Şimdi Ara

Garanti Bankası'nda Hesap Açmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
54.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: hadjimurat

vakıfbankta çalışıyorum hiç bir vadesiz hesapta yıllık ücretimiz yok sadece bir defa ya mahsus 6.3 lira kart ucreti verirsin okadar anında internet bankacılığın açılır yıllık ücret falan da vermessin istediğin postan da kartını gönül rahatlığı ile kullanırsın internet havalesi ucreti 75 kuruş eft ise 10000 liraya kadar 2.5 lira internet uzerinden sen istemediğin sürece de hiç bir şekilde hesaplarında oynama olmaz

en yakın subeye git 19840 sicil murat demircan personeliniz benim arkadaşım de işlerin istediğin yerde hallolur kartın geldiği anda da cep telefonuna mesaj gelir gider kartını şubedeb sıra beklemeden alırsın

cevabınız için teşekür ederim banka işlerinden anlamadıgım için tekrar tekrar soruyorum ama

alışverilş yaparken sadece hesabımdaki bakiye kadar çeksin istiyorum yani hesaptaki paradan daha fazla alışveriş yapacaksam kart çekmesin bankaya borçlanmayayım faiz falan uğraşmak istemem

+VİSA mı oluyor vericekleri kart ?

• Tebrikler kardeş güzel hort
  • garanti bankasına hesap açmak istiyorum hesap açma ücreti alıyorlarmı ?
    cepbank eft falan lazım oldugu için garantiden açıcam
    + olarak verecekleri kredi kartından alışverilş yaparken sadece hesabımdaki bakiye kadar çeksin istiyorum yani hesaptaki paradan daha fazla alışveriş yapacaksam kart çekmesin bankaya borçlanmayayım faiz falan uğraşmak istemem (böyle hesap varmı )

banka işlerinde fazla bilgim olmadıgı için buraya yazdım yeri değilse kusura bakmayın

• senelik 35 ytl hesap işletim ücreti.. tavsiyem ziraat bankası olur ..
  • quote:

Orjinalden alıntı: serkan_takur

senelik 35 ytl hesap işletim ücreti.. tavsiyem ziraat bankası olur ..

ziraat ta cepbank varmı?
  • garanti bankası adamı dolandırır, ama farkında olmazsınız.
    garanti bankası kötüdür. çok faiz alır.
    boşver garanti bankasını ne yaparasn yap devletin bankasından yap.
  • quote:

Orjinalden alıntı: efekan

garanti bankası adamı dolandırır, ama farkında olmazsınız.

nasıl dolandırır onuda söylşeseydiniz keşke
    benim istedigim özellik cepbank ve sadece garantide var galiba ?
    + dedigim gibi karttan harcama yaparken limit aşmaması

cevap olmassa yarın uplarım iyi akşamlar
  • quote:

+999999999

Goz gore gore dolandiricilik yapiyorlar...

Garanti bankasinda ne kadar hesabim, kartim varsa hepsini iptal edecegim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: soryy

quote:

nasıl dolandırır onuda söylşeseydiniz keşke
    benim istedigim özellik cepbank ve sadece garantide var galiba ?
    + dedigim gibi karttan harcama yaparken limit aşmaması

cevap olmassa yarın uplarım iyi akşamlar

Soyle dolandirir arkadasim:

1 aydir donen flexi kart reklamlarini goruyorsundur...Istedigin kadar taksit atlatabilecegini soyluyor...Ve herhangi bir ucretten de bahsetmiyor...

Dupeduz yalan...Yilda 2 kez taksit atlatabilirsin ve ondan da atlatacagin miktarin %2.5ini ucret olarak alir...

Arkadaslarimin basina gelen baska bir olay:

Hicbir basvuruda bulunmamalarina ragmen hesaplarini elma hesabi olarak degistirmisler ve bundan 4 yil oncesinde 30-40 liralik bir ucret kesmislerdi...Arkadaslar paralarini geri alabilmek icin defalarca bankayi aramak zorunda kaldilar...

Pek fazla bulasmamak gerekiyor bu bankaya...

• Garanti den Unibank hesabi actirabilirsin eger universite de okuyorsan. Bu vedasiz hesaptan "hesap isletim ucreti" kesilmiyor.

Eft ve havale islemlerinde limit filan belirliyebiliyorsun.

Alis-veris konusunda pek bir bilgim yok ama.
  • quote:

Orjinalden alıntı: forza756

Garanti den Unibank hesabi actirabilirsin eger universite de okuyorsan. Bu vedasiz hesaptan "hesap isletim ucreti" kesilmiyor.

lise öğrencisiyim 18 yaşımı doldurdum
    yine öğrenciye uygun hesap açabilirmiyim ?
  • quote:

quote:

Garanti den Unibank hesabi actirabilirsin eger universite de okuyorsan. Bu vedasiz hesaptan "hesap isletim ucreti" kesilmiyor.

up

bunu bende merak ediyorum.

benm istediğim şey şu
    cepbank kullanabiliyelim .
    havale yapayım.
    + kredi kartı gibi pos cihazından geçireyim
  • quote:

Orjinalden alıntı: BreakBeaT

quote:

quote:

up

benm istediğim şey şu
    havale yapayım.

up

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: BreakBeaT

quote:

up

benm istediğim şey şu
    havale yapayım.

up

quote:

Aynı durumdayız. böyle işletim ücreti almayan bir hesap bulamadım. Bugün hesap açtırmak için ikametgah alacaktım muhtardan yarına kaldı. Akbank'a gideceğim 16-26 yaş arası öğrencilerden alınmıyor diyor ama üniversiteli olma koşulu varmı çözemedim. Eğer hesap işletim ücreti alıyorlarsa vadeli hesap açtıracağım. hep yıllık ücret ödememiş olurum hemde vade gelir. ama vadesiz hesap gibi kullanılamıyor sanırım. Birikim için düşünüyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuckulteli -- 8 Mayıs 2009; 0:03:34 >

• En iyisi müşeri hizmetini araman bence ama çok da şikayet varmış şaşırdım doğrusu
  • birincisi evet hesap açım ücreti var arkadaşında dediği gibi 32 yada 35 tl gibi bi fiyat
    ikincisi cep bank kullanmak için bildiğime göre internet hesabı açtırıyosun ben öyle yaptım netten gönder dedim telefona mesaj geldi onayladım oldu
    üçüncüsü garantinin paramatik kartını veriyorlar poslardan çekebiliyosun nakit gibi taksit falan olmuyo tabiki vede bonus da kazanabiliyosun
    dördüncüsü evet düşüyo onun adı elma fonumu elme hesabımı nedir o cart 200 tl ye kadar para çekebiliyosun yada alışveriş yapabiliyosun tabiki faizi ile ama ilk ay içinde ödersen faiz almıyolar ve bu hesabıda istersen açtırmayabiliyosun bankada hesabı açan kişiye elma fon hesabını istemiyorum dersen açmıyolar
    en kötüsü garantiden hesap açtıran herkesten 8 tl nerdeyse her ay euroka diye bi sigorta yapıyolar benimki maaş hesabı ondanmı bilmiyorum ama çoğunda var

yardımcı olabildiysem ne mutlu

bide garanti üniversite için bi hesap yok bildiğime göre akbanktaki gibi akbankta ve finansta var onları biliyorum

• quote:

garanti bankasına hesap açmak istiyorum hesap açma ücreti alıyorlarmı ?
    + olarak verecekleri kredi kartından alışverilş yaparken sadece hesabımdaki bakiye kadar çeksin istiyorum yani hesaptaki paradan daha fazla alışveriş yapacaksam kart çekmesin bankaya borçlanmayayım faiz falan uğraşmak istemem (böyle hesap varmı )

banka işlerinde fazla bilgim olmadıgı için buraya yazdım yeri değilse kusura bakmayın

hesap açma ücreti almıyorlar ama arkadaşların dediği 35-45 tl yıllık hesap ücreti alıyorlar,onu ödememek için en az iki adet otomatik ödeme vermen lazım
    müşteri hizmetlerini arayıp konuşacaksın.
    kredi kartını dediğin gibi kullanacaksan hiç alma,sana verilen atm kartı ile hesabındaki para kadar alışvriş yaparsın,internet şubesini açtır ordan sanal kredi kartı oluşturup internetten de alışveriş yapabilirsin.

• quote:

Orjinalden alıntı: mosswell

quote:

garanti bankasına hesap açmak istiyorum hesap açma ücreti alıyorlarmı ?

hesap açma ücreti almıyorlar ama arkadaşların dediği 35-45 tl yıllık hesap ücreti alıyorlar,onu ödememek için en az iki adet otomatik ödeme vermen lazım
    müşteri hizmetlerini arayıp konuşacaksın.
    kredi kartını dediğin gibi kullanacaksan hiç alma,sana verilen atm kartı ile hesabındaki para kadar alışvriş yaparsın,internet şubesini açtır ordan sanal kredi kartı oluşturup internetten de alışveriş yapabilirsin.

burayı anlamadım
    hesap açında atm kartı veriyorlar ve dediklerimin hepsini yapabiliyormuyum ?
    internetten alışveriş vb. cepbank

• vakıfbankta çalışıyorum hiç bir vadesiz hesapta yıllık ücretimiz yok sadece bir defa ya mahsus 6.3 lira kart ucreti verirsin okadar anında internet bankacılığın açılır yıllık ücret falan da vermessin istediğin postan da kartını gönül rahatlığı ile kullanırsın internet havalesi ucreti 75 kuruş eft ise 10000 liraya kadar 2.5 lira internet uzerinden sen istemediğin sürece de hiç bir şekilde hesaplarında oynama olmaz

en yakın subeye git 19840 sicil murat demircan personeliniz benim arkadaşım de işlerin istediğin yerde hallolur kartın geldiği anda da cep telefonuna mesaj gelir gider kartını şubedeb sıra beklemeden alırsın
  • zaten hesabında para varsa okadarını veya daha azını kullanırsın sen kredili işlem yapmıcaksın o senin dediğin olay kredili işlem sen hesabına para yatırısın okadar kullanırsın internetten alış verişi de yapacağın yerlerde muhakkak hesapları vardır oralara eft yada havale yaparsın örnek hepsi burada da ve bir çok interten alış veriş sitesinde var orda açıklamalar var bir ürün beğenirsin onun kodu ve havale miktarı neyse okadar şekilde açıklamalı olarak gönderirsin o havale yi onlar onayladıkları anda ürünü sana gönderirler herşeyi internetten tek tık ile yapman mumkun sana göndericekleri kart visa electron yada maestro olur
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.