DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Fight Club tarzı bir film varmı ??
77
Cevap
3
Favori
29.792
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Sinema >> Fight Club tarzı bir film varmı ??
Sayfaya Git:
Sayfa: 1 2 sonraki >>>
Giriş
      3667 Mesaj
      02 Mayıs 2009 01:50:23
      Fight Club tarzı bir film varmı arkadaşlar

"BenÇokAyrılıklarYaşadımOYüzdenBitişikYazdımHerşeyi"

• Yüzbaşı
      539 Mesaj
      02 Mayıs 2009 02:39:42
      The Condemned

• Yarbay
      3763 Mesaj
      02 Mayıs 2009 02:57:13

ulan su vucut bende olcak ortamin .... rum karizmaya baksana hayatimda izlediğim en iyi filmdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeanBack -- 2 Mayıs 2009; 2:57:41 >

Ateist düşmanı olan her kimse kardeşimdir
    • Yarbay
      3667 Mesaj
      04 Mayıs 2009 02:32:15
      başka önerisi varmı yukardaki filmi indirdim lakin pek benzetemedim daha izlemedim gerçi bu arada tyler durden harbi idol o filmde ne rumu anlamdım :)

• Onbaşı
      22 Mesaj
      05 Mayıs 2009 17:35:28
      secret window

• Yarbay
      2990 Mesaj
      05 Mayıs 2009 17:39:20
      hapisane filmi seversen felon war yada fight night veya never back down kick boxla ilgili

Katılım zamanı: 3 Eylül 2005
      I'm a cowboy, on a steel horse I ride
    • Binbaşı
      1439 Mesaj
      05 Mayıs 2009 17:53:28
      never back down

• Teğmen
      111 Mesaj
      05 Mayıs 2009 18:09:29
      "Ben X" yapı olarak benziyor gibi.İzlersen ne demek istediğimi anlarsın.

• Yarbay
      3667 Mesaj
      07 Mayıs 2009 02:24:58
      sağolun arkadaşlar öneriler için ama tyler durden gibi bi karakter yoktur sanırım hiç bi filmde (=

• Yüzbaşı
      692 Mesaj
      07 Mayıs 2009 02:27:32
      emoların en favori filmi budur

Kendimi biraz öldürüyorum
      Her ilişkide
      Bu aşkla ilgili değil
      Sadece başka bir cenaze töreni..
    • Yüzbaşı
      529 Mesaj
      07 Mayıs 2009 02:31:02

quote:

Orjinalden alıntı: LeanBack

ulan su vucut bende olcak ortamin .... rum karizmaya baksana hayatimda izlediğim en iyi filmdi

bırak vucudu.. filmin teması muhteşemdi... özellikle son sahnede kredi kartı merkezlerini bombalamaları... izlediğim en iyi 5 filmden biridir...

zaman içinde yapa yapa ,en iyisini öğrendim...
    • Yüzbaşı
      446 Mesaj
      07 Mayıs 2009 03:43:24
      Fight Club bir efsanedir

• Yarbay
      4913 Mesaj
      07 Mayıs 2009 04:17:25
      green street hooligans 2

• Yarbay
      3964 Mesaj
      07 Mayıs 2009 04:17:25
      fight club seyretmedim ben ya çok büyük kayıpmı ayrıca ocean serisini hepsi şu an bende var aslında

Amd fx8350/Msi 970 gaming/Coolermaster Hyper T4/Gskill 1833mhz ripjaws 16gb/Amd r9 280x/Ocz vertex III 240gb ssd/Esi julia audio pci/Zalman z3 /Ocz zt 650w/ hp 23xi ips monutor------------------------------------------------------------------------------ (ilk amd sistemim 2003: amd athlon 2500+/ epox 8rda3g/2x256mb ddr400/nvidia fx5600/asus 300w atx kasa/aopen combo cdrw/lg 17" flat crt)
    • Yüzbaşı
      489 Mesaj
      07 Mayıs 2009 04:39:37

quote:

Orjinalden alıntı: satoyama

fight club seyretmedim ben ya çok büyük kayıpmı ayrıca ocean serisini hepsi şu an bende var aslında

film izlemeyi sevmeyen biri bile olsan bence büyük kayıp ....süper film

ŞİKE VARSA EMEK YOKTUR
    • Emekli Yönetici
      5847 Mesaj
      07 Mayıs 2009 04:45:52
      Fight Club gibi bir yapım yok !!! verilen örneklerde vasat kalıyor ve bazılarıda alakasız

Kelebek Etkisini izlemediyseniz tavsiye ederim farklı tarz olsada , saygılar...

• Yarbay
      3667 Mesaj
      07 Mayıs 2009 05:03:45
      başta bu filmi dövüş filmi diye izlememiştim yıllar boyu izleyince dövüş filmi olmadıgını anladım ve geç izlediğim için pişman oldum ayrıca filmde tyler karakteri aşmış gitmiş bu kadar cool bi adam görmedim hayatımda :)

• Yüzbaşı
      689 Mesaj
      07 Mayıs 2009 08:57:04
      Akıl Oyunları (A Beautiful Mind)

Kesinlikle tavsiye ederim

(Tam olarak istediğin şey değil ama o tarzda diyelim...)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azizcinar -- 7 Mayıs 2009; 8:58:10 >

• Çavuş
      55 Mesaj
      07 Mayıs 2009 11:48:50
      fight Club Tarzı denebilir mi bilemyorum ama

Butterfly Effect
      The Sixth Sence
      Pulp Fiction
      Kayıp Otoban (orjinal adını unuttum)
      pi
      The Others
      Being John Malkovich
      Amerikan History X
      Donnie Darko

brlki bunlarda benzer tatlar alabilirsin...

• Yüzbaşı
      976 Mesaj
      07 Mayıs 2009 11:51:54
      fight club gibi kült bir film arıyorsan ;

reservuar köpekleri ( reservoir dogs ) - tarantino

tavsiye ederim izlememiş biri cok sey kacırmıs demektır bana göre

Ne zaman çağırdın da gelmedik?
    • Çavuş
      55 Mesaj
      07 Mayıs 2009 11:52:07
      Hocam

snatch ve Bondock saints şehrin azizlerinide ekleyelim... bu ikisini izle evet.....

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      07 Mayıs 2009 11:57:18
      Film kolik biri olmama rahmen sadece Fight Klub'u izlemedim bir ara gidip alıyım cd'sini.

Life is ours, we live it our way
      And Nothing Else Matters...

Gitarım:Ibanez RG09LTD Limited Edition White
      Nutkumun tutulmasını sağlayan adam Kobe Bryant ~ 24 MVP
      Delios
      Ailedail
      Nemesis
    • Yarbay
      2869 Mesaj
      07 Mayıs 2009 12:01:12
      Tarantinonun bütün filmlerini seyret hepsi enterasandır.

Tarantino filmleri uzun süreli ve uzun diyaloglardan oluşsa da ulan ne enterasan bi filmmiş dersin.

Klasik filmlerden sıkıldıysan kesin seyret.

• Teğmen
      208 Mesaj
      07 Mayıs 2009 12:02:30
      memento !

● Galatasaray SK ●
      ● Elano Blumer ● Kader Keita ●
      ● Arda Turan ● Milan Baros ● Harry Kewell ●
    • Yarbay
      6607 Mesaj
      07 Mayıs 2009 12:03:22
      green street hooligans

ll Intel i5 6600K ll Msi Z170M Mortar ll Corsair DDR4-3200Mhz 2x8GB ll Gigabyte GTX 1060 G1 Gaming 6G ll WD Blue 1TB 7200rpm ll Transcend SSD370S 256gb ll Thermaltake CoreV21 ll Seasonic M12II-850W Evo Edition ll Asus 23" VS238NR ll Steelseries Siberia 200 ll
      Opel Corsa 2004 1.3 Cdti Essentia Easytronic
      ll Steam ID: ozgurcankorkmaz ll Steam ID: ozgurkorkmaz ll Origin: ozgurcank ll
    • Çavuş
      81 Mesaj
      07 Mayıs 2009 13:13:46
      yeşil sokak holiganları green street gooligans yani

Sizi Seviyor olmam bu savaşı kesintiye uğratmaz
    • Yarbay
      3115 Mesaj
      07 Mayıs 2009 13:43:03
      Offf offff tam benlik konu açılmış

Fight Club hakkında söylenecek o kadar söz var ki...

Hatırlıyorum , 2001 de dayım beni sinemaya götürmüştü ve Fight Club'a girelim demişti.Ben de adından anlaşılacağı gibi bir dövüş filmi sanmıştım , mırın kırın etmiştim...Sonra sinemada izledikten 1 hafta 10 gün etkisinden kurtulamamıştım , film adeta hayatımı etkiledi...

Fight Club DVD si film arşivimin en önünde , göze batacak şekilde yer alır Biraz garip gelecek ama periyodik olarak izlediğim tek filmdir.2 ayda bir izlerim...

Filmdeki felsefe öyle böyle değil , Teokratik sisteme ana avrat küfür ediyor sanki !

Bu film , benim gibi şehir hayatından bıkan , hayatta çeşitli amaçların peşinde koşup her seferinde hüsran yaşayanlar için bulunmaz bir nimettir.

Tyler Durden ismi , benim ve benim gibilerin aklına kazınmıştır Brad Pitt'e zaten söylenecek birşey yok.Herifin hem oyunculuğu hem de karizması olayı bitiriyor.Hele filmde bir sigara içişi var ki , insan bir an sigaranın Tyler Durden için icat edildiğini düşünüyor

Fight Club'a bire bir benzeyen film yoktur ama , düşünce sistemi olarak örtüşen bir film önerebilirim ,

''Into The Wild'' Mutlaka izleyin bu filmi

Son olarak ,

Fight Club bir film değil , yaşam tarzıdır.

2015 Nissan X-Trail Platinum Premium Pack (X-Tronic) - İnci Beyazı
      2014 Toyota Corolla 1.4 D-4D Advance M/M - İnci Beyazı
    • Yarbay
      3964 Mesaj
      08 Mayıs 2009 19:14:14

quote:

Orjinalden alıntı: VGroove

Hatırlıyorum , 2001 de dayım beni sinemaya götürmüştü ve Fight Club'a girelim demişti.Ben de adından anlaşılacağı gibi bir dövüş filmi sanmıştım , mırın kırın etmiştim...Sonra sinemada izledikten 1 hafta 10 gün etkisinden kurtulamamıştım , film adeta hayatımı etkiledi...

Fight Club DVD si film arşivimin en önünde , göze batacak şekilde yer alır Biraz garip gelecek ama periyodik olarak izlediğim tek filmdir.2 ayda bir izlerim...

Filmdeki felsefe öyle böyle değil , Teokratik sisteme ana avrat küfür ediyor sanki !

Bu film , benim gibi şehir hayatından bıkan , hayatta çeşitli amaçların peşinde koşup her seferinde hüsran yaşayanlar için bulunmaz bir nimettir.

Tyler Durden ismi , benim ve benim gibilerin aklına kazınmıştır Brad Pitt'e zaten söylenecek birşey yok.Herifin hem oyunculuğu hem de karizması olayı bitiriyor.Hele filmde bir sigara içişi var ki , insan bir an sigaranın Tyler Durden için icat edildiğini düşünüyor

Fight Club'a bire bir benzeyen film yoktur ama , düşünce sistemi olarak örtüşen bir film önerebilirim ,

Son olarak ,

açıkcası ben okadar beğenmedim görsel efektler yılına göre güzeldi "99 yapımı olmasına rağmen ayrıca film çok karışık insanı şaşırtmak için olur olmaz atlamalar falan ama teorisi çok güzel ona lafım yok ayrıca filmin sonundaki pipi yide eshefle kınıyorum

Amd fx8350/Msi 970 gaming/Coolermaster Hyper T4/Gskill 1833mhz ripjaws 16gb/Amd r9 280x/Ocz vertex III 240gb ssd/Esi julia audio pci/Zalman z3 /Ocz zt 650w/ hp 23xi ips monutor------------------------------------------------------------------------------ (ilk amd sistemim 2003: amd athlon 2500+/ epox 8rda3g/2x256mb ddr400/nvidia fx5600/asus 300w atx kasa/aopen combo cdrw/lg 17" flat crt)
    • Binbaşı
      1680 Mesaj
      08 Mayıs 2009 19:18:59

quote:

Orjinalden alıntı: satoyama

Alıntıları Göster

açıkcası ben okadar beğenmedim görsel efektler yılına göre güzeldi "99 yapımı olmasına rağmen ayrıca film çok karışık insanı şaşırtmak için olur olmaz atlamalar falan ama teorisi çok güzel ona lafım yok ayrıca filmin sonundaki pipi yide eshefle kınıyorum

Canım arkadaşım, sen filmin sonundaki pipiyi eshefle kınıyosan filmden bi bok anlamamışsın demektir zaten..

Fight Club'ı sevenler ve kitabını okumayanlar, gitsin bulsun bi yerden o eseri pişman olmayacaklar.

Aynı zamanda aynı yazarın 2 kitabını daha tavsiye ederim:

Görünmez Canavarlar ve Gösteri Peygamberi. Mutlaka okuyun bunları.

• Yüzbaşı
      712 Mesaj
      08 Mayıs 2009 19:22:27
      Green Street Holigans 1 -- 2

Every saint has a past and Every sinner has a future..
    • Onbaşı
      26 Mesaj
      13 Mayıs 2009 01:47:24
      green street holigans 1 ve 2 yi şiddetle tavsiye ederim

13 Mayıs 2009 01:51:55

quote:

Orjinalden alıntı: birikinti

fight Club Tarzı denebilir mi bilemyorum ama

Butterfly Effect
      The Sixth Sence
      Pulp Fiction
      Kayıp Otoban (orjinal adını unuttum)
      pi
      The Others
      Being John Malkovich
      Amerikan History X
      Donnie Darko

brlki bunlarda benzer tatlar alabilirsin...

oha ya ne alaka?

• Yüzbaşı
      868 Mesaj
      13 Mayıs 2009 02:51:24

sağlam filmdir

Rüyaları gerçekleştirmenin en iyi yolu uyanmaktır!
    • Yüzbaşı
      300 Mesaj
      15 Mayıs 2009 00:13:43
      Fight Club bir yaşam tarzıdır.

Profesyonel ve müsabık Vücut Geliştirme / Fitness antrenörü ve sporcusu.
      Nutrition, supplementation and training coach.
    • Yarbay
      5876 Mesaj
      15 Mayıs 2009 00:20:11
      pek benzemez ama Wanted öneririm
      baş karakterlerin hikayeleri dolaylı yoldan aynı
      sıradan yaşam

• Yüzbaşı
      572 Mesaj
      15 Mayıs 2009 00:22:49

quote:

Orjinalden alıntı: rising

fight club gibi kült bir film arıyorsan ;

reservuar köpekleri ( reservoir dogs ) - tarantino

tavsiye ederim izlememiş biri cok sey kacırmıs demektır bana göre

bi fight club ın sonuna bak bide reservuar köpeklerininkine , pehh pat diye bitiyor film o ne ( filme lafım yok bitişine var )

KAHROLSUN BAĞZI ŞEYLER
    • Onbaşı
      30 Mesaj
      15 Mayıs 2009 00:25:40

quote:

Orjinalden alıntı: psckilléR

Green Street Holigans 1 -- 2

kesinlikle bu ikisi arkadaşım özellikle birincisi muhteşem!

PSN:nfcs23
    • Yarbay
      2825 Mesaj
      15 Mayıs 2009 00:27:22
      Pulp Fiction
      Usual Suspects
      The Sixth Sense ( böyleydi galiba )
      Donnie Darko
      Ben X
      Inside Man
      Reservoir Dogs
      Snatch
      The Condemned

İzlemeni şiddetle tavsiye ederim

İt Ötükende gezmekle Kurt olmaz !
    • Yüzbaşı
      908 Mesaj
      15 Mayıs 2009 00:32:37

quote:

Orjinalden alıntı: LeanBack

karizmaya bak ya

• Yüzbaşı
      641 Mesaj
      11 Şubat 2010 21:58:28
      Yuh diyorum başka birşey demiyorum. Buradaki filmlerden izlediklerim var ama Fight Club ile alakaları yok. İzlemedğim ama adını hakkında duyduklarım var onlarda alakalı değil. Arada 1-2 tane yakınından geçecek film gördüm o kadar.

Burada örnek verenler demek fight club'ı anlamamışlar bence. Hele green street hooligansı ve o dövüş filmlerini örnek verenlere bir an acıdım ne yalan söyleyeyim

Fight Club'a benzemesi için olması gereken şeyler: filmde toplumun genelini ilgilendiren bir konuyu dolaylı yoldan veya doğrudan anlatması gerekir. Özellikle insanların hoşnut olmadığı bir genel konu mesela. İkinci olarak ta filmin senaryosu çok zeki olmalı. Öyle ki aslında film ilk yarıya kadar mutlaka tüm olacakları genel itibari ile anlatması lazım. (Fight club'ın yaklaşık ilk 30-40 dakikasında aslında film çoktan bitmişti bütün mezvu izleyiciye gösterilmişti. Ama anlamanız için çok dikkatli izlemeniz gerekiyor tabi(en baba kilit noktalar aradaki saliselik görüntüler). Ve filmin geri kalanı filmi sökenler için bir eğlence, aksiyondu.) Filmde mutlaka en az 2-3 tane büyük sürpriz olması lazım. Filmde konuşmaların tümü birbirine bağlı olması lazım ve birazını kaçıran birinin bile anlamakta zorlanması lazım.

Bence kıstaslar budur. Ben ilk izlediğimde muhteşem derecede anlamamıştım yanlış anlaşılmasın. Ama 15-20 tane ultra süper favori film listem arasında ilk defa 9.8 puan verecek kadar anlamıştım filmi. İkinci izleyişimde zaten puanı 10'a çıktı.

Şimdi bu saydıklarıma göre benim tavsiye edebilceğim tek film var. Daha varsada ben izlememişimdir. Yada aynı unsurları içerse bile eksiktir çoğu yeri.

12 Monkeys
      Bu filmde de Brad Pitt oynuyor. Ve izledikten sonra aklıma gelen tek şey Fight Club olmuştu. Çünkü yine toplumsal mevzuya parmak basıyor ki Fight Club'taki ile çok bağlantılı bir mevzu. Yine süper oyunculuklar var. Sürprizler mevcut. Filmdeki tüm konuşmaları dinlemezseniz adam akıllı filmden hiçbirşey anlamazsınız. Sadece sıradan aksiyon-bilim kurgu filmi izlediğinizi sanırsınız. Filmin ilk bölümlerinde yine filmin tamamıyla ilgili bütün bilgiler mevcut ama filmin sonunu tahmin etmeniz imkansız gibi birşey. Çünkü daha farklı tarzda bilgi veriyor.
      Filmin gidişatında öyle Fight Clubtaki gibi hayran kalınacak bir operasyon olmuyor. Ama filmin konusu çok daha farklı olduğu için onun yerine başka eylemler oluyor.

Filmdeki en büyük muamma diye kabul ettiğim mevzuyu çözen adamı göremedim internette filan. Bir kaç teori var ama yeterli değil. Fakat Fight Clubta gün ışığına çıkmayan birşey kalmadı ne benim için nede adam gibi izleyenler için. 12 Monkeys'in en büyük artısı ve hatta Fight Club dan da üstün tek yönü bu bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sittingbull267 -- 11 Şubat 2010; 22:06:19 >

• Yüzbaşı
      609 Mesaj
      11 Şubat 2010 22:23:49
      ben her gün bazı sahnelerini hep izlerim. mükemmel filmdir fight club. onun için onun seviyesinde film çıkmadı çıkmaz.

• Yarbay
      2558 Mesaj
      11 Şubat 2010 22:26:54
      Galiba Fight Club'ı bir tek ben sevmemişim.

5'-TATAAA-3'
    • Yarbay
      2324 Mesaj
      11 Şubat 2010 22:33:56
      Amerikan güzeli( american beuty)
      Fight clup ın senrayosu birebir kim kimden ne çalmış belli değil aynı sene çıktılar amerikan güzeli tüm ödülleri götürdü fight clup hiçbşeye alamadı çok acı

Playstation sosyal medyası olarak beni takip edebilirsiniz :) >>>> https://twitter.com/serhat_oden

Playstation 4 oyunları incelemelerim bir oyun almaya değer mi değmez mi hemen öğrenin:>>>> http://psorigins.tumblr.com/
    • Binbaşı
      1350 Mesaj
      11 Şubat 2010 22:40:12

quote:

Orijinalden alıntı: VGroove

Son olarak ,

tamamiyle bütün hislerime tercüman olmuşsun into the wild ve fight club hayatımda izleyip te en çok sevdiğim iki filmdir özelliklede fight club...hayatımda çok şeyi değiştirdi bu film belkide doğru yolu bulmamı sağladı..asıl benliğimi bulmamı sağladı değer verdiğim o kadar çok şeyin aslında ne kadar değersiz olduğunu anlamamı sağladı...into the wild ise doğaya ve yaşadığımız hayata bakış açımı değiştirdi..soundtracklerinden eddie vedder - society şarkısı dinleyip te bıkmadığım tek şarkıdır alır götürür beni...

In Tyler We Trusted...
      FENERBAHÇE
    • Yarbay
      5803 Mesaj
      11 Şubat 2010 22:48:43
      Fight Club gibi bir iflm çekmeleri çok zor

• Yarbay
      2190 Mesaj
      11 Şubat 2010 22:54:54
      the undisputed 1-2 var bide snatch var seversen

Bu halkın mantıksız,akılsız,bilgisiz,araştırmayan,meraksız,soru sormayan,gerçeklerle yüzleşmeyen,egoist,narsist,bencil,kalitesiz,eğitimsiz ve kültürsüz yapısının içine edeyim ben
    • Yüzbaşı
      337 Mesaj
      11 Şubat 2010 22:55:40
      Bu filmi nedense Fİght Club'a benzetiyorum. Tabi fight club ap ayrı bişey. Dövüş kulübünü çok beğendiyseniz Chuck Palahniuk'un kitaplarını okuyun ( fight club'ın yazarı )

• Çavuş
      90 Mesaj
      11 Şubat 2010 22:55:50
      Fight Club'tan sonra,

Memento kesinlikle tavsiyemdir . . .
      The Butterfly Effect' te ayrıca olabilir. . .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      11 Şubat 2010 22:58:10

quote:

Orijinalden alıntı: Smokin That Weed

Alıntıları Göster

tamamiyle bütün hislerime tercüman olmuşsun into the wild ve fight club hayatımda izleyip te en çok sevdiğim iki filmdir özelliklede fight club...hayatımda çok şeyi değiştirdi bu film belkide doğru yolu bulmamı sağladı..asıl benliğimi bulmamı sağladı değer verdiğim o kadar çok şeyin aslında ne kadar değersiz olduğunu anlamamı sağladı...into the wild ise doğaya ve yaşadığımız hayata bakış açımı değiştirdi..soundtracklerinden eddie vedder - society şarkısı dinleyip te bıkmadığım tek şarkıdır alır götürür beni...

OOo ikinizde aynı benim hislerime tercüman olmuşsunuz.O society,rise ve en benim için en anlamlı sözlerle donanmış Long Night...Başka var mı böyle tavsiye edecekleriniz ??

Dünyadaki en iyi kanal nat geo adventure
      Yönetici olduğum an bırakacağım siteyi.Yada hadi neyse 1-2 hafta sonra olsun.Biraz tadını çıkartalım.
    • Teğmen
      231 Mesaj
      11 Şubat 2010 23:02:38
      NEVER BACK DOWN fena filmdir kesin izlemelisin aynı şekilde fena gaz yapar adamın üstünde

11 Şubat 2010 23:08:57
      Yahu bu arada filmden soğuttunuz insanı.Anam ne filmmiş yaaa.Her konuda var neredeyse.Tüm site ahalisi ağzından düşüremiyor.Film güzel ama daha iyileri var unutmayalım.Kimse sevmiyor diye çok seviyordum.Meğer herkes biliyormuş filmi o sadece benimdi

Dünyadaki en iyi kanal nat geo adventure
      Yönetici olduğum an bırakacağım siteyi.Yada hadi neyse 1-2 hafta sonra olsun.Biraz tadını çıkartalım.
    • Yüzbaşı
      776 Mesaj
      11 Şubat 2010 23:20:09
      aramızda bir çeşit üçgen durumu var. ben tyler'ı istiyorum. tyler marla'yı istiyor. marla beni istiyor.

• Yarbay
      2003 Mesaj
      11 Şubat 2010 23:29:35
      Fight Club'ı izleyenlerin büyük bir kısmı filmde anlatılmak istenileni anlamadığı halde filmi heryerde över,tıpkı Matrix gibi
      Sözüm meclisten dışarı arkadaşlar.Bu filmle alakalı genel durum bu bence.

• Yüzbaşı
      776 Mesaj
      11 Şubat 2010 23:31:23
      ben FC yi hödük bi sadece kavga eden adamlar sanıyodum öle sananlar varsa sanmasnılar izlesinler

• Yarbay
      2003 Mesaj
      11 Şubat 2010 23:43:15
      Tarzı farklı ama ölmeden önce izlenmesi gereken bir film varsa ne Fight Club ne de başka bir David Fincher filmi ne de diğer kült filmler;önce OLDBOY(İhtiyar Delikanlı) diyorum.

• Yüzbaşı
      652 Mesaj
      11 Şubat 2010 23:49:18

quote:

Orijinalden alıntı: Iron Maiden 

Galiba Fight Club'ı bir tek ben sevmemişim.

Aman haa!

başyapıtlar beğenilmek zorundadır (!) mesela Star Warsı beğenmediğini söylersen film izlemeyi bilmeyen yarım akıllı bişey damgası vururlar öyle heryerde fight club ı beğenmediğini söyleme hele bu forumda!

ben fight club ı çok beğenirim ayrıca yanlış anlaşılmasın lütfen

Dreams come true...
    • Yüzbaşı
      337 Mesaj
      12 Şubat 2010 17:16:34

quote:

Orijinalden alıntı: Slp

Alıntıları Göster

Aman haa!

başyapıtlar beğenilmek zorundadır (!) mesela Star Warsı beğenmediğini söylersen film izlemeyi bilmeyen yarım akıllı bişey damgası vururlar öyle heryerde fight club ı beğenmediğini söyleme hele bu forumda!

Ne alaka star warsla. Star wars fantastik & bilim kurgu tarzında bir film. Bu tarzı sevmeyenler beğenmez.

Ben severim o ayrı...

• Yarbay
      3178 Mesaj
      12 Şubat 2010 17:36:00

quote:

Orijinalden alıntı: Slp

Alıntıları Göster

Aman haa!

Kimse birşeyi beğenmek zorunda değil ancak laf etmemek zorunda. Eleştri ayrı birşey, "bu ne lan bişeye benzemiyor" tavırlarıyla ukalalık etmek ayrı birşeydir. Sanırım senin de Star Wars konusunda kalmış bir acın var ki böyle herşeyin farkında insan karakterini oynamaya karar vermişsin.

12 Şubat 2010 17:40:48
      kesinlikle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LAVMAN -- 12 Şubat 2010; 17:42:58 >

MJ = Biggest and First apaches of the world...
    • Binbaşı
      1029 Mesaj
      12 Şubat 2010 17:43:42
      Pulp fiction izleyebilirsin çok benzerdirler

Sayfa: [1] 2   sonraki >     >>
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Sinema >> Fight Club tarzı bir film varmı ??
Sayfaya Git:
Sayfa:
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.