmadı kablolarla oynarsın biraz. Aklıma gelmedi daha. Birde mümkünse resim çekip koyarsan hoparlör arka bağlatılar net görüncek şekilde felan, pc ye çaldığın müzik 5.1 elde etmek için kullandığın arayüz program (realtek felan işte ) olursa daha çok yardım edebileceğimi düşünüyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: genckaptan

Driver ı tekrar kurabilirsin. Daha güncel bir driver olursa daha iyi olur kanaatindeyim. Bir dene bakalım olmadı kablolarla oynarsın biraz. Aklıma gelmedi daha. Birde mümkünse resim çekip koyarsan hoparlör arka bağlatılar net görüncek şekilde felan, pc ye çaldığın müzik 5.1 elde etmek için kullandığın arayüz program (realtek felan işte ) olursa daha çok yardım edebileceğimi düşünüyorum

dediniz gbi driveri sildim yükledim tekrardan tek tek test ettim hepsi çalışyor windows mediada acdım her hangi bi müzik 5indende sorunsuz bi sekilde geldi fakat winampa attımda müzik 2+1 oluyor tekrardan winamp benim icin cok önemli radyo yayını yaparken kulanıyorum winampdamı sorun acaba cünkü kaldırdım baska bi winamo yükledim gene sorunum düzelmedi

• Winamp ın ayarlarını kurcalaman lazım, bende winamp kullanmadığım bilemicem. Ayarlar bölümüne bir gir bakalım mutlaka 5.1 ile ilgili bir seçenek vardır. Son sürüm winamp dene..
  • ilginize cok cok tesekkür ederim düzelttim sonunda dünyalar benim oldu :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: cem1907

ilginize cok cok tesekkür ederim düzelttim sonunda dünyalar benim oldu :D

Rica ederim yardımım dokunduysa ne mutlu bana
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.