Şimdi Ara

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
1
Favori
49.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: BaDRuLe

bu tür vakalarda genelde vücutta ilk olarak sivilcemsi yaralar çıkar. aşı olunan yerin etrafından başlar. eğer aşı yerinde böyle birşeye rastlarsan hemen doktora git sonun bu resimdeki gibi olmasın

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Adamın organlar iflas etmiş sanırım. Cidden neden öyle olmuş bilen var mı?

Ben koldan aşı oldum. Aşıdan 24 saat sonra body e gittim. Sonra duş aldım. 2 gün geçti ölmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DHzgn -- 17 Ekim 2012; 23:06:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Al PaC

Aşı dediğin yarı ölü mikrop vs adına ne denirse. Vücut da farklı organizmalara tepki gösterirken ısı oluşur ve vücut sıcaklığı artar. Banyolar da genelde sıcak suyla yapıldığı için... Fazla ısınıp hız aşırtmadan yanma diye demiş olabilirler.

donanımhaber üyelerinin anlıyacağı dilde; overclock yaparken işlemci alev alır diyo
  • S.a kardeşler ben 3gun once tetenoz aşısı vuruldum bugun 3.gün duş alsam sorun olurmu 2dk felan surer ?
  • bugun 2. kuduz asımı oldum doktor öle bişe yok dedi sadece ası oldugun gün banyo yapmasan iyi olur dedi :D su 2-3 arkadas neresinden anladıysa ve nerden duydusa öle bişe oldunu bilmiyorum artık :D

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.